Tekutý pleťový peeling Beauty Expert 2 % BHA Balea

1 skúsenosť

Staňte sa beauty expertkou! Balea prichádza s novým radom Beauty Expert, ktorý vám pomôže získať žiarivú pleť. Tekutý pleťový peeling Balea Beauty Expert 2 % BHA, 125 ml rozjasňuje pleť a zabraňuje nečistotám a čiernym bodkám na problematických zónach – napríklad T-zóne. Hydratačný chemický peeling predchádza vzniku nečistôt pleti, podporuje jej obnovu a zároveň zjemňuje póry. Beta-hydroxy kyselina má exfoliačný účinok, vďaka čomu jemne odstraňuje odumreté kožné bunky a zabezpečuje zjemnenú a žiarivú pleť. Špeciálne zloženie navyše poskytuje upokojujúcu hydratáciu a pripravuje pokožku na vstrebávanie ďalších účinných látok. Tekutý pleťový peeling Balea Beauty Expert 2 % BHA, 125 ml je úplne bez parfumácie.

Vlastnosti:

• tekutý pleťový peeling s 2 % BHA z nového radu Balea Beauty Expert
  • hydratačný chemický peeling - odstraňuje odumreté kožné bunky, čistí póry a zjemňuje nečistoty pleti a čierne bodky
  • obsahuje 2 % beta hydroxy kyseliny (BHA) s exfoliačným účinkom na pokožku
  • pre zjemnenú a žiarivú pleť, rozjasňuje pleť a podporuje obnovu buniek
  • neparfumovaný

Hodnotenia a skúsenosti s tekutým pleťovým peelingom Beauty Expert 2 % BHA Balea

Máš skúsenosť s tekutým pleťovým peelingom Beauty Expert 2 % BHA Balea?
letmebe8  28. nov 2023

Moja skúsenosť s tekutým peelingom

Postupovala som podľa pokynov, ktoré boli uvedené na obale. Za mňa je peeling super, najprv som si ho dávala večer na vyčistenú pleť po micelárnej vode každý druhý deň. Neskôr, keď som videla aké má účinky, tak už každý večer a momentálne si ho dávam aj ráno aj večer. Pleť mám jemnú a rozjasnenú. Mám problémovú pleť a účinky sú super, zlepšenie je viditeľné. Peeling sa rýchlo vsiakne do pokožky a nemala som žiadne nepriaznivé účinky a to mám citlivú pleť. Jediné, čo je za mňa malé mínus je olejové zloženie - uvítala by som, keby bol peeling menej olejový.:slight_smile:
  • Dobrá cena
  • Dobrá značka