Balea Micelárna čistiaca pleťová voda 3v1 s opunciou, 400 ml

Balea micelárna čistiaca pleťová voda 3 v 1 (400 ml) s opunciou je určená pre zmiešanú a citlivú pleť. Ponúka efektívne a jemné čistenie v jednom kroku: čistenie pleti, odstránenie make-upu a pleťovú vodu. Zloženie s micelami šetrne odstraňuje make-up a prebytočný maz. Rozjasňuje, ošetruje a chráni pokožku pred jej vysušením. Uvoľňuje a upokojuje pokožku.

Kde kúpim Balea Micelárnu čistiacuz pleťovú vodu 3v1 s opunciou, 400 ml?

Hodnotenia a skúsenosti S Balea Micelárnou čistiacou pleťovou vodou 3v1 s opunciou, 400 ml

Máš skúsenosť S Balea Micelárnou čistiacou pleťovou vodou 3v1 s opunciou, 400 ml?
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Krásne vonia a pleť je rozžiarená

Micelárna voda veľmi jemne vyčistí pleť, krásne vonia a pleť ostane dokonale ošetrená.
  • Aj pre citlivu pleť
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Super skúsenosť

Moja pleť je zmiešaná s tendenciou k suchosti, a teda náročná na starostlivosť. Po použití som cítila pleť vyčistenú, hydratovanú a bez nepríjemného napätia. Dokonale odstraňuje make-up aj bez intenzívneho trenia, čo ocením hlavne pri očných linkách a maskare.
Je bez alkoholu a parfumácie, rada sa vyhýbam zbytočnej chémii na svojej pleti.
V porovnaní s inými podobnými produktami na trhu ponúka skvelý pomer ceny a kvality. Balenie mi vydrží dlho, čo ocením.

Jediné, čo by som uvítala, je jemnejšia vôňa. Hoci je produkt bez parfumácie, prirodzená vôňa môže byť pre niekoho menej príjemná.
Celkovo hodnotím tento produkt veľmi pozitívne a zaradila som ho do svojej každodennej starostlivosti o pleť. Odporúčam ho každému, kto hľadá efektívnu, jemnú a cenovo dostupnú starostlivosť o pleť.
  • Bez parfumácie a alkoholu
  • Čistí a nevysušuje
  • Zvláštna vôňa
kika9981  7. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie Balea micelárna čistiaca pleťová voda

Testovala som Balea micelárnu čistiacu pleťovú voda 3v1. Večer som mala ísť na koncert, na ktorý som sa veľmi tešila, keďže pri malom synčekovi som stále doma. Tak som sa tešila ako zahviezdim. Bola som milo prekvapená. Moja pleť bola krásne hladká, voňavá a vyčistená.
  • Voňavá pleť
  • Krásne čistá
  • 3v1 - čistenie pleti, odstránenie make-upu, zloženie odstraňuje prebytočný maz
  • Je aj na zmiešanú a citlivú pleť
  • Čistí,ošetruje a zachováva pokožku hydratovanú
  • Je vhodná aj pre nositeľov kontaktných šošoviek
  • Je bez parfumov a alkoholu ( etanolu)
  • Jediná vec, ktorá mi vadila bola, že som pretrela obočie a bolo moc mastné a nešlo mi dokresliť ceruzkou.
cecilia29  6. apr 2024 Overená recenzia

Efektívne a jemné čistenie pleti

Veľmi príjemná, jemná pleťová voda, ktorá pleť nedráždi, ale efektívne ju častí a zbavuje make-upu. Nedráždi okolie očí a odlíči aj maskaru. V poslednej dobe mám pleť citlivú na kozmetiku a nesadne mi skutočne všetko. Dávam prednosť bio kozmetike a táto minerálna voda splnila moje kritériá.
  • Jemná
  • Spoľahlivo odličuje
  • Komplexná - odlišuje pleť aj oči
  • Väčšie, efektívne balenie ktoré dlhsie vydrží

Micelárna čistiaca pleťová voda 3v1 s opunciou

Táto pleťová voda nie je pre mňa žiadna novinka, bežne ju kupujem ako aj s podobnou z tohto radu. Mne vyhovuje. Dobre čistí pokožku, nedráždi.
  • dobre čistí tvár
  • nedráždi
  • je prírodného pôvodu
  • výhodné balenie za dobrú cenu
  • osviežuje a regeneruje pleť
  • poskytuje čistenie, odlíčenie make-upu
  • bez alkoholu, bez farbív, bez hliníkových solí, bez nanočastíc, bez parabénov, bez parafínov/minerálnych olejov, bez parfumu
  • vegan, vhodné predovšetkým na tvár
  • možno by mohla viac voňať

Veľké prekvapenie

Micerálnu vodu som už dávno prestala používať. Teraz som spravila výnimku a musím povedať, že táto micerálna voda na mňa mimoriadne dobre zapôsobila. Nemá žiadnu vôňu, na pleti je jemná, nedráždila mi pleť a odlíčila mi make up veľmi dobre a rýchlo. Mala som po nej mierne sťahujúci pocit, ale ja si tvár ešte vždy dočistím penou alebo gélom. Aj keď je na nej napísané, že sa už vodou umývať nemusí.
Na pleti vytvorí jemnú penu pri odličovaní, ako je vidieť na fotke.
Na svoju cenu je výborná a aj keď sa odličujem double cleansing metódou, pri líčení ju viem využiť na veľa spôsobov.
  • Bez parfumácie
  • Jemná ale účinná
  • Rýchly efekt
  • Super zloženie
  • CENA
  • Sťahovala mi pleť určite by som ju radšej ešte zmyla z tváre
melani19  4. apr 2024 Overená recenzia

Najlepšia čistiaca pleťová voda

Za mňa najlepšia pleťová voda. Vonia dobre, odlíči všetko a čistí. Budem naďalej kupvať a používať, nakoľko mám už teraz čistejšiu pokožku.
  • Dobre čistí
  • Vonia
berry59  3. apr 2024 Overená recenzia

Každodenná rutina s micelárkou

Testovala som Balea micelárnu čistiacu pleťovú vodu 3 v 1 a som veľmi spokojná. Veľmi dobre odstráni make-up a prebytočný maz. Tvár zostane uvoľnená, čistá a príjemne svieža. Oceňujem pomer kvality - ceny, pretože doteraz som používala drahé micelárky a nevidela som rozdiel.
  • Skvelá cena
  • Osvieži a pleť nezostáva suchá
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Môj základ starostlivosti o pleť

Balea micelárna čistiaca pleťová voda 3 v 1 s opunciou je určená pre zmiešanú a citlivú pleť čo mne absolútne vyhovuje, pretože mám takýto typ pleti. Ponúka efektívne a jemné čistenie v jednom kroku: čistenie pleti, odstránenie make-upu a pleťovú vodu. Zloženie s micelami šetrne, ale vysoko účinne odstraňuje make-up a prebytočný maz. Po použití je moja pokožka jemná, čistá, hydratovaná a žiarivá, je to môj najobľúbenejší produkt, všetkým odporúčam!
  • Veľké balenie
  • Účinné odstránenie make-upu
  • Hydratovaná a rozžiarená pleť po použití
andy57  1. apr 2024 Overená recenzia

Micelárna čistiaca pleťová voda

Pleťovú vodu používam každý deň ráno, na obed a večer. Zanecháva príjemný svieži pocit na tvári. Je vhodná na citlivú aj zmiešanú pleť.
  • 3v1 čistí, odstraňuje make Up a prebytočný maz a zároveň aj pleťová voda
  • Ošetruje a hydratuje pokozku
  • Bez parfumov a alkoholu
  • Vhodná aj pre nositeľov kontaktných šošoviek
maggie20  29. mar 2024 Overená recenzia

Micelárna voda osviežila moju pleť

Micelárna voda s opunciou odstránila make-up z mojej tváre rýchlo a bez akéhokoľvek podráždenia. To bolo pre mňa veľké plus, pretože pri čistení väčšinou reaguje moja pleť začervenaním a pálením. Osviežila ju, zbavila nečistôt a kožného mazu. Ocenila som ju hlavne večer po náročnom dni, kedy som už nemala energiu na dôkladnejšie čistenie.
  • Veľké balenie
  • Jednoduché čistenie pleti
  • Neparfemovaná a nedráždi pokožku
smajlik43  7. mar 2024

Super micerálna voda

Veľmi dobrá skúsenosť aj používam naďalej momentálne mám s ružou 🥰.Žienky treba vyskúšať.
  • Super čistí
  • Príjemná