Mivolis výživový doplnok, 40 ks

Mivolis výživový doplnok, 40 ks – obsahuje tablety so železom, vitamínom C a vitamínmi B. Železo prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, tiež k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Je dôležité pri látkovej premene pre tvorbu energie. Zvýšená spotreba železa môže vznikať pri zvýšenej fyzickej záťaži (výkonnostnom športe) a u žien najmä počas tehotenstva a dojčenia. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

Kde kúpim Mivolis výživový doplnok, 40 ks

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Mivolis výživovým doplnkom, 40 ks

Máš skúsenosť s Mivolis výživovým doplnkom, 40 ks?
rybkaa  7. aug 2023 Overená recenzia

Vitamíny so železom

Balenie obsahuje 40 tabliet, čo vystačí na niečo vyše mesiaca, za priaznivú cenu. Vitamíny okrem železa obsahujú aj vitamín C, takže nie je potrebné užívať ho samostatne na lepšie vstrebávanie. Netrpím nízkou hladinou železa, ale jeho doplnenie nie je na škodu, hlavne po silnejšej menštruácii. Tablety sú malé asi ako lentilky, ľahko sa prehĺtajú, nedráždia žalúdok.
  • Kombinácia železa a vitamínu C
  • Ľahké prehĺtanie
  • Nezaťažuje žalúdok
  • Nevhodné pre deti
  • Malé balenie
kacena85  6. aug 2023 Overená recenzia

Doplnok železo+ vit C

U nás doma sa tieto vitamíny vždy využijú, dcéra aj ja sme chudokrvné. Obávala som sa, či nebudeme mať problémy s užívaním, pretože nie každé železo sadne človeku. Ale tieto sú super, žiadna reakcia, ľahko sa prehĺtajú a plus je tam aj vitamín C. Za nás super aj cena.
  • Nezatažuje trávenie
  • Plus vitamin C
  • Ľahké prehĺtanie
  • Malé balenie

Dobrá kombinácia

My sme doma všetci chudokrvní, takže železo s vitamínom C, vďaka ktorému sa ľahšie vstrebáva, je dobrá kombinácia. Oceňujem malé, ľahko prehĺtateľné tabletky a to, že mi po nich nie je ťažko. Železa je tam 100 % ODD (odporúčanej dennej dávky) a vitamínu C 225 % a vyzerá, že zaberá, pretože sme boli teraz vo väčšom dave a ustáli sme aj kýchajúcich a kašľajúcich okolo seba.
  • kombinácia železa a C, vďaka čomu sa ľahšie vstrebáva
  • malá tableta, ktorá sa ľahko prehĺta
  • nemám pocit ťažkého žalúdka
  • trochu mi vadí, že pôvod niektorých zložiek je mimo EÚ

Dôležitý pre zdravie

Výživový doplnok mi padol vhod, keďže mám pomerne znížené hodnoty železa a musím ho dopĺnať.
  • malá tabletka
  • ľahko sa prehĺta
  • vit. C najmä v zime príde vhod
puskaruka  4. aug 2023 Overená recenzia

Železo za dobrú cenu

S týmto výživovým doplnkom som veľmi spokojná. Cena za 40 tabliet je vynikajúca. Ľahko sa prehltajú, nebolí z nich žalúdok ako z iných doplnkov, ktoré obsahujú železo.
  • Ľahko sa prehĺtajú
  • Nemá vplyv na trávenie
  • S vitamínom C
gabccia  4. aug 2023 Overená recenzia

Železo od Mivolisu

Výživový doplnok mi padol vhod, keďže po pôrode mám stále znížené hodnoty železa a musím ho dopĺnať. Super je to, že obsahuje aj vit. C, čo spôsobuje lepšie vstrebávania železa a vit. B. Úplne objektívne by som ho zhodnotiť vedela až vtedy, keď pôjdem na odber, no každpopádne oceňujem aj veľkosť tabletky, že sa dobre prehĺta. Balenie osahuje 40 ks, čiže je na 40 dní a cena do 3€ je super.
  • -veľkosť tabletky
  • - obsah vit.C a B
  • - cena
adazdca  3. aug 2023 Overená recenzia

Posilnenie organizmu

Výživový doplnok železo-vit. C + vit. B užívam zatiaľ zopár dní, tak ešte neviem objektívne posúdiť výsledok. Každopádne zloženie vitamínového doplnku hodnotím kladne a je vhodné pre širokú skupinu užívateľov.
Určite sa hodí novopečeným mamičkám, aby doplnili železo, keďže ich organizmus je vyčerpaný po pôrode, starším ľudom dodá viac energie a celkovo sa hodí v dnešnej stresujúcej dobe, aby si ľudia posilnili krvotvorbu, imunitu a celkovo zdravie.
Balenie obsahuje 40 ks tabliet, t.j. vydrží Vám na 40 dní, čo pri cene do cca 3,- Eurá za balenie hodnotím kladne.
  • tablety sa dobre prehĺtajú
  • nezapeká po nich
  • vit. C podporuje vstrebávanie železa
  • človek cíti, že má viac energie

Výživový doplnok Mivolis

Práve skúšam svoje prvé balenie a sama som veľmi prekvapená, nakoľko po jeho užívaní mám viac energie a niesom taká unavená, čo pri dvoch deťoch veľmi oceňujem 🤣. Obsahuje vitamín C a vitamíny B, čo je pre naše telo potrebné .Určite si ešte kúpim viac balení, pretože sú za dobrú cenu.Tabletky sa dajú pekne prehĺtať, nie sú vôbec veľké.
  • Obsahuje vitamíny C a B
  • Super doplnok na únavu a vyčerpanie

Železo

Železo beriem pravidelne, po pôrodoch som ho mala nízke, aj dojčím aj cvičím. Mám viac energie na všetky povinnosti. Ja som spokojná.
  • účinné
  • obsahuje C na rýchlejšie vstrebanie
  • tablety majú akurát veľkosť
  • mám viac energie
  • možno by mohlo byť väčšie balenie
patkaaaa  1. aug 2023 Overená recenzia

Vitaminy

Uživam prvé balenie. Cítim sa sviežejšia. Zakúpim si ďalšie balenie.
  • Balenie
danielaj  1. aug 2023 Overená recenzia

Výživový doplnok so železom Mivolis

Výživový doplnok so železom Mivolis je doplnený vitamínom C a B. Po 2 týždňoch užívania mám pocit, že som menej unavená. Po práci a každodenných domácich prácach, mám viac energie a chuti na cvičenie.
  • Obľúbená značka
  • Menej únavy a viac energie