Pre zdravie

Zdravie máme iba jedno, preto si ho vážme a chráňme. Ak sa chcete starať o svoje zdravie, nielen to fyzické, ale i duševné, ste na správnom mieste. Vitamíny či doplnky stravy vám pomôžu na ceste k lepšej pohode a zdravotnícke pomôcky vám uľahčia starostlivosť o seba či svojich blízkych. Urobte niečo pre svoje zdravie už dnes. Aj malý krok môže byť veľkou zmenou k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Hodnotenia a skúsenosti s produktami a prípravkami pre zdravie

Máš skúsenosť s produktami a prípravkami pre zdravie?

Beggs Magnezium

Užívala som prvýkrát Magnezium od značky Beggs. Už pri prvých dávkach som začala cítiť viac energie, ako som mala predtým. Mám za sebou vyčerpávajúce dni, pretože moje miminko má len 3 týždne a je dosť aktívne. Určite odporúčam užívať magnezium, ak chcete mať viac energie.

Brufen 400

dadula_15  8. apr 2024

Skvelý

Odporúčam, veľmi mi pomohol pri pooperačných bolestiach, trpela som ako pes. Po užití prišla neskutočná úľava.

Bronchipret sirup

Bronchipret

Dcerke sirup pomaha vzdy vyborne,rychlo sa z neho daju vykaslat hlieny a chripka je skor prec 😊

Kvalitný produkt

Skvelý produkt. Počas užívania sa mi mierne upravil aj cyklus, keďže som ho mala pravidelne rozhádzaný.
Užívam aj naďalej.

Železo s neutrálnou chuťou

Toto železo je neutrálnej chuti. Nemám po ňom pachuť v ústach. Hlavne po ňom nezapeká.
Pokračujem v užívaní.

Učinkuje

Už po 2 týždňovom používaní vidím účinky. Mám pocit menšej napätosti a myslím, že lepšie zvládam stres.
Taktiež mám menej často krče v chodidlách.

Za mňa super. Pokračujem v užívaní. :)

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

valeriusk  7. mar 2024 Overená recenzia

Super skúsenosť

Za mňa super skúsenosť s vitamínmi, veľké plus za zinok, vitamín D, céčko .. Určite si kúpim ďalšie balenie.
A veľké plus je, že tabletky sú balené v skle!

Brufen 400

lea202  6. mar 2024

Super cena v lekárňach

Čo mne najviac na Brufene vyhovuje je práve tá nízka cena, spomedzi všetkých liekov na teplotu sa podľa mňa oplatí najviac. A ďalšia vec je, že nám zaberá najlepšie.

ninabr  29. feb 2024 Overená recenzia

Produkt so skvelým zložením

Tieto vitamíny odporúčam najmä kvôli ich super zloženiu, balenie určite budem brať ďalej, nakoľko myo inositol podporuje kvalitu vajíčok.

buxus24  28. feb 2024 Overená recenzia

Beggs s foťákom a myo-inositolom pre vývoj plodu

Krásna fľaštička, ktorá sa dá znovu použiť. 1 tableta denne je ľahko stráviteľná. Skvelé je, že je doplnok bez laktózy a vegansky.Tablety sú bez príchute a vône.Trošku upravujú periódu. Plánujeme bábätko a keďže prípravu treba dlhšiu ako mesiac, budem pokračovať ďalším balením. Verím, že nám pomôže.

Beggs s horčíkom a vitamínom B6

Produkt v peknej sklenenej fľaštičke, ktorá sa dá ešte potom použiť. Tablety sú väčšie, ale dajú sa v pohode prehltnúť. Užívajú sa dve denne. Po užívaní som si všimla viac energie, cítila som sa menej unavená, menej kŕčov v lýtkach. Produkt je ľahko stráviteľný, takže nebudete mať pocit ťažkého žalúdka. Výhoda je, že produkt je vegansky, bez laktózy.

Beggs železo+šípky

Tento produkt som užívala prvý krát a bola som s ním spokojná. Fľaštička je z recyklovaného materiálu, čo sa mi veľmi páči a taktiež, že je tmavá. Doplnok je z ČR, čo je podľa mňa ďalšie +. Fľaštička obsahuje 100 tabliet, ktoré sa ľahko prehĺtajú. Sú ľahko stráviteľné a nie sú ťažké na žalúdok. Pociťovala som viac energie. Ďalšie plus je, že je to vegansky produkt, bez laktózy.

Beggs železo so šípkami

Ďalší úžasný produkt, ktorý je asi najlepší zo svojho druhu 😊. Vitamíny nezapekajú, nerobia ťažko na žalúdok a hlavne obsahujú šipkový extrakt pre správne vstrebanie železa 😊. Som po strate bábätka, trpela som ťažkou anémiou keďže som stratila veľa krvi. Po užívaní vitamínov sa cítim lepšie a pevne verím, že aj výsledky z odberu budú oveľa lepšie..Určite si plánujem po dobratí zakúpiť ďalšie 😊.

Magnézium a P5P complex môj zázrak

Za mňa najlepšia kombinácia magnézia. Od začiatku užívania som po pár dňoch citila príval energie, úžasný produkt na podráždenosť a stres. Ja som od začiatku užívania ako nový človek dokonca mi pomohol na tŕpnutie rúk a kŕče v nohách. Tento produkt je pre mňa zázrak 🥰. Určite objednám ďalšie balenie.

Beggs Methylfolate + myo-inositol

Produkt som začala užívať po strate bábätka kvôli doplneniu vitaminov a zregenerovaniu. Veľké plus je, že tabletka sa ľahko prehĺta, nemá ani nejak moc výraznú pachuť a pre mňa dôležité bolo, že ma z nej nebolel žalúdok. Avšak u mňa bol veľký mínus to, že po pár tabletkách ma začalo denne pobolievať podbruško, následne tri dni pred MS neskutočne kŕče, dva dni som nebola schopná ničoho. Taktiež bolestivá a silná ms. Takže ja žiaľ ďalšie balenie nekupujem, avšak verím, že potrebné vitamíny mám pre naše budúce mimi doplnené ❤️

Beggs Magnesium

Magnezium bol jeden z produktov, ktoré mi 100%tne vyhovovali.
Stratila sa tam aj veľkosť tabliet. Výborné na uvoľnenie, stres. Vrelo odporúčam.

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

Complex

Vynikajúca skúsenosť s užívaním týchto tabliet.
Obsahujú hlavne vitamín D, ktorý som potrebovala a sú vynikajúce na podporu vývoja plodu. Odporúčam všetkými desiatimi. 😇
Vytkla by som asi iba nepríjemnú vôňu a chuť tablety, ktorá mi dosť prekážala.

Beggs Omega-3, EPA+DHA

Beggs Omega-3

Testovala som produkt a môžem povedať, že som spokojná. Produkt obsahuje veľa vitamínov a výživy.
Jediné, čo mi nevyhovovalo, bola veľkosť tabliet.

bykaterina  24. feb 2024 Overená recenzia

Úprava cyklu, vajíčka traste sa

Tento prípravok som vyskúšala s tým, že som čerstvo po potrate. Začala som užívať daný produkt a na kontrolnom sone bola sliznica 10, čo nemávam ani po liekoch pri príprave na vklad embrya. A taktiež bol krásny folikul tesne pred ovuláciou. Menzes prišiel presne na 28 DC. Obsahuje aj folat.
Už som si objednala nové balenie 😍.

bykaterina  24. feb 2024 Overená recenzia

Železo naše každodenné

Železo ktoré nezapeká, vhodné aj pre ženy, ktoré sú tehotné. Je to vegan verzia, jasne označená, viditeľné na obale. Dokonca aj bez sóje a mlieka, čo je super pre alergikov.
Škoda, že nie je uvedené na obale, že je asi potrebné mať odstup od určitých potravín ako mlieko, káva atď..., ale to je problém u väčšiny vitamínov a je jedno ktorý výrobca.
Balenie stačí na 3 mesiace, keďže sa konzumuje 1 tableta denne.