Kozmetika a hygiena

Svet kozmetiky a hygieny je blízky takmer každej žene. Okrem širokej ponuky dekoratívnej kozmetiky či kozmetických produktov pre starostlivosť o pleť a telo tu nájdete aj čistiace a pracie prostriedky. Vydajte sa na virtuálny nákup a vyberte si to pravé nielen pre vašu pleť a telo, ale aj pre dokonale čistú a voňavú domácnosť. Pretože tu nájdete všetko, čo potrebujete.

Nové v kategórii Kozmetika a hygiena (525)

2 skúsenosti

Absorpčné nohavičky Perties

Balea Telový krém s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml

alverde NATURKOSMETIK Vankúšiky pod oči Hydro, 2 ks

alverde NATURKOSMETIK Krém na ruky Pro Climate Intensive s bio granátovým jablkom, 75 ml

Balea Micelárna čistiaca pleťová voda 3v1 s opunciou, 400 ml

Frosch Baby Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni (EKO, 300 ml)

1 skúsenosť

Frosch Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)

1 skúsenosť

Frosch Baby Prací prostriedok na dojčenskú bielizeň (EKO, 1500 ml)

1 skúsenosť

Frosch Baby Hygienický čistič detských potrieb a umývateľných povrchov (EKO, 500 ml)

1 skúsenosť

Frosch Baby Umývací prostriedok na detské potreby (EKO, 500 ml)

Telový krémový gél Balea Beauty Expert s 5 % niacínamidu

Bioderma ABCDerm Cold Cream

2 skúsenosti

Tekutý pleťový peeling Beauty Expert 2 % BHA Balea

Viac produktov...

Hodnotenia a skúsenosti s kozmetikou a hygienou

Máš skúsenosť s kozmetikou a hygienou?

laura43  Včera o 06:39

Coccolino odporúčam kazdemu

Veľmi rada a dlhodobo používam vône Coccolino.Su skutočne voňavé. Po pridaní avivaze pradlo je hebké,voňavé a vôňa vydrží veľmi dlho.Coccolino odporúčam každému.

Absorpčné nohavičky Perties

salma22  Včera o 04:58

Nepohodlne urcite

Nohavičky som objednavala na zaklade pozitivnych skusenosti a kedze som sa dlho hrabala na internete ozaj som presla od snugg , ciny narafila som na CALY 2 na obrazku nevyzeraju ako plienky objednavku som urobila ...podla pokynov na ich webovej stranke sa odporucaju oprat na 40tke... tak som ich oprala po vyprani sa mi cela zafarbili takze uz vobec nemali krasnu farbu ako ked prisli ....(prala som ich na 30tke a len a len same ) ... pisala som im na email lebo to predsa nie je v pohode (len im je to luto) nic viac ... dobre prisiel den kedy som pouzila ich vyrobok ... boli nepohodlne pri chodzi som mala cele otacanie zadku (teda ako ked dieta ma na sebe plienku v lete... a asi som natrafila na uplne zle gatky ale ja som pretiekla cca po 4-5hodinach kde je pisasne celkom dobra absorcia (predpokladam nejakych 8 hod)
takze za mna zbytocne vyhodene peniaze a nie malo

jamilanka  6. máj 2024

Obrátenie :-)

Aviváže som veľmi nepoužívala. Dostávala som ich k sviatku od jedneh mojej kamarátky. Ani som ich nekupovala. Až raz som vybrala z pivnice coccolino a musím povedať, že jeho vôňa je nákazlivá. Vonia mi všetko. Obliečky, dokonca aj koberce :-). Milujem jeho vôňu aj na bunde. Keď som vonku je stále somnou a tak ľahko nevyprchá......

maggie20  30. apr 2024 Overená recenzia

Nenadchol ani neurazil

Denný pleťový krém Natural expert sa ľahko rozotiera, je neparfumovaný a obsiahnutý bisabol upokojuje pokožku. Vadilo mi, že neobsahuje uv filter a keď som bola na slnku, moja tvár sa spálila. Tým, že je bez vône sa mi hodil pod make up, pretože ten, ktorý používam, uv filter obsahuje.

maggie20  21. apr 2024 Overená recenzia

Konkuruje aj drahším značkám

Koncentrát má príjemnú vôňu a ľahko sa aplikuje na pleť. Nie je však vhodný pod make up, pretože sa dlhšie vstrebáva. Ja som ho používala iba večer pred spaním a do rána bola moja pleť naozaj hladká a jemná. Môžem ho porovnať aj s inými, drahšími značkami a v tomto sa im naozaj vyrovná. Účinnosť proti vráskam neviem ale celkom posúdiť, pretože som ho používala iba krátko.

Krém

Krém sa rýchlo vstrebáva, ľahko sa roztiera, pleť je po aplikácii hladká a príjemná. Trochu je na škodu, že nemá UV filtre a tiež sa nepoužíva pod makeup, preto som ho používala počas dní bez make-upu alebo večer. Mne osobne chýba aspoň jemná vôňa, krém je úplne bez parfumácie, ale že úplne.

Power Booster

Ďalší produkt s výborným spôsobom aplikácie. Bez dotyku rúk ho ľahko nanesiete na okolie očí, jedno stlačenie úplne postačí pod obe oči. Bez vône, priesvitné sérum, ľahko sa roztiera, ale trocha horšie vstrebáva, na pokožke ostáva pocit napnutia a po zaschnutí sa mierne šúpe, chce to vychytať použité množstvo. Aj keď je bez parfumácie, mne mierne po aplikácii slzili oči.

Aqua

Výborný spôsob aplikácie pomocou guličky na konci tuby, gulička prijemne chladí, sérum sa roztiera ľahko, rýchlo sa vstrebáva. Vrásky stále prítomné, ale po tak krátkej dobe nie je možné čakať viditeľné výsledky.

Balea Telový krém s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml

Telový krém

Telový krém s bambuckým maslom je vytvorený pre kompletnú hydratáciu tela. Môžete ho používať po sprchovaní aj u detí. Pokožku nedráždi, vôňa mne osobne nejak veľmi nesedí. Nevyhovuje mi ani to, že si krém naberáte rukou a tak si môžete zaniesť rôzne baktérie do balenia.

Vitamínová bomba

Veľmi príjemné telové mlieko s jemnou ľahkou konzistenciou a krásnou jemnou vôňou. Telové mlieko sa rýchlo vstrebáva, hydratuje aj keď nie kompletne a dlhodobo. Vyhovuje mi vôňa aj konzistencia. Jediné, čo by som asi vymenila, je dávkovač.

Odpuchnutie okolia

Toto je jeden fantastický produk. Postará sa o očné okolie, absolútne ho nedráždi, keďže je neparfumovaný. Gélik je príjemný a perfektne oživí vašu skin care rutinu. Doporučujem ho mať pre lepší efekt v chladničke. Výsledok je úžasný.

maggie20  14. apr 2024 Overená recenzia

Rýchly účinok pre suché ruky

Maska na ruky má príjemnú vôňu. Rukavice sú dostatočne veľké a obsahujú dostatok krému. Po použití boli ruky hebké a jemné, účinok bol rozhodne lepší ako keby som použila nejaký krém na ruky.

Kúra na vysušené ruky

Radšej používam klasický krém alebo na veľmi suché miesta špeciálny krém z lekárne. Maska dodáva pokožke intenzívnu vlhkosť. Čakala som, že krém sa po aplikácii skôr vstrebe. Ruky som mala však ešte dlho mastné. V kombinácii s vitamínom E je táto maska dobrou voľbou pre starostlivosť o ruky a pokožku okolo nechtov. Možno by som skôr privítala ponožky s týmto urea zložením, keďže mám veľmi suché päty. Musim pozrieť, ak nájdem isto kúpim.

Veľmi spokojná s účinkom

Príjemný krém, veľmi príjemná neutrálna vôňa. Podporuje regeneráciu pokožky a posilňuje pevnosť pleti. Pleť bola krásne jemná a pevnejšia, dokonca aj miesta, čo mám červené na tvári boli na tom lepšie 😇. Celkovo pleti krém dodal príjemný pocit. Upokojil aj podráždené oblasti.

alverde NATURKOSMETIK Vankúšiky pod oči Hydro, 2 ks

Hydro vankúšiky

Ťažký a náročný týždeň za mnou. Dopriala som si relax vo vani s príjemnou hudbou, sviečkou a oči pekne zatvorené a okolie hydratované ♥️ vďaka kombinácii výťažku z morských rias a kyseliny hyalurónovej. Očakávala som po 15 minútach zázrak, ale okolie očí však bolo sčervenané a jemne ma štípala pokožka. Keďže som to aplikovala len 1x, ťažko mi je povedať či to zjemnilo vrásky. Asi je potrebné opakovať viac krát.

Elixir mladosti :-)

Používala som predtým inú značku s Q10, takže som mala čo porovnávať. Balenie bolo malé, len 7 ampuliek na zistenie účinnosti. Koncentrát proti vráskam s obsahom Q10 redukuje hĺbku vrások, prispieva k elasticite pokožky. Vitamín E chráni pokožku pred predčasným starnutím. Olej Shambrilla zanecháva pokožku dosť dlho mastnú, čo mi veľmi nevyhovuje. Pleť bude pravidelným používaním Q10 pôsobiť krajšie 🥰.

penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Geniálny bojovník proti očným vráskam

Keďže veľa času trávim pozeraním do PC monitora, moje oči sú unavené a viečka nevyzerajú fresh. Očnému okoliu tento zázrak s masážnym guličkovým aplikátorom poskytuje dlhodobú hydratáciu. Masážna gulička príjemne ochladzuje a stimuluje prekrvenie okolia očí. Ľahká textúra sa rýchlo vstrebala. Ošetrujúce osvieženie pre moje oči a super to redukuje hĺbkové vrásky.

Omladzujúce pleťové sérum

Sérum má krásny aplikátor, príjemnú konzistenciu. Rýchlo vstrebáva. Malé praktické balenie je vhodné aj na cesty. Zahustený koncentrát s obsahom duálnej kyseliny hyalurónovej sa uloží na pokožke a vrásky sa o čosi opticky zmenšia. Takže sa človek cíti mladší a krajší. 😇🥳

Telové mlieko s vitamínmi

Potešila na ochrana pred UV žiarením keďže slnko už vykuklo. Zloženie s vitamínovým komplexom zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému slnkom. Krém sa rýchlo vstrebáva. Moja pokožku je dokonale hydratovaná a hodvábna. V kombinácii s vysokokvalitnými vitamínmi C, E a F zabezpečuje sviežosť, vitalitu a žiarivý lesk.

Tuhý krém výborne hydratuje

Zaujímavá neutrálna vôňa. Poskytuje suchej a namáhanej pokožke intenzívnu ochranu pred vysúšaním. Ruky sú upokojené a opäť vláčne.