Pozitívny ovulačný test týždeň po sebe

lucka27391
19. apr 2024

Ahojte dievčatá, som po MA v 6tt, Misoprostol. Teraz som v 3 cykli. Posledný sme sa rozhodli, že už tomu necháme voľný priebeh. Podľa ovu testov som mala ovu minulý víkend, aj som mala taky ten výtok, mali sme aj sex.. ale zo zvedavosti si robím celý týždeň testy.. od nedele cca sú negatívne. Dnes som si ale spravila a komplet pozitívny. V stredu som mala také ako menštruačné bolesti. Môže to byť druhá ovulácia? Som z toho zmätená 😅 na tehotenský test je ešte skoro..

nikoleta999
19. apr 2024

Ukáž fotku, ako je pozitívny ? Ja som sa testovala najskôr ovulačným a až potom tehotenským, kedze aj ovulačný vie ukázať tehotenstvo

lucka27391
autor
19. apr 2024

@nikoleta999 takto úplne jasne pozitívny

zuzanaete
19. apr 2024

2 ovulacie s tyzdnovym rozostupom nie. Teda vo veeeeeeeeeelmi vynimocnom pripade, takze tuto moznost mozes vylucit. Otazka je, ci ten prvy raz ovulacia naozaj aj bola. Lebo priznaky mozu byt, ale realne neprebehne a cele sa to moze zopakovat neskor. Ovulacne testy nepotvrdzuju ovulaciu, len ukazuju, ze by mala nastat. Pripadne vyskusaj urobit aj tehotensky test.

lucka27391
autor
19. apr 2024

@zuzanaete tehotenský skúsim až budúci týždeň, ani nemám doma žiadny.. ale je možné že je ovulácia posunutá.. tak skúsime využiť este túto ďalšiu ovuláciu, snad z toho nebudu dvojicky 😅

nikoleta999
19. apr 2024

Presne ako sa píše vyššie, možno je len posunutá ovulácia, alebo si tehotná ... Ale ak je to tehotenstvo, tak na tehotenskom teste, už bude viditeľna čiarka 🙂

nevenka
19. apr 2024

Tato teoria o ppzitivnom ovulacnom teste v pripade tehotenstva sa mne nepotvrdila. Mala som ho ppzitivny, ale asi az tyzden po pozitivnom tehotenskom teste, zamerne som skusala, lebo som pocula, ze to takto moze ukazat, ale mne nie.

macusiq
20. apr 2024

@lucka27391 ja som mala ovulacny pozitivny ked som uz bola tehotna.

lucka27391
autor
20. apr 2024

@macusiq a v ktorom týždni si mala pozitívny test? Lebo mne to vychádza, že týždeň po oplodnení bol ovu pozitívny... Ale tehotenský budem robiť až budúci týždeň radšej 😅 mám aj také tupé bolesti v podbrušku a mierne zvýšenú teplotu.. takto som sa cítila aj pri prvom tehotenstve.. no som fakt zvedavá, bol by to zázrak 😅

macusiq
21. apr 2024

@lucka27391 vies co este mi nemeskal menzes. Tusim 2 dni som mala mat do menzesu. Ale uz neprisiel 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre