Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX

Methylfolate + myo-inositol Complex (30 kapsúl) je výživový doplnok s folátom 400 μg a myo-inozitolom 250 mg pre vývoj plodu¹, vhodný pre ženy v období plánovania tehotenstva.

V jednej kapsule nájdete dennú dávku (400 μg) aktívnej formy kyseliny listovej (L-metylfolát vápenatý). Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), ktorého zvýšený príjem je dôležitý najmä pred plánovaným otehotnením a v prvých týždňoch tehotenstva. V tele sa mení na biologicky aktívnu látku – tzv. folát. ¹Foláty prispievajú k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a zohrávajú úlohu v procese delenia buniek.

Doplnkový príjem zvyšuje u tehotných žien úroveň folátu. Nízka úroveň folátu u tehotných žien je rizikovým faktorom pre poruchy neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu².

Okrem kyseliny listovej obsahuje denná dávka aj 250 mg myo-inozitolu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je súčasťou membrán a zúčastňuje sa rady biochemických reakcií v tele.

Vlastnosti:

• 100 % vegan, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív.
  • Vyrobené v ČR.
  • Starostlivosť pre ženy pri plánovaní tehotenstva a v období tehotenstva.
  • Vhodné aj pre dojčiace ženy.
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov.
  • Testované akreditovaným laboratóriom.

²Cieľovou populáciou sú ženy v reprodukčnom veku a priaznivý účinok sa dosiahne pri doplnkovom dennom užívaní kyseliny listovej v množstve 400 μg aspoň jeden mesiac pred počatím a do troch mesiacov po ňom.

Zloženie:

myo-inozitol, vegánska kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované černice, lyofilizované čučoriedky), ryžová vláknina, L-metylfolát vápenatý.

Dávkovanie:

1 kapsula denne. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Určené pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok je vhodný užívať už 3 mesiace pred plánovaným otehotnením.

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Kde kúpim Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX?

#test_beggs2

Hodnotenia a skúsenosti s Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX

Máš skúsenosť s Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX?

Kvalitný produkt

Skvelý produkt. Počas užívania sa mi mierne upravil aj cyklus, keďže som ho mala pravidelne rozhádzaný.
Užívam aj naďalej.
  • Kvalita produktu
ninabr  29. feb 2024 Overená recenzia

Produkt so skvelým zložením

Tieto vitamíny odporúčam najmä kvôli ich super zloženiu, balenie určite budem brať ďalej, nakoľko myo inositol podporuje kvalitu vajíčok.
  • Veľkosť tablety
buxus24  28. feb 2024 Overená recenzia

Beggs s foťákom a myo-inositolom pre vývoj plodu

Krásna fľaštička, ktorá sa dá znovu použiť. 1 tableta denne je ľahko stráviteľná. Skvelé je, že je doplnok bez laktózy a vegansky.Tablety sú bez príchute a vône.Trošku upravujú periódu. Plánujeme bábätko a keďže prípravu treba dlhšiu ako mesiac, budem pokračovať ďalším balením. Verím, že nám pomôže.
  • + balenie
  • + upravenie periódy

Beggs Methylfolate + myo-inositol

Produkt som začala užívať po strate bábätka kvôli doplneniu vitaminov a zregenerovaniu. Veľké plus je, že tabletka sa ľahko prehĺta, nemá ani nejak moc výraznú pachuť a pre mňa dôležité bolo, že ma z nej nebolel žalúdok. Avšak u mňa bol veľký mínus to, že po pár tabletkách ma začalo denne pobolievať podbruško, následne tri dni pred MS neskutočne kŕče, dva dni som nebola schopná ničoho. Taktiež bolestivá a silná ms. Takže ja žiaľ ďalšie balenie nekupujem, avšak verím, že potrebné vitamíny mám pre naše budúce mimi doplnené ❤️
  • Presná MS
  • Dávka kyseliny listovej
  • Nie moc veľké kapsule
  • Strašné bolesti už 3 dni pred príchodom ms
  • Silná menštruácia oproti ostatným
bykaterina  24. feb 2024 Overená recenzia

Úprava cyklu, vajíčka traste sa

Tento prípravok som vyskúšala s tým, že som čerstvo po potrate. Začala som užívať daný produkt a na kontrolnom sone bola sliznica 10, čo nemávam ani po liekoch pri príprave na vklad embrya. A taktiež bol krásny folikul tesne pred ovuláciou. Menzes prišiel presne na 28 DC. Obsahuje aj folat.
Už som si objednala nové balenie 😍.
  • Vegánske
  • Bez sóje a mlieka, ktoré ja nemôžem
  • Super zloženie
  • V skle ľahko recyklovateľné
  • Obsahuje folat
  • Balenie iba na jeden mesiac
  • Nie sú dostupné vo veľa lekárňach
kikapog  22. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Methylfolate + myo-inositol

Produkt som začala užívať v snahe o bábätko nevediac, že som už tehotná. To sme zistli po pár dňoch. Rovnako ešte dojčím staršie dieťa a tieto vitamíny sú vhodné aj pre dojčiace ženy. Super je, že som mohla pokračovať v jeho používaní a pokryla som tým odporúčanú dávku kyseliny listovej. Veľmi mi vyhovuje sklenený obal nádoby, chuť je neutrálna. Tabletky sú síce jemne väčšie, ale nič, čo by sa nedalo prehĺtnuť s dotstatkom vody.
  • Neutrálna chuť
  • Vhodné aj počas dojčenia
  • Dávka kyseliny listovej
  • Sklenený obal nádoby
doda3103  22. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Methylfolate

Podobné som už užívala mesiac pred skúšaním týchto, ale boli to skôr sáčky na zarábanie do vody, čo mi nevyhovovalo. Pri braní tabliet, aj tých sáčkov predtým, som bola veľmi spokojná, že menštruácia nebola na začiatku bolestivá. Páči sa mi zloženie tabliet a ľahká vstrebateľnosť L-metylfolátu vápenatého.
Tieto si ešte zabezpečím na ďalší mesiac, keďže sa snažíme o bábätko.
  • Bez laktózy
  • Obal je sklo
  • Pachuť
sandra811  22. feb 2024 Overená recenzia

Úprava PMS

Prvé dni menzesu trávim s termoforom a na tabletkách. Menzes prišiel teraz, keď doužívavam tabletky a mám pocit, že PMS ale aj celkovo menzes bol menej bolestivý. Páči sa mi u týchto tabliet zloženie, veľké plus je ľahká vstrebateľnosť L-metylfolátu vápenatého. A čo je super, že sú tieto kapsule bez laktózy🙏. Keďže sme v procese IVF, tak si zadovážim ďalšie balenie, alebo prejdem na Fertility + Pregnancy Complex.
  • bez laktózy
  • sklenený obal