Alverde NATURKOSMETIK Krém na ruky Pro Climate Intensive s bio granátovým jablkom, 75 ml

alverde NATURKOSMETIK Pro Climate krém na ruky, 75 ml s bio granátovým jablkom poskytuje veľmi suchej a namáhanej pokožke intenzívnu vlhkosť a ochranu pred vysúšaním. Pokožka je upokojená a namáhané ruky sú opäť jemné a vláčne.

Kde kúpim alverde NATURKOSMETIK Krém na ruky Pro Climate Intensive s bio granátovým jablkom, 75 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s alverde NATURKOSMETIK Krémom na ruky Pro Climate Intensive s bio granátovým jablkom, 75 ml

Máš skúsenosť s alverde NATURKOSMETIK Krémom na ruky Pro Climate Intensive s bio granátovým jablkom, 75 ml?
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Tuhý krém výborne hydratuje

Zaujímavá neutrálna vôňa. Poskytuje suchej a namáhanej pokožke intenzívnu ochranu pred vysúšaním. Ruky sú upokojené a opäť vláčne.
  • Praktické balenie
  • Výborne hydratuje
  • Neutrálna vôňa
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Ruky ako bábätko

Alverde NATURKOSMETIK Krém na ruky Pro Climate Intensive s bio granátovým jablkom je zázrak pre moje suché ruky. Krém má príjemnú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva lepkavý pocit. Vôňa je krásna a ruky sú po použití hladké, hydratované a voňavé. Malé balenie je praktické do každej kabelky. Prírodné zloženie a cenová dostupnosť sú ďalšie plusy tohto produktu. Odporúčam každému, kto potrebuje intenzívnu starostlivosť a ochranu pre suché a namáhané ruky.
  • rýchlo sa vstrebáva
  • hydratuje
  • cena

Príjemný krém

Krém má príjemnú konzistenciu, hneď sa vstrebáva. Na rukách nezostáva lepkavý pocit ani mastný film. Krém má krásnu vôňu. Používam ho po každom umytí v kúpeľni. Ruky mám po ňom hladké, hydratované a voňavé. Šikovné malé balenie, vhodné do každej kabelky.
  • Nezanecháva nepríjemný pocit na rukách
  • Krásne vonia
  • Super balenie
  • Vhodné zloženie
matka1984  6. apr 2024 Overená recenzia

Najlepší krém na ruky

Pre mňa najlepší krém na ruky, čo som doteraz vyskúšala. Už po prvom nanesení prišla hneď úľava suchým rukám, okamžitá hydratácia. Nezanecháva mastný film, rýchlo sa vstrebáva. Odporúčam.
  • Okamžitá hydratácia
  • Jemná konzistencia, krásna vôňa
  • Bez pocitu mastných rúk
  • Prírodná kozmetika
  • Nízka cena

Krém na ruky

Krém používam denne. Nádherne voní, hydratuje pokožku rúk. Je vhodný na suché ruky.
  • Krásna vôňa
  • Hydratuje
  • Super balenie
melani19  5. apr 2024 Overená recenzia

Super krémik na ruky.
Prijemná vôňa.
Nosím do práce a spĺňa všetko čo má.
  • Hydratuje

Krém na ruky

Krém na ruky používam denne. Krásne vonia a ruky sú po ňom jemné. Nezanecháva pocit mastnoty.
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Tip top krém na ruky

Alverde NATURKOSMETIK Pro Climate krém na ruky s bio granátovým jablkom poskytuje veľmi suchej a namáhanej pokožke intenzívnu vlhkosť a ochranu pred vysúšaním.
Krém na ruky nikdy nechýba na mojom nočnom stolíku, keďže na rukách vraj najviac vidno starnutie. Preto si potrpím na krémy na ruky a používam naozaj každý deň, hlavne pred spaním si ich vždy dôkladne natriem. Tento je úžasne jemný, tak správne voňavý, proste super!
  • Praktické balenie aj do kabelky
  • Silný účinok
  • Príjemná parfumácia
sofia2013  2. apr 2024 Overená recenzia

Úžasný krém

Tento krém je jednoducho úžasný. Krásna vôňa, ktorá aj na rukách nádherne voní.
Po nanesení krému sa krásne vpije do pokožky. Vhodný určite na suché ruky. Na vrchnej strane ruky ostáva príjemný film. Určite by som si ho ešte kúpila 👌.
  • Hydratačný
  • Jemné a vláčne ruky
aeowyn22  1. apr 2024 Overená recenzia

Alverde krém na ruky.

Je hustejšej konzistencie a príjemnej vône. Je to krém s bio granátovým jablkom s bambuckým maslom, má 75 ml.
Ľahko sa vpije do rúk a ruky ostanú jemné a hydratované. Rozhodne môžem len odporúčať!
  • - príjemná vôňa
  • - ľahko sa vpije do pokožky
  • - hydratuje
  • - jemnosť krému
maggie20  24. mar 2024 Overená recenzia

Zvláčnil a upokojil pokožku na mojich rukách

Krémik som vyskúšala po umývaní a upratovaní, pri ktorom boli moje ruky vystavené viacerým čistiacim prostriedkom. Po upratovaní boli vysušené a podráždené, ale krém Pro Climate Intensive ich do niekoľkých minút naozaj upokojil. Chvíľu trvá kým sa vstrebe, ale potom ostali moje ruky vláčne a začervenanie zmizlo. Páči sa mi, že je len jemne parfemovaný.
  • Jemne parfemovaný
  • Balenie vhodné aj do kabelky
  • Zjemňuje
  • Upokojuje podráždenú pokožku na rukách