Ak ozvláštniť rozchod?

4. jan 2024

Bola som s priateľom 2 roky… veľa sme spolu prežili zo skoly som chodievala k nemu no nebývali sme spolu mame spolu mačku ktorú mi nechal no ja neviem či to zvládnem . Nemám žiadnych kamarátov s ktorými by som sa stretávala . Ako to zvládnuť ?

autor
4. jan 2024

*zvladnuť

janai1
4. jan 2024

🤣🤣🤣🤣 prepáč ale ten preklep je topka
Reku čo ideš kotrmelce pri tom robiť alebo čo 😂

dskjhfdlkdjhl
4. jan 2024

Myslim, ze ten nazov sem prilaka davy😉

autor
4. jan 2024

@janai1 😂😂😂 no tak trosku preklep

natall113
4. jan 2024

Bože prišla som len kvôli nadpisu 😂 rozmýšľam že asi nejaký verejný alebo čo 😂

grof_monte_christo
4. jan 2024

Ako z rozchodu spraviť niečo výnimočné 😁

zuzana76
4. jan 2024

Prepac, tiež som prišla kvôli názvu

janai1
4. jan 2024

Vidíš tak ako si pobavila nás teraz, hľadaj niečo čo pobaví teba. Knihy, seriály, maľovanie atď. Časom bude lepšie ✊🏽

momoftwo
4. jan 2024

Aj ja citam nadpis, pozeram… ze snad nechystas nejake vystupenie pred ohlasenim rozchodu😄

beata_k
4. jan 2024

Veru, priznavam sa. Otvorila som so zvedavosti ako sa ozvlastnuje rozchod 😃
Autorka. Najdi si nejake hobby alebo lepsie prihlas sa na nejaky kurz. Spoznas ludi, prides na ine myslienky.

tanyan
4. jan 2024

Ja som chcela prispieť svojou "skúsenosťou." Rozišla som sa cez mail v deň jeho narodenín... Bol to psychicky náročný vzťah a ani po viac ako 20 rokoch neľutujem, že som to vyriešila takto.
Na začiatok máš svoju mačku a celý život pred sebou. Môžeš sa začať venovať individuálnym športom (plávanie, fitko, bike...). Najskôr nájdeš pokoj a silu sama v sebe a postupne si nájdeš vo svojom okolí ľudí, ktorí ti budú sympatickí a rozvinieš spoločenské vzťahy.

momoftwo
4. jan 2024

Inak autorka k tej macke..davaj pozor😄 ja som mala takto s byvalym macku, nechala som si ju ja, kedze som k nej mala blizsi vztah. Asi po roku od rozchodu(byvala som u rodicov) sa nam vlamal na pozemok, nastastie nasi boli na dovolenke, napity vyklopkaval na okna, ja mrtva strachom, potom som zistila ze to on, tak som otvorila dvere a on chrbtom oprety o stenu klesol v chodbe az na dlazku, zdrapil macku a zacal ju skrbkat a mnaukat, ze on prisiel kvoli tej macke ze mu ta macka velmi chyba a nechcel odist. Ja som myslela ze sa dostim😂 to len tak na odlahcenie

zuzana76
4. jan 2024
dadis
4. jan 2024

@momoftwo 🤣🤣🤣🤣❤️top pribeh

h2
4. jan 2024

@momoftwo 😂 Mali ste si dohodnúť striedavku.

sjuzi
5. jan 2024

@momoftwo ja umrem 🤣🤣🤣, ale zas aj chápem, máme 2 mačky a psa a asi by mi tiež chýbali neskutočne

dadka1997
5. jan 2024

Tiez ma zaujal nazov 😃 .. neboj, tak ako si pobavila nas, ponav aj seba, vezmi dobru knihu, a uzivaj zivot .. hlavne si najdi kamosku

kulumulu123
5. jan 2024

Chcela som ti napusat ze ak chces ozvlasnit rozhod tak urob okoko toho poriadny rozruch ale po precitani si myslim ze by si mala vyrazit medzi ludi a najst si priatelov ktorych sa nevzdas ked si najdes noveho chlapa...

momoftwo
5. jan 2024

@h2
@sjuzi baby ale ved on tu macku neznasal, len sa NENAPADNE chcel votriet ku mne domov😂

vanilkovazmrzka
5. jan 2024

Ozvlastnit? Tak neviem asi vystrel konfety 😀

h2
5. jan 2024

@momoftwo Ahá, čiže jemu síce chýbala tvoja cicuška, ale nie tá štvornohá. 🤣

h2
5. jan 2024

Ináč teda, admini tu menia názvy o sto šesť, ale toto od včera opraviť nevedia???

momoftwo
5. jan 2024

@h2 no ktovie co mu chybalo, to je nastastie uz davna minulost😂🙏

karolinakr
5. jan 2024

Ked vyzera takto, beriem ju

natall113
5. jan 2024

@h2 myslím že admini si nevšimli preklep

h2
5. jan 2024

@natall113 Typické. Čo by si mali všimnúť, to nevidia, ale s čím nie je vôbec žiadny problém, do toho budú rýpať. ☹️

janickacrazy
5. jan 2024

@karolinakr jejo, ta je zlatá