Ako často ste sa stretávali s partnerom, keď ste ešte spolu nebývali?

28. mar 2024

Ako často ste sa stretávali s partnerom, keď ste ešte nebývali spolu?

liz_lemon
28. mar 2024

kazdy den

diewcatqoo
28. mar 2024

Cca 2x do tyzdna..nebyvali sme v rovnakom meste. Keby sme byvali blizsie, bolo by to castejsie.

ms_green
28. mar 2024

Chodil ku mne na víkendy (býval a pracoval v inom meste).

matus7030
28. mar 2024

Asi závisí aj od veku a v akom ste práve "životnom štádiu". Iné to bolo keď som mala 20 a chodila som na výšku a určite by to bolo iné, ak by som bola zamestnaná. Tiež závisí od toho, či ste z jedného mesta, alebo nie.
My sme sa zo začiatku videli len cez víkendy, každý sme boli na intráku v inom meste. Keď sme pracovali videli sme sa takmer denno- denne s nejakými výnimkami.

crazy_cat_lady
28. mar 2024

kazdy den, prip. kazdy druhy

lakebabe
28. mar 2024

Kazdy deň ale začali sme spolu bývať po pár týždňoch jasne ze je iné keby máš 20 a si na intraku

autor
28. mar 2024

My sme spolu týždenne 2-3 dni (piatok, sobota nedeľa alebo len sobota nedeľa - podľa toho ako pracujem). Je to troška ťažšie keďže ja pracujem na zmeny, on študuje + tiež pracuje a ešte k tomu býva v inom meste.

miselka007
28. mar 2024

Kazdy den a spolu sme aj rano cestovali do prace. Ale my sme zacali spolocne byvat hned po mesiaci randenia 😊 Proste sme to tak citili a chceli obaja, tak sme do toho isli a nicoho nelutujeme.

alickapusinka
28. mar 2024

Tak je rozdiel sa s niekým stretávať 3 krát do týždňa a bývať 20 km od seba je rozdiel sa stretávať ak nás delila diaľka 270 km a dalo sa stretávali sme sa každý víkend aj cez týždeň sa dalo .Dá sa ak sa chce. Kde je vôľa tam je cesta. Ale my sme za krátku dobu bývali spolu .Do polroka.

petra92
28. mar 2024

My sme bývali 5 minút peši od seba, ja som chodila do školy ešte, on už do roboty, boli sme spolu každý deň, cez víkendy som u neho spavala. Ja som mala 17r,on 22r.
Bývať sme spolu začali keď som mala čerstvých 19r.

danica2711
29. mar 2024

prepáč, ale načo ti je vedieť, ako často sa iní ľudia stretávajú? Každý má iné možnosti, potreby... porovnávanie je naprosto zbytočné. Nezaujímaj sa o cudzích, rieš vlastnú situáciu, ak ti nevyhovuje - ak sa momentálne riešiť nedá, teš sa aspoň z tých chvíľ, čo ste spolu a hľadajte iný režim do budúcnosti

oliviabb
29. mar 2024

Len cez vikendy, kedze pracoval na tyzdnovky.

domkakvet
29. mar 2024

To je u kazdeho inak, niekomu sa da kazdy den a niekomu nie, s exom sme sa nestretavali kazdy den, lebo to kvoly praci nebolo mozne.

walentina7
29. mar 2024

Piatok a sobotu