Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl) je výživový doplnok s komplexom vitamínov a minerálov na podporu plodnosti¹ a pre vývoj plodu².

Tento výživový doplnok obsahuje vyváženú kombináciu dôležitých vitamínov (kyselina listová, vitamín D, zinok) a minerálov (jód, železo) pre ženy v období plánovania tehotenstva až po ukončenie dojčenia.

Denná dávka (2 kapsule) obsahuje 400 μg aktívnej formy kyseliny listovej (L-metylfolát vápenatý). Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), ktorého zvýšený príjem je dôležitý najmä pred plánovaným otehotnením a v prvých týždňoch tehotenstva. V tele sa mení na biologicky aktívnu látku – tzv. folát.² Foláty prispievajú k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a zohrávajú úlohu v procese delenia buniek.

Hlavné zložky

• ¹Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii.
  • Kyselina listová a jej doplnkový príjem zvyšuje u tehotných žien úroveň folátu. Nízka úroveň folátu u tehotných žien je rizikovým faktorom pre poruchy neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu.³
  • Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.
  • Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a zvyšuje vstrebávanie železa.
  • Jód prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a správnemu fungovaniu štítnej žľazy.
  • Železo prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.

³Cieľovou populáciou sú ženy v reproduktívnom veku a priaznivý účinok sa dosiahne pri doplnkovom dennom užívaní kyseliny listovej v množstve 400 μg aspoň jeden mesiac pred počatím a do troch mesiacov po ňom.

Vlastnosti:

• 100 % vegan, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív.
  • Vyrobené v ČR.
  • Starostlivosť pre ženy pri plánovaní tehotenstva, v období tehotenstva a dojčenia .
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov.
  • Testované akreditovaným laboratóriom.

Zloženie:

ryžová vláknina, myo-inozitol, obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza) 96 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (citran horečnatý), železo (bisglycinát železnatý), vitamín B3 (nikotínamid), zinok (glukónan zinočnatý), vitamín E (DL-a-tokoferylacetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), mangán (citran mangánatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B1 (tiamín-hydrochlorid), kyselina listová (L-metylfolát vápenatý), jód (jodid draselný), selén (L-selenometionín), vitamín B7 (biotín), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B12 (metylkobalamín), Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované černice, lyofilizované čučoriedky).

Dávkovanie:

2 kapsule denne s jedlom. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Určené pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok je vhodné užívať už 3 mesiace pre plánovaným otehotnením.

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Kde kúpim Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX?

#test_beggs2

Hodnotenia a skúsenosti s Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX

Máš skúsenosť s Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX?
valeriusk  7. mar 2024 Overená recenzia

Super skúsenosť

Za mňa super skúsenosť s vitamínmi, veľké plus za zinok, vitamín D, céčko .. Určite si kúpim ďalšie balenie.
A veľké plus je, že tabletky sú balené v skle!
  • Sklenená fľaša
  • Komplex vitaminov
  • Divná chuť po užití tablety
sascha1  25. feb 2024 Overená recenzia

Complex

Vynikajúca skúsenosť s užívaním týchto tabliet.
Obsahujú hlavne vitamín D, ktorý som potrebovala a sú vynikajúce na podporu vývoja plodu. Odporúčam všetkými desiatimi. 😇
Vytkla by som asi iba nepríjemnú vôňu a chuť tablety, ktorá mi dosť prekážala.
  • Nepríjemná chuť a vôňa
drobec46  23. feb 2024 Overená recenzia

Uspokojivé vitamíny

Tieto vitamíny som užívala prvý krát. Cítila som sa po nich dobre a mám pocit, že mi dodali všetko čo bolo treba.
  • Komplex všetko v jednom výrobku
  • Potreba brať až 2 kapsuly za deň
  • Nepríjemná vôňa, ktorá mi prekážala
simca_96  20. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Fertility + Pregnancy

Som tehotná a vyskúšala som tieto vitamíny. Páči sa mi, že obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerály, ktoré by mala žena v tehotenstve dopĺňať, ako kyselina listová, zinok, jód, železo a ďalšie. Taktiež ženy, ktoré sa snažia o bábätko, môžu všetko dopĺňať. Veľkosť kapsule tak akurát.
  • Sklená fľaša
  • Obsahuje mix vitamínov, netreba brať všetko zvlášť
  • Veľkosť kapsule
  • Kapsule nevoňajú ani nechutia nejako vábne, skôr naopak
sabkafolto  20. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Fertility + Pregnancy

Mala som možnosť testovať tieto vitamíny. Vitamíny obsahujú kyselinu listovú, Vitamín D, zinok, jód, železo a ďalšie. Kedže som tehotná, tieto vitamíny sú pre mňa a moje bábätko veľmi dôležité, aby sa bábätko správne vyvýjalo :-). Za mňa je výhoda, že jedna tableta obsahuje toľko vitamínov a minerálov a nemusím každý vitamín užívať samostatne. Vitamíny sú vhodné aj pre ženy, ktoré sa snažia otehotnieť.
  • Vyrobené v ČR
  • Tablety sú uložené v sklenenej nádobe
  • Vhodné pre tehotné aj pre ženy čo sa snažia otehotnieť
  • Zloženie tabliet
  • Menšie tablety
  • Vôňa a chuť tabliet
16oriesok  20. feb 2024 Overená recenzia

Skúsenosť s tabletami Beggs

Beggs Fertility+Pregnancy COMPLEX ma potešili veľkosťou kapsúl, ktoré sa ľahko prehĺtali. 2 kapsuly raz denne nie je problém a obsahujú všetko potrebné, najmä aktívna kyselina listová mi príde super. Posúdiť prínosy je ťažké, ja som žiadnu zmenu nezaznamenala.
  • Sklenený obal
  • Prírodné zloženie
  • Ľahké prehĺtanie
  • Chuť a vôňa
quixinecka  19. feb 2024 Overená recenzia

Beggs fertility + pregnancy

Výživový doplnok, v ktorom nájdete vitamíny a minerály vhodné pre tehotné a rovnako aj pre dámy, ktoré sa snažia otehotnieť. Doplnok obsahuje kys.listovú, myoinositol, vitam.D/C, B3, zinok, železo, jód, magnézium a ďalšie.
Pri uživaní som sa nemusela báť, že by mne, alebo môjmu drobčekovi v brušku niečo chýbalo.
  • V jednej kapsulke máte namixované všetko potrebné ,čo ako tehotná potrebujete dopĺňať počas tehotenstva
  • Sklenená nádoba
  • Vhodné pre tehotné, snažiace sa o tehotenentvo, dojčiace
evka221  19. feb 2024 Overená recenzia

Vitamín pre tehotné

Výborná skúsenosť s užívaním týchto vitamínov. Odporúčam všetkými desiatimi.
  • Balenie vitamínov v sklenenej nádobe.
  • Jednoduchosť prehĺtania.
  • Zloženie, ktoré obsahuje všetko podstatné pre budúce maminy.