Balea Očný roll-on Aqua, 15 ml

Balea AQUA očný roll-on (15 ml) obsahuje cenný extrakt z rias a očnému okoliu poskytuje dlhodobú hydratáciu. Masážna gulička príjemne ochladzuje a stimuluje mikrocirkuláciu očného okolia. Ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva a nemastí. Ošetrujúce zloženie s extraktom z rias hydratuje, osviežuje a redukuje hĺbkové vrásky. Provitamín B5 pomáha pri upokojení pokožky. Vitamín E podporuje ochranu pokožky pred vplyvmi životného prostredia, ktoré spôsobuje UV žiarenie. Pomáha zmierniť opuchy očí, upokojuje a chráni pokožku pred vplyvmi prostredia.

Kde kúpim Balea Očný roll-on Aqua, 15 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s Balea Očným roll-onom Aqua, 15 ml

Máš skúsenosť s Balea Očným roll-onom Aqua, 15 ml?
rybkaa  15. apr 2024 Overená recenzia

Aqua

Výborný spôsob aplikácie pomocou guličky na konci tuby, gulička prijemne chladí, sérum sa roztiera ľahko, rýchlo sa vstrebáva. Vrásky stále prítomné, ale po tak krátkej dobe nie je možné čakať viditeľné výsledky.
  • Aplikácia pomocou guličky
  • Chladivý pocit

Odpuchnutie okolia

Toto je jeden fantastický produk. Postará sa o očné okolie, absolútne ho nedráždi, keďže je neparfumovaný. Gélik je príjemný a perfektne oživí vašu skin care rutinu. Doporučujem ho mať pre lepší efekt v chladničke. Výsledok je úžasný.
  • Roll on aplikácia
  • Bez parfumacie
  • Nedráždi
  • Hydratuje, vyživuje očné okolie, napomáha aby očné okolie vyzeralo mlado a sviežo
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Geniálny bojovník proti očným vráskam

Keďže veľa času trávim pozeraním do PC monitora, moje oči sú unavené a viečka nevyzerajú fresh. Očnému okoliu tento zázrak s masážnym guličkovým aplikátorom poskytuje dlhodobú hydratáciu. Masážna gulička príjemne ochladzuje a stimuluje prekrvenie okolia očí. Ľahká textúra sa rýchlo vstrebala. Ošetrujúce osvieženie pre moje oči a super to redukuje hĺbkové vrásky.
  • Výborne vymyslený systém nanášania
  • Rýchlo sa vstrebe
  • Malé balenie
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Skvelý parťák

Balea Očný Roll-on Aqua je neoddeliteľnou súčasťou mojej rutiny už dlhšie. Produkt ponúka osviežujúci pocit a intenzívnu hydratáciu, ktorú moje očné okolie doslova žiada.
Jeho chladivý efekt je vždy vítaný, obzvlášť po dlhom dni. Vďaka prírodným extraktom a vitamínom poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu. Je ideálny na použitie kedykoľvek počas dňa.

Pre mňa je tento produkt skutočným zázrakom, ktorý dokáže zázračne prebudiť a osviežiť moje oči.
  • Hydratácia
  • Nedráždi
  • Dlho vydrží

Vitamíny pre moju jemnú pokožku

Takéto niečo som doteraz nemala. Príjemná vecička, ktorá ma potešila. Keďže na materskej dovolenke sa takmer nelíčim, môžem očný roll-on použiť viac krát denne. Po použití gulôčka ihneď osviežila pokôžku, má chladivý efekt. Krém sa rýchlo vstrebal a nezostáva v okolí očí žiadny zlý pocit. Cez sviatky sme spali u babky a roll-on cestoval so mnou. (Viď foto)
  • Nezostáva lepkavý pocit
  • Rýchlo sa vstrebe
  • Chladivý efekt
  • Super zloženie
  • Vegan

Očný roll-on Aqua

Za mňa super produkt, príjemne chladí a hydratuje. Nie je mastný a rýchlo sa vstrebáva. Pokožka okolo očí je pružnejšia, hydratovaná. Balenie je super aj na cesty. Hocikedy sa dá použiť.
  • nie je mastný
  • rýchlo sa vstrebáva
  • balenie vhodné na cesty
  • dá sa použiť hocikedy a hocikde
  • bez alkoholu, bez farbív, bez nanočastíc, bez parabénov, bez parafínov/minerálnych olejov, bez parfumu
  • pH-neutrálne k pokožke
  • vegan
  • vhodné predovšetkým na tvár
  • hydratuje, osviežuje a redukuje jemné vrásky
  • s osviežujúcim extraktom z rias, mandľovým olejom, vitamínom E, pantenolom, slnečnicovým olejom a kyselinou hyalurónovou
  • s chladiacou masážnou guľôčkou - aktivuje mikrocirkuláciu a vyhladzuje drobné línie
  • malé balenie
melani19  4. apr 2024 Overená recenzia

Štípanie

Za mňa nie. Ako som naniesla, začalo ma štípať okolo očí a trvalo to ešte 3-4 dní.
  • Štípe

Ráno začína sviežim pohľadom 🩵

O tento malý modrý zázrak sme sa s dcérkou "bili" každé ráno 😀. Keď som ho prvýkrát použila, mala som nutkanie si ho aplikovať viac krát počas dňa, no akonáhle som si ho chcela vziať z poličky v kúpeľni, zistila som, že z nej zmizol. A samozrejme som ho našla na dcérkinom nočnom stolíku 😁. Takže za mňa tento produkt hodnotím ako to pravé pre tých, ktorí trávia pri počítači toľko hodín ako ja a ráno potrebujú rýchlu pomoc. Ten chladivý dotyk pod viečka je niečo ako ranná šálka kávy a ja kávu teda milujem 😍.
  • Chladivý
  • Osviežujúci
  • Priaznivá cena
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Šikovná guľôčka čo dokáže malé zázraky

Balea AQUA očný roll-on obsahuje cenný extrakt z rias a tým poskytuje dlhodobú hydratáciu namáhanému očnému okoliu. Aplikátorom je masážna gulička, ktorá skvele ochladzuje unavenú pokožku a stimuluje mikrocirkuláciu očného okolia. Určite lepší spôsob ako rozotierať krém prstami. Rýchlo sa vstrebáva a nemastí. Provitamín B5 pomáha pri upokojení pokožky. Vitamín E podporuje ochranu pokožky pred vplyvmi životného prostredia, ktoré spôsobuje UV žiarenie. Za mňa super produkt!
  • Perfektný typ aplikátora
  • Príjemná textúra, ktorá nemastí
  • Dlhodobá hydratácia
maggie20  24. mar 2024 Overená recenzia

Malý wellness pre unavené oči

Očný roll-on využívam najmä v práci, keď sú moje oči unavené a opuchnuté po pridlhom pozeraní do monitora. Roll-on ich osvieži, premasíruje a svojim zložením mi dlhodobo pomáha pri prevencii proti vráskam v okolí očí.
  • Osvieži
  • Zbaví oči opuchov
  • Vyživuje jemnú pokožku okolo očí a chráni pred vznikom vrások
  • Malé balenie nevydrží dlho