Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg

Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg (60 kapsúl) je výživový doplnok s horčíkom a vitamínom B6. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Tehotenstvo a dojčenie sú pre mamičky energeticky náročné obdobia. V tomto období môžu mať mamičky zvýšenú potrebu horčíka.

Tento výživový doplnok obsahuje v dennej dávke 380 mg (2 kapsule) vysoko vstrebateľnú chelátovú formu horčíka (bisglycinát horečnatý) v kombinácii s vitamínom B6 v aktívnej forme pyridoxín-5′-fosfát (P5P).

Horčík a vitamín B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky a správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Horčík prispieva aj k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov, prispieva k správnemu fungovaniu svalov a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Vitamín B6 ďalej prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe červených krviniek a k regulácii hormonálnej činnosti.

Vlastnosti:

• 100 % vegan, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív.
  • Vyrobené v ČR.
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov.
  • Testované akreditovaným laboratóriom.

Zloženie:

bisglycinát horečnatý, vegánska kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín B6 (pyridoxín-5′-fosfát)

Dávkovanie:

Dospelí 2 kapsule denne. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Kde kúpim Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg?

#test_beggs2

#test_beggs3

Hodnotenia a skúsenosti s Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg

Máš skúsenosť s Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg?

Beggs Magnezium

Užívala som prvýkrát Magnezium od značky Beggs. Už pri prvých dávkach som začala cítiť viac energie, ako som mala predtým. Mám za sebou vyčerpávajúce dni, pretože moje miminko má len 3 týždne a je dosť aktívne. Určite odporúčam užívať magnezium, ak chcete mať viac energie.

Učinkuje

Už po 2 týždňovom používaní vidím účinky. Mám pocit menšej napätosti a myslím, že lepšie zvládam stres.
Taktiež mám menej často krče v chodidlách.

Za mňa super. Pokračujem v užívaní. :)
  • Učinok
  • Zaujímavý obal
buxus24  28. feb 2024 Overená recenzia

Beggs s horčíkom a vitamínom B6

Produkt v peknej sklenenej fľaštičke, ktorá sa dá ešte potom použiť. Tablety sú väčšie, ale dajú sa v pohode prehltnúť. Užívajú sa dve denne. Po užívaní som si všimla viac energie, cítila som sa menej unavená, menej kŕčov v lýtkach. Produkt je ľahko stráviteľný, takže nebudete mať pocit ťažkého žalúdka. Výhoda je, že produkt je vegansky, bez laktózy.
  • + fľaštička
  • + veganske
  • + bez laktózy

Magnézium a P5P complex môj zázrak

Za mňa najlepšia kombinácia magnézia. Od začiatku užívania som po pár dňoch citila príval energie, úžasný produkt na podráždenosť a stres. Ja som od začiatku užívania ako nový človek dokonca mi pomohol na tŕpnutie rúk a kŕče v nohách. Tento produkt je pre mňa zázrak 🥰. Určite objednám ďalšie balenie.
  • Žiadna únava, stres, nervozita
  • Pomohol s tŕpnutím rúk a kŕčami v nohách
  • Žiadna chuť ani vôňa
sascha1  25. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Magnesium

Magnezium bol jeden z produktov, ktoré mi 100%tne vyhovovali.
Stratila sa tam aj veľkosť tabliet. Výborné na uvoľnenie, stres. Vrelo odporúčam.
  • Recyklovateľné ako každý produkt Beggs
  • Vynikajúce účinky
bykaterina  24. feb 2024 Overená recenzia

Magnézium je horčík

Tabletky s horčíkom a vitamínom B6. Trošku veľké tabletky na prehĺtanie, ale nič, čo by sa nedalo zvládnuť. Tento mesiac som si dala bez cukru, sladkostí a sušeného ovocia, takže tento vitamín asi aj pomohol zvládnuť únavu a vyrovnanie prípadnej náladičky. Zloženie je prírodné vegánske a ešte pre mňa, ktorá nemôžem ani sóju, ani mlieko, bez týchto zložiek. Super viditeľné na obale. Takže človek nemusí vôbec lúštiť malé písmenká.
  • Vegánske bez mlieka a sóje
  • V skle, takže dobre recyklovateľné
  • Pomer cena a množstvo - toto balenie je na mesiac
  • Trošku väčšie tobolky
ninabr  24. feb 2024 Overená recenzia

Príjemný produkt

Magnézium hodnotím super, ide o veľmi príjemný produkt. Ľahko sa prehĺta, nezapácha a bolo mi po ňom fajn, určite je jedno z tých lepších, ktoré som mala. Budem užívať aj naďalej.
  • Bez zápachu
  • Ľahko sa prehĺta
  • Bez farbív
  • Účinné na uvoľnenie, upokojenie
drobec46  23. feb 2024 Overená recenzia

Dobre magnézium

S magneziom som mala skúsenosť prvý krát. Cítila som sa dobre, mierne zvýšenie energie bolo. Bola som spokojná.
  • Nutnosť užívať až 2 kapsule denne
  • Dosť veľké kapsule
kikapog  22. feb 2024 Overená recenzia

Beggs s horčíkom a vitamínom B6

Tieto vitamíny som začala užívať v úplnom začiatku tehotenstva s cieľom zmierniť únavu. Keďže okrem tehotenstva dojčím syna, moja únava je v niektoré dni naozaj silná. Vitamíny mi ju niekedy pomohli zmierniť, ale nie vždy úplne zmizla. Veľmi mi vyhovuje sklenený obal nádoby, chuť tabliet je neutrálna.
  • Vhodné aj pre tehotné, aj pre dojčiace ženy
  • Sklenený obal nádoby
  • Dávkovanie 2x do dňa
  • Pomáha zmierniť únavu
  • Čakala som silnejší účinok v boji proti únave
sandra811  22. feb 2024 Overená recenzia

Únava je preč

Často ma bolievala hlava a bola som unavená. Mám pocit, že odkedy beriem magnézko, je to o dosť lepšie. Brala som dve tablety denne, podľa odporúčania na zadnej strane. Kúpim ešte jedno balenie.
  • tablety v skle
  • bez pachute
  • zloženie
doda3103  21. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Magnesium

Magnézium zvyknem brať hlavne keď som viac vyčerpaná z práce hlavne počas sviatkov.
Kombinácia s vitamínom B6 bola pre mňa veľmi výhodná hlavne počas tehotenstva, keď som zvykla mať kŕče.
Balenie obsahuje 60 ks a berie sa 2 kapsule denne, vystačí úplne na mesiac.
  • Vhodné pre každého
  • Obal sklo je veľké plus
simca_96  20. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Magnesium

Som tehotná a v tomto tehotenstve ma trápila únava či kŕče. Magnézium proti týmto dvom veciam funguje zázračne, kŕče aj únava ustúpili. Páči sa mi čisté zloženie a že obsahuje aj B6. Trochu mi vadila veľkosť kapsúl.
  • Sklenená fľaša
  • Čisté zloženie
  • Obsahuje aj B6
  • Veľkosť kapsule, mne sa ťažšie prehĺtali
sabkafolto  20. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Magnesium bisglycinate + P5P COMPLEX

Som tehotná a v tomto tehotenstve ma trápila častá únava a vyčerpanie. Vitamíny obsahujú magnésium a vitamín B6, ktoré bojujú proti únave a vyčerpaniu. Po mesiaci užívania únava a vyčerpanie ustúpilo. Užívam 2 tablety denne.
  • Výroba v ČR
  • Tablety sú uložené v sklenenej nádobe, nie v plaste
  • Zloženie tabliet
  • Vhodné aj pre tehotné
  • Velké tablety, mne sa ťažšie prehĺtali
16oriesok  20. feb 2024 Overená recenzia

Skúsenosť s Beggs Magnesium

Tieto vitamíny s horčíkom a vitamínom B6 sú balené v praktickej sklenenej nádobe, ktorá sa dá opakovane použiť. Užívajú sa 2 kapsuly denne. Nemajú žiadnu pachuť. Vitamíny sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Po týchto vitamínoch sa cítim menej unavená. Za mňa odporúčam.
  • Žiadna pachuť
  • Neutrálna vôňa
quixinecka  19. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Magnesium

Magnézium je v tehotenstve veľmi potrebné a užíva ho takmer každá žena. Tento výživový doplnok okrem magnézia obsahuje aj vitamín B6, ktoré sú výbornou dvojkou v boji proti únave a vyčerpaniu. Okrem toho magnezium je v chelátovej forme, ktorá je rýchlo vstrebateľná. Kapsule sa dobre užívali, balenie vydržalo mesiac. Vyzdvihnút chcem opäť čisté zloženie.
  • Vhodné pre každého nie len tehotné
  • Rýchlo vstrebateľná forma horčíka
evka221  19. feb 2024 Overená recenzia

Magnezium

V tehotenstve od 4. mesiaca som mala dosť časté kŕče a bolesti hlavy. Užívaním týchto vitamínov sa moje starosti stratili. Odporúčam 🙏🙏🙏
  • Sklenený obal.
  • Jednoduchosť prehĺtania.