Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

Kazizúbkovia, malé príšery, ktoré okupujú ústnu dutinu aj tých najmenších. Potvorky, ktoré si z detských úst s radosťou spravia inter hotel a zbaviť sa ich bez pomoci je takmer nemožné. Vtedy na scénu nastupujú superhrdinovia z radu Curaprox kids, ktorí hravo Kazizúbkov z detských úst vyženú. Lebo zdravé zúbky začínajú pri dôslednej ústnej hygiene.

Udatnú dvojicu tvorí Zubná kefka Curaprox kids s 5 500 ultra jemnými a špeciálne skrátenými vláknami, ktorá je unikátnou kombináciou účinnosti, jemnosti a odolnosti. Je vhodná pre všetky deti od 4 rokov.

Video: Aj umývanie detských zúbkov môže byť zábava: Curaprox vám ukáže, ako na to 🙂

Zubné pasty Curaprox kids chránia zuby vďaka fluoridu, xylitolu a prírodným enzýmom, ale aj zložením bez akýchkoľvek škodlivých látok. Čo však obsahujú?

• enzýmy podporujúce prirodzenú obranyschopnosť úst
  • brezový cukor xylitol, ktorý pôsobí proti baktériám zubného povlaku
  • rôzne množstvá fluoridu sodného
  • sú bez agresívneho penidla SLS, umelých farbív či parabénov
  • v obľúbených ovocných príchutiach

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

Čisté zuby sa nekazia a platí to aj pri tých najmenších. Na to je však potrebné dostať z úst baktérie spôsobujúce zubné kazy a zápaly ďasien. S novými pomocníkmi Curaprox kids to s vaším dieťaťom hravo zvládnete.

Mamičky z Modrého koníka hodnotili produkty Curaprox kids:

Kde kúpim Detskú zubnú kefku Curaprox kids?

#test_curaproxkids

Hodnotenia a skúsenosti s detskou zubnou pastou a kefkou Curaprox kids

Máš skúsenosť s detskou zubnou pastou a kefkou Curaprox kids?
fowi  19. aug 2023 Overená recenzia

Skúšame Curaprox

Testovali sme kefku, pastu, pohárik, nálepky, tetovačky a vymaľovánky. Presne pre 4r dieťa :). Tetovačky a nálepky “otestovala” ako prvé, vzápätí siahla po novučkej kefke, veľkostne vhodnej pre detské rúčky, a chutnej paste s jahodovou príchuťou, vhodnou od 2 rokov. Jemná pasta šetrná k zubnej sklovine obsahuje fluorid, čím prispieva k ochrane pred zubným kazom a xylitol potláčajúci vznik zubného povlaku. O tom, že toto detské kombo Curaproxu vyšlo, svedčí fakt, že dcérka už inú pastu nechce používať. Curaprox navyše povýšil umývanie zubov a starostlivosť o ne na úplne iný level rozprávkou o kazizúbkoch, kde sú zakomponované rôzne techniky čistenia zubov a tiež dôležitosť samotnej starostlivosti o zuby. Dieťa vtiahne do deja a rodičovi otvára nové možnosti rôznych príbehov (napr. rytieri vyháňajúci kazizúbkov z hradu v krajine Ústnej dutiny). Za nás veľká spokojnosť a určite bude Curaprox naďalej súčasťou našej dennej rutiny a rodiny.
  • Veľkosť
  • Príbeh o kazizúbkoch
luma1  16. aug 2023 Overená recenzia

Curaprox kefka, pasta + pohárik 🥰

Keďže moja malá nezbednica dbá o svoje zúbky naozaj zodpovedne, otestovala s veľkou radosťou zubnú pastu aj kefku. Mojej slečne dokonale vyhovovala pri paste chuť🤣🥰, vôna a naozaj po umytí zúbkov mala krásne, lesklé, očividne čisté zúbky👌, čo som zas ocenila ja. Kefky sú mäkkučké, no pri tlaku na zub sa zosilnia a krásne zúbky vyčistia. Pohárik chválim tiež všetkými desiatimi 🙏, konečne nemám kefky pohádzané po umývadle (lebo iný pohárik nikdy nebol vlastnoručne ozdobený pohárik, ten vlastnoručne polepený jej urobil takú radosť, že v ňom kefka po každom umytí zúbkov pristane 😊🥰). Veľmi sa z toho teším a značka curaprox sa stala neoddeliteľnou súčastou našej ( nielen ) kúpeľne 🤣, kedže sa u nás zúbky umývajú niekedy aj cestou do obývačky 🤦‍♀️😅.
  • Mäkká kefka
  • Aktívna pasta
  • Kryt na kefku
  • Praktický pohárik
  • Nálepky k poháriku
dagi12  16. aug 2023 Overená recenzia

🌿🦷🦷🩷🩷🩷My sme pripravení a vy? 🩷🩷🩷🦷🦷🌿

Kefka bola mäkká, príjemná a pasta "chutila".
Kefka a pasta išli s nami všade, keďže syn má strojček a po každom jedle si umýva zuby.
  • 🪥Kefka🪥bola mäkká, príjemná, dobre sa s ňou umyli aj zadné zuby.
  • Má ochranný kryt na štetinky
  • Nedráždi ďasná
  • Drží tvar
  • Šikovný a spratný pohárik
  • Pasta je veľmi dobrá, syn chválil.
  • Keď rozložís krabičku, je tam zábavka pre deti
  • Nálepky sa páčili, super pre detičky okolo 3 - 4r, určite sa budú tešiť.
kkaciatko  16. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie Curaprox kids

Čistenie zúbkov u nás prebehlo bez komplikácií a starší syn Danko si len chválil kefku aj pastu, že sú dobré 🤣. Mladší nevravel nič konkrétne, ale keďže nemal problém si umývať zuby, tak to beriem ako víťazstvo. My ostávame už len pri Curaprox a môžem ho vrelo odporučiť ďalej.
  • Ľahko uchopitelné kefky
  • Výhoda vrchnáčika na veľkej kefke
  • Kefka pre menšie deti dobre tvarovaná
  • Jemné štetinky na kefkách
  • Dobrá a príjemná chuť a sviežosť pasty
idealoptik  15. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie detskej kefky a pasty Curaprox

Skúsenosť s kefkami Curaprox máme už dlhé roky. Ja mám veľmi citlivé ďasná a problémom sú afty. Vďaka Curaprox 5460 som prestala trpieť na afty, pretože štetinky sú ultra jemné a vďaka tomu, že ich je veľa dostatočne vyčistia zuby. Deťom od prvého zúbku kupujem curaprox a začali sme s tou perfektnou, čo má aj stojanček. Prijala by som aj pri detských kefkách rôzne edície, tak ako pri "veľkáčskych" napr. edícia pikniková, krajina zázrakov, dovolenková... Jednoznačne odporúčam každému túto značku aj napriek vyššej cene, tu určite platí, že za kvalitu sa oplatí priplatiť.
  • Kvalitné štetinky, ktoré dobre čistia zuby aj pri ultrasolft
  • Veľké množstvo štetiniek, ktoré vyčistia zub po celej ploche.
  • Prijala by som aj pri detských kefkách rôzne farebné edície.
mamelka  15. aug 2023 Overená recenzia

Curaprox Kids balíček

Ja sa budem teraz asi stále opakovať,ale s curaprox sme naozaj spokojní. Na testovanie sme mali zubné pasty Kids minz a červený melón. Tie dve príchute sadli super pre naše dievčatá. Melánia radšej minz a Amália zas červený melón. Zubná Baby kefka zas super padla pre Máriu.
Kefky Kids sú naozaj prispôsobené veľkostne pre deti od 4r, keď majú deti už 20 zúbkov. Melánia používala curaprox pre dospelých, ale po testovaní jej viac vyhovuje Kids kefka. Vraj sa lepšie dostane aj k zadným zubom. Medzizubné kefky červené - dostať aj v iných veľkostiach. S držiakom sa najlepšie používajú.
Ďalej sme testovali omaľovánku, ktorú dievčatá hneď využili, plastový pohárik, na ktorý si dievčatá mohli nalepiť nálepky. No a penové príšerky - kazizúbkovia potešili najmladšiu 😊.🥰Mária sa s nimi veľmi rada hrá a kúpe. Zajtra vezmeme aj do bazéna 😊. Manžel prišiel na to,že aj na chrbte držia 🙈😂
Nemám čo vytknúť.
  • Jemné kefky
  • Veľkosť prispôsobená pre deti 4-12r
  • Zubné pasty majú výbornú chuť, sú bez penidla (toho som sa bála, či nebude toto prekážať,ale je to naozaj super a odporúčam vyskúšať)
  • Balíčky sú motivačné
  • Pohárik je super, dajú sa naň nalepiť nálepky
  • Omaľovánka pre deti, kde spoznajú kazizúbkov a dozvedia sa aj ako proti ním bojovať
  • Krabička zo zubnej pasty má z druhej strany prekvapenie 😊
2 ľudia považujú za užitočné
kika9981  15. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie detskej zubnej pasty a kefky curaprox kids

Som mamička 4 ročného synčeka Jurka Connora. Žiaľ už máme aj pár kazov, aj keď sa o zúbky riadne staráme a vyhýbame sladkému. Keď prišiel balíček, hneď sme čítali knižku. Veľmi sa mu páčil smraďoch a zubkožrút. Samozrejme hneď aj tetovačky, to bola najväčšia radosť. Kefka a pohárik boli v jeho obľúbenej farbe ( modrá). Hneď ju samozrejme musel otvoriť a vyskúšať. Pasta bola krásnej vône. Jurko si sám čistí zúbky a ja mamina mu ich dočistím. Kefka je akurát do rúčky. Má mäkké štetinky. Kefka a pasta s pohárikom si našli u nás miesto.
  • Mäkké štetinky
  • Príjemná voňa

Curaprox - správna voľba

Kefka a pasta od curaprox splnila moje očakávania 🤗.
Kefka je super do ruky, mäkká dobre sa s ňou čistí.
Pasta má príjemnú jahodovú chuť.
Odporúčam všetkými 10-timi 🦷
  • Skvelá chuť
  • Mäkká kefka
  • Pekne tetovačky ako darček;)
lienka525  14. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie curaprox

Nebudem klamať keď poviem, že Curaprox je naša najobľúbenejšia značka, čo sa týka zubných kefiek. Čo je pre nás nové sú zubné pasty a musím povedať, že u nás ostávajú, pretože prešli testom "chuti" u oboch detí. Dcérka mala jahodovú a syn skúšal melónovú, ktorá bola od 6 rokov. Ako veľké plus v balíku sa dcérka potešila poháriku a nálepkám, ktoré hneď použila. Pohárik olepila a samozrejme začala používať a vždy si vypláchne pusku a vypľuje vodu ako veľká slečna. A keďže je leto, obaja sa potešili tetovačkám.
Ostávame aj naďalej pri našej obľúbenej značke.
  • Farebnosť
  • Možnosti výberu jemnosti

Špičková kvalita Curaprox zo Švajčiarska 🇨🇭

Ich revírom sú zúbky🦷🦷, ich tempo je vražedné, ich súpermi sú CUKROŽRÚT, SPÁNKOVRT, DLHÁŇ, SVALOŠ, KAZOTOČ a SMRAĎOCH. Sú v nasadení vo dne v noci. Zubná pasta a kefka CURAPROX 🪥 👀
Testoval malý Branko, u nás nič nového, pretože ju používame už veľmi dlho, celá naša rodinka. Neviem si predstaviť inú značku, berieme ju ako našu každodennú súčasť v našom živote.
Milujeme CURAPROX 🪥🦷 a naše zúbky tiež 😉. Naše odporúčanie:
🦷 pravidelné čistenie malých perličiek
🦷 odkladanie si mliečných zúbkov do špeci krabičky
🦷 pravidelné 2x do roka kontroly u zubárky
🦷 dočisťovanie zúbkov mamičkou alebo ockom
🦷 čítanie knižky Veľké čistenie zúbkov v ZOO ( pre malých bojovníkov pri umývaní zúbkov)
  • Zubná pasta obsahuje prírodné enzýmy
  • Xylitol, brezový cukor
  • Nepení
  • Ovocné príchute
  • Bez farbív
  • Motivačná papierová krabička so zúbkami
  • Bezplatná registrácia Zubná karta, výhody, 50% zľava na prvú curaprox kefku
  • Kefka, recyklovateľná ( vyrábajú do škôl separované koše na plasty a papier, 100 ks = 1 kôš)
  • Krásne farby
  • Mäkkučké a husté štetinky
  • Výhodné detské balíčky v e-shope
  • Bonus ÷ samolepky, tetovačky, maľovanka a pohárik
  • Cez Q kód vypočutie motivačnej rozprávky
simeab  14. aug 2023 Overená recenzia

Patrik zbožňuje umývať si zúbky

Patrik má 4 roky a veľa detí si nechce umývať zúbky, ale on je opak, on si umýva rád. S kefkou je vo vani, pri rozprávke, keď pozerá tablet 🤣🤣. Curaprox kefky používame už veľmi dlho, sú mäkké a nedráždia ďasná, takže ich kupujeme aj sebe aj deťom. Pasta mu veľmi "chutila". nie je taká umelá a prifarbená, ako všetky tieto ovocné pasty.
Takže za nás odporúčame 👌👌👌
  • Kefky sú mäkké a kvalitné

Testovanie súpravy Curaprox

Prišiel milý čas napísania recenzie na súpravu Curaprox kids zubkej kefky a pasty. Sama som Curaprox fanúšik a nepoužívam iné kefky. Môj syn testoval kefku, pastu, pohárik aj tetovačky ... tešil sa vážne všetkému. Rád si umýva zúbky, nemá problém kedykoľvek, nielen ráno a večer. Hneď sme šli otestovať a testoval svedomito 😁, za nás spokojnosť. Kefka je mäkká, pohárik fajne sadne do detskej rúčky a pastu si pochvaľuje, že má dobrú chuť a neštípe 😁.
  • Mäkké štetinky na kefke
  • Dobre sa drží v rúčke
  • Pekná farba
  • Pasta má dobrú hustotu
  • Chuť príjemná, neštípe
  • Pohárik sa dobre drží a nekĺže keď je mokrý

Curaprox ako cesta k zdravým zúbkom

Curaprox zubné kefky poznáme veľmi dobre. Boli to prvé kefky na trhu, ktoré spĺňajú moje požiadavky. Sú citlivé k ďasnám, perfektne vyčistia povrch zubov a oblou špičkou si nespôsobíte zranenie.
Keď sa nám narodilo prvé dieťa, voľba bola jasná...Ešte aj hrýzatko mal od značky Curaprox. Dodnes má syn krásne biele, zatiaľ, ešte mliečne zúbky. Ešte máme doma štvorročnú slečinku. Neviem, ako je to možné, no tá má zúbky fľakaté. Čistíme ich rovnako ako synovi - dvakrát denne aj s dočistením. Veľkým pomocníkom sa nám stala aj jednozväzková kefka Curaprox.
🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷
Zubnú pastu Curaprox sme doteraz obchádzali - naozaj neviem dôvod. 🤷‍♀️ A robili sme chybu. Ako veľkú výhodu by som uviedla, že nepení. U nás bol vždy problém, že pri dočisťovaní tiekla deťom pena z úst ako gejzír. Deti si pochvaľujú aj príchute (melónová 👌). Stačí jej máličko, teda aj veľmi dlho vydrží.
Ostáva mi už len veriť, že chráni zúbky pred kazom. To veru ohodnotiť neviem, ale zúbky sú pekne vyčistené - to je základ.
🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷
Ešte by som rada spomenula, že pohárik, nálepky, tetovačky a omaľovánky sú veľký motivačný prvok. Pohárik deti oblepili nálepkami a tetovanie išlo na dračku. Aj takéto detaily dokážu spestriť každodennú rutinu. Uvítala by som, keby boli súčasťou balení. ❤️
  • oblá špička
  • husté štetinky
  • pestrá paleta farieb zubných kefiek
  • postačuje malé množstvo pasty
  • pasta nepení
  • chuť pasty je skvelá
  • pri dvoch deťoch (4 a 6 ročných) je potrebné mať dve rôzne pasty
mims_28  13. aug 2023 Overená recenzia

S curaproxom si čistí zúbky hravo :-)

Štetinky na kefke sú úplne jemnučké, zubná pasta má perfektnú príchuť a je super, že otvor je menší, čiže aj menšie dieťa nemá problém dať si pastu a dá len množstvo aké potrebuje :-) . Porovnali sme elektrickú kefku s curaproxom a štetinky sú neporovnateľné. Preto prejdeme s deťmi na túto značku.
  • +Kvalita kefky
  • +Hustota štetiniek
  • +Príjemná vôňa pasty
  • +Dávkovanie pasty
  • +na detskú kefku by som dala nejaký motivačný obrázok
peha1606  13. aug 2023 Overená recenzia

Čistiť zúbky s deťmi zdravo, s Curaproxom zvládneš hravo!

Naša Emka ako myška,
sladkosti vždy rada hryzká.
Ale pozor Eminka, keď sladké
v zúbku zaspinká.
Môže vzniknúť zubný kaz,
zničí zúbok, ba i viac.
Preto si vždy čisti zúbky,
nech tvoj úsmev žiari z hĺbky.
K zubnej kefke pastu daj, a vždy
čisté zúbky maj!

Uplynulé dva prázdninové týždne nám spestrilo testovanie detských zubných kefiek a pást.
Farebná, veselá krabica s postavičkami kazizúbkov deti zaujala a pribalená omaľovánka s krátkym príbehom ich udržala na nemalú chvíľu doslova bez dychu. Keďže prázdniny sú dlhé a každé dieťa sa rado hrá, práve tento milý balíček splnil nad moje očakávanie niekoľko úloh. Okrem omaľovánky v ňom deti našli aj nálepky a tetovačky. To bolo radosti! Kým Matúško kreslil, Ema už vystrihovala tetovačky a Adam bojoval s nálepkami...

Prvotný ošiaľ pominul; deti spokojné, potetované, kúpeľňa olepená farebnými nálepkami; z príbehu bolo jasné, ze Cukrožrút nie je náš kamoš.
Zašuchotal obal, aj zuby okúsili svoju silu a prvá kefka bola v šikovnej rúčke vonku z obalu. Druhá. Potom tretia. A dve pasty ako bonus!

Malí tetovači-testovači boli v sekunde pripravení.

Najmenší Adamko testoval modrú kefku pre detičky od 0-4rokov a menšiu zubnú pastu s ovocnou príchuťou.

Zubná pasta mala príjemnú ovocnú chuť. Neobsahuje parabény a má nízky obsah fluoridu. Postačí jej použiť naozaj máličko. Pasta nepení, jej chuť je nenútená, jemná, akoby v pozadí ovocná. Po čistení sa snažíme deti učiť ju len vypľúvať, ústa nevyplachovať, aby sa z nich nevymil fluorid.

Nedajte sa preto prosím, zmiasť obrázkom. Náš Adam rozhodne nie je minimalista. Pastou nešetril. A taktiež je tak trochu rebel. Vodu miluje, takže navzdoru odporúčaniam pusinku poctivo vypláchol viac ako je bežné. Aj také dni sú, čo si budeme hovoriť?!🙂

Zubná kefka inak obsahuje až 5500 jemných vláken. Má mierne zaoblenú špičku prispôsobenú detským ústam, a tak zabezpečuje jemné a účinné čistenie v každej štrbine detskej dutiny. Rukoväť je poddajná a prispôsobená úchopu detskej ručičky. Kefku nájdete v dvoch dostupných veľkostiach pre deti od 0 do 4rokov a od 4 do 12 rokov.

Emka s Matúškom, naši starší ochutnávači, otvorili zubnú pastu s vyšším obsahom fluoridu, určenú pre deti po 6.roku a veľmi si ju chválili. Emka si v ten večer umyla zúbky, ak správne počítam, dvakrát.

Zubnú pastu aj kefku sme si už predstavili, poďme sa teda pozrieť, ako má vyzerať správne čistenie zúbkov!
Správne čistenie detských zúbkov začína krúživými pohybmi po vonkajších zuboch, ďalej smerom hore a dole po vnútorných povrchoch, a aj keď to môže byť niektorým nepríjemné, čistenie jazyka na záver je veľmi dôležité.

Čistenie zubov ráno a večer je u nás samozrejmosť, a našťastie, nenútená záležitosť, tak ako aj používanie medzizubnej kefky a návšteva zubára od 2.roku 🙂

Na záver, ak by sa našiel niekto, komu sa zdá cena produktov privysoká, ZÁKAZNÍCKA ZUBNÁ KARTA so zľavami z nákupu poteší nejedného verného (i občas neverného)  zákazníka.

Okrem klasických, nám známych, zubných pást a kefiek sú v ponuke aj hryzadlá, cumlíky, držadlá na cumlíky, a baby set, ktorý je správnou voľbou, ak má už vaše bábätko každú hračku a neviete čo darovať, darujte mu základ pre zdravé zúbky.

Ďalej sú to medzizubné kefky a nite. Cestovný set, ktorému bude isto vďačný každý nadšenec Curaprox v dovolenkovom období.
O skladacej kefke som sa dozvedela z webu, to je pre mňa zaujímavá "novinka"...

Nesmiem zabudnúť spomenúť aj pestrofarebné zubné pasty, ktoré zabezpečia šetrné bielenie; tie máme s mužom odskúšané asi všetky. Na ich sviežu, nenútenú príchuť sa naladí pravdepodobne každý.

A pre čo si prídeme do predajne nabudúce?  V tom už má jasno Matúško. Špeciálna grafiti edícia ho zaujala na prvý pohľad.
Privítali by sme na nej snáď už len farebnú potlač pre teenegerov.

Tím Curaprox, robíte to výborne! Naše deti sa pri testovaní nasmiali, tvorili, zabavili, niečo nové sa dozvedeli a zúbky s radosťou ošetrili. Takže do nového dňa poctivo len s čistým a zdravým úsmevom.
  • 🙂Zákaznícka karta CURAPROX
  • 🙂široký výber
  • 🙂kvalitné zubné kefky a pasty prispôsobené veku dieťaťa
  • 🙂svieže, ovocné príchute
  • 🙂pestré farby, ktoré deti zaujmú
  • 🙂nenútený, milý koncept Kazizúbkov, nálepky, a tetovačky, ktoré hravou formou privedú aj to najtvrdohlavejšiu hlavičku k pravidelnému čisteniu zúbkov
  • ☹ potešila by tematická potlač napr. Kazizúbka na detskej kefke; graffiti zubná kefka pre väčšie deti, nielen vymakaný obal, ktorý sa po rozbalení stratí v koši

Perfektná Curaprox

S kefkami od curaprox sme nad mieru spokojní. Ako dospelí, tak aj deti. Veľa jemných štetiniek, ktoré sa dostanú všade. Neblížia a netlačia ako iné tvrdšie kefky.
S melónovou pastou boli decká najspokojnejšie. Krásne vonia.
Páči sa mi farebná kombinácia kefiek pre dospelých. Na detských kefkách do štyroch rokov by mohol byť aj nejaký detský motív. Inak super. ☺️
Perfektne vymyslená krabička pre malé deti, s pohárikom, kefkou, pastou, omaľovánkou. Všetko na jednom mieste. Krabička od pasty vyrobená aj ako vystrihovačka 👍
Spokojní sme a ostávame verní ☺️
  • Jemné štetinky
  • Farebná kombinácia
  • Melónová príchuť detskej pasty
  • Omaľovánky, tetovačky, nálepky
  • Ľahko uchopiteľná kefka aj pre malé rúčky

Curaprox kids 1*

S curaprox kefkami máme už dlhoročné skúsenosti, keďže ich používame aj my dospeláci. A keď náš junior odmietal umývanie zúbkov, tak sme hneď menili klasickú zubnú kefku za curaprox a našťastie bolo po probléme. Kefky používame aj jednozväzkové, ktoré si nevieme vynachváliť. S detskými pastami curaprox kids sme ale skúsenosti nemali. Dcérka mala melónovú príchuť pre deti od 6 rokov a pochvaľovala si. Synček mal jahodovú príchuť pre mladšie detičky a vravel, že ho trošku štipkala v ústach, ale inak si pochvaľoval a pýtal si znova. Pohárik moje detičky hneď zaujal, najskôr tvarom a potom ľahkosťou používania. A úplne užasné na motiváciu detičiek k umývaniu zúbkov boli tetovačky, omaľovánky a nálepky. Toto som mala skôr objaviť.
  • Ľahkosť používania
  • Kefky nedráždia zúbky a ďasná
  • Dobre sa drží v detských rúčkach
  • Úžasný motivačný materiál - tetovačky, omaľovánky a nálepky, deti hneď zaujali
  • Cena je vyššia v porovnaní s inými značkami
barbie77  11. aug 2023 Overená recenzia

Najlepšia jahodová

Moja 3ročná inú pastu ako Curaprox nechce, v každej jej vadí pridaná mäta a to sme ich už teda vyskúšali. Toto combo pasta a kefka sa krásne starajú o jej chrup od prvého zúbka. Kefka má tvar akurát pre detské ručičky a je super, že štetiniek má ako dospelácka.
Kefke aj paste ostávame naďalej verní.
  • Jahodová príchuť bez mäty
  • Tvar a množstvo štetiniek kefky
  • Vyššia cena v kamenných predajniach, ale vždy sa dá nájsť za super cenu na nete

Curaprox kids

Curaprox kefky používame už veľmi dlho, zubnú pastu som kúpila melónovú a tá vraj deti štípe. Tak ju nepoužívajú. Ale s kefkami sme spokojní. Používame aj jednozväzkovú kefku.
Nový dizajn je podobný dospeláckej kefke, čo je plus pre deti.
Pohárik sa deťom páčil a pekne sa naučil aj 4ročný syn si vyplachovať ústa.
  • Pekný farebný dizajn
  • Funkčnosť
  • Pasta štípe deti
  • Cena drahšia

Curaprox kids

Curaprox používame celá rodina. Kefka je navrhnutá ako zmenšenina dospeláckej kefky. No chýba mi tam detský motív, ktorý by detí viac lákal.
Určite budem pokračovať v tejto značke aj naďalej.
  • Široký výber
  • Nie je detský motív na kefkách
konik_testuje  6. okt 2021

Curaprox je jednotkou na trhu

Umývanie zúbkov sme u nás doma poňali hravou formou už dávnejšie, no Curaprox to vyšpičkoval do dokonalosti so svojim konceptom Kazizúbkov. Produkty sú veľmi kvalitné, deti si ich obľúbili a v našej redakčnej domácnosti majú, mali a budú mať vždy čestné miesto.

Kefka s 5 500 ultra jemnými vláknami je zárukou účinného a šetrného odstránenia povlaku. Vlákna sú jemné, husté a po novom majú vylepšenú odolnosť. Vlákna sú mierne skrátené, vďaka čomu lepšie odolávajú aj prílišnému tlaku a iným mechanickým opotrebovaniam malého oduševneného bojovníka proti Kazizúbkom. V detskej rúčke kefka super sedí. Jemné vlákna dokonale zbavia zúbky nečistôt, no sú ohľaduplné k zubom a ďasnám.

Curaprox pasty ma zaujali svojim šetrným zložením, rešpektujúcim potreby detských zúbkov. Proti zubnému kazu chránia čo najprirodzenejším spôsobom, prostredníctvom enzýmov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v slinách, antibakteriálneho brezového sirupu xylitolu a fluoridu. Neobsahujú potenciálne škodlivé či dráždivé látky. Vďaka nízkej hodnote abrazivity sú šetrné k zubnej sklovine, neobsahujú penidlo SLS, parabény, umelé farbivá ani alkohol.
  • vlákna jemné, husté a po novom majú vylepšenú odolnosť
  • zárukou účinného a šetrného odstránenia povlaku
  • uhľaduplné k zubom a ďasnám
  • pasty majú šetrné zloženie, rešpektujúce potreby detských zúbkov.
  • minimalistický dizajn, ktorý nie je pre deti až tak lákavý
anne_2  3. okt 2021

Testovanie Curaprox kids

Možnosti testovať Curaprox pasty a kefky sme sa veľmi potešili. Kefku Curaprox sme používali od malinka do 4 rôčkov, potom sme zmenili a som rada, že sme sa k nej opäť vrátili. Synček bol spokojný. Keďže on na sladké moc nie je, sladká príchuť pasty mu moc nevyhovuje, ale mätovú príchuť si pochvaľoval. 😊
  • Ľahko uchopiteľná pekná kefka
  • Viacero príchutí pasty
  • Vysoká cena
louba  3. okt 2021

Zubné pasty a kefka Curaprox

Mali sme možnosť testovať zubné pasty a kefku od Curaproxu... Ako sme už dávno zvyknutí, tak ani detská kefka nesklamala. Je veľmi jemná, dobre pasuje do malých ručičiek. Náš Samko sa dokonca odhodlal na umývanie zadných stoličiek, keďže bol tento úkon pre neho veľmi nepríjemný. Pasty sú voňavé, príjemné chutia, sú dosť sladké. Oceňujem detský motív, ktorý by bol fajn aj na kefke.
  • Jemnosť
  • Ideálna veľkosť pre detské ručičky
  • Originálny vzhľad
  • Pružnosť štetiniek, ktoré držia tvar
  • Na kefke mi chýba detský motív
lucia646  2. okt 2021

Zdravé a silné zúbky s CURAPROX KIDS

Volám sa Lucia a som šťastnou mamičkou zatiaľ dvoch detí – 7-ročnej Paulínky a 5-ročného Teodorka. Veľmi som sa potešila, keď sme boli vybraní a práve moje deti mohli otestovať skvelé produkty CURAPROX KIDS.
To bolo radosti, keď deti zistili, že v balíčku nie je jedna zubná pasta, ale hneď tri príchute a teda, že konečne môžu rozbaliť po pár dňoch inú príchuť zubnej pasty. :) Nemôžem povedať, že by im niektorá príchuť chutila viac a iná menej, s radosťou sa púšťajú do umývania zúbkov a majú radosť, keď si každý deň môžu vybrať inú príchuť pasty. Ja, ako rodič, som ocenila maličký otvor na vytláčanie zubnej pasty, pretože deti sú niekedy schopné vytlačiť si na kefku polovicu tuby. :)
Zubné kefky CURAPROX KIDS sú robené na podobný spôsob ako tie dospelácke, a tie ja, ako mamička, veľmi dobre poznám a nedám na ne dopustiť. Keďže deťom zúbky vždy dočisťujeme, vyhovovala nám veľkosť zubnej kefky, dobre sa s ňou manipulovalo v ústach. Keďže hlavica bola menšia, dostali sme sa s ňou na všetky potrebné miesta v ústach.
Bola to naozaj veľmi dobrá skúsenosť. Ďakujeme.
  • príjemná chuť zubných pást
  • maličký otvor na vytláčanie zubnej pasty
  • jemné štetinky a malá hlavica zubnej kefky
  • cena
zuzacka16  2. okt 2021

Curaprox kefka s pastami

Rada by som sa podelila o moju skúsenosť s novou detskou zubnou kefkou a pastami. Curaprox používame celá rodina, dcérka už od malička začínala hryzátkom. Kefka je veľmi super, je to vlastne zmenšenina dospeláckej a pasty rovnako. Dcérku najviac zaujala melónová, preto je aj na foto samostatne vyfotená. Už ani nechce tú staršiu zubnú kefku, ktorá bola určená pre menšie deti, iba túto už používame odvtedy. Určite budem pokračovať v tejto značke aj naďalej.
  • mäkké štetinky
  • rôznorodosť príchutí pást
  • vhodná pre malý chrup
  • možno vyššia cena produktu, avšak za tú kvalitu to stojí
denisa0504  2. okt 2021

Umývanie zúbkov

Som veľmi rada, že sa k nám dostala táto sada na testovanie od Curaprox. Kvôli vyššej cene som dosť váhala, či ju mám pre dcérku kúpiť alebo nie. Celkovo som s testovaním veľmi spokojná a najmä moja dcérka tiež. Prvá reakcia od nej bola, že kde má kefka „prilepovátko". Je zvyknutá pri detských kefkách, že na spodku je lepivá časť, ktorú môže pricucnúť o umývadlo, aby tam kefka pekne stála. Potom ale, keď zistila výhody tejto kefky, napríklad to, že tieto štetinky na kefke sú oveľa jemnejšie a lepšie pri umývaní, už nič také ako prilepovátko nepotrebovala. 🙂 Na jemné detské zúbky je táto kefka ozaj úžasná. Dcérka bola nadšená aj zo zubnej pasty. Používala tú od dvoch rokov. Pasta krásne vonia a má príjemnú chuť. Vďaka tomu sa dcérka vždy tešila na umývanie. Za nás veľká spokojnosť s touto značkou.
  • Šetrné štetinky
  • Veľkosť
  • Pasta má krásnu vôňu a príjemnú chuť
martina374  1. okt 2021

Testovali sme Curaprox kids

Keď som sa dozvedela, že sme boli vybratí na testovanie zubnej kefky a pasty Curaprox veľmi nás to potešilo. Zvlášť deti sa na to tešili. Nevedeli sa dočkať, kedy už bude večer, aby mohli „ochutnať" zubnú pastu Curaprox.
Keď sme začali zúbky čistiť, zaujala ich chuť a príjemná vôňa. Ocenili jahodovú príchuť. Ja som zasa ocenila, že pasta je bez umelých farbív a pri čistení veľmi nepení.
Čo sa týka zubnej kefky, mala mäkké jemné štetinky, ktoré nedráždili ďasná a dobre sa nimi vyčistili všetky detské zúbky. Veľkostne kefka sadne do detskej rúčky. Dizajn pasty - príšerky tiež zaujal.
Takže máme veľmi dobrú skúsenosť s touto značkou a odporúčame ju aj iným. :)
moncici7777  1. okt 2021

Po chorobe vymeniť kefku!

Touto vetou by som začala. Škôlkarske bacile navštívili aj nás. Potrápili nás. Ale! Keď sme sa uzdravili, nezabudli sme vymeniť zubnú kefku, keďže v tej predošlej môžu prebývať nepríjemné bacily a vírusy. Curaprox poznáme, veľmi ma potešilo, keď nedávno prišli na trh zubné kefky 4+. Tá úplne mini kefka nám bola malá a dospelácka príliš veľká. Veľkosťou nám vyhovuje a dobre sa s ňou manipuluje. Zubné pasty išli „na dračku" a výber chute bol každodenný rituál a zároveň milá zábava. Všetky majú príjemnú nevtieravú chuť. Ostávame verní Curaprox. :)
  • Veľkosť zubnej kefky
  • Mäkké príjemné štetinky
  • Rozmanitost zubných pást bez SLS
  • Prírodné sladidlo
ruzova09  30. sep 2021

Super kefka

Testovali sme, aj stále používame zatiaľ len kefku Curaprox.
Dcérka má 2 rôčky, tak zatiaľ zubnú pastu nepoužívame, ale oboznamujeme sa s kefkou. Curaprox je ideákna jemná kefka pre detičky, ale aj pre dospelých.
Ja ju tiež používam dlhé roky a za inú by som ju nevymenila.
Má jemné štetinky všade sa s ňou dostanete...
  • jemné štetinky
  • malá hlava vyčistí super aj posledné zúbky
  • perfektne sa drží v ruke
  • pekné farebné prevedenie
  • asi len jedna cena
haidi  30. sep 2021

CURAPROX pasta a kefky CURAPROX ☺️

Mali sme šťastie a mohli sme testovať pasty a kefku od CURAPROX pre deti.☺️
Na výber hneď 3 príchute zubnej pasty:
-jahoda
-mäta
-červený melón
Začali sme hneď s jahodou.
Pasta sa dcérke veľmi páčila, hlavne jej vôňa a chuť. Mala pocit, ako keby žula jahodovú žuvačku. ☺️
Táto pasta je bez fluoridu, takže je bezpečná hlavne pre menšie detičky, čo je fajn.
Ďalšia v poradí bola mäta.
Tá bola trochu zaujímavá tým, že bola jemne mentolová, nebola úplne sladká ako jahodová. Bola taká osviežujúca. ☺️
No a poslednú sme testovali červený melón.
Do nej sa dcérka zamilovala taktiež prirovnávala vôňu a chuť pasty k voňavému melónu.☺️
Kefka splnila všetko. Dcérka si pochvaľovala, tvrdosť štetiniek vyhovovala. 😉
  • Bezfarebná číra pasta, čo je super, hlavne, keď sa stane nehoda, nevidieť to tak, ako keď je pasta biela. 😉
  • Balenie také akurát „do ruky"
  • Veľká škála príchutí
  • Nenašli sme žiadne
5esicko  30. sep 2021

Skúsme to s Curaprox Kids :)

Testovania sa u nás zúčastnili hneď dvaja adepti, takže bol boj o to, kto skúsi ktorú pastu ako prvú. :) Kefky sa deťom páčili, ako vzhľadom, tak svojou jemnosťou, no najmä, ako oni sami povedali, sú už také skoro „dospelácke" (predtým sme používali iné, konkurenčné značky kefiek, ktoré boli zdobené rôznymi detskými motívmi/farbami... Myslela som, že im budú hravé farby a obrázky chýbať, ale opak bol pravdou). Keďže s manželom tiež používame Curaprox kefky najradšej, mali sme všetci „rovnaké" a to bol bod plus pre deti. :) Dobre sa im držali v rúčkach, zúbky si už obaja umývajú sami (6 a 4), dokonca tentokrát aj bez občasného frflania, lebo čo je nové, to je zaujímavé. ;-)
Pasta sa najviac u nás osvedčila jahodová, no deti vo všeobecnosti túto príchuť vyhľadávajú vo všetkom, od jogurtov, cez čaje až po mydlá, takže to ma neprekvapilo. Druhé miesto získal melón, vďaka svojej sladkej príchuti a na poslednom sa umiestnil mentol, lebo skrátka naše deti veľmi tieto mentolovo-štipľavo-dospelácke príchute neuprednostňujú. Mne osobne sa pozdávajú všetky tri. Zúbky sa s kefkami čistia veľmi dobre ale, samozrejme, používame aj iné metódy na dočistenie, napr. medzizubných priestorov, no účel, na ktorý sú určené, spĺňajú na 100 %, kefky budeme naďalej používať od Curaprox. Čo sa týka zubnej pasty, tak po mentolovej už asi v obchode nesiahneme, ale jahoda si u nás určite nájde uplatnenie. :) Ďakujeme za možnosť testovať produkty Curaprox Kids, rozhodne to je cenná skúsenosť.
  • Veľkosť a tvar zubnej kefky - dobre padne do detskej rúčky
  • Jemnosť štetín zubnej kefky - vhodné aj na citlivé zúbky/ďasná
  • Rôznorodosť príchutí zubných pást v detskej rade Curaprox Kids
  • Dostupnosť zubných kefiek, nakoľko sme dokupovali aj pre druhého „testera", aby neboli hádky, mali sme trocha problém zohnať ju :)
  • Mentolová zubná pasta u nás veľmi neobstála, vedú skôr vyslovene detské príchute
misiaknunu  27. sep 2021

Testovanie Curaprox

Dostali sme možnosť vyskúšať detské pasty Curaprox s Curaprox kefkou. V prvom rade by som vyzdvihla práve tú kefku, ktorá má jemné štetiny. Sama používam dlhé roky len Curaprox kefky. Iné som ani nekupovala. Synovi kefka tiež sadla a veľmi rád si s ňou zúbky umýval. Z testovaných pást jahoda, melón a mint sa mu najviac páčila práve melónová. Čo ma, samozrejme, veľmi potešilo, pretože pred tým nie vždy mal náladu na umývanie zúbkov. I keď zubnú pastu som preferovala od inej značky, dám na syna a zostaneme verní melónu od Curaprox. A kefka Curaprox je v našej domácnosti samozrejmosť, ako pre dospelých, tak už aj pre deti vďaka tomuto testovaniu.
  • kefka má jemné štetiny
  • nedráždi ďasná
  • pekný dizajn pasty pre deti
  • príliš dizajnovo obyčajná kefka pre deti, chcelo by to krajšie prevedenie pre lepšiu motiváciu pre menšie deti na umývanie zúbkov
barbara24  27. sep 2021

Chutné testovanie Curaprox pást a kefky

Naše testovanie začalo nadšením, pomaly, samozrejme, ochabovalo, ako pri každej novej paste u nás... Poznáte to tiež? 🤔 Môj syn totiž často odchádza z drogérie s novou pastou, či kefkou.
Ráno používame bežnú kefku. Na večerné umývanie zubov používame elektrickú, pretože ja ju používam už 15. rok a myslím, že čistí inak... Ale teraz k Curaproxu...
Kefka je skutočne omnoho mäkšia ako sortiment iných značiek, to bol môj test na ruke, na zúbkoch neviem porovnať... Syn však vyzeral spokojne, preto to tak určite bude. 😉
Poďme k pastám, tie som, samozrejme. testovala s ním... 😋 Sú chuťovo i konzistenciou jemné, nie veľmi intenzívne, nie veľmi hutné, teda príjemné pre deti, zloženie ako laikovi sa mi tiež páči... Neštípu, mňamkové... Všetky synovi chutili, jahoda, pepermint, melón, pretože ich strieda. Najviac ale chutila melónová. Tá chutí ako žuvačka...
Sme radi za novú skúsenosť, musím napísať, že sa radi vrátime k týmto pastám i kefke, napriek cene...
  • Konzistencia
  • Milé prevedenie
adrianka7d  27. sep 2021

Curaprox Kids

Ahojte, podelím sa s vami o skúsenosť s kefkami Curaprox. Ja ich používam naozaj dlhodobo, pretože mám veľmi citlivé ďasná a pri väčšine kefiek mi krvácajú. Curaprox má veľmi jemné štetinky vhodné pre citlivé ďasná a, samozrejme, i na mliečne zúbky. Môj drobec miluje zase tieto zubné pasty. Majú super sviežu chuť a páči sa mu, i vzhľad príšeriek. Veď darmo, pozrite, aký je nadšený z umývania.
  • Veľmi príjemné štetinky na kefkách
  • Príjemná svieža chuť pastičiek
  • Cena je trošičku vyššia, ale myslím, že za tú kvalitu to stojí :)
lujzamisko  27. sep 2021

Curaprox kids

Naša skúsenosť je veľmi dobrá. Kefka konečne nie je nepriateľ, ktorý bolí na ďasne. A pasty chutili a vraj neštípali. Aj keď teda, nikdy som mu štipľavé pasty ani nekúpila. Jednu vzorku sme podarovali na skúšku aj Kubkovej kamarátke a aj im veľmi chutila a zanechávala zuby čisté.
  • Veľmi nepenila, chutila
  • Asi žiadne
lilapa  27. sep 2021

Curaprox

Zubné kefky používame už dlho a sme s nimi spokojní.
Zubné pasty sme skúsili až teraz a synovi sa veľmi páčila vôňa zubných pást okrem mäty.
Melónovú vôňu by som privítala aj pre mladšie detičky nakoľko má syn len 4,5 roka
  • Mäkké štetiny na kefkách
  • Príjemná vôňa zubnej pasty
  • Viac vôní zubnej pasty aj pre mladšie detičky
hanka_se  27. sep 2021

Maximálna spokojnost :)

Vďaka Modrému koníkovi sa nám naskytla možnosť otestovať zubnú kefku a pasty Curaprox. Zatiaľ mala dcérka buď obyčajné kefky alebo elektrickú.
Zubná kefka Curaprox má úplne jemné štetinky, veľkosť presne vhodná na malé detské ústočká a tým pádom sa dostane až po posledné zúbky. :) Dcérka má 7,5 roka a umývanie sa jej veľmi páčilo, najviac sa jej páčila nová príchuť pasty - melónová. :) Doteraz sme o takej ani nepočuli. Aj pri jemnom detskom umývaní dôkladne vyčistila zúbky (čo sme skontrolovali fialovou tabletkou na znázornenie plaku na zuboch). Doteraz sa jej umývanie zubov moc nepáčilo, doslova sme jej museli prikazovať, aby si ich išla umyť. Teraz ide sama dobrovoľne. :)
  • ideálna veľkosť kefky
  • mäkké štetinky
  • dôkladné vyčistenie
  • super príchuť zubných pást
bibenka1991  27. sep 2021

Testovanie Curaprox

Testovaniu sme sa veľmi potešili a hneď sme sa doň pustili.
Dcérka je zvyknutá na Curaprox zubnú kefku, keďže ju používame od jej 1. zúbka, ale so zubnou pastou sme sa stretli prvýkrát.
Keďže bola zvyknutá na inú značku zubnej pasty, tak som čakala na reakciu, ale tá bola výborná. Už inú pastu ani nechce, takže prechádzame na nový druh zubnej pasty. 😊
  • Skvelá chuť zubnej pasty
  • Pekná farba zubnej kefky, čo deti zaujme
  • Mäkké štetinky
  • Trošku vyššia cena zubnej pasty
maminka0412  27. sep 2021

Naša skúsenosť s Curaprox

Mali sme možnosť testovať detskú sadu. Som maximálne spokojná. Aj so samotnou kefkou, aj s pastami ktoré majú vybornú vôňu aj chuť. Trošku by som popracovala na dizajne detských kefiek, aby to deti motivovalo viac k umývaniu zúbkov. Inak som velmi vďačná, že sme mali tú česť skúsiť túto značku a isto pri nej aj zostaneme.
  • Mäkké štetiny
  • Výborná chuť detských pást
  • Výborná vôňa
silvinka1919  26. sep 2021

Curaprox

Dostali sme možnosť otestovať detskú kefku a pasty od Curaprox. Túto značku veľmi dobre poznám, keďže aj my s manželom iné kefky a pasty nepoužívame, avšak o pastách pre detičky som doteraz nepočula. Všetky detské pasty majú výbornú sladkú chuť a mojim deťom veľmi chutia, čiže ostávame pri Curaprox pastách aj naďalej. Mojim deťom najviac chutila červená pasta s príchuťou jahody. Pasty neobsahujú umelé farbivá ani parabény, a je preto vhodnou voľbou pre detské zúbky. Dizajn pasty s príšerkami je len príjemný bonus.
Detská kefka od Curaprox je úžasná v tom, že je mäkučká a nedráždi dasná. Je to skvelý pomocník pre krásne a čisté zúbky našich najmenších. :)
  • Skvelá chuť pasty
  • Mäkučké štetinky na kefke
  • Nenašla som žiadne nedostatky
zdenkastanka  24. sep 2021

Curaprox

Curaprox zubné pasty, ale hlavne kefky používame už dlho. Sú síce cenovo drahšie, no za tú kvalitu to určite stojí. Tentoraz pasty a aj kefku testoval aj náš starší synček Oliverko, z čoho mal veľkú radosť. 😊 Veľmi sa mu páčil vzhľad kefky, a aj do rúčky mu parádne pasovala. Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme. 😊
  • Mäkké štetiny na kefkách
  • Rôzne farebné variácie zubných kefiek 👍👍
  • Príjemná chuť zubnej pasty
ivana2504  23. sep 2021

Curaprox je top

Overená kvalita, šetrné k ďasnám, veľa štetín pre precíznu masáž ďasien a odstránenie plaku. Milujem aj pasty, aj môj syn má tieto nové rád.
  • Overená kvalita rokmi a miliónmi spokojných zákazníkov, šetrné k ďasnám
  • Vyššia cena, pasty sú menšie
gaga1506  22. sep 2021

Curaprox test

Zubné kefky Curaprox Kids používame odmalička.
Teraz sme mali možnosť vyskúšať zubné pasty Curaprox a sme velmi spokojní.
Určite odporúčam a budeme ich používať aj my. ☺️
adrianka7d  17. sep 2021

Curaprox

Curaprox kefky používame už pekne dlho. Hlavne, mne iné kefky veľmi vadia na ďasná. Preto som zvolila túto možnosť aj pre svoje detičky, drobec je s pastami od Curaprox veľmi spokojný, čo sa týka príchutí. Normálne sa bez napomenutia zoberie a ide si umyť pekne sám zúbky. Ja som zase spokojná, že neobsahujú parabény a kefky sú skvelé pre jeho mliečne zúbky. Určite Curaprox odporúčam. 💗
  • Veľmi príjemná chuť
  • Pekný vzhľad (milujeme príšerky) 🤪
  • Kefky sú veľmi príjemné, mäkučké.
lindus1234  16. sep 2021

Curaprox

Curaprox ,okrem detí, používa celá rodina. Aj preto od útleho dieťaťa sme zvolili túto možnosť.
  • Mäkkosť štetín
  • Rôzna farebnosť
  • Výborná uchopiteľnosť rúčky
stellasweet  14. sep 2021

Deň začíname aj končíme s Curaprox

Inú kefku ako Curaprox v našej kúpeľni ani nemáme. Ja zbožňujem limitované edície, už teraz sa teším na tohtoročné vianočné. Pasty Curaprox Kids syn vyskúšal prvýkrát teraz, veľmi mu „chutila" mätová, ako on vraví: mentolková.
  • Veľa mäkkých vlákien na kefke
  • Farebnosť kefiek (limitky)
  • Jemné a zároveň účinné voči povlaku
  • Pasta bez SLS, parabénov, bez umelých farbiv
  • Nízka abrazivita pasty
safica84  14. sep 2021

Spoločníci od malička

Kefočky Curaprox Kids používame pri oboch synoch od malička. Teraz už majú 9 a 7 rokov, takže už je to dlllhá doba. :) Sme maximálne spokojní.
  • Jemné štetinky
  • Rôzne farby
  • Dobrý tvar
  • Dobrá veľkosť
  • O pastách som doteraz nepočula takže musíme vyskúšať
zuzanaa80  4. sep 2021

Curaprox

Kefky používame celá rodina už veľmi dlho a taktiež i zubné pasty. 😀
sisa05092007  3. sep 2021

Kefôčkovo

Všetci doma používame tieto kefky. Skúšali sme rôzne podobné náhrady, ale originál je len jeden. 👍
  • Perfektný materiál štetiniek
  • Nemáme
ela1919  3. sep 2021

Veľmi kvalitné

S kefkami sme veľmi spokojné, mám 1,5 mesačnú dcérku a tiež čistíme zúbky. Neškrabú a nedráždia ďasienka, keďže sú rovné.
  • nedráždia ďasná
  • rovné štetinky
  • vyššia cena
baby2008  1. sep 2021

Maximálne nám vyhovujú

Maximálne nám vyhovujú extra mäkké vlákna,ktoré výborne vyčistia detské zúbky a sú šetrne aj k ďasnám 👌👍
  • - výborná dostupnosť s kefkou aj do najzadnejších priestorov ústnej dutiny
  • - tisíce jemných štetiniek z extra mäkkého vlákna šetrné k zubnej sklovine aj ďasnám
  • - žiadne
zuzanazelenkova  1. sep 2021

Curaprox pre celú rodinu

S kefkami Curaprox sme spokojní celá rodina. Iné nepoužívame. Veľmi sa mi páči aj dizajnové prevedenie napr. na jar s kvetmi, na Valentína srdiečka.
  • Dôkladné vyčistenie zubov
  • Uvítala by som aj tvrdšie verzie štetiniek
maminka_janka  1. sep 2021

Kefky na zuby

Spolu s manželom používame kefky Curaprox roky.
Pre dcéru sme ju však kúpili až pred nedávnom. Keďže kefka je určená od 4 rokov, zavreli sme oči a kúpili ju našej trojročke, ktorá miluje ten farebný dizajn.
Umývanie zubov je u nás ranný aj večerný rituál, ktorý berieme so zábavou a farebné kefky nás bavia.
Mladší syn (1 rok) využíva vaše cumlíky, ktoré si obľúbil najmä na spanie a pri prerezavní zúbkov mu masíruje dasienka vaše hryzátko, ktorého však rovným dielom aj zábava, keďže má v sebe zakomponovanú aj hrkálku.
Curaprox by som určite odporučila všetkými desiatimi svojim známym a aj neznámym, keďže čistenie zubov je záležitosť, ktorú treba dodržiavať a s vašimi kefkami to je aj pre deti zábava.
Zubnú pastu Curaprox používame my ako rodiačia, no pre deti s ňou ešte nemáme skúsenosť.
  • Možnosť výberu „tvrdosti”
  • Dizajn
  • Plastové púzdro na zubnú kefku
  • Vyššia cena (no za kvalitu sa platí)
laraxy  1. sep 2021

Super Curaprox

Výborné kefky, mame doma viaceré typy, nemenila by som za nič. S detskými pastami skúsenosť nemám. S dospeláckymi ano, aj a s gélmi. Detské by som rada vyskúšala, nech si spravím názor.
  • Kratšie štetinky ako pri iných detských zubných kefkách
  • Jemnejšie vlákna štetín
  • Obtiahnutá hlavica kefky gumou, ktorá chráni ďasná dieťaťa pred nárazmi
  • Pekné farebné prevedenia
markitko  1. sep 2021

Zubné kefky Curaprox

Zubné kefky Curaprox kupujeme a sme s nimi velmi spokojní. 👍👍👍 Tieto zubné pasty zatiaľ nepoznáme. 🤷
janka00731  1. sep 2021

Curaprox kefky super. Používame ich celá rodina.

Za nas topka.
zuzaana18  31. aug 2021

Curaprox pre celú rodinu :)

Dcérka vyrástla na tých „nožičkových" Curaproxoch (so stojančekom), neskôr sme prešli na trošku väčšie - Curaprox Ata. Sú pre ňu lepšie ako Smart, tie majú tvrdé hrany na detské ústočká. Umývanie zúbkov je TOP priorita, musí byť každý deň dôkladné; používame aj medzierkové (medzizubné) a nite - šabličky. Samozrejme, aj my rodičia. Raz som kúpila iné kefky, ale bol cítiť rozdiel. Pasty poznáme zatiaľ iba dospelácke Curaprox, radi skúsime aj detskú.
  • Pomôcka pre naozaj dôkladné umytie zúbkov.
  • Uuu... jediné... cena :P
lilmiriam  31. aug 2021

Kefka Curaprox

U nás používame kefky Curaprox ja, dcérka a syn, a ideme kupovať aj mužovi... Veľmi sme spokojní. Sú to kvalitné kefky, veľmi dobre čistia a sú príjemné aj na ďasná. Sú úžasné...
katkaastrapacik  31. aug 2021

Dlhoročná osvedčená skúsenosť

Kefky Curaprox používame roky celá rodina a sme veľmi spokojní. So zubnou pastou skúsenosť zatiaľ nemáme.
  • husté štetinky
  • dobrý tvar kefky
  • vysoká odolnosť voči tlaku
  • pekné farebné riešenia
  • neexistuje cenovo výhodné štvorbalenie pre štvorčlennú rodinu
ja_mi  31. aug 2021

Kefka

S kefkami sme spokojní veľmi. Zubná pasta nevieme, neskúšali sme....
  • Kefka má všetky vlákna v rovine poriadne čistia zuby
  • Nemá
matildasj  31. aug 2021

Curaprox kamarát pre celú rodinu

My používame kefky Curaprox celá rodina. Zubné pasty sme ešte neskúšali. Môžem zodpovedne povedať, že vydržia najdlhšie. Aj keď náš mladší syn (5 rokov) má tú spotrebu väčšiu. Neviem prečo, vždy ich nejak rozkúše. Ale nevymenila by som.☺👍
  • Tvar a veľkosť.
lenkamartin  30. aug 2021

Boj na dlhé trate...

Dobrý deň. U nás sa značka Curaprox skloňuje na viackrát. Ja s manželom používame kefky, plus ja používam ešte gélik na zuby Curasept. Dcéra používa tiež kefku - tú najjemnejšiu kvôli dosť krvacajúcim ďasnám. Keďže má aj trošku viac zubov tak nacvičujeme kvalitné čistenie s vašim farbiacim gélom na povlaky. A o chvíľočku bude mať strojček, a tak budeme už používať aj kefku - špeciálnu pri strojčekoch. Proste sme Curaprox celou dušou. 😀
  • Veľký výber kefiek
  • Kvalitné vyrobky
  • Zatiaľ sme žiadne nezistili
sofinka1301  30. aug 2021

Curaprox kefka

Začala som používať kefku Curaprox na odporučenie zubného lekára a aj dentalistky. Hneď som si kúpila zubnú kefku aj medzizubné kefky a aj takú maličkú kefku (žiaľ, neviem ako sa to správne pomenúva) som veľmi spokojná. 😊 Môj manžel používal obyčajnú kefku. Odkedy sme spolu používame obaja Curaprox a momentálne už používa aj starší syn a mladšej dcérke sa ide kupovať. 😊😊😊
somtojalula  30. aug 2021

Kefky

My sme veľmi spokojní s kefkami Curaprox, deti mávajú v škôlke aj rozhovory s dentistami, takže nás zdravé zúbky a informácie, ako dosiahnuť zdravé zuby, veľmi zaujímajú.
  • Akurát do detskej ruky.
zuzkaemmka17  30. aug 2021

Kefky

Kefky Curaprox pre najmenších sadli super, pre staršie detičky sa mi už zdajú dosť široké do malých detských úst.
  • Super pre najmenších
  • Pre staršie detičky už širšie v detských malých ústach
zuzulaval  30. aug 2021

Veselé čistenie zúbkov

Naša dcérka používa zubné kefky uz skoro 9 rokov. Náš malý syn používa kefku, odkedy mu vyšli prvé zúbky, používa ju už pár mesiacov. Veľmi sa nám páči farebnosť kefiek. Je veľká zábava vybrať si svoju obľúbenú farbu. Staršej dcérke vyhovuje aj rôzna mäkkosť štetiniek, čo vyhovuje aj nám rodičom, keďže zubné kefky máme celá rodina. Páčia sa nám aj rôzne doplnky na čistenie zúbkov a jazyka a pod. Vynikajúce sú aj obchodíky, kde vám veľmi ochotne poradia a vysvetlia správne používanie a čistenie. Myslím, že som podobné stánky nevidela. Určite vrelo odporúčam, majú naozaj ohromný výber všetkého. 😃👍
  • Farebnosť kefiek
  • Dopĺňač diakritiky
  • Voľba štetiniek- mäkkosti
  • Samostatné stánky s podporou
  • Neustále novinky
  • Obrovský výber čohokoľvek pre krásny chrup
  • Nemám žiadne nedostatky. Možno niekoho odradí vyššia cena, ale myslím, že sa to oplatí.
diaalex  30. aug 2021

Zúbky

U nás, odkedy mojej princeznej vyšiel prvý zub, používame jedine Curaprox. Odporučil nám to náš zubár a tú voľbu určite neľutujem. Každé ráno a večer uteká do kúpeľne a berie zubnú kefku, pastu a ideme si umývať zúbky :)
zuzla71  30. aug 2021

Curaprox

So zubnou pastou skúsenosti ešte nemáme, ale Curaprox kefky sú top na trhu. Odkedy si syn umýva zúbky, používame len Curaprox kefky. Sú mäkké, štetinky sú nahusto pri sebe, čo je podľa mňa výhoda. ;)
Má 5 rokov, ale stále mu umývam zúbky ja dôkladne.
  • Mäkké
  • Štetinky sú stabilné
  • Hravé farby
romanka_ru  30. aug 2021

Curaprox pre deti aj dospelých

Celý život bojujem s mojimi zubami. Mám predkus, dolné zuby krivé. Vždy som túžila po žiarivom “hollywoodskom” úsmeve, ale nejako to nevyšlo. Už ako dieťa som sa zaprisahala, že až raz budem mama ja, bude mat moje dieťa krásne biele perličky. A tak sme siahli po Vašej Curakid. Okrem krásnej farebnosti sú to neobyčajne mäkké kefky. No do pusinky polročnej slečny mi prišli veľké. A tak, na odporúčanie pani zubarky, sme siahli po jednozvazkovej kefke 1006. A vďaka Bohu. Umývanie zubov je u nás rutina ráno a večer, bez sĺz a protestovania. Ak chcem dcére urobiť radosť, tak okrem hračiek perfektne funguje aj nová kefka. Bez tej z drogerie neodchádzame. Dúfam, že sa investícia vyplatí a moje deti budú mať presne ten “hollywoodsky” úsmev, po ktorom som ja vždy túžila.
jamila  30. aug 2021

Curaprox Kids

Prvú skúsenosť s Curaprox sme mali už pri prerezávaní prvých zúbkov, kedy sme malej kúpili hryzátko tejto značky a ja som bola ohromená, aké ľahučké je pre manipuláciu pri bábätku. Využívali sme ho nielen ako hryzadlo, ale aj ako hrkálku. :-D Ako ubiehali mesiace a pribúdali zúbky, tak sme pomaly prešli na zubné kefky Curaprox a nedám na ne dopustiť dodnes. Kefky tejto značky sú veľmi ľahké a dobre sadnú do ruky. Dočisťujeme už minimálne a dcéra si zúbky umýva úplne sama. So zubnou pastou skúsenosti nemáme, aj keď sme ich už viacero vyskúšali. Každopádne vyskúšame aj tú, lebo Curaprox je u nás už člen domácnosti nielen pre deti, ale aj pre nás dospelých.
  • ľahkosť
  • jednoduchá manipulácia