Frosch Baby Umývací prostriedok na detské potreby (EKO, 500 ml)

1 skúsenosť

Frosch Baby Umývací prostriedok na detské potreby (EKO, 500 ml) je učený na umývanie všetkého dojčenského vybavenia a riadu s hypoalergénnym zložením. Dôkladne čistí odolné zbytky mlieka, štiav a bez zbytkov sa z riadu opláchne. Prostriedok je založený na prírodných zložkách zaisťujúcich bezpečnosť a zároveň účinnosť. Neobsahuje farbivá ani vonné oleje.

Frosch Baby Umývací prostriedok na detské potreby (EKO, 500 ml)

Vlastnoti

• neutrálne pH 5,5
  • hypoalergénny
  • neobsahuje farbivá ani vonné oleje

Obsah všetkých čistiacich a ošetrovacích výrobkov Frosch je v prírode ľahko biologicky odbúrateľný a nezanecháva ekologickú stopu. Obaly sú vyrobené zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu, takže nevzniká žiadny plastový odpad. Veľký dôraz sa kladie na samotný výrobný proces, ktorý prebieha podľa najvyšších ekologických štandardov s ohľadom na čo najnižšiu spotrebu energie a využívanie prírodných obnoviteľných zdrojov.

Kde kúpim Frosch Baby Umývací prostriedok na detské potreby (EKO, 500 ml)?

Hodnotenia a skúsenosti s Frosch Baby Umývacím prostriedkom na detské potreby (EKO, 500 ml)

Máš skúsenosť s Frosch Baby Umývacím prostriedkom na detské potreby (EKO, 500 ml)?

Účinný a šetrný zároveň

Pretože mám doma 2 princezné s vekovým rozdielom len rok a pár mesiacov, naša spotreba umývacích prostriedkov na fľaštičky, cumlíky a detské riady je značná. Frosch EKO Baby umývací prostriedok sme pravidelne kupovali už pred týmto redakčným testovaním, takže za nás je to jednotka. Hlavným plusom tohto prostriedku je zloženie bez chémie - obsahuje len prírodné zložky. Ako milovníčka zvierat oceňujem, že tak, ako všetky produkty Frosch, ani tento nie je testovaný na zvieratách. Prostriedok pri umývaní zbytočne nepení. Detský riad je po umytí čistý, no vďaka tomu, že neobsahuje žiadne vonné oleje, zbytočne nevonia po použitom prostriedku. Nechce sa mi kvôli každému umývaniu fľaštičiek používať rukavice, preto je fajn, že aj k mojim extrémne citlivým rukám je Frosch šetrný, vďaka svojmu zloženiu a vlastnostiam.
  • prírodné zloženie
  • nie je testovaný na zvieratách
  • zbytočne nepení
  • umytý riad nie je cítiť chémiou
  • neutrálne pH a zloženie šetrné aj k pokožke