Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract (100 kapsúl) je výživový doplnok, ktorý v dennej dávke (1 kapsula) obsahuje 20 mg chelátovej formy železa, ktorá sa vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou. Navyše je obohatený o extrakt zo šípok.

Je vhodný tiež pre dojčiace a tehotné ženy, u ktorých počas tehotenstva často dochádza k poklesu hladiny železa, pretože telo ho v tomto období spotrebováva vo väčšej miere.

Železo prispieva:

• k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu,
  • k správnemu prenosu kyslíka v tele,
  • k normálnemu kognitívnemu vývinu detí.

Vlastnosti

• 100 % vegan, bezgluténový, bez laktózy, bez sóje, bez syntetických aditív.
  • Vyrobené v ČR.
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov.
  • Testované akreditovaným laboratóriom.

Zloženie:

vegánska kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, bisglycinát železnatý, šípkový extrakt 20:1, Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované ostružiny, lyofilizované čučoriedky), ryžová vláknina.

Dávkovanie:

1 kapsula denne. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Výživový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy ani zdravého životného štýlu. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Kde kúpim Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract?

#test_beggs2

Hodnotenia a skúsenosti s Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Máš skúsenosť s Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract?

Železo s neutrálnou chuťou

Toto železo je neutrálnej chuti. Nemám po ňom pachuť v ústach. Hlavne po ňom nezapeká.
Pokračujem v užívaní.
  • Neutrálna chuť
buxus24  28. feb 2024 Overená recenzia

Beggs železo+šípky

Tento produkt som užívala prvý krát a bola som s ním spokojná. Fľaštička je z recyklovaného materiálu, čo sa mi veľmi páči a taktiež, že je tmavá. Doplnok je z ČR, čo je podľa mňa ďalšie +. Fľaštička obsahuje 100 tabliet, ktoré sa ľahko prehĺtajú. Sú ľahko stráviteľné a nie sú ťažké na žalúdok. Pociťovala som viac energie. Ďalšie plus je, že je to vegansky produkt, bez laktózy.
  • + vegansky produkt
  • + bez laktózy
  • + bez sóje
  • + ľahké prehĺtanie tabliet

Beggs železo so šípkami

Ďalší úžasný produkt, ktorý je asi najlepší zo svojho druhu 😊. Vitamíny nezapekajú, nerobia ťažko na žalúdok a hlavne obsahujú šipkový extrakt pre správne vstrebanie železa 😊. Som po strate bábätka, trpela som ťažkou anémiou keďže som stratila veľa krvi. Po užívaní vitamínov sa cítim lepšie a pevne verím, že aj výsledky z odberu budú oveľa lepšie..Určite si plánujem po dobratí zakúpiť ďalšie 😊.
  • Nebolí z neho brucho
  • Ľahko sa prehĺta
  • Žiadna chuť ani vôňa
  • Pridaný šipkový extrakt
bykaterina  24. feb 2024 Overená recenzia

Železo naše každodenné

Železo ktoré nezapeká, vhodné aj pre ženy, ktoré sú tehotné. Je to vegan verzia, jasne označená, viditeľné na obale. Dokonca aj bez sóje a mlieka, čo je super pre alergikov.
Škoda, že nie je uvedené na obale, že je asi potrebné mať odstup od určitých potravín ako mlieko, káva atď..., ale to je problém u väčšiny vitamínov a je jedno ktorý výrobca.
Balenie stačí na 3 mesiace, keďže sa konzumuje 1 tableta denne.
  • Sklenený, ľahko recyklovateľný obal
  • Vegánske
  • bez mlieka a aj sóje
  • Prírodné zloženie
  • Prídavok šípky na lepšiu vstrebatelnosť a účinnosť
  • Abstinuje informácia o časovom odstupe konzumácie určitých jedál a nápojov a aj vitamínov, nakoľko to potom neguje účinok
ninabr  24. feb 2024 Overená recenzia

Skvelý doplnok

Tento doplnok mi ulahodil asi najviac. Nemám po ňom tráviace ťažkosti, ľahko sa prehĺta a má naozaj dobré a kvalitné zloženie. Určite sa k nemu vrátim.
  • Ľahko sa prehĺta
  • Skvelé zloženie
sandra811  24. feb 2024 Overená recenzia

Beggs Iron

Keďže plánujeme tehotenstvo a som chudokrvná, tak som zaradila železo medzi moju dávku vitamínov. V balení je 100 tabliet takže s prehľadom vydrží 3 mesiace, plus je aj šipkový extrakt. Tráviace ťažkosti z neho nemám ako z niektorých iných vitamínov, ktoré obsahujú železo.
  • sklenený obal
  • dobré zloženie
doda3103  23. feb 2024 Overená recenzia

Beggs železo so šípkami

Tabletky sú neutrálnej chuti, užívajú sa raz denne. Balenie 100 ks, čo vystačí na 3 mesiace a niečo.
Tabletky som brala len pár dní, nakoľko tak, ako iné železo, nerobilo mi na trávenie dobre. Musela som ich vysadiť.
Ale inak žiadna pachuť ako u bežne dostupným tabletkách so železom.
  • Obal sklo
  • Vhodné pre každého
kikapog  22. feb 2024 Overená recenzia

Beggs so železom a extraktom zo šípok

Tieto vitamíny som začala užívať ako doplnenie vitamínov v počiatočnom štádiu tehotenstva a zároveň počas dojčenia syna, aby som nebola ochudobnená o žiadne vitamíny pri takomto stave. Tabletky sú neutrálnej chuti, nie sú ťažké, dávkujú sa raz denne. Veľmi praktický je sklenený obal týchto vitamínov.
  • Vhodné aj pre tehotné, aj pre dojčiace ženy
  • Sklenený obal nádoby
  • Skvelé zloženie