SiderAL® Folic 30 mg

Výživový doplnok SiderAL® Folic so železom Sucrosomial® v unikátnej forme je špeciálne vyvinutý pre ženy. Železo Sucrosomial® prechádza nezmenené žalúdkom, je priamo absorbované v čreve, čím nezaťažuje žalúdok. SiderAL® Folic nespôsobuje zápchu, kŕče ani hnačku a zároveň veľmi dobre chutí.

VIDEO: Železo bez zápchy, nevolnosti a železitej pachuti? Tu je!

SiderAL® Folic obsahuje:

• Železo - prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, správnej funkcii imunitného systému, správnej kognitívnej funkcii, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamíny B6, B12: prispievajú k správnej funkcii psychiky, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Folát - prispieva k správnej tvorbe krvi, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnej funkcii psychiky, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamín D: prispieva k udržaniu zdravých kostí, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.
  • Vitamín C: zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nedostatok železa je najčastejším nutričným problémom na svete. Naše telo dokáže absorbovať len asi 15 % železa, ktoré prijímame v jedle. To platí v prípade, že je strava vyvážená, s dostatočným množstvom mäsových výrobkov. Ani toto však nemusí vždy stačiť.

Železo prispieva k:

• správnej kognitívnej funkcii,
  • správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu,
  • správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,
  • zníženiu vyčerpania a únavy,
  • správnemu fungovaniu imunitného systému.

Výživový doplnok SiderAL® Folic poskytuje železo s vysokou schopnosťou absorpcie organizmom. Zároveň minimalizuje nepríjemnosti spojené s užívaním iných foriem železa, ako je zápcha alebo hnačka, vďaka čomu je ideálne na dlhodobé užívanie.

Vlastnosti:

• unikátna forma železa špeciálne vyvinutá pre ženy,
  • železo šetrné ku gastrointestinálnemu traktu,
  • inovatívna forma – vrecúška,
  • bez lepku,
  • obsahuje kyselinu listovú (400 μg)
  • vitamíny B6, B12, C, D,
  • ľahké užívanie 1x denne bez vody,
  • výborná chuť.

Výživový doplnok SiderAL® Folic je užitočný v prípadoch:

• keď sa objaví vyššia potreba železa, napr. v priebehu tehotenstva,
  • keď ženu trápi silné menštruačné krvácanie, pri ktorom sú straty železa vyššie
  • vyčerpanie, únava,
  • pri pravidelnom cvičení,
  • pri diéte, ktorá neobsahuje dostatok železa.

SiderAL® Folic 30 mg

Kde kúpim SiderAL® Folic 30 mg?

#test_sideral_folic

Hodnotenia a skúsenosti so SiderAL® Folic 30 mg

Máš skúsenosť so SiderAL® Folic 30 mg?
luma1  11. feb 2024 Overená recenzia

Super testovanie SiderAL Folic

Do testovania som išla, musím priznať, neveriacky. Trpela som únavou od prekonania Covidu už vyše dva roky. Bola som slabá, večne by som spala alebo len tak ležala, nemala som vôbec energiu. Užívala som SiderAL Folic poctivo každé ráno a asi po 3 dávkach som si všimla, že mám oveľa viac energie, som živšia, viac ma veci bavia a viac sa mi chce. Za mňa je to top produkt, ktorý sa stane mojou súčasťou aj po testovaní, aj napriek vyššej cene. Čo sa týka balenia, je za mňa úplne super, mám pár kusov v aute, pár kusov v kabelke vždy keď ráno vstávam do práce a zabudnem užiť SiderAL Folic. Užijem ho tam kde som, či v aute alebo v práci alebo na výlete. Prvé tri balenia pri otváraní boli náročné, ale naučila som sa ho otvárať aj bez nožníc, dá sa to 😊. Nasypem do úst a užívam si tú perfektnú sladkú, pomarančovú, jemnú chuť. Cítim sa plná energie, spokojná. SiderAL Folic odporúčam vyskúšať všetkými 10timi 😍
  • Praktické kusové balenie
  • Chuť - božská 😍 jemná, pomarančová, rozpustí sa na jazyku
  • Spôsob užívania - nasypať do úst hocikedy a hocikde
  • Účinkuje už po relatívne krátkej dobe pravidelného užívania
  • Ťažšie sa otvárajú sáčky, treba prísť na to, kde to treba trhať
abriela  10. feb 2024 Overená recenzia

Malý zázrak v malých vrecúškach

Pred rokom som zistila, že dôvodom mojej bežeckej stagnácie a zhoršovania, bol nedostatok železa. Po dvoch týždňoch užívania sa moja kondícia začala zlepšovať. Preto železo považujem za malý zázrak. Prípravok Sider AL obsahuje 30 mg železa, takže jeho dopĺňanie bez lekárskeho predpisu neuškodí. Oceňujem, že prípravok obsahuje aj vitamín C, ktorý podporuje absorpciu železa. V malých vreckách je sladkastý prášok s pomarančovou príchuťou, ktorý stačí vysypať do úst a nechať rozpustiť v ústach. Pri otváraní vrecúška sa však bez nožníc nezaobídete. Po užívaní prípravku som nepociťovala nežiaduce účinky, ako pri iných prípravkoch obsahujúcich železo. Prípravok Sider AL odporúčam všetkým aktívnym ženám.
  • chuť
  • nespôsobuje ťažobu na žalúdku
  • obsah ďalších vitamínov
  • otváranie vrecka
  • cena
lucanka49  10. feb 2024 Overená recenzia

Železo pre fit deň 😊

Novinka ma veľmi oslovila hlavne praktickým balením aj na cesty. Železo som si poctivo dávala každé ráno a potom hurá do práce. Keďže už dlhodobo užívam železo, mala som prakticky rovnaký pocit pri užívaní - dostatok energie,bez migrén, bolestí hlavy... Problémy s trávením neboli žiadne 🥳. Chuť je príjemná😊.
Myslím že odporúčam všetkým, ktorí za využívanie krabičky nedajú až tak veľa, prídu si na svoje hlavne ľudia bez energie a teraz keď všade začne jarná únava - o to viacej radím -skúste 😀
  • - praktické balenie aj na cesty
  • - príjemná chuť prášku, bez nutnosti zapiť vodou
  • - obsah aj iných prospešných látok
  • - nespôsobuje problémy s trávením
  • - vyššia cena ako klasické železo
  • - na otvorenie vrecka treba mať nožničky, nedá sa len tak otvoriť

Odporúčam

Našla som prípravok, ktorý mi vyhovuje. Žiadne vedľajšie účinky sa nedostavili - žiadna pachuť, zápcha. Keďže robím 12tky, už po užití niekoľkých dávok som pocítila akoby viac energie, nebola som tak unavená. Plusom pre mňa je jednoduché, rýchle, praktické užívanie. Zabezpečila som si ďalšie balenia.
  • Praktické, rýchle užívanie
  • Nespôsobilo mi to zápchu
  • Bez použitia nožníc sáčok neotvorím
ludik3  9. feb 2024 Overená recenzia

Denná dávka železa s vitamínmi

Dávno mi bolo odporúčané, aby som siahla po tomto výrobku. Najviac ma prekvapilo, že sa nemusí zapíjať. Pre mňa obrovské plus, pretože prehĺtanie tabletiek mi robí problém. Taktiež nespôsobuje tráviace problémy. Nepociťujem únavu, mám viac energie. Trochu mi prekáža príliš sladká chuť, ale dá sa to zniesť. Na otváranie sáčka som musela použiť nožnice. Určite stojí za vyskúšanie a dlhodobé užívanie.
  • Ľahké užívanie bez prehĺtania
  • Nespôsobuje tráviace problémy
  • Znižuje únavu
  • Dodáva energiu a vitamíny
  • Príliš sladká chuť
  • Obal sáčka sa dá otvoriť len s nožnicami
lola77  9. feb 2024 Overená recenzia

SiderAL hodnotím ako TOP produkt

Skúšala som mnohé výrobky zamerané na železo, ale SiderAL hodnotím veľmi pozitívne a určite si zakúpim ďalšie balenie. Veľmi ma prekvapilo, ako som počas užívania SiderAL nepociťovala únavu a hlavne som nemala žiadne tráviace ťažkosti. Bonusom SiderAL sú ďalšie vitamíny B6, B12, C, D, ktoré sú pre ľudské telo veľmi prospešné. Za mňa tento produkt odporúčam!
  • Veľmi príjemná chuť
  • Rýchlo sa rozpúšťa
  • Praktické balenie (1dávka=1sáčok)
  • Viac energie
  • Nazaťažuje žalúdok
  • Vitamíny B6, B12, C, D
  • Ťažšie otváranie sáčku
purinkaa  8. feb 2024 Overená recenzia

Ja a SiderAL Folic;-)

V januári som skúšala darovať krv, žial neúspešne práve kvôli železu a som často chorá. SidarAL je 20 prakticky balených sáčkov (do práce či na výlet napr. na Bojnický zámok). Príjemná pomarančová chuť SiderAL ma príjemne prekvapila👍ľahko sa v ústach rozpúšťa. Po jej užívaní sa neobjavili žiadne žalúdočné problémy, mám viac energie, takže určite odporúčam všetkým...:heart:

SiderAL železo rada si dám,
na výlet, do práce, pravidelne užívam.
Lepšie sa cítim a únava je preč👍
všetkým vrelo odporúčam, to je moja reč. ❤️
  • - príjemná pomarančová chuť
  • - praktické balenie 20 sáčkov
  • - viac energie
  • - žiadne žalúdočné problémy
  • - sáčky sa ťažšie otvárali, potrebovala som nožnice
maruska.s  8. feb 2024 Overená recenzia

Testovanie SiderAL® Folic 30 mg

Mávam veľmi silnú menštruáciu a často potrebujem železo dopĺňať. SiderAL môžem naozaj odporúčať. Bála som sa tej nepríjemnej železitej chuti, ktorú poznám z iných prípravkov. SiderAL túto pachuť takmer nemá. Ľahko sa rozpúšťa v ústach, má pomarančovú príchuť. Až po prehltnuti bolo jemne cítiť po železe. Pri užívaní som nemala žiadne žalúdočné ťažkosti, žiadnu zápchu, ani hnačku a už po pár sáčkoch bolo poznať, že sa mi do tváre vrátila farba... Keďže som v čase testovania bojovala aj s chrípkou, vitamíny, ktoré SiderAL obsahuje, boli príjemným plusom.
  • Jednoduché užívanie
  • Vitamíny C,D,B...
  • Ľahké na žalúdok a trávenie
  • Vrecúška sa niekedy zle otvoria, treba nožnice
volakova  8. feb 2024 Overená recenzia

Top železo na trhu

Vyskúšala som už niekoľko druhov doplnkov so železom, ale žiaden nebol vyhovujúci. Všetky spôsobovali zápchu a to teda nie je nič príjemné. Železo SiderAlFolic je však úplne o niečom inom. Príjemne chutí, ľahko sa konzumuje (jednoducho sa len vysype do úst a nechá rozpustiť) a najväčsie plus je, že nespôsobuje žiadnu zápchu ani črevné problémy. Keďže som práve dobrala posledný sáčok, musím bežať do lekárne po ďalšie balenie. Odporúčam všetkými 👐, u mňa určite už iné železo v lekárničke nenájde miesto 😉
  • Jednoduché dávkovanie
  • Nespôsobuje zápchu
  • Znižuje únavu
janasofi  8. feb 2024 Overená recenzia

Výživový doplnok so železom a užitočnými vitamínmi

Nárast energie je citeľný, čo som veľmi potrebovala k vyčerpávajúcej práci. Určite si kúpim ešte jedno balenie pred preventivnou prehliadku a uvidím ako sa účinok odzrkadlí na krvnom obraze.
  • Dopĺňa železo do tela
  • Obsahuje vitamín C
  • Nezaťažuje žalúdok
  • Necítiť chuť železa
  • Rýchlo sa rozpúšťa
gabccia  7. feb 2024 Overená recenzia

Rozpustné železo s vitamínmi

Za mňa super doplnok výživy. Oceňujem, že je doplnený aj o ostatné vitamíny. Akurát čo mne prekážalo je, že v zložení sú mliečne proteíny. Ja mám ABMK alebo aj ženy, čo nemôžu laktózu, si musia dať pozor. Ale ja som to riskla s užívaním a musím povedať, že žiadne ťažkosti mi to nespôsobilo. Takže ja určite odporúčam :-)
  • - skvelá chuť jemne pomarančová
  • - ľahké užívanie, keďže to nebolo treba ani zapiť vodou
  • - rozpustnosť
  • - super “cestovné” balenie
  • - nezapeká
  • - bez lepku
  • - cena
inguska3  6. feb 2024 Overená recenzia

Jednoduchá a chutná pomoc

Roky rokúce mám problém so železom v tele. Bohužiaľ aj dcéra to zdedila. Som rada, že som objavila super produkt, ktorý môže užívať už aj dcéra. Hlavne jednoduchosť užívania a chuť je super. A to naj pre mňa je, že "nezapeká" a nespôsobuje mi ťažkosti s trávením.
  • Ľahkosť užitia
  • Nespôsobuje ťažkosti s trávením
  • Pri cestovaní sáčky nezaberú veľa miesta v taške
2 ľudia považujú za užitočné
daska178  6. feb 2024 Overená recenzia

Testovanie SiderAL® Folic 30 mg

Mala som možnosť otestovať SiderAL® Folic 30 mg. Veľmi praktické balenie, môžete ho použit kdekoľvek. Výborná pomarančová chuť, rýchlo sa v ústach rozpustí prášok. Bola som prekvapená, nakoľko som čakala, že sa bude vo vode zarábať. Nemala som žiadne tráviace ťažkosti, nezapekal ma čo je len plus, lebo pri ostatných doplnkoch ma zapekalo. Nemám čo vytknúť asi len, že cena je dosť vysoká, ale na druhej strane za kvalitný produkt si treba priplatiť. Určite odporúčam a SiderAL® Folic 30 mg by som si kúpila aj tak pri vysokej cene. Hodnotím 9/10 ( 1 bod dávam dole kvôli cene )
  • Praktické balenie
  • Výborná chuť - pomarančová
maruskaw  5. feb 2024 Overená recenzia

Testovanie SiderAL® Folic 30 mg

Nedostatkom železa sa trápim už dlhé roky. Užívala som aj tabletky na predpis, aj voľnopredajné lieky. Bola som zvedavá, aký bude tento výživový doplnok.
Úprimne, keďže som predtým nečítala žiadne recenzie, aby môj názor nebol ovplyvnený, tak ma prekvapilo, že prášok sa nezarába vodou, ale nechá sa rozpustiť v ústach. Tak som teda užívala podľa návodu 1 vrecko denne. Prášok má príchuť pomaranča, rýchlo sa rozpustí v ústach. Ja osobne som sa po užití, po pár minútach, musela napiť vody, smädilo ma. Ale to nič nemení na tom, že s prípravkom som spokojná. Nespôsoboval mi žiadne tráviace ťažkosti, žiadne hnačky, ani zápchu, ani zafarbenie stolice. Nepostrehla som počas užívania nič negatívne, že by mi prekážalo alebo bránilo pokračovať v testovaní. Či by moja hladina železa bola aktuálne v poriadku, to neviem posúdiť, keďže to by bol potrebný krvný test.
Pozerala som aj po čom sa tento výživový doplnok predáva, ponúkajú ho rôzne lekárne na internete, cena začína od 12,89 €. Môže to byť pre niekoho vyššia suma, priznám sa, doteraz som aj ja užívala lacnejšie prípravky.
Celkovo som s užívaním SiderAL® Folic 30 mg spokojná, odporúčam vyskúšať aj ostatným.:-)
  • - praktické balenie v sáčkoch (20 ks v 1 balení)
  • - použitie kedykoľvek a kdekoľvek, keďže sa prášok nechá rozpustiť v ústach
  • - nespôsobuje hnačku, zápchu ani zafarbenie stolice
  • - smädilo ma po užití prášku
  • - vyššia cena
igiana  5. feb 2024 Overená recenzia

Prekvapenie v prášku 👍

Bola som veľmi zvedavá na SiderAL, keďže som už vyskúšala veľa rôznych vitamínových prípravkov s obsahom železa.
Už dva dni po užívaní som pocítila vyšší prílev energie, čo ma naozaj prekvapilo, pretože počas zimného pochmúrneho obdobia sa doslova musím nútiť do všetkého. Čo je úplne super, obsahuje aj B-vitamíny, D a C, takže nie je potrebné ich užívať zvlášť. Počas užívania som necítila žiadnu ťažobu v žalúdku, ani som nemala tráviace problémy.
Chuť je príjemná, osviežujúca, ale dosť sladká - uvítala by som menej sladidiel. Rýchlo a ľahko sa rozpustí v ústach.
Jediná nevýhoda je, že som musela používať na otvorenie nožničky, bolo by fajn, keby sa vrecúško dalo otvoriť jednoduchšie potiahnutím nastrihnutého okraja.
  • Super prílev energie
  • Obsahuje aj ďalšie vitamíny
  • Ľahko sa rozpustí v ústach
  • Žiadne tráviace ťažkosti
  • Vrecúško treba odstrihnúť
  • Trochu presladené

SiderAL je jednička

Pred užívaním SiderAL som bývala hlavne dosť unavená, ale musím povedať, že cca po týždni užívania sa to zmenilo. Po 3 týždňoch mám oveľa viac energie, celkovo sa cítim veľmi dobre. Pocit únavy u mňa vymizol. 😉
Musím vyzdvihnúť skvelú pomarančovú chuť a hlavne spôsob užitia aj bez zapitia vodou. Veľké plus patrí aj ďalším vitamínom, ktoré SiderAL obsahuje-vit C,vit B6,kyselina listova,vit D3 a vit B12. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky ako zápcha ,bolesti brucha a iné.
SiderAL má skvelé balenie po jednom, preto sa tieto malé vrecká ľahko zmestia do každej kabelky.
Určite pokračujem v jeho užívaní aj počas ďalších mesiacov.
  • Dosiahnutie požadovaných výsledkov
  • Svelá chuť
  • Spôsob užívania
  • Balenie
patycka  5. feb 2024 Overená recenzia

Železo siderAL

Môžem vrelo odporučiť. Veľmi príjemná chuť a čo ma najviac prekvapilo že, ma z tohto železa vôbec nezapekalo, ale na druhej strane druhý a tretí deň mi z neho bolo ťažko. Ďalšie dni boli potom zasa dobré. Za tento krátky čas som pocítila aj prílev energie, čo som doteraz nemala. Keďže nemám rada prášok na jazyku, tak som si to proste rozpustila vo vode. Takto mi to bolo lepšie. Určite ho budem brať naďalej aj keď je cenovo trochu vyšši oproti tím iným.
  • Skvelá chuť
  • Nezapeka

Vynikajúce železo

Testovala som toto železo 3 týždne a môžem každému odporučiť.Chuť je pomarančová a je naozaj ľahký na žalúdok.Vôbec sa mi po ňom, na rozdiel od iných výrobkov so železom, neodgrguje.Určite si kúpim ďalšie balenie.
  • Výborná chuť
  • Nezaťažuje žalúdok
  • Pridaná kyselina listová
simipurtz  5. feb 2024 Overená recenzia

Sideral Folic - konečne chutné železo

Na začiatok musím uviesť jej výbornú chuť a príjemnú variantu užívania - nasypeš na jazyk a necháš rozplynúť 🤩. Konečne to nie je tabletková forma alebo prášok do vody.
Nedráždi zažívací trakt, takže nespôsobuje zápchu, kŕče ani hnačku. Je doplnená viacerými vitamínmi.
Pocit únavy a vyčerpania je podstatne nižši ako pri užívaní iných produktov s obsahom železa.
Ja som mala aj zlepšené menštruačné krvácanie.
  • Nedráždi zažívací trakt
  • Doplnený o kyselinu listovú, vitamínmi B6, B12 a C
  • Výborná chuť
  • Super varianta užívania
  • Pomáha pri menštruačnom krvácaní
xxxxxnnnnn  29. jan 2024 Overená recenzia

SiderAL® Folic mi prišlo pod ruku ako modré z neba

Od času ako som mala problémy s nízkym železom, tak mi lekárka nasadila užívať železo na predpis. Pravidelne som trpela zápchou, tmavou stolicou, nadúvaním, silným krvácaním.
SiderAL® Folic mi prišlo pod ruku ako modré z neba. Neporovnateľné so železom, ktoré som mala na lekársky predpis. Určite si ho budem naďalej kupovať. Má samé výhody, žiadne negatívum som nenašla.
  • - výborná chuť
  • - nie som unavená po športe, športujem každý druhý deň
  • - žiadna zápcha
  • - žiadna tmavá stolica
  • - žlepšené menštruačné krvácanie
nnika4260  8. jan 2024

Ľahko stráviteľné železo

Naozaj mi z neho vôbec nebývalo ťažko od žalúdka, čo bol pre mňa vždy problém pri užívaní liekov s obsahom železa. Výborne chutí a hematologička aj gynekológ mi ho odporučili užívať aj počas tehotenstva. Obsahuje aj kyselinu listovú, čo je ďalšie plus.
  • Ľahko stráviteľný.
  • Výborná chuť.
  • Obsahuje kyselinu listovú.
paralela  2. jan 2024 Overená recenzia

Konečne železo, ktoré dobre chutí a nezapeká

Počas svojho života som zažila viacero situácií, kedy som bola nútená užívať železo. Vyskúšala som viacero doplnkov, no Sideral je prvý, ktorý ma nezapeká, nezanecháva hnusnú kovovú pachuť v ústach a nemám bolesti žalúdka. Chuť je výborná. Jemný sladko-kyslý prášok sa v ústach ihneď rozpustí. Subjektívne po mesiaci užívania môžem zhodnotiť, že sa cítim lepšie.
  • výborná chuť
  • nespôsobuje zápchu
  • nezaťažuje žalúdok
  • praktické dávkovanie a užívanie
  • obsahuje aj iné vitamíny
sonkam  1. jan 2024 Overená recenzia

Super vitamíny

SiderAL® Folic je konečne produkt s obsahom železa, ktorý nespôsobuje žiadne tráviace ťažkosti, narozdiel od iných tabletiek. Ako bonus obsahuje ešte aj ďalšie vitamíny, ktoré ocení hlavne aj nastávajúca maminka. Má príjemnú chuť, vôbec v ňom necítiť prášok a super dávkovanie ktoré je vhodné aj na cesty, pretože nepotrebujete k nemu ani vodu. Prášok stačí vysypať do úst, nechať rozpustiť a užívať si príjemnú chuť. Za mňa super výrobok
  • - Chuť
  • - bez zažívacích ťažkostí
  • - dávkovanie
  • - balenie
  • - obsah ďalších vitamínov
  • - možno vyššia cena
jenny2608  31. dec 2023 Overená recenzia

Extra dávka energie a celkový lepší pocit

Produkt hodnotím veľmi pozitívne, hlavne teraz na konci tehotenstva a s blížiacimi sa Vianocami mi testovanie produktu prišlo extra vhod. Pocítila som nový extra prílev energie. V poslednom období som mala sťažené dýchanie v dôsledku poklesu železa a problém so spaním, práve kvôli dýchaniu. Pri užívaní tohto výživového doplnku sa tento problém trošku zlepšil. Pozitívne hodnotím tiež, že pri užívaní som nemala problém so stolicou. Po novom roku ma čaká aj krvný obraz, tak uvidím aj ako hodnotovo sa zmenili moje hodnoty hemoglobínu v krvi.
  • Zlepšenie celkového stavu v tehotenstve
  • Menší pocit únavy a vyčerpania
  • Zlepšenie dýchania
  • Nezapeká
  • Pre niekoho môže byť odradzujúca vyššia cena.
aaninka  29. dec 2023 Overená recenzia

SiderAL® Folic

Tento doplnok železa sa mi páči v tom, že nespôsobuje zápchu, s čím som mala u iných produktov problém. Krabička obsahuje 20 vrecúšok s práškom príjemnej chuti, ktorý sa len vysype na jazyk. Je to veľmi praktické, stačí mať v kabelke pár vrecúšok a keď si spomeniem môžem ho užiť kdekoľvek. Bonusom je obsah vitamínu C a ďalších vitamínov a minerálov, čo sa určite hodí v čase chrípkového obdobia alebo v tehotenstve, keď ich telo potrebuje viac. Bohužiaľ práve som zistila, že mi hodnoty železa v tehotenstve aj napriek užívaniu SiderAL klesajú, tak musím prejsť na silnejší doplnok, ale ak mi bude spôsobovať tráviace problémy určite sa k SiderAL vrátim.
  • nezapeká
  • praktická vrecúšková forma
  • pridané vitamíny
  • príjemná chuť
  • hodnoty železa mi v tehotenstve klesli aj napriek jeho užívaniu 🤷‍♀️
angie_l  27. dec 2023 Overená recenzia

SiderAL je pre mňa nabitie bateriek

Ak by som mala čo najlepšie opísať tento produkt, bol to naozaj návrat energie odkedy som tehotná. Už som teda v 6. mesiaci, tej energie mám oveľa menej, no keď som si dala prášok pod jazyk alebo som si to niekedy primiešala s troškou vody, bola som živšia a bdelejšia. Čiže pre mňa splnilo účel na 100% keďže mne aj chýba železo a krásne si ho dopĺňam s týmto práškom. Jeden prášok denne mi vždy stačí, dávam si ho po jedle keď nie som doma pod jazyk. Keď som doma pridám vodu a zamiešam. Určite budem pokračovať v užívaní počas tehotenstva, keďže pre mňa aj pre bábätko to má benefity, ktoré naozaj potrebujem.
  • Nával energie, ktorú v tehotenstve nemám
  • bdelejšia
  • živá
  • vitamíny aj pre moje bábätko
  • veľmi dobrá rozpustnosť
zuzulienka11  22. nov 2023

SiderAl

Môžem len vrelo odporučiť, všetkým ženám ktoré trpia anemiou. Mam osobnú skúsenosť keď som po pôrode mala hemoglobin, nepamätám presne , ale okolo 80, a zvažovali podať transfúziu krvi. Nakoniec som taká slabá s bábätkom v náručí došla domov a išla za dva dni na kontrolu k detskej lekárke a ona len tak medzi rečou spomenula, že určite si mam kúpiť SiderAl a ono skutočne pomohlo, vybrala som asi 2 balenia, cítila som sa menej unavená, co sa týka vitality, no ako sa s bábätkom dalo. Išla som na kontrolu na hematologiu a hemoglobín bol asi po prvýkrát v hodnote 120, čo je spodna hranica, ale pre mňa veľké +. A navyše mi z neho nebolo zle, ani hnacka ani zapcha, no jednoducho nič. Za mňa super ... po čase som si ho kúpila opäť a neľutujem, hoci je drahší, mne pomohol...
  • Žiadne nevoľnosti
  • Bez zápchy
  • Bez hnačky
  • Lepšia absorpcia a rýchlejší účinok
4 ľudia považujú za užitočné