Ako často si píšete s partnerom?

25. feb 2022

Ako často si píšete s partnerom? Myslím tým to, keď ste v práci alebo niekde od seba. Mám kolegyňu, ktorá celý deň pre smskuje s priateľom a občas jej troška závidím (v dobrom) keď sa usmieva do telefónu🙂 Mojho totiž takéto vypisovačky nebavia 😅 Kým sme nebývali spolu písali sme si síce častejšie no ani to nebolo nič extra, denne pár správ. Samozrejme v realite to bolo iné - preto sme už manželia 😄. Teraz keď už bývame spolu počas pracovného dňa sa ozve len keď ide do obchodu, či treba niečo😁

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
25. feb 2022

skoro nonstop..cudujem sa, ze ho v robote este nikto neupozornil 😁

derdia
25. feb 2022

My sem tam. Niekedy ani slovko niekedy sa aj zasmejeme ale nezakladam si na tom. To nie je dolezite ci si pisete...dolezite je mat istotu, ze na teba cez den pomysli a ze ta ma rad...

autor
25. feb 2022

Jooj ženy ako vám to závidím😁 Je pravda, že moj je učiteľ takže to nie je také jednoduché a úplne chápem, že nemôže pred detskami odpisovať žene 😁

diewcatqoo
25. feb 2022

Piseme si, ked potrebujeme nieco kupit, pripadne nejake veci ohladom syna a pod. Zijeme spolu v jednej domacnosti, nepotrebujeme byt spolu v neustalom kontakte, ak sme mimo domu. Mam pocas dna dost prace a nemam rada, ak mi niekto neustale vypisuje a vyvolava. On to ma rovnako.
Mam taku kamosku, ktora je s chlapom ako dvojicka, ze si musia neustale vypisovat a vyvolavat. Boli sme spolu na dovolenke a uz nikdy viac. 3/4 dovolenky pretelefonovala. Podla mna si z tej dovolenky nic neuzila, lebo bola neustale na telefone a vsetko mu referovala. Zvysok partie si neuzil tiez, lebo sme museli stale brat ohlad na to, ze telefonuje 🙄

leuska0910
25. feb 2022

Piseme si stale, odpisuje ked ma cas🥰

lindous
25. feb 2022

Naša písomná komunikácia, pokiaľ niečo zrovna neriešime, spočíva v posielaní si vtipných vecí, na ktoré narazíme 😅 ale inak ani neviem o čom by sme tliachali, vždy sa teším ako mu všetko čo sa mi stalo porozprávam večer pri šálke čaju 😊

deti95060810
25. feb 2022

to by som chcela veľa... asi by mm veľmi rýchlo poslali preč z fabriky od pásu ....

autor
25. feb 2022

Ja mám kamarátku, ktorá ešte nemá spoločné bývanie s partnerom ale napríklad oni si ani nepíšu🤷🏻‍♀️😊 Dohodnú sa v utorok, že v piatok o piatej u nej doma a tým to končí. Osobne, kebyže s mužom ešte nebývam, tak by mi to dosť prekážalo😅 No takto je to iné, veď večer sme spolu😊

autor
25. feb 2022

@deti95060810 Samozrejme veľa závisí i na tom, kde pracuje. Pri takej fabrike alebo ako moj v škole, si to nemôžu moc dovoliť 😊

lula3108
25. feb 2022

My sme si zvykli pisat velmi casto ale potom som prisla na to, ze ked vecer prideme domov uz sa v podstate nemame o com rozpravat lebo ved sme si vsetko uz napisali. Preto si teraz piseme ovela menej, a o to viac sa vecer rozpravame a necumime obidvaja do telefonov potichu. Niekedy aj ked sme vikend od seba tak si len dame vediet ze zijeme ale ovela viac mi vyhovuje sa rozpravat spolu ako si cely den pisat

simca06022011
25. feb 2022

Vôbec, iba ked treba, alebo nieco nezvyčajné sa deje ze to nevydrzi domov. Mame povinnosti, nie sme infantilni pubertaci. V praci sa pracuje. Osobne sa presne ludom ako tvoja kolegyňa vyhýbam 😂 ci v praci alebo v súkromí, aj moja sestra je napr taka, vypadneme raz za rok niekam na 2h a to len mobil 😂 dovolenka detto... Jedns vec je napr kolega zavolá si cez obed s manzelkou, mimo to fakt len ak sa nieco stalo som ho videla s mobilom, detto aj ostatni, druha vec je cely den si vypisovať. Asi nema co robit a pozrela by som sa na to bližšie 😎

petamich
25. feb 2022

nie nepiseme si - obcas mu cez den poslem fotku alebo video maleho, kedze sme cerstvi rodicia alebo zavolam, ked cosi potrebujem, pripadne ak ide do obchodu atd. - ma pracu, v ktorej sa potrebuje sustredit a nie byt vyrusovany (kazdopadne aj ked by som mu vypisovala, tak neodpise), uprimne ani neviem o com by si asi tak dvaja ludia zijuci v spolocnej domacnosti a dlhodobom vztahu mohli pisat cely den 🤷‍♀️ samozrejme, ked bol manzel naposledy na dlhsej sluzobke v Saudskej, tak sme si pisali castejsie ale tiez nie cely den, skor rano a vecer a takmer kazdy den sme si na chvilu zavolali

moj manzel na pisanie nie je, ked tak zatelefonuje a v praci hlavne pracuje, dokonca, ked ma home-office = je v spalni, tak mu tam nechodim a idem s malym na pol dna von a muz vyjde na wc, spytat sa co si objedname na obed a to je asi tak vsetko

deti95060810
25. feb 2022

aj to,... a potom závisí ako dlho ste spolu... my máme už dcéru na SŠ takže už sme si niečim aj prešli...😉

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka175
25. feb 2022

kým sme spolu chodili, písali sme si veľa poobede a po večeroch... keď sme sa zobrali, tak sporadicky, lebo obaja sme učitelia a raz učil jeden, raz druhý... ale učíme na susedných školách, tak sme spolu na obed chodili, keďže máme spoločnú jedáleň v tretej škole 🙂 keĎ som bola na materskej, tak sme si zase viac písali počas dňa... a teraz si nepíšeme vôbec, keď treba, zavoláme si alebo zabehnem ja za ním, či on za mnou... inak sme radi, že stíhame v práci to, čo treba, ráno sa vždy dohodneme, kto vyzdvihne deti a vybaví, čo treba, keď sa dá, ideme spolu na obed a keď nie, tak sa stretávame až poobede doma a doma sa rozprávame 🙂

vroni
25. feb 2022

Keby mi muž 10 x denne volal a písal 18 sms, tak ho asi zabijem. Fakt nemám v práci na robote nič iné ako sa dozvedieť, že si môj muž bol práve odskočiť, šla si kolegyňa zapáliť alebo sa mu práve zapol šetrič obrazovky. Niektorí ľudia v práci pracujú a nemaju ani čas ani chuť si pri tom tokat s partnerom. Aj zamestnanec, ktorý by sa tretinu pracovného času sklebil do mobilu by bol hodne rýchlo bývalý zamestnanec.

andrea78
25. feb 2022

Piseme si len ked je nieco treba vybavit, vyriesit, pripomenut, ak je nejaky problem, ak sa stane nieco, co stoji za zmienku, alebo ak chceme/potrebujeme spolu nieco ,,predebatovat,,. Nepiseme len tak z dlhej chvile, z nudy a bezdovodne, na to nema ani jeden z nas v praci cas.

autor
25. feb 2022

My sme spolu 8 rokov z toho 5 rokov bývame spolu a 4 sme manželia🙂Na potomku teraz pracujeme🍀
Určite je to iné na začiatku vzťahu a aj veľa závisí od povahy 🙂

tpmt1110
25. feb 2022

Moj muz ked je v praci od rana do vecera,tak si zavolame max. 2 krat za den. Nepiseme si,oebo jeho to nebavi a a ni nema cas. No mne to nevadi

vero96
25. feb 2022

naše správy sú v zmysle "kupim aj brokolicu?" "treba Ti niečo?" "na račku je havárka" 😀 takže píšeme len keď je to nutné ...

domireb
25. feb 2022

My si píšeme celý deň,keď je v práci. Teraz pomenej, ale iba kvôli tomu, že pred malou neberiem mobil do ruky,len keď spí.

mamina0078
25. feb 2022

Stale ked je to mozne samozrejme pocas schodzky a klientom alebo na porade, na firemnom obede/veceri nie ale pokial je to mozne vzdy.

banderaska29
25. feb 2022

cca každú hodinu až dve - záleží to od toho koľko toho máme v práci 🙂 ale pravidelne ♥

ninusa221
25. feb 2022

Keď niesme spolu tak málo. Ked idem k rodicom ( tiez spolu byvame) tak človek si potrebuje oddýchnuť a byt so svojimi tak si len večer zavolame na chvilu cez videochat aj to nie stále. Aj ked on je v robote a ja v škole alebo doma tak si nepíšeme lebo pride domov a nejdu sa mu usta zastavit.😂 jasne ze ked sme spolu nebývali to sme si nonstop pisali ale to boli ešte tie začiatky krasne ruzove okuliare už sú dole🤭😂

senta_sofia
25. feb 2022

Nie, napiseme si, ze som dorazila ok, on mne rovnako, dam vediet, ze odchadzam alebo ked idem este na nakup a maximalne okolo deti, ked treba vyzdvihnut alebo nieco. Nemam na to v praci cas ani ja ani on.

zuzubb007
25. feb 2022

Prvy rok sme si pisali, a teraz uz vobec mne to pride zbytocne a otravne a jemu tiez, mame deti a spokojny vztah, nemam potrebu si vypisovat cez den naco co mam 15 rokov? ja pracujem, on pracuje a otravovat sa cez den uplne zbytocne, po robote riesim deti, a vecer sa mozme debatovat o com chceme, stale vypisovanie vsak to nieje sloboda a navyse kde si, co si a co ja viem co som stihacka

motylikova
25. feb 2022

Som učiteľka, manžel (aj) učiteľ. Doobeda, kým sme spolu v jednej práci, si napíšeme, občas sa zahliadneme cez prestávky :D
Poobede alebo keď je v škole len jeden, si veru píšeme celkom často. V piatky má rozširujúce štúdium a pozerala som teraz, ze sme si veru písali každú prestávku. Inak on písanie neznáša, ja naopak. Už od začiatku nášho vzťahu mi stále vravel, že v živote si s nikým nenapísal ani polovicu toho, čo som mnou za prvý mesiac :D a nejako mu to zostalo, ozve sa aj on prvý casto, aspoň jednou vetou, keď sme mimo seba. A niekedy to dokonca nie je ani nič praktické, len milá veta alebo niečo z lásky či povzbudenie. Keďže on má dve práce a sme spolu oproti minulosti naozaj málo, som za to vďačná. Aj toto je pre mňa súčasť komunikácie a tú vnímam ja osobne vo vzťahoch na prvom mieste.

ajko2011
25. feb 2022

Skoro stále 😂

3nana13
25. feb 2022

S manželom bývame spolu dva roky a píšeme si stále, keď sme v práci alebo od seba.