Alverde NATURKOSMETIK Denný pleťový krém Natural Expert , 50 ml

alverde NATURKOSMETIK NATURAL EXPERT denný pleťový krém (50 ml) 1 % Bisabolol, 0,3 % Ceramid-Complex je krém s bohatou textúrou a 0,3 % ceramidovým komplexom a výťažkom z Cica, ktorý podporuje regeneráciu pokožky a posilňuje kožnú bariéru. Bisabolol znižuje začervenanie pleti, bio rozmarínový extrakt a bio mandľový olej pôsobia proti pocitu pnutia a pleti dodávajú príjemný pocit. Jemné zloženie upokojuje namáhané a podráždené oblasti pleti.

Kde kúpim alverde NATURKOSMETIK Denný pleťový krém Natural Expert , 50 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s alverde NATURKOSMETIK Denným pleťovým krémom Natural Expert , 50 ml

Máš skúsenosť s alverde NATURKOSMETIK Denným pleťovým krémom Natural Expert , 50 ml?
maggie20  30. apr 2024 Overená recenzia

Nenadchol ani neurazil

Denný pleťový krém Natural expert sa ľahko rozotiera, je neparfumovaný a obsiahnutý bisabol upokojuje pokožku. Vadilo mi, že neobsahuje uv filter a keď som bola na slnku, moja tvár sa spálila. Tým, že je bez vône sa mi hodil pod make up, pretože ten, ktorý používam, uv filter obsahuje.
  • Neparfumovaný
  • Šikovné balenie
  • Upokojuje pokožku
  • Nemá uv filter
rybkaa  15. apr 2024 Overená recenzia

Krém

Krém sa rýchlo vstrebáva, ľahko sa roztiera, pleť je po aplikácii hladká a príjemná. Trochu je na škodu, že nemá UV filtre a tiež sa nepoužíva pod makeup, preto som ho používala počas dní bez make-upu alebo večer. Mne osobne chýba aspoň jemná vôňa, krém je úplne bez parfumácie, ale že úplne.
  • Ľahké roztretie
  • Príjemná hladká pokožka
  • Bez UV filtra
  • Nie je vhodný pod makeup
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Veľmi spokojná s účinkom

Príjemný krém, veľmi príjemná neutrálna vôňa. Podporuje regeneráciu pokožky a posilňuje pevnosť pleti. Pleť bola krásne jemná a pevnejšia, dokonca aj miesta, čo mám červené na tvári boli na tom lepšie 😇. Celkovo pleti krém dodal príjemný pocit. Upokojil aj podráždené oblasti.
  • Vysoko účinný
  • Prekvapil účinkom
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Skúsenosť s alverde NATURKOSMETIK Denným pleťovým krémom

Priznávam, krém som neskúšala na vlastnej koži, ale otestovala ho moja polovička. Má dlhodobo problémy s extrémne suchou a naozaj citlivou pokožkou. Po krátkom čase používania alverde NATURKOSMETIK Denného pleťového krému Natural Expert môžem potvrdiť jeho vynikajúce vlastnosti. S pokožkou citlivou na chemické zložky a umelé vône sme konečne našli produkt, ktorý mu vyhovuje.

Krém má bohatú textúru, ale zároveň sa dobre vstrebáva. Nezanecháva mastný film a pleť je po použití príjemne hydratovaná. Prírodné zloženie bez parfémov je pre pleť ideálne. Ceramidy a bisabolol pokožku regenerujú a znižujú začervenanie.
Pleť je po použití viditeľne upokojená a hydratovaná bez pocitu pnutia a bez začervenania.

Jedinou nevýhodou je chýbajúci SPF, čo je v lete potrebné doplniť.
Tento krém odporúčam všetkým, ktorí majú radi prírodnú kozmetiku a hľadajú účinnú, ale šetrnú starostlivosť o pleť.
  • Nedráždi
  • Vhodný pre extrémne suchú a naozaj citlivú pokožku
asshanti  7. apr 2024 Overená recenzia

Denná rutina

Alverde NATURKOSMETIK NATURAL EXPERT denný pleťový krém je krém s bohatou textúrou a 0,3 % ceramidovým komplexom a výťažkom z Cica, ktorý podporuje regeneráciu pokožky a posilňuje kožnú bariéru. Bisabolol znižuje začervenanie pleti, bio rozmarínový extrakt a bio mandľový olej pôsobia proti pocitu pnutia a pleti dodávajú príjemný pocit. Jemné zloženie upokojuje namáhané a podráždené oblasti pleti. V záplave kozmetických výrobkov na mojom nočnom stolíku, patrí tento denný krém k mojim topkám!!!
  • Stačí naniesť malé množstvo
  • Prírodný produkt
  • Bez parfumov
  • Nie je vhodný pod make - up
  • Neobsahuje UV filter
cecilia29  6. apr 2024 Overená recenzia

Príjemný krém vhodný aj na citlivú pokožku

S týmto krémom som spokojná. Mám citlivejšiu pokožku, ktorá často po kozmetike štípe, sčervená a cítim pnutie. Pri tomto kréme nenastala ani jedna takáto reakcia. Je prírodný, bez parfumérie, neupcháva póry a hydratuje. Veľká škoda je, že neobsahuje UV filter, na horúce letné dni by som ho používala iba ako nočný, teraz ho ale používam ako denný aj ako nočný krém. Dobre sa rozotiera a skutočne stačí použiť malé množstvo.
  • Jemný a šetrný k pleti
  • Bio zloženie
  • Nezanecháva mastný film
  • Hydratuje
  • Neobsahuje UV filter

Ľahká hydratácia

Tento krém som používala na deň pod SPF alebo na večer.
Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva a nemala som z neho mastný pocit.
Samotný ale nie je vhodný pod make up . Dodá jemný lesk na pleti ale nie mastný. ✨
  • Ľahké zloženie
  • Pekný lesk
  • Nie je pod makeup
nikam  6. apr 2024 Overená recenzia

Príjemné prekvapenie

Tento pletový krém som používala tri týždne, ráno aj večer, popri obvyklej kozmetickej rutine. Musím povedať, že prekvapil veľmi príjemne, až do tej miery, že zvažujem jeho používanie aj naďalej.
Krém je strednej konzistencie, ľahko sa nanáša a pomerne rýchlo sa vstrebáva do pokožky bez pocitu mastnoty alebo lepkavosti. Zanecháva pleť jemnú a hladkú, čo cítim hlavne pri rannom/večernom čistení.
Oceňujem, že popri základných zložkách ako ceramidy, obsahuje aj bisabolol, ktorý pokožku dokáže upokojiť. Úplne najväčším plus je aj to, že nie je vôbec parfumovaný, čiže o jednu potenciálne dráždivú ingredienciu menej.
Malé 50ml balenie je vhodné na cesty, prípadne aj do kabelky (oceníme pri dlhších letoch).
Na základe doterajších skúseností jednoznačne odporúčam.
  • výborné zloženie
  • bez parfémov
  • praktické balenie
melani19  4. apr 2024 Overená recenzia

Štípanie pleti

Mám atopickú pokožku a preto si myslím, že mi krémik nesadol.
Celá tvár ma z toho štípala.
  • Štípanie
  • Lepkavé

Hydratácia po dlhú dobu

Keďže som typ, ktorý nerád číta návody a zloženia produktov, aj pri tomto krémiku som prešla hneď na jeho skúšanie. Najprv ma prekvapila ľahučká konzistencia krému. Na pokožke vytvoril jemne mastný film, ktorý sa ale po chvíli úplne rozplynul a pokožka ostala po ňom jemná a pripravená na nanesenie make-upu. Takže za mňa ho odporúčam najmä ženám, ktoré sa rady a často líčia, pretože tento krém je super ako podklad pod make-up. Jediné, čo by som mu vytkla je, že mi chýba jemná vôňa, tento krém je úplne neparfumovaný, čo ale mnohé ženy, hlavne s citlivou pleťou ocenia. Ja však mám rada voňavé vecičky, vždy a všade, a tak mi nejaká jemná nevtieravá vôňa krémiku trošku chýbala. Inak splnil všetky moje očakávania a čo je najviac, pokožku nedráždi a nezaťažuje.
  • Stačí použiť malé množstvo
  • Dostatočne hydratuje
  • Neparfumovaný

Prírodný expert na suchú pokožku

Denný krém z alverde prírodnej kozmetiky vyrobený s láskou k prírode som intenzívne testovala v extrémnych podmienkach na Faerských ostrovoch 🇫🇴.
Moje líca dostávali poriadne zabrať, vlhko, zima, mráz a vietor odolávali nástraham vďaka ochrane krému s výťažkom kamiliek a rozmarínu. Mala som ho vždy po ruke, regeneruje a upokojuje namáhanú pokožku.
100% spokonnosť ❤
  • Prírodná kozmetika
  • Regeneruje a upokojuje pokožku
  • Bez vône
  • Obsahuje bio rozmarín, kamilky a cica extrakt🌱
  • Ľahko sa vstrebáva a aplikuje
  • Vhodný aj ako denná maska
  • Overený v extrémnom počasí
  • Recyklovateľný obal