Myslím na jedného muža

3. mar 2022

Ahoj, momentálne mám partnera máme spolu jedno dieťa, nie je to vzťah, aký by som chcela a často myslím na muža s ktorým som sa stretávala pred doterajším partnerom, bol ženatý s dvoma dospelými dcérami, stretávali sme sa cca rok, ale spoločne sme sa dohodli, že to ukončíme. A mne to teraz veľmi chýba, to aký bol ku mne, ako sa správal ako to vedel so ženou. Často sa mi o ňom sníva. Je mi z toho smutno☹
Môj chlap nič také v sebe nemá.

oli18
3. mar 2022

Preco si si potom svojho partnera vybrala?

haley7897
3. mar 2022

Najskôr spávaš so ženatým, teraz keby si mala šancu podvedieš svojho partnera. Čas zamyslieť sa či ty dávaš vzťahu čo potrebuje, alebo celú dobu pozeráš kde je trávnik zelenší...

veronnica080
3. mar 2022

A preco ste to ukoncili? Hmm ak mas taketo povedzme vedlajsie pohnutky, asi by bolo fajn, terajsi vztah ukoncit, aby si zbytocne neublizovala ludom okolo

deti95060810
3. mar 2022

tak ženatý bol už v rokoch a mal e čo tento mladý asi nemá...

h2
3. mar 2022

@veronnica080 Tipujem, že preto, že bol ženatý. 🤷🏻‍♀️

nini1978
3. mar 2022

@haley7897 vieš ako to je
Nerob iným to,čo nechces aby iní robili tebe.
Možno by jej bola jasnejšia situácia,keby ju muz,(s kt.nie je ani spokojná podľa všetkeho) začal podvádzať

kahh
3. mar 2022

Podla mna myslis na neho a ta to pokusa lebo ho nemas, lebo ho nemozes mat. Mala som to kedysi podobne, ale napokon ma to preslo, pretoze myslienky su len myslienky, nevies ake by to bolo realne byt s nim vo vztahu.

nini1978
3. mar 2022

@kahh ona s ním reálne vo vzťahu bola

haley7897
3. mar 2022

@nini1978 To je jedna vec. Ďalšia je fakt, že ak sme vo vzťahu a myslíme na niekoho iného, či už vedome alebo nevedome vysielame partnerovi signály, že pre nás nieje úplnou prioritou. Môžu to byť len drobné detaily v správaní, v tom ako reagujeme na partnera, odpovedáme, čokoľvek.
Či už partner rozumie tomu co sa deje alebo nie, postupne tieto signály zbiera.
A nikto sa nebude nejako extra snažiť vo vzťahu kde hrá druhé husle a ona v posteli mysli na iného.
Ak sa teda chlap nespráva k nej ako ku princeznej, môže to byť tým, že ňou nieje a len žne co zasiala. Obe strany musia vzťah pestovať. Ona tam hoci len v myšlienkach vypustila tretiu osobu. Sama teda nesie minimálne časť viny za to ze jej vzťah nefunguje akoby chcela

nini1978
3. mar 2022

@haley7897 ja to beriem tak, že keď som vo vzťahu, neexistujú myšlienky na iného ľudského tvora,lebo ak by to bolo tak, urcite niečo nefunguje.Coho si je podľa všetkého autorka aj vedomá,lebo píše,že nie je to vzťah,aký by chcela.
Ale už od začiatku opisovania situácie sú to pre mňa nepochopiteľné veci,lebo pre mňa zadaný muž vždy bol a navždy aj bude absolútne nezaujímavý, je to proste chlap inej.
Môže sa mi sťažovať od rána do večera,keď by bol na tom tak mizerne so zenou,berie veci a hrdost a odchádza.
K tomu sa teraz vrátil naspäť k žene a ešte stále je to "sústo" ?

kvetinka75
3. mar 2022

Zaujimave ze.muzovi nedava vlastns zena to.co cudzia a.zene zase.vlastny muz to co.cudzi..vsetci chcu to iste a.nikto to nikomu nedava
Asi bude problem niekde.inde

haley7897
3. mar 2022

@nini1978 vieš, niektoré ženy sú také. Ak by bolo v miestnosti 9 chlapov a všetci by boli k nej milý, zaujímali sa, kupovali by jej drinky a potom vojde 10 ktorý si ju ani nevšimne, ON bude ten ktorého bude chcieť 🤦🏻‍♀️
A s touto mentalitou pozerajú po zadaných chlapoch ktorý im sľubujú rovnaké veci ako dlhujú svojim ženám 🙈

nini1978
3. mar 2022

@haley7897 akože "na love" ,alebo "bude to moje ,lebo vždy dostanem to,čo chcem"
To vieš,každý má iné bázy 🤦

moonlight1210
5. mar 2022

@haley7897 presne takto prisiel k manzelke jeden znamy.
Vsetci ju obletovali, kazdy sa s nou chcel bavit. Bola pekna, mila, zabavna, vzdelana, sebestacna. Chlapi nej sli.
Tak nas znamy nasadil taktiku Rozpravam sa s tebou, zaujmem ta, ale sorry, ty ma dievca nejak neberies.
To ju nastartovalo a rozhodla sa, ze tohto musi dostat. A dnes su spolu spokojni uz vyse dvadsat rokov.