Beggs Omega-3, EPA+DHA

Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 kapsúl) je výživový doplnok s omega-3 mastnými kyselinami. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, aj pre deti od 6 rokov.

Základom tohto výživového doplnku je kvalitný rybí olej zo sardiniek. V dennej dávke (2 kapsule) obsahuje výživový doplnok 440 mg kyseliny dokozahexaénovej (DHA) a 660 mg kyseliny eikozapentaénovej (EPA). ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca¹.

DHA tiež prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a udržaniu dobrého zraku². DHA sa podieľa aj na normálnom vývoji mozgu a očí plodu v tele matky a dojčených dojčiat.³

Výživový doplnok je obohatený o vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vlastnosti:

• Bezgluténový, bez laktózy, bez sóje.
  • Vyrobené v ČR.
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  • Testované akreditovaným laboratóriom.

Zloženie:

Rybí olej (zo sardiniek), D –alfa –tokoferol, želatínová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda).

Dávkovanie:

Dospelí 2-3 kapsule denne. Deti 1 kapsula denne. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračuje odporúčané denné dávkovanie. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre deti od 6 rokov.

¹priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA

²priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA

³priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 200 mg DHA denne naviac k doporučenej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých (tj. 250 mg DHA a EPA).

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Kde kúpim Beggs Omega-3, EPA+DHA?

#test_beggs2

#test_beggs3

Hodnotenia a skúsenosti s Beggs Omega-3, EPA+DHA

Máš skúsenosť s Beggs Omega-3, EPA+DHA?
sascha1  25. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Omega-3

Testovala som produkt a môžem povedať, že som spokojná. Produkt obsahuje veľa vitamínov a výživy.
Jediné, čo mi nevyhovovalo, bola veľkosť tabliet.
  • Veľkosť kapsúl
drobec46  23. feb 2024 Overená recenzia

Super vitamín

Užívala som tento typ vitamínu prvý krát a bola som spokojná. Trochu mi nevyhovovalo dávkovanie až 2x denne na ktoré bolo treba myslieť. Po požití na lačno mi bolo dosť ťažko, takže odporúčam po jedle.
  • Hladké tablety sa dobre zapíjali
  • Dávkovanie až 2x denne
  • Na lačno mi bolo po nich ťažko
simca_96  20. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Omega-3

Som tehotná, vyskúšala som Beggs Omega -3 kapsule a bola som spokojná. Majú prírodné zloženie čo sa mi páčilo, doplnené aj o vitamín E a iné. Čo mi však vadilo je veľkosť kapsúl, ja mám problém s prehĺtaním väčších liekov, takže to bolo ťažšie. Žiaľ som ich užívala len týždeň aj pol, nakoľko mi z nich začalo bývať ťažko na žalúdku.
  • Prírodné zloženie
  • Obsahuje vitamín E
  • Dodá človeku energiu
  • Veľkosť kapsule - problém s prehĺtaním
  • Tráviace ťažkosti
16oriesok  20. feb 2024 Overená recenzia

Skúsenosť s Beggs Omega

Vyskúšala som Beggs Omega -3 kapsule a som spokojná. Veľkosť by mohla byť menšia, ale dajú sa prehltnúť. Deťom sa dajú vytlačiť na lyžičku. Zloženie je prírodné, veľmi kvalitné. Obal je sklenený a praktický. Po užívaní kapsúl sa cítim lepšie, mám viac energie. Dávkovanie je jednoduché.
  • Ľahké prehĺtanie
  • Bez zápachu
sabkafolto  20. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Omega-3

Kedže som tehotná, chcem pre seba a svoje bábätko len to najlepšie. Vitamíny obsahujú rybí olej a taktiež vitamín E. Zloženie vitamínov sa podiela aj na správnom vývoji očí a mozgu bábätka v brušku :-).
  • Výroba v ČR
  • Želatínové tablety
  • Tablety sú uložené v sklenenej nádobe nie v plastovej
  • Zloženie tabliet
  • Vhodné aj pre tehotné
  • Tablety sú príliš veľké
quixinecka  19. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Omega-3

V týchto tabletkách sa nachádza kvalitný rybí olej zo sardiniek, zloženie dopĺňa vitamín E.
Pri dávkovaní 2-3 tabletky denne Vám balenie vydrží jeden až jeden a pol mesiaca. Zloženie ktoré je vhodné pre tehotné, dojčiace, vegánov, celiatikov, proste pre každého bez obmedzenia.
  • Funkčné a jednoduché zloženie, bez zbytočných nepotrebných zložiek
  • Vhodný pre každého
evka221  19. feb 2024 Overená recenzia

Omega3

Odporúčam pre všetky ženy, ktoré už majú svoj vek a čakajú bábätko.
  • Prvé, čo ma očarilo, bolo balenie vitamínov v sklenenej nádobe.
  • Druhé bolo jednoduchosť prehĺtania.
  • A po tretie ich zloženie.