Po akom čase ste začali spolu s partnerom bývať?

12. jún 2023

Po akom čase ste začali spolu s partnerom bývať?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinka158
12. jún 2023

Po mesiaci 😃

rebrambora
12. jún 2023

Okamzite. Obidvaja ale dospeli ludia 26 a 33. V mladsom veku by som sa do toho nehrnula.

lenka_vi1
12. jún 2023

Po 5 mesiacoch

riamia91
12. jún 2023

Po 5 rokoch ked sme sa spolu vzali.

zmrzlinka2021
12. jún 2023

Po 2 rokoch, ked sme sa vzali.
Teraz uz ideme oslavovat 14 vyrocie manzelstva 🙂

blondiee83
12. jún 2023

cca po dvoch mesiacoch od prveho rande.

divokykonik
12. jún 2023

Tak po dvoch rokoch, asi 2-3 mesiace pred svadbou. 🙂

t1nusa
12. jún 2023

po 5 rokoch vzťahu na diaľku ☺️

lindous
12. jún 2023

Po 3 a pol roku, keď sme doštudovali druhý stupeň VŠ 🙂

rurutiax
12. jún 2023

Po 2 mesiacoch vzťahu, teraz už sme manželia. 🙂

diewcatqoo
12. jún 2023

Po 3 rokoch chodenia sme zacali spolu byvat, po 7 rokoch spolocneho byvania sme sa vzali.

silvia1996
12. jún 2023

Ešte sme spolu nechodili a už sme spolu bývali 👀 teraz sme manželia 2 roky ☺️

luckynat
12. jún 2023

Mala som dva vazne vztahy a s kazdym som prakticky hned od zaciatku byvala…

janewithane
12. jún 2023

Oficialne po necelych dvoch rokoch, riesili sme to ovela skor ale cakali sme na byt+prerabka.. zaroven aj predtym casto aj tak byval u mna len ja som nebyvala sama.

hankab
12. jún 2023

S prvym po mesiaci, s druhym po 3 tyzdnoch. S terajsim po 6 mesiacoch, ale len preto, ze byval 120km odomna. Menila som kvoli nemu pracu a uz mame spolocny dom. Je to najlepsi sposob ako zistis ci vam to bude klapat, nevedela by som sa s niekym roky vodit za rucicky a potom ist byvat, lebo az vtedy sa ukaze ako si rozumiete a viete spolunazivat.

simsalabim
12. jún 2023

Po svadbe.

ninusa221
12. jún 2023

Po roku išla som za ním do iného mesta na výšku už spolu bývame 3 roky 🙂

3009
12. jún 2023

Po svadbe- svadba bola 3 mesiace od prvého rande. Sme spolu už 43 rokov.

dilino
12. jún 2023

Ja po roku ale delilo nás viac ako 250 km.Ale v pohode cez rok aj napriek toľkým km sme sa videli aj v ťýždňi bud prišiel ON z a mnou alebo Ja za ním.Po roku kúpil byt a už sme boli spolu už to je 19 rokov ubehlo to ani neviem ako rýchlo.

riamia91
12. jún 2023

@hankab nepíšem to v zlom, len mi napadlo tak na margo, že keď sme chodili na náuku pred manželstvom, tak sme tam boli 4 páry a kňaz, že kto z nás spolu už žije a prečo. A jeden z párov už teda spolu žili, a teda jej nastávajúci sa vyjadril, že si to chceli spolu vyskúšať, či im to bude klapať a tak a farár na to: "Jaj, takže keby vám to spolu neklapalo, tak snúbenicu vrátite rodičom ako tovar z obchodu. Mali ste aj určenú záručnú dobu, či dobu vrátenia?" Dodnes si na to spomeniem, keď niekto povie, že si to potrebuje vyskúšať. Ale osobne proti tomu nič nemám, každého osobná vec.

lugie
12. jún 2023

Po roku sme si prenajali byt

enusamt
12. jún 2023

Po zasnubach, po 3,5 roku

mell27
12. jún 2023

@3009 a môžem vedieť tajomstvo šťastného manželstva? 😊

beronsche
12. jún 2023

@riamia91 nuz vzdy lepsie ako zistit po svadbe, ze to proste neklape lebo to, ci hento..
A ta poznamka, co farar utrusil je dobre trapna, aj ked to bola zrejme snaha byt vtipnym.. ze zarucna doba..
Do manzelstva sa ma vstupovat uvazene, takze ano, aj "zarucna doba" dopomoze k finalnemu rozhodnutiu..

riamia91
12. jún 2023

@beronsche ja sa nehádam, len si vždy na to spomeniem. Ako píšem, mne je to jedno, či dakto žije pred svadbou spolu alebo nie, či celý život nadivoko. Ale z vlastnej skusenostj viem, že nebolo nič lepšie a krajšie ako keď sme AŽ ako manželia začali spolu žiť v jednej domácnosti. Ono niekedy ľudia hľadali riešenie problémov v manželstve, dnes je hneď na stole rozvod. Koľko žien a mužov v minulosti bežne povedalo, že sa naučili jeden druhého ľúbiť, myslím tým starodávne dohadované manželstvá, čiže fakt dávna minulosť. Ale aj dnes platí, kde je vôľa, tam je cesta, len nie vždy sa to podľa toho aj realizuje.

3009
13. jún 2023

@mell27 šťastné manželstvo si musí človek robiť denne sám. Byť fin. sebestačný, mať nadhľad nad dennými príp. nedorozumeniami, ak chcem niečo od muža aby niečo urobil, tak mu to treba po lopate povedať, prípadne pripomenúť a nevytvárať doma zbytočné dusno pre blbosti.

erikavesela
13. jún 2023

Po 3 mesiacoch, po 4 rokoch sme sa zobrali, po 9 rokoch sa nam narodil 1.syn, po 15 rokoch druhy syn...sme spolu 26 rokov

kvetinka75
13. jún 2023

po 2 rokoch, keď sme mali kde bývať.

erikavesela
13. jún 2023

@riamia91 ako sorry, ten farar je uplny debil...clovek, kt.ma drzat celibat snad nebude moralizovat ohladom vztahov a spolocneho byvania...moralizovat ma niekde ulne inde....aha, takze podla jeho slov.. zoberte sa a potom zistite, ze vlastne vase spolocne byvanie nefunguje a potom bud v tom nefungujucom ostanete a budete nestastny cely zivot alebo sa rozvediete????...naozaj fasa zaver...prepac, ale farar je ten najposlednejsi, co sa ma k danej teme vyjadrovat
To nie je adresovane tebe osobne, len moj pohlad na dotycneho farara...