Croissanty Bauli

Croissanty Bauli prinášajú lahodnú chuť vďaka tradičnej talianskej receptúre v obľúbených príchutiach. Zárukou potešenia pre chuťové bunky je materský kvások, ktorý sa nechá odpočívať až 40 hodín, kým sa nestane tým, čo nazývame „Nucleus“ - jadro. Práve to zaručuje jedinečnú jemnosť, chuť a arómu.

Video: Chutná desiata pre deti do školy či na výlet? Skúste Bauli!

Video: Baulí prináša nové rodinné balenie!

Video: Ako chutia croissanty Bauli rôznym vekovým skupinám?

Video: Kváskové croissanty Bauli. Taliani to naozaj vedia!

Okrem toho talianske croissanty Bauli obsahujú len vajcia z podstielkového chovu, majú nulový obsah alkoholu a konzervačných látok. Všetky príchute navyše obsahujú hrachovú bielkovinu ako zdroj bielkovín.

Vychutnať si ich môžete v troch skvelých príchutiach. Obľúbený čokoládový s obsahom 60 % kakaa, vanilkový s vanilkou z ďalekého Madagaskaru a marhuľový s marhuľovým džemom z výberového ovocia.

Croissanty Bauli

Spoločnosť Bauli - rodinná pekáreň s niekoľkogeneračnou tradíciou, sa môže pýšiť kombináciu zručností, domácich receptov a najmodernejších technológií s vášňou pre pečenie. Prináša tak na náš stôl autentické talianske pečivo.

S ohľadom na tradície a staré recepty sa výrobky Bauli vyrábajú z najkvalitnejších surovín. Výzvou pre spoločnosť bolo reprodukovať remeselnú skúsenosť v priemyselnom meradle, so všetkou dôkladnosťou a zameraním na detaily.

Croissanty Bauli zoženiete v Billa, Kaufland, Tesco, Terno, Konrad, CBA, Coop, Klas, Milagro, Libex, čerpacích staniciach Slovnaft a ďalších.

Kde kúpim croissanty Bauli?

Ako chutili obstáli croissanty Bauli v našom testovaní?

#test_bauli4

Hodnotenia a skúsenosti s croissantmi Bauli

Máš skúsenosť s croissantmi Bauli?
rybkaa  11. okt 2023 Overená recenzia

Croissanty Bauli

Croissanty sú mäkké, nadýchané, príjemnej chuti, nie sú veľmi sladké a dlho vydržia, ich chuť nie je umelá ani múková, nie sú cítiť kváskom. Škoda, že je na výber len málo príchutí, uvítala by som viac druhov. Mne osobne najviac chutili čokoládové, vanilkové boli ok, ale marhuľové mi nechutili vôbec. Množstvo náplne by mohlo byť väčšie, v niektorých kúskoch bola náplň sústredená len v jednej časti.
  • - nie sú veľmi sladké
  • - chuťovo výborné
  • - materský kvások v ceste
  • - výhodná cena
  • - málo príchutí na výber
  • - nízka gramáž
  • - málo náplne
maggie20  19. sep 2023 Overená recenzia

Ideálne na desiatu a na výlety

Na croissantoch Bauli by som chcela vyzdvihnúť mäkké nadýchané cesto a starostlivý výber surovín pužitých pri ich pečení. Gramáž je trošku menšia ako pri konkurenčných croissantoch, ale ako desiata pre školákov, či ako občerstvenie na výlete je akurát. Uvítala by so určite viac príchutí, najmä ovocných. Niekomu môže prekážať menej náplne, mne ale náplň v takomto pomere vyhovuje, nemám rada príliš presladené veci. Ako sa vraví: Sto ľudí - sto chutí. Bauli môžem odporučiť a kupujeme si ich veľmi často.
  • Kvalitné suroviny
23lenka  17. sep 2023 Overená recenzia

Croissant Bauli

Počas testovania sme vyskúšali croissant na výlet, desiatu v škole, rýchle raňajky pre druháčikov s mliečkom. Deti milujú croissanty, čiže u nás nikdy nechýbajú. Sú ideálne na rýchly snack v prírode, na raňajky, ale ako desiata im nestačili samozrejme. Veľkosťou sú trošku menšie, ale mne sa osobne páčilo, že nie sú presladené. Výborná a svieža chuť marhuľového je za mňa TOP! Na stupnici od 1 do 10 má marhuľa aj vanilka 10. Čokoládový s vyšším podielom čokolády bol tiež výborný ale ten klasický čokoládový mi prišiel trošku umelý.
Zloženie sa u balených croissantov vždy dá komentovať, ale toto je asi jedno z tých lepších zložení. Palmový tuk ma trošku zarazil. Ale ako vravím, všade na balených croissantoch budú nejaké konzervanty.
Za mňa osobne si ich určite kúpime, mne chutili a aj deťom.
  • Mäkkunký
  • Primeraná sladkosť
  • Kváskový /podstielkové vajíčka /
  • Výborná chuť /marhuľa, vanilka/
  • Palmový tuk
  • Konzervanty
ivetka5  17. sep 2023 Overená recenzia

Bauli testovanie

Veľmi ma potešili Bauli marhuľové, ktoré sú svieže a ľahké. Čokoláda, kde je viac kakaa + 60% je plnky pomerne menej, ale zato je plnka chuťovo výraznejšia ako pri klasickej čokoláde.
Bauli sme vzali na výlety, kde boli super spoločníkom pod zub pri túre, na hríby. Podelila som sa aj s kolegyňami v práci, so starými rodičmi, a najmenším členom našej rodiny, mojou neterkou.
Chutili všetkým ☺️.
A samozrejme nemohli chýbať ani na moto výlete s mojím manželom ❤️
A keďže nám začal september a s ním aj škola, Bauli je úžasný spoločník mojich detí aj na desiatu.
  • 👉 chuť
  • 👉 veľkosť
  • 👉 nepresladené
  • 👉 plnka

Veľmi priemerný croissant

Pri testovaní croissantov Bauli som začala od piky. Skôr, ako som ochutnala, všímala som si veľkosť, tvar, mäkkosť, farbu, vôňu, zloženie, množstvo náplne a napokon, pravdaže, chuť. Testovali sme v domácom prostredí, na výlete aj ako desiatu do školy.
Ak to mám celkovo zhrnúť, oproti konkurencii vyniká mäkkosťou a celkom dobrou marhuľovou príchuťou.
Čo sa týka VEĽKOSTI, je menší oproti konkurencii, tým pádom jeden málokedy stačí.
TVAR sa rýchlo deformuje, a to croissantu, bohužiaľ, na gustióznosti veľmi nepridáva (je to daň za mäkkosť, avšak ako čerstvý ani náhodou nechutí). Na výlety ho preto neodporúčam, pretože vám z neho zostane akurát tak placka. Na fotke č. 3 môžete vidieť marhuľový croissant vytiahnutý z kuchynskej poličky priamo z obalu - uz tu nevyzerá najatraktívnejšie...
FARBA je dosť svetlá, akoby bol neprepečený, najlepšie vidno na fotke č. 5 pri porovnaní s konkurenciou, ale v reze vidno, že surový nie je, aj bublinka sa nájde, takže aj vykysnutý je dostatočne.
VôŇA je nevýrazná, po otvorení obalu som čakala viac.
ZLOŽENIE - dosť "pokulháva" oproti reklame, má to byť zdravšia alternatíva oproti konkurencii, ale palmový tuk a konzervanty za zdravé nepovažujem (aj keď marhuľový konzervant neobsahuje). Ako si môžete všimnúť na fotke č. 2, ani najväčší reklamný ťahúň - že ide o kváskový croissant - nie je tak úplne pravda, keďže obsahuje aj pivovarské kvasnice...
NÁPLŇ - jedno z najväčších sklamaní. Bolo jej žalostne málo a chuťovo tiež nič moc - rozhodne nezodpovedá obrázku na obale! Dôkazom je obrázok č. 4 - Bauli je ten naľavo, vpravo je konkurenčný croissant. Je pravda, že po zahryznutí sa náplň po bokoch objavila, lenže z toho vyplýva, že je nerovnomerne rozložená (vanilková príchuť bola ešte chudobnejšia ako čokoládová). Čo je však horšie - čokoládová aj vanilková príchuť je dosť umelá, u nás veru nezabodovali. Naopak, marhuľová príchuť sa rozchytala ako prvá, len by jej mohlo byť viac. Škoda, že nie je na výber viac príchutí.
CHUŤ - celkovo je chuť veľmi priemerná, ani zďaleka nechutia ako čerstvé, sú suché a málo sladké - čo by bolo v konečnom dôsledku dobré, keby to tak vyvážila plnka...
ZHRNUTIE - odporúčam ochutnať marhuľový, mal najlepšiu plnku aj zloženie.
  • mäkkosť
  • marhuľová príchuť
  • malá gramáž
  • málo plnky (z toho dve z troch chutia umelo)
  • nevýrazná vôňa
  • nie o toľko lepšie zloženie oproti konkurencii
miskamilka  15. sep 2023 Overená recenzia

Ak balený croissant, tak Bauli

Croissanty Bauli nám doma chutili. Zbalili sme ich na výlety, kúpalisko, či do školskej tašky ako desiatu.
Cesto je nadýchané, mäkké, nepresladené. Čokoládová náplň je top. Je krémová, jemná, nepresladená, z horkej čokolády a je jej dostatok. Ostatných náplní bolo menej. Na druhé miesto dávam marhuľovú príchuť. Je svieža, nie príliš sladká, ale je jej pomenej. Na tretie vanilkovú, keďže jej bolo málo a bola nevýrazná, croissant pôsobil suchšie.
Oceňujem v zložení kvások a podstielkové vajcia, vidno, že výrobca dbá na kvalitnejšie suroviny. Zloženie nie je úplne ideálne (palmový tuk, konzervanty), avšak určite prijatelnejšie ako pri konkurenčných výrobkoch. Čerstvému croissantu sa nevyrovná, ak však máte radi balené croissanty, Bauli je určite výborný výber.
  • Kvalitné suroviny (kvások, podstielkové vajcia)
  • Mäkké cesto
  • Čokoládová náplň je top - krémová, jemná, nepresladená, je jej dostatok, z horkej čokolády
  • Menej náplne (marhuľový a vanilkový)
  • Palmový tuk a konzervanty v zložení
  • Nevyrovná sa čerstvému croissantu
luma1  13. sep 2023 Overená recenzia

Croissant ako obláčik 🥐

Musím povedať pravdu, že ja som nebola veľmi croissantový typ, ale po ochutnaní vanilkového som ostala bez slov 😍. Vôbec nebol príliš sladký ako som si croissanty pamätala, bola to láska na prvý hryz 🤣. Tá náplň je neskutočne chutná, vanilkovo vanilková, úžasná! ❤️ Syn miluje všetko ovocie, preto u neho zabodovala marhuľová príchuť. U dcéry a manžela zas čokoládová. Každopádne sme prišli na to, že lepšiu desiatu nenájdeme, Bauli s nami precestoval kus nášho krásneho Slovenska, len škoda že sa zjedol skôr ako sme z vlaku vystúpili 🤣❤️ . Už po otvorení obalu sme cítili tú bezkonkurenčnú vônu kváskového cesta, jemné spojenie cesta a chutnej náplne. Nám vyhovuje aj množstvo náplne, gramáž sme vyriešili tak, že zjeme hneď dva kusy naraz 🤣😅👌❤️. Silno odporúčame.
  • Vyrobené z kvalitných surovín
  • Jemnosť cesta
  • Vôna
  • Rodinné balenie
  • Málo príchutí dostupných na slovenskom trhu

S Bauli 🥐 na cestách

Croissanty Bauli sme využili naplno pri našich posledných rodinných letných výletoch a túrach s cieľom spoznávať krásy našej a okolitých krajín. Stali sa našou pravidelnou cestovnou súčasťou. Na doplnenie energie a zahryznutie si medzi hlavnými jedlami poslúžili veľmi efektívne všade, kde sme sa turisticky ocitli.
  • Kvalitnejšia a vyváženejsia chuť v porovnaní s inými podobnými výrobkami
  • Nadýchané cesto
  • Príjemné príchute
  • Jemná konzistencia
  • Decentné, nevtieravé prevedenie obalov
angie_l  12. sep 2023 Overená recenzia

Vynikajúce a chutné testovanie chutných croissantov Bauli

Stručne a výstižne by som napísala, že sme zvykli robiť aj domáce croissanty a veru už nemusíme. Deťom chutili hlavne čokoládové, mne marhuľové a vanilkové boli na poslednom mieste, ale tiež chuťovo oveľa lepšie, ako iné vanilkové croissanty. Je cítiť, že tam nie je pridaných toľko farbív a umelých sladiel, a teda tie marhuľové sú ako z domáceho džemu. Naozaj veľmi chutné, malej som to brala ako olovrant po škôlke, ale niekedy si vypýtala na raňajky. Určite ich budeme kupovať aj naďalej, keďže malá si ich obľúbila.
  • Veľmi prirodzená chuť
  • Žiadne umelé chute
  • Jemné cesto, mäkkučké

Naše testovanie

Croissanty ľúbime celá rodina. Na moje prekvapenie sa marhuľové minuli najskôr, asi chutili všetkým najviac 😍
  • Vyrobený z materského kvásku
  • Výrazná chuť
  • Bez obsahu alkoholu
  • Vhodné pre všetky vekové kategórie
  • Rozumná cena

Naše raňajky s Bauli.

Ako milovníčka Talianska som veľmi rada, že som mohla vďaka croissantom kúsok z neho preniesť aj na náš stôl. A kedže Bauli je hrdé na svoju technológiu na domáce recepty, výsledkom bol veľmi jemný a nadýchaný croissant ako od babičky. Materský kvások bolo naozaj cítiť.
  • krásne balenie ✔️
  • jemné cesto ✔️
  • výborná náplň ✔️
  • skvelá chuť ✔️
  • vôňa ✔️
  • menšia gramáž 🥐
norikk  11. sep 2023 Overená recenzia

Mňamka ku kávičke

Je fajn mať po ruke rýchlu mňamku, obzvlášť ak je z dobrých ingrediencií.
Alebo len tak hodiť do kabelky, keď niekam narýchlo vyrážate.
Čoko je naj, potom marhuľa, vanilka.
Za mňa, by ale mohli byť väčšie balenia, aj viac plnky, najmä tá marhuľa.
  • Konzistencia ako pavučinka
barbora237  11. sep 2023 Overená recenzia

Nadýchaný dezert z kvásku

Už po otvorení balíčka sa na nás vyvalila typická croissantová aróma, ktorá ma preniesla do šťastných detských čias.
Táto sladkosť z kvásku je určite jedinečná, pretože synček hneď prvý deň vyskúšal všetky príchute. Najviac nás oslovila vanilka, ktorá nám robila spoločnosť všade, kam sme sa pohli. Manžel ocenil chuť horkej čokolády, ktorá je skutočne čokoládová, ale na druhej strane je aj milovníkom marhúľ, takže ani toto balenie sa u nás dlho neohrialo.
Celkovo hodnotím tento produkt ako viac ako vydarený, kvások je kvások. Ale po prečítaní zloženia by som ocenila kvalitnejšie zložky, keďže sa prezentuje ako zdravá sladkosť.
  • Kváskový základ = lepšia stráviteľnosť
  • Lístkovanie cesta
  • Nadýchanosť
  • Krásna aróma
  • Sýte
  • Výrazné príchute
  • Nereálne fotky na obale
  • Menej náplne
  • Absencia zloženia v slovenskom jazyku
  • Obsah konzervantov a nezdravých tukov
puskaruka  11. sep 2023 Overená recenzia

Ozaj chutné croissanty

Tieto crossainty chutili mne aj deťom. Vzali sme si ich aj na výlet, pre prípad hladu. Chutili aj ku káve. Mne najviac chutili s vanilkovou plnkou.
  • Kváskové
  • Chutnejšie ako iné dostupné balené croissanty
  • Vhodné na výlety

Najlepšie croissanty

Výborné croissanty Bauli chutili naozaj celej rodine, dokonca aj najmenšej dcérke. Sú veľmi chutné, mäkké, nadýchané. Deťom najviac chutili samozrejme čokoládové a mne osobne vanilka a marhuľa. Plnky je dostatočné množstvo. Majú menšie balenie, čo nám ale neprekáža, aspoň sa nám zmestili do obedára a do kabelky. Po testovaní Bauli croissantov budeme jednoznačne kupovať už len túto značku.
  • Vyrobené z materského kvásku
  • Vajcia z podstielkového chovu
  • Výborné plnky
  • Praktické menšie balenie
  • Nadýchané a mäkké
simeab  11. sep 2023 Overená recenzia

Nadýchané a mäkkučké ako obláčik

Išli sme na rodinný výlet a tieto croissanty padli veľmi vhod. Bolo teplo a najlepšie na túru boli croissanty, lebo napolitánky sa roztopili a roztiekli. Na každú túru sme mali plný batoh. Sú mäkkučké, to kváskové cesto je super, vôbec nie sú suché. Čokoládové boli naozaj čokoládové, veľmi dobrá chuť. Môjmu malému chutili marhuľové, lebo mu to pripomínalo môj domáci marhuľový džem 🤗😍. Celá rodinka odporúča.
  • +Vyrobený z materského kvásku, ktorý odpočíva až 40 hodín
  • +Do cesta sú pridané prírodné kvasnice
  • +Jemné cesto
  • +Výrazná chuť
  • +Bez konzervačných látok
  • +Rodinné balenie
  • +Vhodné pre všetky vekové kategórie
  • +Rozumná cena
mims_28  11. sep 2023 Overená recenzia

Bauli

Croissanty Bauli sme využili hlavne na hubačke :-). Deťom veľmi chutili, sú mäkkučké a chuťovo fantastické.
  • Príjemná chuť
  • Dosť plnky
  • Akurátna veľkosť pre deti
  • Viac príchutí by sme privítali 😁

"Nebíčko v papuľke" croissanty Bauli🥐

Lahodné a mäkkučké na jazyku sa rozplývajúce, chutnučké croissanty priamo z Talianska. Majú rôzne príchute: čokoláda, vanilka a marhuľa. U nás sú vo veľkej obľube a vždy po ruke, či do ruksaka na výlet alebo do aktovky na desiatu do školy. Majú a mali veľký úspech. Prvé padli čokoládové. Na výlete na hrade chceli "okoštovať" aj kozičky 🐐. Prijateľná cena a perfiš kvalita.
  • Vyrobený z materského kvásku, ktorý odpočíva až 40 hodín
  • Do cesta sú pridané prírodné kvasnice
  • 🥚 sú z podstielkového chovu
  • Výrazná chuť
  • Prenikavá aróma
  • Bez obsahu alkoholu
  • Bez konzervačných látok
  • Rodinná pekáreň s dlhoročnou tradíciou
  • Vhodné pre všetky vekové kategórie
  • Kupiť ich môžte aj v malom dedinskom obchodíku (jednota)
  • Rozumná cena
ja_mi  8. sep 2023 Overená recenzia

Výborné

Nadýchané, lahodné, ľahké, úplne úžasné.
Cesto sa rozplýva v papuľke 🙂.
Nezaťažuje žalúdok ako iná značka, pri ktorej mi ani detičky croissant nechceli.
Môžeme vrelo odporúčať. Cena je dostupná.
Výborná desiata pre veľkého aj malého a aj pre maminu ku kávičke na raňajky.
Najviac chutili čokoládové a marhuľový 😍
  • Cesto lahodné a ľahké.
  • Nezaťažuje žalúdok.
  • Dostupná cena.
  • Málo náplne.
  • Chýba jahodová príchuť.
valeriusk  31. aug 2023 Overená recenzia

CHUTIA CELEJ RODINE 🫶🏻

VÝ-BOR-NÉ ! Na raňajky s čajikom, ku kávičke vynikajúce :) Čokoladový croissant nemá chyby. Moja Zarka preferuje momentálne vanilku, toto jej ide neskutočne. Mamča zase chváli marhuľový. Proste 100 ľudí - 100 chutí. Ale je to jemné nadýchané pečivko, aj náplne je dosť. Za mňa a moju family palec hore 👍🏻
  • Čokoládový je TOP !
  • Marhuľový je TOP
  • Kváskové
  • Nepresladené - u nás okrem vanilkového, ten nám prišiel sladši
ringosp  15. aug 2023

BAULI

SU VYBORNE.MOZEM SI ICH VYCHUTNAT CI UZ SOM V PRACI PO DESIATE ALEBO DOMA KED SI DAM KU KAVE.
katkapetko  24. máj 2023 Overená recenzia

Super desiata, olovrant aj len tak ku káve

Croissanty sú naozaj výnimočne dobré. Všetky príchute si u nás našli svojho fanúšika. Dávame im 5 hviezdičiek. Prvú za jemnosť, druhú za skvelú chuť, tretiu za výber príchutí, švrtú za dostupnosť a piatu za nadýchané pečivo.
  • jemnosť
  • skvelá chuť
  • výber príchutí
  • dostupnosť
  • nadýchané pečivo
albi81  24. máj 2023 Overená recenzia

TOP croissanty

Croissanty som do doby, kedy sme objavili Bauli, vôbec nekupovala, pretože nám nechutili. Ja som si obľúbila marhuľový, deti nedajú dopustiť na čokoládový a vanilkový si zamiloval náš tatko. Dávame 1*.
  • Bohatá a chutná náplň

Lahodná praktická pochúťka

Chutné, jemné, krehké. Veľmi dobré náplne. Marhuľová chutí božsky, čokoláda nie je presladená a vanilka je top. Nechutia tak umelo ako konkurenčné.
  • kváskové
  • nepresladené
  • jemné
  • nemajú umelú chuť
penelope10  15. máj 2023 Overená recenzia

Vyčaria usmev a nenormálne dobre chutia

Chutili. Nebíčko v papuľke. Keďže sme testovali viac príchutí, bolo čo porovnávať. Topka bol čokoládový 🍫❤️.
  • Výborné mäkkučké
  • Chýba nám príchuť jahoda 🍓🍓🍓
danulicek  15. máj 2023 Overená recenzia

Croissanty Bauli sú naším novým spoločníkom na cesty

Priznám sa, že croissanty Bauli som pred testovaním nepoznala. Možno si poviete - croissant, čo už len na ňom môže byť lepšie ako na iných? Ale rozdiel je naozaj poznať. Postupne sme ochutnali vanilkovú, čokoládovú aj marhuľovú príchuť. Kváskové cesto je bezkonkurenčné - jemné a mäkkučké, chuťovo naozaj výborné. Čo sa týka plnky, najskôr som bola skeptická, pretože na pohľad jej je málo. Ale tým, že je krémová, pri jedení máte pocit, že jej je tak akurát. Croissanty sme si kupovali na výlety aj predtým, ale od testovania ostávame verní Bauli. A čo je pozitívne, nájdete ich za super cenu napríklad aj v Kauflande alebo v Jednote :-)
  • jemné, mäkké cesto
  • plnka chutí akurát, nie je presladená
  • šikovné balenie na cesty
  • v porovnaní s inými značkami nechutia umelo
  • menšia gramáž, pre hladošov jeden nestačí
  • náplň v skutočnosti nie je taká bohatá, ako môžete vidieť na obale
kvadrinkaaa  14. máj 2023 Overená recenzia

Sladká svačinka

Croissanty sme dali ochutnať aj rodičom a kolegynke. Všetkým veľmi chutili, pretože sú mäkkučké, nadýchané, jemné a plnky sú vynikajúce. Je to úplne iná chuť ako sme zvyknutí. S čistým svedomím môžem napísať, že iné croissanty už kupovať nebudeme. Môjmu synovi najviac chutia namočené v kakau, a takto ich zjedol pekné množstvo z nádielky. 😊 Jemu chutia najviac marhuľkové a mne čokoládové. Je to cítiť, že je to naozaj čokoláda🍫 a tak som sa rozhodla ich zobrať aj k babke ku kávičke ☕️. Páči sa nám, že je plnky dosť a sú krásne vláčne. Je to výborná svačinka kdekoľvek a kedykoľvek, ktorá nezavadzia, ale poteší a zasýti.
  • 👍🏽vláčne, nadýchané cesto
  • 👍🏽výborná krémová plnka, ktorej je akurát a croissant nie je suchý
  • 👍🏽šikovné balenie do kabelky, či ruksaku
meggi0201  12. máj 2023 Overená recenzia

Mňamkové croissanty 🥐🥐🥐

Croissanty sú božsky mäkké, vláčne a nadýchané. Krém je krásne tekutý. Nemám rada, keď je to tvrdá guča niekde v strede. Najstarší syn si ich brával do školy na desiatu, muž do práce, ja s najmladším sme si ich vychutnávali doma pri telke, káve, či na záhrade, na prechádzke.
Ak si budem mať vybrať medzi viacerými značkami, Bauli určite vyhrá 🙂👌.
  • - vláčne, nadýchané, mäkkulinké
  • - výborné náplne skvelej konzistencie
  • - mega pack - 6 kusov
  • - prijala by som viac príchutí (napríklad jahoda, lieskový oriešok ...)
  • - malá gramáž
dagi12  12. máj 2023 Overená recenzia

🥐🥐💫💫💫Kamaráti na cesty💫💫💫🥐🥐

Bola som milo prekvapená zo zloženia produktu.👌
Muž nie je na sladké ale tieto nemali šancu, hlavne vanilka. Syn 🍫a ja 🥐🍑. Boli dobré, znakom toho, že chutili, sú posledné 3 ks v škatuli 😄
Ponúkli sme aj návšteve a len tak sa zaprášilo. Hneď začali googlit, kde sa dajú kúpiť, pretože ich nepoznali, tak ako ja na začiatku.
Aj malá júnovka okoštovala a veru keby mamina nezakročila, celý by sprášila😄.
Za nás veľmi veľké odporúčanie a spokojnosť.
  • Viac príchutí
  • Zloženie vajíčka z podstieľkového chovu 👌
  • Primeraná veľkosť
hanka_se  12. máj 2023 Overená recenzia

Croissanty :heart_eyes:

Croissanty sú síce menšie, ale na rýchle občerstvenie stačia. Náplň by mohla byť rozložená rovnomernejšie, ale takto to je tuším vo väčšine croissantov. Čo sa týka príchutí, mne osobne najviac chutí kakaová a dcérke marhuľová. Vanilková nás akosi neoslovila a mne osobne sa zdali moc sladké. Ale tak každý máme svoje chute:)
Vychutnali sme si ich hneď ako prišli, potom dcérka na gymnastickom vystúpení, ale aj v prírode.
Celkový dojem - cesto mäkké, vláčne, tomu nemám čo vytknúť. Náplň by mohla byť menej sladká a rozložená viac po celej dĺžke croissantu.
Inak chutné :heart_eyes:
  • šikovné balenie
  • mäkké a vláčne cesto
  • chuťovo dobré
  • podľa dcérky marhuľové sú topka
  • pre mňa moc sladké
  • vanilková príchuť neoslovila skoro nikoho z rodiny
  • náplň viac menej len na jednom mieste
kikuska1988  11. máj 2023 Overená recenzia

Krehký croissant Bauli

Moje deti croissanty milujú. Ja som croissanty nikdy moc nemusela, ale po ochutnaní príchute vanilka som troška zmenila názor. Tento croissant bol naozaj veľmi jemný, mäkkučký a prekvapila ma náplň v ňom. Bolo jej naozaj dosť, vôbec nebol suchý ako iné značky.
Deťom naviac chutila príchuť marhuľa a čokoláda. Vychutnávali sme si ich doma, v škole, len tak na ihrisku a aj na nenáročnej túre.
Podľa nás sú tieto croissanty oproti iným naozaj jemnejšie, také nadýchané.
Určite si ich budeme kupovať naďalej.
Ako mínus by som vytkla ich nízku gramáž.
  • - mäkké
  • - veľa plnky
  • - chuťovo výborné
  • - príliš malé
abriela  10. máj 2023 Overená recenzia

Croissant, ktorý nie je pre Slovákov

Testovali sme kváskové croissanty s troma náplňami – čokoládová, vanilková a marhuľová.
Všetky druhy vážia rovnako 50 g, čo je stredná váha oproti konkurencii. Ich energetická hodnota je pre cca 100 g 419 kcal.
Croissanty sú z jemného cesta. Chutia skoro ako croissanty v Taliansku. Necítim v nich nepríjemnú chuť ako má konkurenčná značka s číslom 7 na začiatku :-).
V našej rodine si každá chuť našla svojho fanúšika. Pre najmladšieho člena je favoritom čokoládový croissant. Ja som preferovala marhuľový a muž aj babka vanilkový. Vanilková náplň je trošku nerovnomerne natlačená. Na druhej strane, cesto sa jedine pri vanilkovej náplni po zahryznutí nestlačilo.
A prečo nie sú croissanty určené pre slovenského spotrebiteľa? Informácie o zložení produktu sú na obale viditeľné v poľskom, maďarskom a nemeckom jazyku. Až po odrhnutí okraja obalu sa dostanete aj k informáciám v češtine a slovenčine.
Chuťovo a vizuálne croissanty hodnotíme *****.
  • jemné, mäkké cesto
  • tvar
  • super na výlet, na desiatu
  • informácie na obale v slovenskom jazyku
  • predáva sa 6 ks balenie
andabubua  10. máj 2023 Overená recenzia

Croissanty Bauli

U nás si tieto croissanty našli svoje miesto. Sú skvelé nielen ako desiata do školy či rýchly olovrant na ihrisko, ale aj maškrta ku káve. Deti si najviac obľúbili vanilkový, ja marhuľový a manžel čokoládový. Páči sa mi, že je cesto vláčne, chutné, nie je suché a náplne sú lahodné. Za nás zatiaľ najlepšie kupované croissanty.
  • Chutné vláčne cesto
  • Veľmi dobré náplne
petra0801  10. máj 2023 Overená recenzia

Výborné croissanty Bauli

V našej rodine chutili všetkým. Najviac si na nich pochutnával muž so stredným synom.
Mňa marhuľová príchuť neohúrila, skôr tá vanilka. Tá bola vynikajúca aj s čokoládovou náplňou, len sa mi zdalo, že je tej náplne málo. Ale sú výborné. Cesto mäkkučké, jemné, krehké. Za nás je to naozaj top croissant Bauli, keď ho niekde uvidíme v obchode, určite si ho veľmi radi kúpime aj do zásoby 😊.
Aj najstaršiemu synovi sme priniesli do nemocnice, aby ochutnal a povedal, že sú dobré.
  • Výborný
  • Krehký
  • Jemný
janasofi  9. máj 2023 Overená recenzia

Chutné krehké pečivo

Croissanty Bauli sa stali súčasťou našich rýchlych raňajok alebo desiatej. Mäkké cesto v kombinácii s marhuľovým džemom je pre nás lahôdka. Nie sú presladené, čo nám plne vyhovuje.
  • Chutné náplne
  • Dostupnosť

Croissant Bauli chutí i vo výškach

Výhra v testovaní prináša i istú zodpovednosť a to poriadne otestovať produkt. My sme testovali dôsledne. Malé praktické balenie je veľké plus. Croissanty sú mäkké, jemné s vyváženým množstvom náplne. Náplň v ňom nájdete a nejete iba cesto. Nám najviac chutili vanilkové, no musím uznať, že marhuľa a čokoláda prekvapili tiež. Sú lahodné. Máme teda nových favoritov. Naše croissanty sa túlali s nami v Jasnej a došli až na Chopok. Za nás môžeme Croissanty Bauli len odporúčať a zostávame verní tejto značke i naďalej. Tiež som rada, že sa dostupnosť tejto fajnotky zlepšuje.
  • Dostupnosť
  • Pomer cesta a náplne je vyvážený
  • Obal praktický, ľahko sa otvára, príjemne sfarbený
  • Jemné, vláčne
lienka525  9. máj 2023 Overená recenzia

Chutné croissanty

Croissanty mali u nás veľký úspech. Hlavne čokoláda chutila mojim deťom najviac. Môjmu manželovi zasa chutila vanilka a mne všetky tri😉.
Musím povedať, že ani jedna príchuť nie je extrémne presladená. Sú nadýchané a množstvo plnky je tak akurát a aj hustota je super. Moje deti si ich začali pýtať aj keď sme boli na prechádzke, alebo išli či už na výlet alebo z výletu. Určite sa po nich poobzerám a určite sa stanú súčasťou našich maškŕt.
  • Konzistencia plnky
  • Veľkosť balenia
balkica  9. máj 2023 Overená recenzia

Talianska dobrota

Balík plný croissantov som si vyzdvihla cestou do práce. Takže sa chtiac-nechtiac sa zúčastnili testovania aj kolegovia a kolegyne. U kolegýň zabodoval vanilkový. Jedna hovorí, že chutí ako z Talianska (keďže ona tam roky trávila každé leto) a potom si prečítala, že je naozaj z Talianska 🙈🤣. Kolegyne chválili najviac vanilkový, že je chutný a voňavý ☺️. Chlapi zasa marhuľový. Takže v práci úspech. A ja som čokoládová, takže ja som mala v práci desiatu zabezpečenú. Naplnený je naozaj kvalitne. Netreba odkusnúť 2-3 razy, kým narazíš na náplň. Aj cesto je fajnové, mäkké ako obláčik. Deti tiež dostali do školy, aj pre spolužiakov ochutnávku. Croissanty síce nenakupujem pravidelne, ale keď v budúcnosti kúpim, tak najskôr to budú Bauli. 🥰 Jediné, čo mi vadí, je taká croissantová "pachuť", ale to nie je problém Bauli. To je môj problém, keďže to má každý croissant 🤷🙈☺️. Ale chuť náplne je výborná 👌. Aj čoko, aj vanilka aj marhuľa 😍.
  • Cesto
  • Množstvo náplne
evanka_j  9. máj 2023 Overená recenzia

Výborné přichutě croissantů Bauli

Vyzkoušela jsem 3 příchutě croissantů Bauli - meruňková, vanilková a můj favorit čokoládová. Všechny příchutě jsou výborné, náplně je v croissantech tak akorát a je to super snack do kabelky a tašky nebo i na doma ke kafi.

Čokoládová chuť je plná a chutná poctivě, není přeslazená a je hutná.
Meruňkový džem je tak akorát sladký.
Vanilková příchuť taky není zbytečně moc sladká a chutná jemně a vyváženě.

Pečivo croissantů je nadýchané, ale samozřejmě se nevyrovná čerstvým croissantům, které mám nejradši.
  • výborné příchutě - plné a poctivé chutě
  • množství náplně
  • balení do kabelky
diqushqaa  9. máj 2023 Overená recenzia

Mňam

Croissanty nám veľmi chutili. Vybrala som posledné dva a potom dvojročná dcéra prišla ešte s jedným, že jej ho mám otvoriť. Schovala si ho totiž do odrážadla, tak jej chutili. Musím priznať, že čokoládové chutili aj mne a muž sa tiež nebránil a dal si.
Škoda len, že som ich nevidela niekde v obchode. Snažím sa presedlať na zdravšie verzie potravín a myslím že kváskove pečivo k nim patrí.
  • Kváskové pečivo je zdravšie
  • Nie sú v bežnom obchode
daska178  2. máj 2023 Overená recenzia

Skúsenosť croissanty Bauli

Croissanty majú lahodnú, jemnú chuť. Sú mäkkučké a najväčšou výhodou je, že sú vyrábané z kvásku. Deťom veľmi chutia, ale aj nám rodičom. Určite odporúčam. Jediné mínus je, že nie sú dostupné v každom obchode. Príchute sú veľmi dobré :čokoláda, vanilka a marhuľa 😍
  • Niesú dostupné všade

Perfektný snack

Croissanty Bauli majú príjemnú "negumenú" konzistenciu. Nápĺň je jemná, krémová, nie je to taká tá zatuhnutá hrudka čokolády vnútri.
Chuť je hlavne pri čokoládovom výrazná, trošku do exotiky. Perfektný ľahký snack na cesty, keďže je z kvásku.
  • Použitý kvások
  • Skvelá netradičná chuť
  • Negumená konzistencia
mimi852021  14. apr 2023

Croissanty vzdy a vsade

Mame dama maleho maskrtnika. Musime ich mat vzdy a vsade. V aute na ceste, na vylete a aj doma musi byt po ruke. Je to nasa prva pomoc pri hlade, cestovani alebo maskrteni. A sem tam sa mu rychlo minu, nakolko je po maminke a ta tiez rada maskrti.
  • Idealny na rychle zahnanie hladu alebo na pomaskrtenie
silvia_12  13. apr 2023

Velka spokojnosť

Veľmi chutné a vláčne, vyborna náplň
  • Výborná náplň
ooxy  13. apr 2023

Chutné

U nás je to jedna z top volieb pri výbere croissantov... sú chutné, akurát sladke, mäkké... Billa to u nás istí :)
  • chutný
  • mäkký
  • nie je suchý
lucka_xx  12. apr 2023

Naše najobľúbenejšie

Nám vyhovujú bauli croisanty najviac. Sú chutné a mäkké. Len niekedy je problém zohnať v obchodoch.
  • Menej dostupné
lussy261  11. apr 2023

Hit

Moje tri deticky maju histaminovu intoleranciu, tak nemaju moznost jest croissanty a taketo dobrotky, takze tieto bauli su velmi dobrou volbou....velmi im chutili ale momentalne tu v obchodoch nie su dostupne...
  • Kvaskove
  • Nie su dostupne v nasom okoli
tibin765  11. apr 2023

Chutné, mäkké, úžasné.

Dcérka Ninka nemá rada croissanty, ale tento jej napodiv chutil, teda hlavne čokoládový. To som veľmi rada, lebo cestuje s nami na výlety či len tak na olovrant.
lucinkak87  11. apr 2023

Mňam

Vynikajúce, chutné, mäkučke, akurát pre dieťa ale, pre dospelého dezert 😁 chcelo by to viac príchutí 🙂
  • Voňavý
  • Malý
  • Už by to chcelo nové príchute (jahodový by bol top)
dafnia  11. apr 2023

Vždy poruke

Som veľmi spokojná, máme vždy doma rovno tie veľké balenia. Synovia majú radi čokoládové, ja s mužom vanilkové. Sú mäkkučké a hlavne- nechutia "umelo".
  • Nechutia umelo
alzbetap  11. apr 2023

Výborná desiata

Sú to v podstate jediné croissanty, ktoré sa u nás kupujú. Sú super na desiatu. V podstate syn bez nich neodíde do školy. Vždy má v taške zásobu jedného, ak by náhodou rožok so šunkou nestačil =D. Výborne chutia, u nás vyhrávajú jednoznačne čokoládové, celej rodine. Kupujeme ich v Tescu a v podstate žiaden nákup sa nezaobíde bez nich.
  • cena
  • dostupnosť
lucia_ma  11. apr 2023

Lepsia varianta kupenej sladkosti

Tak u nas sa pozera hlavne na to co ideme jest, nie primarne na chut.. A hlavne celkovo nejeme takmer vobec sladke ale napr tak 1x za tyzden ak mam dat kúpenú sladkost tak toto zoberiem.. Nie je to samozrejme cisto kvaskovy croasant kedze obsahuje aj droždie.. A kto caka ze otvori zo sacku croasant a bude chrumkat tak to asi tazko))
Ale teda za nas prijatelne zloženie, snaha spravit nieco o kus kvalitnejsie ale mohol by byt menej sladký, napr tu marhulovu prichut sme mali 1x a to sa nedalo jest co to bolo az prikre..
  • Snaha ist lepsou cestou - pouzit kvasok
  • prijemna cokoladova napln
  • Obsahuje aj droždie, nie je cisto kvaskovy
  • neustriehnutelne mnozstvo cukru
babybazar1  11. apr 2023

Výborne ako desiata

Dávam ich na desiatu a som veľmi spokojná. Bohatý výber príchutí.
  • Pestrý výber príchutí
  • Vždy po ruke
  • Viem že desiata bude zjedena
annietta  11. apr 2023

Jediné croissanty, Ktoré náš synček spapá s radosťou :)

Náš synček a my celá rodina ich milujeme, najradšej máme marhuľové 😍
  • + Chutia veľmi prirodzene a zdravo, nemám z nich pocit éčok ako iných croissantoch
  • - Aby chutili ako čerstvé, musíme ich zohriať
10anna  11. apr 2023

Veľmi nám chutia

Najviac nám chutia vanilkové a marhuľovými
  • Nadýchané cesto
bboossoorka  3. okt 2022

Milujeme ho

Je to jediný xroasant ktorí spapal môj synček.....
monika247  27. sep 2022

Marhuľa

Mne najviac ale že vážne najviac chutia s príchuťou marhuľa, už dávno som hľadala práve takýto produkt, ďakujem.
  • Chuť, čerstvosť
miriammiroslava  23. sep 2022

Jemné pečivo

Croissanty sú nadýchané. Niektoré konkurenčné croissanty sú po čase také "gumené", ale tieto chutia stále dobre a cesto sa krásne odtrháva. Chuť je príjemná.
  • Kváskové cesto
  • Netradičná chuť náplne (hlavne čokoládovej)
xhuhux  23. sep 2022

Croissanty

No ja teda vôbec nie som zástancom sladkých croissantov,moja dcéra 5rocna objavila práve croissant Bauli v obchode a pýtali si 2ks.
Vzala som jej . Dala si ho k raňajkám a ponúkla aj mňa . A keby ste ma vtedy videli 😄, na obed po práci som utekala vziať zvyšok čo v obchode mali. Tá chuť je famózna,jemne maslové cesto, fantasticka ovocná chuť a to nehovorím o čokoládovom . Vrátila som sa do čias detských. Od toho dňa je u nás každý druhý deň croissant Bauli na raňajky a dávame si k tomu kakavko 🍀
  • Výborná maslová chuť
  • Plastový obal
tratatundra  22. sep 2022

Lepšie než konkurencia

Kúpila som si čokoládový croissant (iné veľmi nemusím), keďže tu boli naň samé pozitívne ohlasy. No a, musím povedať, že oproti konkurencii je fakt lepší. Cesto lahodnejšie a náplň nie je taká typicky "nutelová", ale taká čokoládovejšia. Za mňa ako taký rýchly snack super, avšak čerstvému z pekárne sa nevyrovná.
  • Výrazne chutnejší než konkurenčné.
  • Lahodné cesto.
  • Čokoláda je čokoládová. :)
  • Pomenej náplne.
  • Za čerstvým stále pokrivkáva
tbd  19. sep 2022

Sklamanie na plnej čiare

Ja som si ho schvalne kupila, čítala som tu na koníkovi samé chváli. Väčšina ľudí vychvalovalo marhuľový, chcela som ochutnať zo všetkých príchutí, ale u nas v Bille aj tak mali len marhuľový. Za mňa veľké sklamanie. Cesto chutilo hrozne umelo, viac umelo ako konkurenčný a veľmi chudobne naplnený. A gramáž taktiež nič moc za tú cenu. Odo mňa dostane, bohužiaľ, len hejt. Viac ho nekúpim.
  • Žiadna
  • Malá gramáž za vyššiu cenu
  • Umelá chuť cesta
  • Veľmi málo náplne
  • Človek očakáva pri tej propagande niečo extra...v tomto pripade to bolo extra sklamanie
7 ľudí považuje za užitočné
albi81  14. sep 2022

My ich máme radi

Croissanty Bauli máme radi. Dostali sme sa k nim náhodou, avšak odvtedy ich kupujeme pravidelne, hoci konkurenčné sme nezvykli kupvať vôbec. Každému chutí iný. Najväčší úspech majú však čokoládové. Na desiatu, ako mňamka na výlet či ihrisko... Náplne ani veľa, ani málo, tak akurát sladká. Len marhuľové sú na mňa prisladké. Náš dedo však nedá dopustiť na vanilkové. Takže, ako vravím, každý mlsný jazýček si príde na svoje.
  • Chutné a lahodné cesto
  • Rozmanité príchute
  • Presladený marhuľový lekvár
  • Nie sú dostupné vo všetkých predajniach potravín
suzinka1608  13. sep 2022

Testovanie Bauli croissantov

Croissanty Bauli sú vyrobené z prirodzene vykvaseného materského cesta, prírodných kvasníc, doplnené o náplne (vanilková, čokoládová a marhuľová). Počas testovania sme mali k dispozícii každú uvedenú príchuť. Croissant bol zabalený vo fialovom obale s vyobrazeným prekrojeným croissantom s bohatou náplňou. Obal je veľmi neutrálny, nie je podľa nás nejaký super výrazný na to aby sme v obchode hneď siahli práve po ňom, ale zase nejak extra neurazí. Zároveň, je to klasický obal na aký sme pri croissantoch zvyknutí. Po otvorení balíčka sa ukázal mäkkučký, jemný rožtek. Schválne som prekrojila na polovičky každú príchuť, aby sme sa pozreli na náplň vo vnútri, samozrejme ako to býva všade, reklama na obrázku je silnejšia ako realita a dnu sa schovávalo oveľa menšie množstvo náplne. Bauli croissanty sme si dali k raňajkám ku káve a mlieku, resp. kakavku spolu s našimi dvoma 4 a 6 ročnými deťmi. Na moje prekvapenie, aj keď náplne nevyzeralo veľa bolo ju cítiť v každom súste. Manžel siahal po vanilkových a čokoládových, deti po čokoládových a ja po marhuľových. Za mňa bolo cesto príjemné a vláčne. Pomer cena a kvalita je veľmi fajn a croissanty sme ešte počas testovania dokúpili v akciovej cene 0,35€ za ks, bežná cena je okolo 0,50€. Gramáž croissantov je fajn, no moja štvorročná dcéra ich spapá hneď aspoň 2. Odporúčam ich rodičom pre deti ako dezert alebo ako sladkú bodku k desiate do školy.
Celkovo hodnotíme croissanty pozitívne a už u nás ostávajú ako záchrana po ruke, keď je chuť na sladké alebo ako sladké raňajky.
  • Vláčnosť
  • Štruktúra
  • Materský kvások v spracovaní
  • Pomer cena / kvalita
  • Variácie náplní
  • Plastový obal
  • Náplň na obale vs. realita
kajkach  12. sep 2022

Sme veľmi spokojní

Vyskúšali sme vaše croissanty. Nám chutili a náplň bola akurát, nakoľko my máme radšej suchšie. Všetky croissanty padli v ten deň a mne sa ušli len krajíčky. Deti aj manžel si pochvaľovali. Na testovanie sme dostali 9 ks to je jediné minus, že ich bolo málo, potrebujeme aspoň 10 kg balenie 😂🤣🙈. A tiež mínusom je, že to nenájdem u nás v obchode. Inak sú veľmi krehučké, jemné a majú vyváženú chuť. Čokoláda nechutí umelo ako pri iných značkách. A nám neostáva nič iné, len si objednať zásoby na naše výlety.
  • Jemné - krehučke cesto
  • Príjemná príchuť, nepôsobí umelo
  • Akurát veľkosť do detských rúk
  • Neni až tak moc plnky, čo vyhovuje najmä dcérke
  • Každý v rodine si našiel tú svoju príchuť
  • Bolo ich málo na testovanie, zjedli by sme ich viac , ale tak zakúpime
  • Mne sa ušlo máličko 🫣😂😁
lucanka49  12. sep 2022

Vynikajúce Bauli

Ďakujem za možnosť skúsiť tieto perfektné croissanty Bauli ♥️. Mali sme už veru všelijaké druhy ale musím uznať, že tieto sú ozaj ako čerstvo upečené, jemnučké a lahodné. Ako rýchla desiata alebo olovrant padli mojím deťom veľmi vhod, aj keď musím uznať že mojím hladoškom bol jeden málo 😃.
  • - Kvalitné nadýchané cesto, jemnučké vďaka kvásku
  • - Lahodná plnka , chutili nám všetky druhy
  • - Praktické jednotlivé balenia
  • - Dostupné aj v menších obchodoch (vo väčších samozrejme)
  • - Malá gramáž jedného kusu
  • - V obchode vyššia cena
slovan99  12. sep 2022

Najjemnejšie croissanty Bauli

Mali sme možnosť testovať 3 druhy klasických croissantov Bauli
👍 marhuľový
👍 vanilkový
👍čokoládový

Marhuľový bol ešte pred ochutnávkou mojím veľkým favoritom, len ma trochu prekvapila nerovnomernosť naplnenia, ku koncu bolo menej náplne. Ale keďže sme mali 3 ks, tak sme otvorili druhý a tretí a tie boli úplne pekne rovnomerne naplnené, takže len som natrafila na "zvláštnejší" kus, čo sa stáva.
Hneď pri marhuľovom som ocenila krehké a nadýchané cesto, to bolo aj pri vanilkovom a čokoládovom. Ale tá náplň pri vanilkovom, hmmm, famózna👏. Vanilka má tú pravú a poctivú chuť, ktorú dokážu asi len Taliani zapracovať do svojich dobrôt tak vábivo a chutne.
Ale absolútnym víťazom sa v našej rodine stal čokoládový, tiež prekvapila jeho náplň, ktorá nie je vôbec veľmi presladená a "nutelová" , obsahuje 60% kakaa, čo je aj cítiť.
Croissanty Bauli môžem len a len ODPORÚČAŤ!!! Sú ideálnym doplnkom pre deti do školy, ale určite aj pre nás dospelých, či už do práce alebo ako "rýchla náhrada" čerstvo upečeného koláčika ku kávičke☕.
  • Nadýchané a krehké cesto
  • Chutné náplne
  • Jeden nestačí!!!!
  • Malé balenie pre "veľkých jedákov" - musia zjesť aspoň dva!!!
bveronikab  12. sep 2022

🥐🥐🥐BAULI maškrta🍫🍫🍫

Veľmi ma potešilo, že som mohla testovať opäť niečo nové - Croissanty BAULI - fakt som ich predtým nepoznala. Môj 11ročný synátor si ich veľmi obľúbil, nesmú chýbať ako desiatka v taške😁🥐🍫. Čokoládové su pre neho topka. Ja zjem ostané😋. Doplnila by som príchuť 🍓🍓🍓.
  • Dobrá cena
  • Sú veľmi chutné
  • Zje ich môj synček 👦🏼, ktorý je extra vyberavý na jedlo 🤪
lujzamisko  12. sep 2022

Rodinné testovanie

U nás sa testovanie začalo hneď zhurta. Muž aj syn si uchmatli z každej príchute a hneď testovali. Podľa syna je víťaz marhuľa, podľa muža vanilka. Mne chutila najviac marhuľa, čokoláda a nakoniec vanilka.
Skvelo sa nám hodili aj na výlet. Pre nás boli oveľa lepšie ako konkurencia a už sme si ich aj v obchode našli. Chuť a cesto bolo čerstvé, krehké a nechutilo mdlo ako iné. Plnka nás tak isto prekvapila, nebola len v strede ale po celkom croissante. Pre nás veľmi chutné a odporúčam.
  • Príchute
  • Cesto
  • Množstvo plnky
mojmacik  12. sep 2022

Kobylky útočili

Prihlásila som sa do testovania croissantov Bauli na Modrom koníku, nakoľko moje deti holdujú takémuto druhu pečiva, nuž reku vyskúšame. Hneď na začiatku poviem, že mne sa teda z tých 9 kusov neušiel ani jeden, lebo moje tri deti hneď zaútočili ako také kobylky a o 24 hodín už nebolo čo testovať. Takže budem tlmočiť len ich pocity, chute a ako to všetko zhodnotili. Vanilkový im všetkým trom prišiel akoby kyslý, možno nejaká ingrediencia evokovala kyslosť. Jedno z deti povedalo, že bol aj mastný v tom obale. Druhý na rad prišiel čokoládový. Nakoľko 2 z 3 milujú horkú čoko, odpoveď znela v štýle „hmmmm fajný bol". Nakoniec si nechali marhuľový, takú príchuť sme ešte nikdy nejedli a urobili sme dobre, že zostal ako posledný, lebo to vám bola fajnota! „Mamiiii, však nám tento ešte kúpiš?“ Táto veta svedčí o maximálnej spokojnosti. Ohromne svieži, mäkkučký, nadýchaný.
  • Top príchuť marhuľa
  • Pomerne malý
  • Cena vysoká, ale čo je už dnes lacné
  • Vanilkový veľmi nechutil, niečo tam deťom prekážalo, neviem posúdiť, keďže sa mi neušiel
beatabuckova  11. sep 2022

Výborné croissanty 🥐🥐🥐

Naša rodina sa riadi heslom: Zjedz všetko, čo nezje teba. Avšak ako matka dbám na ich zdravie a snažím sa vybrať si potraviny, ktoré sú zdravšie alebo majú nejakú pridanú hodnotu. Keď som im oznámila, že príde na testovanie balíček Bauli croissantov, samozrejme sa potešili a croissanty zmizli závratnou rýchlosťou. Ledva som vedela nejaké foto urobiť 🤣.
No ale k produktom....Chuťovo sú výborné, podľa mňa je postačujúca aj plnka. Pozitívne hodnotím, že je upečený z materského kvásku a vajcia, ktoré použili, sú z podstielkového chovu. Nám vyhovuje aj gramáž produktu, myslím si, že croissant je len ako dezert za raňajkami, či na desiatu k chlebíku.
Croissanty teda chutili, zloženie mi tiež pozdávalo...takže mi neostáva nič iné, len sa poďakovať za možnosť otestovať ich.
P.S. Inak bolo úplne jedno, akú príchuť sme skúšali, všetky boli výborné.
  • 👍Vyhovujúce zloženie (materský kvások, vajcia z podstielkového chovu)
  • 👍Chutná náplň
  • 👍Vyhovujúca gramáž
  • 👍Neskutočne jemné cesto
  • 👎Moja rodina žiadne nedostatky nenašla
jasadaresa  11. sep 2022

Chutné a praktické

Tak, ako uvádzam v názve, sú pre nás tieto croissanty nielen chutné, teda zvlášť čokoládový je favorit, ale nezaostáva ani orientálny vanilkový, no okrem toho sú aj veľmi praktické. Vďaka osobitnému baleniu má každý ten svoj v ruksaku, keď vyrážame na výlet. Okrem toho sme ich využili ako raňajky, chutné prilepšenie k desiatej do školy, resp. ako olovrant v družine. Ale tiež ako prvú pomoc pri náhlom pocite hladu, keď bolo do obeda ešte ďaleko. Alebo ak špeciálne povinnosti nedovoľovali pokojne si sadnúť k obedu, pretože z práce trebalo utekať pre potomka do škôlky alebo k zubárovi, či inému odborníkovi presne v čase obeda. Malý croissant dodá práve toľko energie, koľko človek potrebuje na prekonanie hladovej krízy. Ale nezasýti natoľko, aby dieťa odmietlo obed po návrate domov. Toto chutné pečivo tiež spríjemní a poteší dlhé cesty autom alebo vlakom.

Zvlášť teraz v tehotenstve som ocenila, že popri vysokej prázdninovej prevádzke, keď sa človek musel riadne obracať v byte plnom detí a nebol čas na siahodlhé prípravy jedál, som mala možnosť siahnuť po takejto variante rýchleho občerstvenia, len rozbalíš a ješ :). Čo v prípade tehotenskej nevoľnosti niekedy treba rátať na sekundy, aby sa žalúdok rýchlo niečím zaplnil a nerobil problémy :).

Takže popri ovocí a klasických chlebíkov so šunkou, sú pre nás croissanty Bauli nenahraditeľné, preto každý týždeň kupujeme celé balenie obľúbenej príchute. Jediný nedostatok vidím v tom, že sa dosť trúsia, čiže je viac neporiadku okolo detí. Ale obávam sa, že pri odstránení tohto nedostatku by utrpela na kvalite aj ich jemná chuť, ktorá sa dosiahla práve špeciálnym kvasením, ktorého vedľajším účinkom je aj zvýšené trúsenie jemnej vrchnej vrstvy. Takže stačí si po sebe pozbierať omrvinky a vsetko bude v poriadku :).
  • Jemná chuť cesta
  • Lahodné náplne
  • Zdravšia verzia croissantov
  • Rýchla energia
  • Výhodná veľkosť (zmestí sa aj do kabelky)
  • Priaznivá cena
  • Trúsenie vrchnej vrstvy
  • Marhuľová verzia je suchšia oproti ostatným príchutiam
jordynka  11. sep 2022

Fantastické!

U nás sú croissanty akoby znakom konca víkendu - sú záchranou, keď po víkende doma niet pečiva, šunky alebo nátierky. Pravidelne ich kupujem na konci týždňa s tým, že staršia si ich vezme na intrák a mladšia bude mať v pondelok o desiatu postarané.
Priznám sa, kupujem tie "známejšie". Všimla som si však, že sa v obchodoch rozšírila ponuka tohto pečiva, no bližšie som sa tým nezaoberala. Aj napriek tomu, že radi skúšame novinky, teraz som ich akosi obchádzala. Možno preto, že keď som v obchode šla okolo regálov s croissantmi, automaticky - v časovej tiesni - som siahla po nami odskúšaných.
Ale keď sme ochutnali tieto!!!!!! V momente som sa rozhodla zameniť našu obľúbenú značku za značku Bauli. Skutočne! Nepreháňam, nenadnášam...chutili famózne! Sú mäkšie na aké sme boli zvyknutí. Pripomínali mi domáce buchty alebo domáce pečivo. Aj plnky bolo viac. Sú však menšie, než tie "naše". A v jednom obchode dokonca aj drahšie ako tie, na ktoré sme zvyknutí. V našej rodine sme ich ochutnali všetci a moja mamina odvtedy kupuje iba Bauli - tie balené v krabici (to som ani nevedela, že sa predávajú aj v krabiciach po viac kusov), pretože keď sa všetci u našich zídeme, je potrebná krabica croissantov :-D !
Najviac nám chutili marhuľové, keďže milujeme ovocie a džem chutil ako domáci. Vanilková náplň bola jemnulinká ako dobre vyšľahaný puding so šľahačkou. Čokoládová náplň tiež nesklamala, bolo jej dosť, ale tá nám pripadala trochu umelo. Sú bledšie ako tie, ktoré som doteraz bežne kupovala, čo však nepovažujem za nedostatok, práve naopak - akoby boli starostlivo pečené.
Vrelo odporúčam. A nielen preto, že som mala to šťastie testovať ich, ale kvôli ich autentickej chuti rozplývajúcej sa na jazyku! Kvôli výzoru, ktorý pripomína buchty od babičky!
  • - Mäkké
  • - Chutné
  • - Viac plnky ako v bežných croissantoch
  • - Džem chutil akoby bol domáci
  • - Pripomína domáce pečivo, najmä keď sa "popráši" práškovým cukrom
  • - Objavila som aj balenie v krabici
  • - Hádam iba ich veľkosť - mohli by byť väčšie :-)
  • - Čokoládová príchuť nám osobne pripadala trochu umelo
lenkavalova  11. sep 2022

Testovanie s Bauli

Moje deti milujú croissanty. Len tieto sú dosť malé, takže jeden nestačil 🤣.
Ovocné a vanilkové boli fajn. Aj keď veľmi málo náplne. Čokoláda chuťovo nič moc.
  • Vanilkové a marhuľove chuťovo výborne
  • Malá gramáž
  • Jeden druh pred koncom záruky, takže mäkké neboli
  • Čokoládové veľmi nechutili
zuzu2636  11. sep 2022

Croissanty

Croissanty moje deti milujú, hoci fotiť sa chcela iba dcérka. Boli sme na prechádzke lesom a sladká odmena s nami. Moji chalani si berú croissanty na cesty bicyklom. Je to skvelá pochúťka pre malých aj veľkých. Syna musim zásobiť aj na internát, miluje čokoládový. Dcérka neodmietne žiadny.
  • Trvanlivý
  • Hygienicky balený
  • Malý, na zasýtenie treba aspoň 2 kusy
  • Málo druhov náplne
vierocka1490  11. sep 2022

Fajnovučké croissantíky Bauli

Croissanty Bauli papkáme už dlhšie a koníkovská testovačka nás potešila, že máme o nejaký ten croissantík viac. Sú super na cesty, výletiky alebo len tak ako maškrta doma. Naši sa schovávaju a jedia aby som nekričala, že už by aj stačilo ich toľko jesť 🫣😂. A potom len v koši, keď vidím koľko tam je papierikov, no hrôza. Ale čo keď ich musíme mať stále v zásobe na neplánovaný výlet?! 🤷🏼‍♀️
Mne na nich chutí všetko: cesto, aj náplne je dosť a je výborná krémová, nie tuhá. Veľa píšu, že je veľkosťou malý, ale to je podľa mňa dosť, veď to nie je namiesto obeda, že má zasýtiť. Ale ako "snack" je pecka.
  • Ľahučké cesto
  • Krémová plnka
  • Páči sa mi aj obal 🤗
  • Ja a deti nemáme voči Bauli žiadne výhrady
samarra  11. sep 2022

Kúsok Talianska kedykoľvek so sebou

Fandím baleným croissantom. Niet nad voňavú kávu a chvíľu len a len pre seba. Á samozrejme niečo rýchle s dostatočným množstvom cukru a pohody. Najlepšie instantné, teda okamžite dostupné. Kým mi deti ešte spia alebo venujú svoju vrtkú pozornosť niečomu, čo už na tomto svete splnilo účel a len čaká na svoj spečatený osud, schmatnem zo starostlivo ukrytej krabice jeden kúsok malého Talianska. Rýchlo vybalím, zhrabnem už takmer studenú kávu a bežím k oknu. Plná očakávania zahryznem a.. Mňam, chutí mi to. Croissant je mäkký a poddajný, cesto je dobré, nepríde mi umelé, je vláčne. Nie je veľmi sladké a prekvapivo ani čokoládová náplň. Taká akurát pre mňa. A je jej dosť. Nie veľa, ani málo, primerane. Výborne dopĺňa môj celkový dojem. Zahryznem jeden, dva, trikrát a lúčim sa s ním. Ešte by to chcelo jeden. Mám a tak do seba hneď previnilo ládujem druhý kus, tentokrát marmeládový. Zdá sa mi jemnejší a osviežujúci. Ďalšie marhuľové nechám deťom, sú podľa mňa sladšie. Dievčatá pribehnú takmer okamžite, spravodlivo si rozdelia zvyšné kúsky v škatuli a slávnostne vypochodujú na dvor, aby si olovrant vychutnali v slnkom zaliatej záhrade. Spokojne sledujem ich chvatné testovanie a v duch si hovorím, že toto bude parádna alternatíva rýchlych raňajok a školských desiatových balíčkov. Vrelo odporúčam.
  • Chutné vláčne cesto aj náplň
  • Nechutí umelo
  • Krásne vonia aj popri voňavej káve
da_nie_la  11. sep 2022

Croissanty Bauli

Skvelé croissanty vhodné na cesty, aj len tak ku kávičke. My sme si ich zamilovali. Potešili aj moje deti v materskej škole, aj moje dve dcérky. S porovnaním s inými croissantmi sú lahodnejsie. Ďakujeme za možnosť testovania.
  • Mäkké nadýchané cesto
  • Ideálna veľkosť pre deti
janasofi  11. sep 2022

Malá chutná dobrota

Ďakujem vám za možnosť testovania Croissanty Bauli. Naša štvorčlenná rodina je stále na cestách, pre mňa ako pracujúcu matku je Croissant a káva ideálnymi raňajkami. Syn (21) + manžel pracujú mimo SK, takže každý víkend sa pripravuje malá desiata na cestu a priloženej malej čokoládovej dobroty ku kávičke sa veľmi potešili. Dcére (8) sa predĺžili prázdniny tak si malé dobroty vychutnávala na výlete a pri hrách vonku. Ostal jeden kus na svačinku, ktorý si už vďaka baleniu prichystala do školy a upozornila ma, že môžem kúpiť ďalšie chutné kúsky pretože si svačinku dokáže prichystať aj sama🤗.
  • Lahodné mäkké cesto
  • Tvar a postačujúca veľkosť
  • Trvanlivé
  • Množstvo energie, tuku primerané
  • Celkový chuťový dojem je výborný
ursulienka1  11. sep 2022

Croissanty

Tešili sme sa na testovanie croissantov Bauli. Netrpezlivo sme očakávali balík. Máme tri dcéry s väčším vekovým rozdielom. Každému chutí niečo iné, takže výber z troch príchutí sme privítali. Cesto bolo suchšie a náplne bolo málo. Veľkostne boli menšie. Z jednej stránky super praktické do maličkej ručičky 2,5 ročnej dcérky, no najstaršia 20ročná ich zjedla naraz tri.
Neprekvapili ani nesklamali, nebudeme ich vyslovene vyhľadávať, no určite ich ešte ochutnáme.
  • Pekný obal
  • Málo plnky
  • V batohu sa z nich urobila placka
megg121  10. sep 2022

Výlety s BAULI ❤️👍!!!

Keďže testovanie prebiehalo v lete, boli sme ako každá mladá rodina v pohybe, rozlietaní, rozcestovaní a na výletoch. Croissantíky nám spríjemnili a ochutili dva z nich (Hájske vodopády a kaštiel Betliar).
Každý, kto má malé deti vie o čom hovorím, keď poviem, že úspech každého výletu zavisí nie len od množstva, ale hlavne od kvality mlsiek, ktoré zoberiete so sebou.
Nesmie sa to roztopiť, nesmie to deti zašpiniť, zalepiť, nesmie toho byť málo a ideálne by to malo deti aj zasýtiť. Väčšinu z toho croisanty spĺňajú 👍.
Bauli sú chuťovo skvelé, malé rožteky so skvelou plnkou, ktorej je od začiatku do konca akurát. Sadnú dobre aj do malej rúčky a pokiaľ je niekomu málo treba zjesť dva. Alebo aj tri 😉😅.
U mladších detí jednoznačne bodovali čokoládové, u staršej dcéry vanilkový. U mňa asi tiež čokoládový a potom marhuľový (je taký osviežujúcejší), ale tam by som prijala viac plnky.
  • Jemné a vláčne cesto
  • Chuťovo veľmi dobrá plnka
  • Výborné na výlety / ako desiata
  • Mohli by byť väčšie
adka_pajerska  10. sep 2022

Naše testovanie croissantov Bauli😉

Keďže sú croissanty dostupné vo viacerých obchodných sieťach je to len ich výhoda. Croissanty majú lahodnú, jemnú chuť. Sú mäkkučké a najväčšou výhodou je, že sú vyrábané z kvásku, avšak mohli by mať väčšie balenie.U nás doma si na nich pochutnala skoro celá rodinka, nikto nemal námietky okrem najstaršieho syna, tomu nechutila náplň v croissantoch. Ale ako sa hovorí, každý máme ,,svoje" chute 😛. Takže za nás skvelá skúsenosť a určite nie posledná.
  • Lahodné
  • Väčšine rodiny chutila náplň, ktorej je dostatok
  • Menšia gramáž, pre hladné bruška treba zjesť veľké množstvo 🤣
lenkadenisa  10. sep 2022

Mňamka

Mojim deťom tieto croissanty chutia, najmä marhuľové. Cesto nie je suché, čo je v dnešnej dobe snáď zázrak a to, že v nich nie je veľa plnky, je len plus, aspoň nie je všade rozmazaná. Kupujem ich vždy, keď ich v obchode vidím.
  • Cesto nie je suché
didiana333  10. sep 2022

Mňam 👌

Ďakujem za možnosť testovať Bauli. Rada by som napísala, že som si s rodinou testovanie užila, ale bolo také rýchle, že som si to užiť nestihla 😆.
Balík prevzal môj najmladší, keď som bola v práci. Dovolila som mu otvoriť ho, prvá chyba ☝️.
Potom prišiel z práce manžel a potom starší synovia. A mne zostal jeden drobček marhuľový na ochutnanie😂.
Môžem zodpovedne vyhlásiť, že všetkým chutilo. Môj bol marhuľový. Jemný, chutný, vláčny, voňavý a na môj apetít maličký 👌. Kľudne ich môžete vyrábať o trochu väčšie 😉.
Mrzí ma, že som nestihla urobiť fotky ale prišla som neskoro. prázdna krabica s bublinkovou fóliou fakt nebude nikoho zaujímať. No škoda.
Takže naše testovanie prebehlo super rýchlo a veľmi chutne. Určite si ich ešte kúpime a vrele ich odporúčam. Mňam 😍.
  • Chutná plnka
  • Mohli byť väčšie
lenka9g  10. sep 2022

Týždeň s Bauli

Bauli s príchuťou čokoláda
Mäkkučký croissant s čokoládou, ktorá sa vám roztečie po zahryznutí. Čokoláda vo vnútri nie je tuhá. Chuť cesta je príjemná, necítim žiadnu pachuť ako pri croissantoch iných značiek. Testom chuti a kvality bolo prvých 10 minút po otvorení balíka. Všetky príchute zmizli rýchlosťou blesku piatimi členmi mojej rodiny. Všetci pochvaľovali. To, že na odfotenie balíka alebo detailov obalu či naplne nebolo času, nikoho nezaujímalo. Pre foto sme museli do obchodu kúpiť nové 🤣 a to je kameň úrazu, zohnať ich nebolo jednoduché. Našla som ich až v treťom obchode, boli v akcii a stali 0,35€. Akciová cena bola veľmi dobrá vzhľadom na objem.

Bauli s príchuťou marhúľ
Mäkkučký croissant s marhuľovým džemom, môj favorit. Náplne je tak akurát. Džem s cestom je pre mňa ideál, ostanem mu verná a z trojice príchutí je táto najlepšia.

Bauli s príchuťou vanilka
Croissant znova jemný. Tu by som uvítala viac náplne, trocha suchý.
  • Dosť náplne
  • Mäkkučký
  • Malý objem
  • Ťažko sa zháňa
spajky  9. sep 2022

Jemná chutná desiata!!!

Dostali sme možnosť vyskúšať všetky príchute. Postupne sme začali testovať všetky. Čokoládová bola chutná ale mohlo by jej byť viac. Na rad prišla vanilka ale tá mojím deťom nechutila, na prekvapenie najviac im chutila marhuľová náplň a aj mne. Stručne môžem zhodnotiť, že nás ani nenadchli chuťou, ani úplne nesklamali. Určite by sme po nich v obchode ešte siahli.
  • Chutné cesto
  • Marhuľová náplň
  • Rýchla celkom chutná desiata na cesty
danielaj  8. sep 2022

Sladké testovanie s Bauli

Na testovanie croissantov Bauli som sa veľmi tešila. Keď prišiel balík, dcéry sa hneď vrhli na ochutnávku. Ja som sa snažila uchmatnúť si z každej príchute aspoň kúsok na ochutnanie. Sme 4členná rodina a croissanty prišli z každej príchute 3 kusy. Cesto bolo výborné, veľmi jemné a nadýchané, ale náplne bolo žalostne málo. Čokoládová náplň mala takú zvláštnu chuť, ktorú ani neviem identifikovať, marhuľová príchuť bola veľmi umelá, jedine vanilkové mali výbornú náplň. Croissanty boli veľmi malé. Pre nás taký obyčajný croissant.
  • Jemné, nadýchané cesto
  • Výborná vanilková náplň
  • Veľkosť croissantov
  • Umelá čokoládová a marhuľová náplň
lenka1231  8. sep 2022

Croissanty

Celkovo hodnotím croissanty viac pozitívne ako negatívne. Boli fajn, vhodné napr. na cesty. Veľmi mäkké, avšak takmer žiadna plnka. Najviac nám chutili marhuľové.
  • Fajn na cesty
bubo27  8. sep 2022

Croissanty Bauli

Taliani to naozaj vedia. Keď prišla krabica, hneď sme sa tešili, že budeme testovať.
Tak čokoládové mali takú zvláštnu chuť čokolády. Naozaj to u nás akosi nezabralo. Potom prišli na rad ovocné a tie už boli super, len podľa nás málo plnky. A vanilkové jedna báseň ❤️.
Všetky boli nadýchané a čerstvé všetky. Balili sme icj vždy, keď sme šli niekam na cestu. Ale aj ja do práce, veď ku kávičke patrí niečo sladké ako pravý talian 😉❤️.
  • Čerstvé
  • Lahodné
  • Chuť čokolády bola veľmi zvláštna
ariannazara  8. sep 2022

Testovanie Bauli

Ďakujem, že som mala možnosť otestovať tieto croissanty. Ale vôbec vôbec ma neoslovili, viac si ich nekúpim. Jediné, čo môžem povedať pozitívne je, že boli jemné, nadýchané ale plnky žalostne málo a vôbec to nechutilo dobre. Čokoláda úplne divná chuť, marhuľa taká umelá, málo plnky, suché. A veľmi maličké, zatiaľ u mňa nekonkuruju inej značke. Fakt taký šedý priemer - žiadne nadšenie.
  • Malý croissant
  • Nechutná čokoláda vo vnútri
  • Umelá chuť
  • Svojmu dieťaťu by som ich viac nekúpila
simie10  8. sep 2022

🥐Sladká testovačka s Bauli

Croissanty Bauli nás naozaj milo prekvapili. Doma radšej pečiem, ale ako rýchlovka, keď nie je čas, je takýto croissant výborná voľba.
Najviac nás oslovila marhuľová príchuť. Myslím si, že Bauli majú ideálnu veľkosť na pomaškrtenie a príjemnú konzistenciu, ktorá schová suchú konkurenciu do vačku.
  • 🥐Ideálna veľkosť
  • 🥐Kvások a vajíčka z podstieľkového chovu v zložení
  • 🥐Príjemná konzistencia cesta
  • 🥐Výborná chuť
  • Málo príchutí na výber
  • Po dlhšom čase v taške sa z nich stala placka
  • Palmový tuk v zložení
gabccia  8. sep 2022

Croissantiky

Tieto croisanty som ochutnala ešte dávnejšie, ked mi ich kamarátka doniesla a bola som milo prekvapená, že sú také iné.
Mňa zaujala tá vôňa po otvorení, cesto ja vynikajúce, nadýchané, akurát by som vytkla, že by mohlo byť viac plnky a väčšia gramáž. Mne najviac chutili vanilkové, synovi zase čokoládové. No v konečnom dôsledku ich určite odporúčam a my ich budeme kupovať :-)
  • Kváskové cesto
  • Jemne nadýchané a voňavé cesto
  • Krehké
  • málo plnky
tosijo  7. sep 2022

Testovali sme Croissanty Bauli

Croissanty Bauli sme mali prvý krát. Synovi najviac chutil marhuľový, mne zase čokoládový.
Celkovo sú chutné, nadýchané, jemné a krehké, ale podľa nás je v nich málo plnky a uvítali by sme viacej príchutí a väčšiu gramáž.
  • Jemné a krehké
  • Bez konzervačných látok
  • Z materského kvásku a vajec z podstielkového chovu
salinka28  7. sep 2022

Ochutnávka croissantov Bauli

S týmito croissantmi sme sa ako rodina stretli prvý krát. Deti samozrejme hneď siahli po čokoládových. Po nich sa hneď zaprášilo. Myslím, že im chutili. Sú veľkostne tak akurát, aj plnky je v pohode. Čokoláda bola horká, čo obľubuje moja dcérka a ja. Marhuľové mi prišli zase moc sladké na môj vkus a vanilka bola opäť príjemná. Nebolo jej málo ani veľa, tak akurát. Určite sa k ním vrátime a sem-tam si ich zoberieme na výlety alebo deti do školy.
  • Horká čokoládová plnka
  • Veľkostne vhodné akurát pre deti
  • Marhuľové na môj vkus presladené
romco11  6. sep 2022

Ničím lepší ako iné

Rovnako ako pri iných je tam málo plnky, čo je jediná vec, ktorá by to mohla zlepšiť.
Inak dobrý
  • málo plnky
vamaja  5. sep 2022

Naše testovanie Croissantov

Dobrý deň. Ďakujem Vám za balík croissantov Bauli na testovanie. Croissanty si veľmi chutné, ľahké na trávenie. Nie sú chuťovo umelé. Ale mohli by mať viac plnky. Inak im nemám čo vytknúť. Určite ich budem kupovať pre mojich chalanov, ktorí zbožňujú croissanty.
angie777  5. sep 2022

Výborné croissanty BAULI

Ďakujem za možnosť testovať croissanty BAULI 😊.
Veľmi som sa potešila, keď som bola vybraná na testovanie.
S dcérou sme tieto chutné maškrty poznali už skôr, nejaký čas ich už pravidelne kupujeme. Obľúbili sme si ich hlavne kvôli tomu, že nechutia tak "umelo" ako tie ostatné, ktoré sú na trhu.
Keďže obidve preferujeme sladké raňajky a v priebehu pracovného týždňa nestíhame raňajky doma, Bauli croissanty sú dobrou voľbou, či už pre dcéru do školy, alebo pre mňa do práce.
Sú vynikajúce ako maškrta ku kávičke, na výlety, do školy, ... jednoducho keď je chuť na niečo sladké 💛.
Mne osobne najviac chutí marhuľový a vanilkový a dcére všetky 😉.
Privítali by sme určite aj iné príchute.
BAULI croissantom nemám čo vytknúť, určite ich budem kupovať aj naďalej 👍.
  • Výborna chuť
  • Veľkosť akurát
petulka00013  5. sep 2022

Testovali sme 🙂

Popravde, netuším ako chutia pretože moje deti s mužom ich všetky zjedli 😂. Ale starší si veľmi pochvaľoval marhuľové, mužovi zasa chutili vanilkové a mladšiemu čokoládové. Sú mäkučké a perfektné. Síce trocha menej plnky, ale to vôbec nevadilo, nakoľko bola akoby nasiaknutá všade. No a keďže nám začal školský rok, dnes sme zháňali po obchodoch marhuľové na desiatu pre syna lebo on iné nechce 😂😂😂.
  • Chuťovo výborné
  • Škoda, že sú malinké
ludka140281  5. sep 2022

Mlsnotkou vždy a všade ♥️

Croissanty Bauli už poznáme niekoľko chvíľ. Sú báječné a moja rodina ich bráva všade. Sú chutné, voňavé, nadýchané ale nikdy ich nie je dosť 😊. Za nás hodnotíme najsuper ovocnú príchuť marhule. Po tomto sa len tak zaprášilo, potom zmizli čokoládové a vanilkové. Sú našimi spoločníkmi vždy a všade. Ako malá mlska k desiatej, či ku kávičke sú dokonalé. Je pravda, že sú krehučké a v kabelke je z nich po chvíli fotka, ale na chuti to neodoberá 😁. Sú dokonalé, ale jeden nikdy nestačí.Tá chuť láka na ďalší 👌. Veď skúste a uvidíte, či mám pravdu ❤️. Privítala by som aj väčšie balenie pre nás pažravejšich 😁👍. Na rybačku, výlety, do školy.. kamkoľvek a kedykoľvek.
  • Nadýchanosť
  • Receptúra s materským kváskom
  • Dokonalá sladkosť
  • Zjete hneď viac
misinka0611  5. sep 2022

Nadýchané croissanty 🥐

Croissanty Bauli sme mali možnosť vyskúšať prvýkrát. Zaujalo ma, že sú z kvásku a obsahujú vajíčka z podstieľkového chovu 👍.
Croissanty boli čerstvé, voňavé a veľmi jemné, nadýchané. Chuť bola lahodná, v chuti som necítila žiadnu umelinu. Vanilková, čokoládová a aj marhuľová plnka bola vynikajúca, naozaj sme si pochutili. Každopádne, prijala by som jej viac, lebo naozaj bola perfektná. Croissanty Bauli majú aj nižšiu hmotnosť, je to skôr taká pochutina poobede ku káve. Určite nenahradia plnohodnotné jedlo, ani na raňajky, museli by ste ich zjesť viac 🙂.
U nás zmizli rýchlosťou blesku. Syn by bol schopný zjesť aj 3 naraz, musela som ho krotiť. Najviac mu chutil čokoládový, mne vanilkový. Z croissantu ochutnala aj malá dcérka a teda síce nerozpráva, ale dala vedieť, že je spokojná.
Croissanty sú podľa mňa ideálne ako niečo malé pod zub deťom na desiatu, poobede ku káve, alebo na výlety, deťom do kočíka atď. Dieťa sa ho nepresýti, ale je spokojné, že dostalo niečo sladké 😊.
Dávam 4 hviezdičky. Jednu hviezdičku uberám z dôvodu, že plnka je naozaj vynikajúca a mohlo by jej tam byť naozaj viac 😁. Možno si to tu firma Bauli prečíta a prehodnotí to, lebo naozaj croissanty sú vynikajúce a zatiaľ najlepšie aké som z tých balených jedla.
  • - Nadýchannosť croissantu
  • - Chuť croissantu
  • - Chuť plnky
  • - Jemnosť croissantu
  • - Z kvásku
  • - Množstvo plnky
bobulka823  5. sep 2022

Celkom chutné croissanty

V prvom rade ďakujem za možnosť testovania croissantov. Odporúčam ako rýchlu svačinku. Keďže často a radi chodíme s deťmi na výlety, vždy je dobré mať po ruke rýchle jedlo. Moje deti sú totiž stále hladné 😁😁😁. Croissanty berieme vždy so sebou, či už na bicykel, turistiku alebo na chatu.
Hodnotím ich vcelku dobre, až na to, že vo vnútri bolo málo krému. Najviac nás oslovili marhuľové, boli veľmi osviežujúce. (Jeden marhuľový
som si uchmatla pre seba 😊). Ale pochutnali sme si aj na vanilkových a čokoládových. Moje deti keď sú hladné, zjedli by aj mňa 😁😁😁.
  • Pekný obal
  • Malá veľkosť
  • Až veľmi krehké - pri prevoze v taške vznikli placky
xxxxxnnnnn  5. sep 2022

Jemné a chutné croissanty

Výborné a chutné pochúťky po ktorých sa doma hneď "zaprášilo". Synovia sú športovci, takže si hneď pribalili do ruksakov zdroj bielkovín.
  • - Lahodné pečivo
  • - Jemná aróma
  • - Vláčna náplň
  • - Náplň tak akurát - ani veľa, ani málo
  • - Pekný obal
igiana  5. sep 2022

Vždy ich je málo 😊

Na testovanie croissantov Bauli sme sa veľmi tešili, keďže sme boli zvedaví na originálnu receptúru. Kuriér ich priviezol hneď ráno, takže všetci sme si vychutnali sladké raňajky bez námahy 😉. Manžel testoval pri kávičke a musela som ho brzdiť, keďže zjedol naraz dva a pozeral po ďalšom😄. Chutili nám najviac zo všetkých balených croissantov, ktoré sme doteraz jedli. Deťom som Bauli povinne musela prichystať do školy na desiatu 😊.
Sú mäkké, nadýchané, majú príjemnú vôňu a vyváženú chuť. V marhuľovom krásne rozvoniavali marhule, vo vanilkovom vanilka, čokoládový voňal kakaom. Žiadne umelé arómy a pachute. Nepresladené.
Uvítali by sme xxl veľkosť 😉.
Jediné mínus by som spomenula palmový tuk v zložení.
  • Palmový tuk v zložení
blbovina  5. sep 2022

Croissanty

Veľmi sme sa potešili tejto dobrotke. Chlapci hneď spapkali po dve, keďže sú traja, každý ochutnal všetky príchute a chutili.
gabinka127  5. sep 2022

Croissanty BAULI

Za mňa nie sú ničím výnimočné.. Do ovocnej náplne by som odporučila dať vyšší podiel ovocia. Croissanty sú maličké, v každej príchuti je málo plnky. Ani moja 8ročná dcérka sa z croissantu nenajedla, skôr ho zjedla ako pochúťku po jedle, nakoľko sú ozaj maličké.
tosomja  3. sep 2022

...mne chutili

Keď nám prišiel balík, hneď sa na neho vrhli, 7 členov rodiny a "len" 9 croissantov 😁.
Čokoládové boli najlepšie a chutili aj najmenším osadníkom našej bandy. Z vanilkového a čokoládového mi dali len kusnúť a marhuľový mi dali dojesť. Musím napísať, že fakt chutil najmenej a bol suchý oproti čokoládovému a vanilkovému.
Ku káve však pasoval. Nedalo sa testovať viac dní, ani neviem, či by stačil jeden na raňajky, či desiatu, keďže do 10 minút od otvorenia krabice bolo po nich, ale som rada, že sme mohli ochutnať. Keď uvidím v obchode čokoládový, určite si kúpim, chutila mi plnka, aj keď jej bolo málo. Ale chuť čokolády bola aj v ceste.
  • Málo plnky
  • Na výber len z troch príchutí
  • Ovocný mal suché cesto
anjelik9993  3. sep 2022

Testovali sme

V našej rodine máme radi croissanty, hlavne naša najstaršia miluje čokoládové, tak nás potešilo, že nás vybrali na testovanie. Tieto croissanty od Bauli sme nepoznali, zatiaľ som si ich nevšimla ani v obchode. Hneď ako prišli, dcérka otestovala. Čokoládový u nej ostáva topka. Marhuľové a vanilkové sme ochutnali ja s manželom. Croissanty sú chutné, majú chutnú plnku, sú menšie ako tie od konkurencie, ale to bude asi kvalitnejším zložením.
  • Materský kvások
  • Vajcia z podstieľkového chovu
  • Nulový obsahu alkoholu a konzervačných látok
  • Hrachová bielkovina ako zdroj bielkovín
  • Málo druhov plnky
bambulka147  2. sep 2022

Ľúbime Bauli

Keď mi prišli na testovanie croissanty, moja ročná dcéra ich hneď prepadla, lebo ľúbi papať.
Croissant sa ušiel jeden mne, jeden mužovi a malá zjedla zvyšné, avšak aj ten jeden nám ale stačil na to, aby sme si ich obľúbili, nakoľko sú neskutočne jemné a lahodné. To cesto nie je žiadna umelina, plnka bola super, marhuľové chutili ako môj domáci džem keby tam bol. Takže za nás obrovská spokojnosť a budeme ich kupovať a odporúčať ďalej :). Pár foto malej pridávam.
  • Kváskove cesto
  • Lahodná a jemná chuť
  • Chutí aj detským bruškám
lkll  1. sep 2022

Croissant marhuľový

Ľúbim ovocné príchute a aj všetky druhy džemov.
Cez obal som hneď zacítila že to nie je také krehké a jemné pečivo ako čokoládový croissant.
Mal menej plnky, čo pre mňa je mínus. Čakala som, že tam bude bohatá náplň.
  • Obal lákavý
  • Menej náplne a suchšie cesto
lkll  1. sep 2022

Croissanty bauli

Croissanty milujem, velmi som sa potešila, že ma vybrali na testovanie..
Ochutnala som najprv čokoládovú príchuť. Už cez obal som cítila, že sú veľmi mäkučké a aj obal veľmi láka.
  • Veľmi krehké cest, jemné a mäkučké čerstvé
  • Menej plnky
katharynkaa  1. sep 2022

Testovanie Croissantov Bauli👌

Croissanty Bauli 👌 sme celá rodina už poznali😃.
Testovaniu sme sa potešili, len žiaľ málo bolo🤣🤣🤣.
Zmizli rýchlosťou blesku, manžel nemal vôbec a mne sa podarilo aspoň jeden uloviť ku káve☕ a jeden odložiť na ,,horšie" časy, keď už nebudem vedieť, čo dať staršej na desiatu do školy.
Tieto croissanty Bauli nám chutia najviac spomedzi konkurencie. Sú výnimočné svojou krehkosťou ,vláčnosťou a chutnými plnkami, ktoré nechutia umelo.
Hodnotím ich pozitívne, avšak nájdu sa aj malé nedostatky spomenuté nižšie.
  • 👍 krehkosť
  • 👍vláčnosť
  • 👍chutné plnky
  • 👎menšia gramáž
  • 👎prijala by som viac plnky
  • 👎slabšia dostupnosť pre maloobchodného spotrebiteľa
bveronikab  31. aug 2022

Maškrta BAULI🥐🥐🥐🔝

🥐Croissanty sú úplná pecka, hneď ako prišli sme otestovali všetky príchute🍫🍑. Mne chutia všetky chute, starší syn pojedol všetky čokoládové🍫 a hneď bežal do COOP-ky kúpiť ďalšie😃.
Majú veľmi príjemnú jemnučkú chuť, rozplývajú sa na jazyku a hlavné je, že nie sú mastné!!!
  • Skvelá chuť
  • Neostáva mastné v ústach a na jazyku
  • Pridala by som novú chuť napríklad➡️ jahôdka 🍓🍓🍓
ls1997  30. aug 2022

Croissant

Jemnulinke, mäkké , nie príliš sladké.
veronikalubko  30. aug 2022

Jednoducho TOPka v Croissantoch ❤️

Úprimne, neočakávala som takú chuť za tú cenu, no veľmi milo prekvapili ❤️.
Chuťovo a čerstvosťou sú naozaj jedny z najlepších croissantov, aké sme jedli a skúsili 😊.
  • Super cena
  • Skvelá rýchla svačina na cesty a prechádzky
katkup  29. aug 2022

Maximálna spokojnosť a Top kvalita👍

Milujeme ich celá rodina a konečně to kvalita a velmi chutná, nie ako tie iné umeliny na trhu.... Uz jedine Bauli croasanty❤️
  • Kvalitný produkt
  • Zdravy
  • Jemny
  • Chutny
  • Vyrobene z kvasku
petulka00013  27. aug 2022

Croissanty Bauli

Popravde netuším ako chutia lebo moje deti s mužom ich všetky zjedli 😂 ale starší si veľmi pochvaľoval marhuľové vraj boli ako to nazval on mužovi zasa chutili vanilkové a mladšiemu čokoládové. Vraj su mäkučké a perfektné. Sice trocha menej plnky ale vraj to vobec nevadilo nakoľko bola akoby nasiaknutá všade.
erikad82  25. aug 2022

Skvelá maškrtka

Prekvapila ma jemnosť. Aj keď plnky sa zdá málo, croissanty sú akoby nasiaknuté a cítiť chuť v celom croissante. Marhuľové sú top. Ale chutia aj ostatné príchute! Skvelá maškrta len tak po obede, do školy, na tréning, či nejaký výlet.
Super!!!
haretis  22. aug 2022

Že mňam

Prvý krát som ich kúpila lebo boli v akcii vo veľkom balení. Už sme si ich zamilovali. Sú iné. Nie sú také umelé. Ja mám rada marhuľové, sú chutné, výrazné a ja mám pocit, že nie sú moc sladké. Môj malý má rád čokoládové. I v ceste je cítiť rozdiel. Určite stoja za skúsenie. My už kupujeme pravidelne.
chica007  21. aug 2022

Vysoka cena za malo muziky

Malo plnky, maly objem, maly miniaturny vyrobok za vela penazi.
  • extremne malo plnky - len aby sa nepovedalo, ze to nema plnku
  • maly objem - miniaturny vyrobok
  • za neprimerane premrstenu cenu
  • cena je asi za reklamu a pekny obal
weronka92  21. aug 2022

Super

Jemnulinke, mäkké , nie príliš sladké. 🙂
simonina33  21. aug 2022

Skvelé croissanty 😋

Moje deti ich milujú. Starší musí mať každý deň v taške počas školy aj na raňajky a aj mladší každé ráno. Je úplne jedno aká príchuť. Keď chcú niečo sladké a lahodné vezmú si. Ešte len ich domov donesiem a hneď si píšem na zoznam ďalšie. Samozrejme chutia aj mne ale nie vždy sa mi ujde 😁
mima12e  20. aug 2022

Croissanty Bauli

Najlepšie croissanty aké môj syn papal miluje ich zjedol by ich aj na kilá keby mohol najradšej má ale čokoládové a marhuľove.Vyhra by ho veľmi potešila.Keby vyhráme podelili by sme sa aj z ostatnimy na vyskúšanie.dakujem
  • Ich chuť
  • Jedinečnost
gionella  19. aug 2022

Prijemne prekvapenie

Moji chlapci milujú croissanty tak už sme ocutnali kadejaké a kadejako to dopadlo. Kúpila som bez očakávaní croissanty Bauli a ostala som veľmi prijemne prekvapená. Makkucke, nie mastné ako mnoho iných a s chutnou náplňou bez pachute umelin. Ideálna desiata, rychle raňajky a pre moje deti pravidelne posilnenie pred tréningami.
  • Mäkkosť
  • Nezanechava mastnú chuť v ústach
  • Uvítali by sme viac džemových prichuti :)
stelecka  18. aug 2022

Veľmi chutné

Sú veľmi mäkkúčké a chutnučké
adri31  18. aug 2022

Vždy a kdekoľvek

Sú super mäkkučké a s tajnou náplňou
  • Malá veľkosť
petrarosko  18. aug 2022

Sú veľmi chutné a lahodné

Sú veľmi chutné a lahodné.. deti ich zbožňuju
simik1100  17. aug 2022

Prekvapivá chuť

Kúpila som ich náhodne,pretože je to aj sladkosť aj zasýtia.
Prekvapila ma mäkkosť a chuť.
Moja 7mesacna dcéra miluje croasanty síce maslové a suché ...ale keďže nie je v tom až toľko náplne,podelili sme sa ja s náplňou a ona ostatok.
Vôbec sa jej nelepil na podnebie a boli ako obláčik ľahké.
Určite budeme už kupovať len tieto,zatiaľ sme vyskúšali čokoláda a vanilka,dnes idem na nákup a budem hľadať marhuľové 😁
  • Jemný
  • Ľahký
  • Skvelá chuť
  • Náplne akurát
  • Vhodné aj pre menšie detičky
  • Aj zasýti aj pomaškrti
slawka38  16. aug 2022

Tradičná kvalita

Máme radi kvaskové pečivo a toto je chutná sladká desiata práve pre nás. Deťom rada balím má výletu práve marhuľový croissant.
  • Kvaskové pečivo
  • Dostupnosť v obchodoch, ktoré navštevujeme
mancicimancici  16. aug 2022

Lahôdkové croissanty, ktoré sa rozplývajú v ústach

Ja som milovníčka akýchkoľvek croissantov. No potom, čo som vyskúšala croissanty Bauli, tak si ma jednoducho získali. Lahodná chuť, plnka a chrumkavosť v ústach zaručujú neodolateľnú chuť dať si ďalší croissant. Jem ich aj po cvičení, pretože ich MILUJEM 😍 najlepší je čokoládový !!! ❤️ Každému, kto ich ešte nevyskúšal ich odporúčam všetkými desiatimi
  • Lahodnosť
  • Fantastickosť
  • nie sú 😊
janussss  15. aug 2022

Výborne croissanty 🤷

Kúpila som tieto croissanty v reťazci v akcii ,, nevedela som do čoho idem, ale boli fakt úžasné.
Mäkké , chuťovo výborne. Vôbec nebolo suché. Plnka chutila aj mojim deťom ktoré majú mlsne jazýčky 🤪
Kúpila som dve balenia, čo som oľutovala hneď po odhalení ☺️
  • Bolo ich málo 😉
renyga  15. aug 2022

Pozdravujem, najchutnejšie sú s nutellou a čokoládou, no hlad zaženu aj ovocné, dokonca sú zdravšie❤️

Pozdravujem, najchutnejšie sú s nutellou a čokoládou, no hlad. zaženú aj ovocné a sú zdravšie. ❤️
  • Čokoláda
  • Nie sú
baby2008  10. okt 2021

Keď dostaneme chuť na krehký 🥐croissant z pekárne, je Bauli moja jednoznačná voľba👌👍

Vynikajúce plnochutné, nadýchané, krehké a ľahko stráviteľné croissanty BAULI s výbornou plnkou, akurátnou veľkosťou (50 g klasické kváskové a 45 g kváskové cereálne) a v neposlednom rade aj s veľmi dostupnou cenou ❤ VYNIKAJÚCI POMER-CENA KVALITA. 💪👏
Pokiaľ máte viac času a možnosť testovať croissanty doma, odporúčam použiť nadstavbu hriankovača a o 2 minútky, po opečení z jednej aj druhej strany, máte na stole voňavé, chrumkavé croissanty ako z pekárne. 🥐🥐🥐🥐
Moje deti, ktoré croissanty nikdy nemali rady, si značku Bauli zamilovali. 🥰 Keďže nie sú ani „gumové", ani plnku nemajú mastnú, ako konkurencia. Majú vyváženú chuť, nepostrehli sme, že by boli aromatizované ,sú bez konzervačných látok, z materského kvásku a vajec z podstielkového chovu. Na ich výrobu sú použité tie najkvalitnejšie suroviny a u nás, okrem klasickej čokoládovej príchute, milo prekvapila aj ovocná - marhuľová a vanilková príchuť, ktorá je rovnako výborná.
Úplne najviac však u nás zabodovali 7-cereálne, jemne chrumkavé croissanty, ktoré by sme uvítali aj s čokoládovou plnkou, možno aj neplnené s kakaovým cestom. 💯
Test Bauli zmenil môj pohľad na balené croissanty a určite ich budeme aj naďalej kupovať. V Tescu sú dostupné aj cereálne croissanty bez náplne. 🥳
  • *krehké
  • *vláčne
  • *nadýchané
  • *chutné
  • *veľa chutnej plnky
  • *bez konzervačných látok
  • *z materského kvásku
  • *z vajec z podstielkového chovu
  • *ohriankované chutia ako čerstvé croissanty z pekárne
  • dostupné iba v sieti Tesco, Coop, MaxSport
klaudka  4. okt 2021

Chutnučké croisanty

Úplne naj čokoláda. 🍫 🍫😋
katkaseiner  26. sep 2021

Fantastické croissanty

Croissanty ma prekvapili jemnosťou, človek akoby jedol obláčik. Ešte viac ma teší, že sú kváskové. Sama kváskujem a poznám benefity kváskovania. Keďže nám naštartoval školský rok, krúžky, zhon, považujem ich za skvelú voľbu na raňajky, desiatu, medzi krúžkami, na cestách. Príchute mi vyhovujú, čokoládou a vanilkou sa nič nedá pokaziť, marhuľový džem je môj najobľúbenejší... Možno by som ešte skúsila s jahodovým džemom. 😊
  • Kvásková verzia
  • Výborné príchute
  • Chýba jahodová verzia, ale možno o nej len neviem
  • Čiže zatiaľ nič
titulienka  26. sep 2021

Bauli je naša novinka v školských desiatach

Bauli nás zaujal hlavne obalom, ktorý je výrazný rôznymi farbami, čo je lákadlom pre detské očká. Deti si mali možnosť vybrať z rôznych príchutí, čo je veľké plus. U mňa zabodoval hlavne viaczrnný, s akým som sa u iného konkurenta ešte nestretla. Bauli je náš nový partner na školské desiaty alebo rýchle občerstvenie v práci. Sme radi, že Bauli prišlo na náš trh .
  • Obal
  • Príchute
  • Väčšia gramáž
zuzu90  26. sep 2021

Chutné občerstvenie

Croissanty má naša rodinka veľmi rada. Verný spoločník na výlet, chutná desiata do školy, rýchle raňajky. 😁
  • Lahodná plnka
  • Praktické balenie
  • Veľmi chutné
smidka2279  26. sep 2021

#desiata

Syn si vybral na desiatu vanilkový croissant, nemal žiadne výhrady, asi mu chutil, keďže ho celý zjedol.
sisska  25. sep 2021

Croissant Bauli - marhuľová náplň

Táto náplň je podľa dcérkiných slov „úplne TOP" (a to som to tipovala na čokoládovú, ale čuduj sa svete, vyhrala marhuľová). Nečudujem sa, pretože jej chuť je svieža, lahodná a vynikajúca! Odporúčam všetkým, určite stojí za vyskúšanie!
  • lahodná, svieža chuť marhuľovej náplne
  • voňavé cesto
  • mäkký croissantík ideálny napr. na výlet či na desiatu pre deti
  • prijala by som viac tej super náplne
sisska  25. sep 2021

Croissant Bauli - čokoládová náplň

Na "čoko-verziu" tejto pochúťky som sa tešila a musím povedať, že nesklamala. Výborné cestíčko a famózna čokoládová náplň.
  • vynikajúca čokoládová náplň
  • mäkké cesto
  • ideálna veľkosť
  • uvítala by som viac tej super náplne :)
zuzu90  25. sep 2021

Chutné občerstvenie

Croisanty má naša rodinka v obľube. Super spoločník na výlet, ale aj ako chutná desiata či olovrant. Croissanty Bauli majú výbornú chuť. Jemné pečivo s lahodnou plnkou. Dievčatá odporúčajú, veľmi im chutili. 😊
  • Praktické balenie
  • Lahodná plnka
  • Žiadny nedostatok
liiily  25. sep 2021

Cereálna ovocná bomba

Týmto chutnučkým croissantom nemám čo vytknúť. 😊
Chutí deťom aj nám dospelým, super ku kávičke. ☕
Dnes som skúsila tento cereálny s ovocnou náplňou. 😍
  • Cereálne
  • Vhodné pre deti
  • Chutná plnka, ktorá nie je presladená
  • Vyvážená chuť
  • Okrem veľkosti som nenašla žiadne nedostatky
beatabuckova  24. sep 2021

Super sladkosť Bauli

Bauli u nás ochutnala celá rodina a od dnes kupujem len tie. Cesto croissantov je úžasne mäkké, vláčne a plnka tiež výborná. V porovnaní s ostatnými značkami croissantov sú oveľa chutnejšie. Najviac nám chutili čokoládové, ale i ostatné príchute boli fajn. ❣️
  • jemné, vláčne cesto
  • chutná plnka
  • zdravší variant croissantov
  • nenašli sme žiadne 😀
livinka1111  24. sep 2021

Milujeme Croissanty Bauli

Tak skvele, mäkučké a nadýchané croissanty sme dávno nejedli. Sú skrátka jedna báseň. Ako stvorené pre rýchle raňajky a ako zdravá maškrtka pre detičky do školy ku desiatej. Určite ich budeme kupovať aj naďalej.
  • Mäkučké
  • Ako stvorené pre deti aj pre dospelých
  • Nedostať ich v každej predajni
barbie77  24. sep 2021

Chutné raňajky aj maškrta

Croissanty Bauli su výborné, jemné, plné chutnej náplne.
  • Jemné cestíčko
  • Cereálna alternatíva
katkapetko  24. sep 2021

Prevalcovali konkurenciu

Celkovo hodnotím croissanty Bauli ako veľmi podarenú trvanlivú verziu tohto sladkého pečiva. Hoci cereálne nás nijak extra neohúrili, o to viac nám chutia klasické z cesta z materského kvásku. Zaslúžia si určite miesto v regáloch obchodov i našich špajzkách. My sa k nim budeme určite vracať a môžme ich vrelo odporučiť.
Každá z príchutí si u nás našla svojho fanúšika, takže je zrejmé, že sú fajné všetky.
  • skvelá chuť
  • materský kvások
  • kvalita
  • podľa tradicnej receptúry
  • chutná náplň z kvalitných surovín
  • v cereálnej verzií málo náplne
  • sú maličké
  • dostupné len v niektorých obchodoch
ivana2504  23. sep 2021

Som francúz😀

Milujem croissanty, a ešte keď sú z kvásku. že zdravšie, tak to musím po všetky príchute. 😂 Mňamka to bude a pocit, že zhreším zdravšie. Vyzerajú fajnovo.
  • Croissanty sú naj sladkosť
marthuska  23. sep 2021

Prekvapivo ešte lepší ako sme čakali :)

Mäkučký, jemný, akurát sladká náplň, výborné cesto. Cereálny s náplňou z lesného ovocia nám dospelým chutil úplne najviac. Deťom, samozrejme, čokoládový. :))
  • Chutné vláčne nadýchané cesto
  • Výborná náplň
  • Akurát sladká náplň a jej akurátne množstvo
  • Cereálny variant (asi najchutnejší zo všetkých)
  • V ponuke aj vanilkový
smidka2279  23. sep 2021

#desiata_pre_manzela

Manželovi chutilo, ale, samozrejme, by najradšej zjedol aj tri, vybral si marhuľový.
  • chutný
  • lahodná náplň
  • málo náplne
zabinkalenka  23. sep 2021

Dobrota na každý deň

Croissanty má rada celá naša päťčlenná rodinka. Tieto od Bauli boli pre nás novinka a milo prekvapili.
Sú mäkučké, jemné, majú dostatok plnky. Najväčsiu radosť mala naša prváčka. Raz týždenne jej balím na olovrant croissant, tento týždeň už mala tri. :)
Mňa zaujali cereálne, dcérka sa tešila z vanilkového a čokoládového, synčekovi najviac chutil marhuľový a najmenšia dcérka s manželom boli radi, že sme im dovolili aspoň ochutnať. :)
Sú výborné, pochutnáte si.
  • Množstvo príchutí na výber
  • Ľahko otvoriteľný obal
  • Dostupnosť len v niektorých reťazcoch
pipinahege  22. sep 2021

Croisssant môj každodenný ☺️

Hneď ako som rozbalila balíček, dcérka sa hneď vrhla na croissanty a nevedela sa rozhodnúť, ktorý by ochutna ako prvý. 😄 Samozrejme, veľa času neprešlo a už sa do nich pustila. Najviac jej chutia s ovociu náplňou, ale nepohrdla ani kakaovým. 😇 A ja, že čo má toľko energie. 😂🤣 Každý deň jej pribalím jeden do sebou na desiatu a hneď má lahodný mäkučký rohlíček svoje miesto. 😋🥐🥐🥐
  • Mäkučké, vždy čerstvé a prekvapujúco bohatá náplň
  • Jedine veľkosť - mohli by byť väčšie
bublinka28  22. sep 2021

Top croissantík 👌

Skúsenosť s týmto produktom som mala ešte pred touto testovačkou. Môžem za seba napísať, že lepší začiatok dňa, ako s týmto croissantom, si neviem predstaviť. Keď k nám dorazila krabica, môj syn si ho hneď vypýtal na desiatu do školy s poznámkou, prečo ste ich neposlali viac. 😁
  • Mäkkosť cesta
  • Vynikajúca chuť
  • Ľahká otvárateľnosť obalu
konik_testuje  22. sep 2021

Bauli si zaslúžia šancu - Navrhnuté tak, aby vynikali od ostatných

Sú skrátka chutná, rýchla a praktická desiata, zdroj energie pre deti po náročnom tréningu, ale aj šikovné pohostenie pre nečakanú návštevu. Bauli sú skutočne chutné, svojim zložením unikátne, oceňujeme recept s materským kváskom.
  • Cesto je mäkké, nadýchané
  • Striedka krásne laminovaná a bohato vrstvená.
  • Sú naozaj štedro plnené.
  • Plnky nie sú presladené, majú jemnú štruktúru, ich chuť je vyvážená a lahodná.
  • K dostaniu len v predajniach Tesco a Coop
  • Niekomu sa môže zdať menšie balenie, no pre deti ideálna veľkosť, aby to so sladkým nepreháňali
zuzkazp  22. sep 2021

Bauli, výborný spoločník na rodinnú turistiku 😉

Krabička s produktmi sa mi dostala do rúk tesne pred odchodom na dovolenku.
Výborné načasovanie. 😉
Hneď na polceste „dobre padol" ku kávičke cereálny - mňam!
Drobcovi sme taktiež dopriali sladkosť, jemu boli pridelené marhuľové. Troška som mu ukradla, a nečudujem sa, že protestoval. 😉
Tatík šmakoval na čokoládovej nádielke, ktorú tiež chválil.
No a najlepšie nakoniec, ja som si vychutnávala lahodnú vanilku, ktorá pripomínala mamin puding z detských čias.
  • Nadýchané cestíčko
  • Chutné plnky
  • Dobrý nápad pridať cereálie, nie každý má rád "klasiku"
  • Žiadne, keďže croisanty naozaj zbožňujeme už celá rodina!
sisska  21. sep 2021

Croissant Bauli - vanilka + caffé latté

Výborný, mäkučký, voňavý croissantík. Plnka je super, ale mohlo by jej byť trošku viac. :)
  • mäkký
  • voňavé cesto
  • veľmi chutný
  • prijala by som viac plnky, je výborná!
liiily  21. sep 2021

Mäkučký ako obláčik

Dcérka ochutnala príchuť marhuľa, 👍 len sa po ňom zaprášilo 😃
  • Kvalita
smidka2279  21. sep 2021

#bauli #ochutnavka

Ahojte, na nočnej smene som prvýkrát ochutnala cereálny croissant. Ulahodil mojej chuti, je mäkký, chutný, trošku málo plnky, ku kávičke super.
  • Menej plnky
renyga  18. sep 2021

Croissanty Bauli sú mňamkové

Mňam, mňam, mňam, chutné, plné vynikajúcej náplne, vždy poruke.
  • Vždy ich je málo.
nikaa30  13. sep 2021

Vynikajúce

Chutné
kiklecina  12. sep 2021

Mňam :-P

V našej rodinke croissantová topka uz druhý týždeň! 😃😋
ohnivka  12. sep 2021

FAMÓZNE, MILUJE ICH CELÁ RODINA

Sú lahodné, mäkučké, je tam veľa náplne. Hlavne deti ich zbožňujú k čajíku a my dospeláci ku kávičke. Niekedy ich servírujem pre návštevu ku káve a zakaždým si všetci pochutnajú.
  • Nikdy ich doma nie je dosť 😃
simon7  11. sep 2021

Chutné croissanty

Výborné zloženie croissantov, chuť je úplné nebíčko. Mám rada takéto kvalitné produkty, pretože ich môžem dať aj deťom.
  • Kvalita
zuzans258  10. sep 2021

Výborné, nemajú chybu

Fantastické!!! 😃
  • Najlepšie
  • dlho u nás nevydržia 😂
sofinka1301  10. sep 2021

Croissanty

Za mňa a moju rodinu hodnotím za najlepšie croissanty aké sme mohli jesť. Škoda je len, že sú malé balenie. 😑
  • Dokonalosť
gabikacs11  10. sep 2021

Super

Sú to veľmi chutné croissanty. 🤗😋
  • Dobré zloženie
katkup  10. sep 2021

Najlepšie zloženie na trhu :)

Za mňa nie sú na trhu lepšie, chutnejšie a zdravšie croissanty ako tieto. Už nikdy žiadne iné nekúpim, naozaj tlieskam. :) Ja si ich dávam ešte na mriežku hriankovača a mega chrumkavé a chutné ku rannej kávičke, aj deti milujú. :D
  • zdravé
  • chutné
  • bez chemikálii
  • žiadne
lienka1607  8. sep 2021

Spokojnosť

Chuťovo super, ale malé balenie.
  • Veľkosť balenia
stejana  8. sep 2021

Sú chutné ale veľkosť by mohla byť väčšia.

Sú chutné, ale veľkostne malé.
  • veľkosť - malé
lucka70  8. sep 2021

Najlepšie

Croissanty sú mäkké, je v nich veľa náplne čo je super , cesto je výborné, proste sú najlepšie .
  • Jemnučké
  • Najlepšie
  • Mňam mňam
clovek123  7. sep 2021

Najlepšie croissanty.
boubelka0021  7. sep 2021

Croissant

Výborná chuť, krémová náplň...U nás musia croissanty byť stále...
zuzikha13  7. sep 2021

Výborné

Croasanty sú výborné, mäkučké a veľmi chutné. :) Proste mňam. :)
  • Jemnosť cesta
  • Bohatá náplň