Frosch Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)

1 skúsenosť

Frosch Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml) je špeciálny plákací prostriedok pre jemnosť a mäkkosť dojčenskej bielizne, prikrývok aj ostatných textílií. Zloženie s výťažkom z harmančeka je veľmi šetrné aj k citlivej pokožke. Dôkladne sa stará o vašu bielizeň a dodáva jej jemnosť. Počas plákacieho cyklu dochádza tiež k odstránení zbytkov pracieho prostriedku.

Frosch Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)

Vlastnosti

• bez farbív,
  • vegánske,
  • hypoalergénne a dermatologicky testované,
  • bez farbív.

Obsah všetkých čistiacich a ošetrovacích výrobkov Frosch je v prírode ľahko biologicky odbúrateľný a nezanecháva ekologickú stopu. Obaly sú vyrobené zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu, takže nevzniká žiadny plastový odpad. Veľký dôraz sa kladie na samotný výrobný proces, ktorý prebieha podľa najvyšších ekologických štandardov s ohľadom na čo najnižšiu spotrebu energie a využívanie prírodných obnoviteľných zdrojov.

Kde kúpim Frosch Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)?

Hodnotenia a skúsenosti s Frosch Baby Hypoalergénnym plákadlom na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)

Máš skúsenosť s Frosch Baby Hypoalergénnym plákadlom na dojčenskú a detskú bielizeň (EKO, 750 ml)?

Účinne odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku z bielizne

Možno ste rovnako ako ja netušili, aký je rozdiel medzi plákadlom a avivážou. Plákadlo predovšetkým odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku z bielizne a tým obmedzuje dráždenie pokožky. Je vhodné ho preto používať u alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Frosch Baby hypoalergénne plákadlo taktiež zaistí, aby bielizeň bola jemná a mäkká. Keby ste chceli plákadlo vyberať rovnakým štýlom, ako som ja vyberala aviváže - teda v obchode privoňaním k otvorenej fľaši, asi by Frosch EKO Baby nebola moja prvá voľba. Nemá žiadnu výraznú vôňu. Zato po vypraní je bielizeň krásne svieža a jej vôňa neštípe v nose. Frosch plákadlo má rovnako ako Frosch prací prostriedok dávkovacie viečko a jedna fľaša vám vystačí približne na 30 práčok. Obsahuje výťažky z harmančeka a používa sa rovnako ako aviváž, stačí ho z odmerky naliať do práčky do priehradky na aviváž.
  • prírodné zloženie
  • obsahuje výťažky z harmančeka a je vhodný pre alergikov
  • svieža vôňa po vypraní
  • odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku z bielizne
  • nie je testovaný na zvieratách