Rada ohľadom ovulačného testu

gejb
8. jún 2023

Ahojte, chcem sa spýtať na radu vas ženy, ktoré ste expertky na ovulaciu. Robím si testy každý mesiac, väčšinou mam pozitívne na 13.den, v nedelu mali byt pozitivne (podľa mojich statistik) ale testy stale negatívne tak som usúdila ze tento mesiac asi nič. Dnes ale hotová potopa - nielen vonku z tej búrky ale aj u mňa 😁 Mala som ovulacny hlien tak som si spravila test zo zvedavosti a vyšiel mi najsilnejší. A teda otázka: mala by som pozitivny včera a dnes mam teda asi ovu? Kedy byva hlienu najviac pred alebo počas? Ďakujem 😊

zuzana111984
8. jún 2023

@gejb Ťažko povedať, ja mám hlien aj 3-4 dni pred ovu. Keď si netestovala každý deň, zostáva ti už len sledovať hlien, ak sa zmení z priesvitného na biely, hustejší, tak ovu už prebehla. Najistejšie bude mať sex dnes, zajtra aj pozajtra 😉

zuza265
8. jún 2023

@gejb niekto par dni pred niekto v den ovulacie. Ale hned po ovulacii sa zmierni, zmeni sa konzistencia na hustejsiu a je ho menej 🤗 takze po este nemas

gejb
autor
8. jún 2023

Keďže mam doma plný suflik testov ešte som spravila teraz jeden a bum, pozitivny, neverila som, druhý Digital tiež... nechápem ze sa mi to tak posunulo, maternica ma zradila tento mesiac 🙈 ...ale aspoň sme sa s mužom udobrili 😁
Takže mali ste pravdu ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre