Pozitívny ovulačný test a nemám výtok

summersunny94
1. dec 2021

Ahojte žienky prosím vás ja som mala pravdepodobne ovuláciu v strede cyklu , a dnes som 27DC , zajtra by som mala dostať MS . Ale som sa rozhodla že do konca cyklu budem robiť ovulacne testy, a dnes mi vyšiel pozitívny, ale nemám žiadny výtok ani tahavy hlien ako mám pri ovulácii. Stalo sa vám to už? Akurát mi posledné dva dni je trošku nevoľno a mám bolesť v podbrušku ale nie takú ako pri ovulácii alebo ako pred MS. Niekde som čítala že pozitívny ovulacny test na konci cyklu môže znamenať aj tehotenstvo alebo to je vylúčené? Nevyznám sa do toho preto sa pýtam. Pôjdem so dnes kúpiť aj tehotenský test zajtra ho spravím pre istotu.
Ďakujem vopred za odpoveď. 🙂

summersunny94
autor
1. dec 2021

a preto píšem že asi som mala v strede cyklu lebo testy ovulacne som mala také tmavé (ale nie až takéto, a mala som hrozne bolesti v podbruší a aj tahavy vytok ako pri ovulke) . Len som možno nezachytila ten vrchol ovulácie (Peak) na teste. Sama som zmätená. 😐

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
summersunny94
autor
1. dec 2021

@zuzkacik4 a myslíš že je to možné? Lebo ja s tým skúsenosti nemám ale počula som o Tom 🙂

summersunny94
autor
1. dec 2021

@zuzkacik4 a ďakujem krásne ☺️ dám potom vedieť zajtra

summersunny94
autor
1. dec 2021

@zuzkacik4 a môžem tento ovulacny považovať za pozitívny však? 🙂

kvecinka321
1. dec 2021

Podľa mna si tehotná, ja som takto zistila že som tehotná. Čakala som na ms po laparoskopií po mimomaternicovom a nemala som tehotenské testy doma tak som si urobila ovulacny, ten bol pozitívny, rýchlo som skočila do lekárne po tehotenský aj ten bol pozitívny, dokonca aj digitálny mi už ukázal.

summersunny94
autor
1. dec 2021

@kvecinka321 myslíš? A ten tehotenský si si spravila až na druhý deň ráno asi však? Je asi zbytočne teraz poobede testovať 🙂 a tiež si mala také tlaky v podbrušku niekoľko dní? Ale iné teda ako pred MS...to sú také tahave bolesti nejaké, no neviem to opísať.

summersunny94
autor
1. dec 2021

@kvecinka321 predvčerom som si robila tehotenský po pravde, a sa mi zdala taká slabunka druhá čiarka ale ozaj taká že keby ten test niekomu druhému ukážem tak ju asi nevidí ani, tak som test dala preč a neriešila som

kvecinka321
1. dec 2021

@summersunny94 nie, asi hodinu na to poobede ☺️

kvecinka321
1. dec 2021

@summersunny94 dnes môže byt silnejšia, každý druhý deň sa hcg dvojnásobí ☺️

summersunny94
autor
1. dec 2021

@kvecinka321 a vtedy tu čiarku si mala už riadne silnú na tehotenskom alebo len slabucku?

summersunny94
autor
1. dec 2021

@kvecinka321 ďakujem ti za odpoveď pôjdem kúpiť teda test dnes ☺️

kvecinka321
1. dec 2021

@summersunny94 toto bol prvý test ktorý som si urobila tehotenský ☺️

summersunny94
autor
1. dec 2021

@kvecinka321 wau to už riadne pekná čiaročka ☺️ a už si porodila alebo to nie je tak dávno tento test? ☺️

kvecinka321
1. dec 2021

@summersunny94 som v 12tt ☺️

summersunny94
autor
1. dec 2021

@kvecinka321 juj tak gratulujem k tehotenstvu a veľa zdravíčka počas celého tehotenstva aj po ňom ❤️

romea
1. dec 2021

@summersunny94 ahoj ja som na začiatku tehu mala pozitívne ovulacny testy, sprav tehotenský zajtra 😁

summersunny94
autor
1. dec 2021

@romea aj ty? Jej super a mala si ich nejak takto pozitívne alebo bola druhá čiarka ešte silnejšia? 🙂

romea
1. dec 2021

@summersunny94 nepamätám si ci bola silnejšia alebo rovnaka

summersunny94
autor
1. dec 2021

@romea a mala si v Tom čase nejakú bolesť podbrusia alebo niečo? 🙂

romea
1. dec 2021

@summersunny94 ano tak jak pred menzesom a to som mala až skoro do 12 tt musela som brat silné dávky magnezia

kvecinka321
1. dec 2021

@summersunny94 ďakujem ☺️ S dvomi deťmi (1r.,2r.) je to už zaujímavejšie 😀 ale nastastie nevoľnosti už ustupujú ☺️ Som zvedavá aký budeš mat ten tehotenský test ☺️

dejna_
1. dec 2021

@summersunny94 Ano stáva sa to bežné že býva pozitívny ovulacny test skôr ako tehotenský

summersunny94
autor
1. dec 2021

@romea aj kríže ťa boleli či ani nie? 🙂

@kvecinka321 tak možno zo začiatku to bude ťažšie ale určite je super keď budú mať detičky nového súrodenca , naozaj sa teším s tebou 🙂 test budem robiť až ráno nakoniec potom dám vedieť ako čo 🙂

@dejna_ aj tebe sa to stalo? 🙂

romea
2. dec 2021

@summersunny94 ano boleli velmi

summersunny94
autor
2. dec 2021

Tak žienky robila som si test a takýto 😔 už prestávam mať nejakú nádej, aj keď najprv s ani niečo črtalo tak som si povedala veď to musí byť predsa silná čiarka.

romea
2. dec 2021

@summersunny94 mne sa zdá ze vidím ducha na tom prvom, no skus za dva dni hcg stúpa obden

summersunny94
autor
2. dec 2021

@romea tu je ešte po chvíli fotka keď som išla test už vyhodiť sa mi niečo zazdalo

kvecinka321
2. dec 2021

@summersunny94 uf tak to som čakala viac pozitívny test. Mohlo to byt aj biologické tehotenstvo.. neviem. Na tej druhej fotke sa čosi črta ale ťažko povedať lebo to by bolo dobre odfotiť na dennom svetle či je čiarka do siva alebo ružova. Ale každopádne ja by som to skontrolovala o dva dni.. pre istotu. Keď som mala mimomaternicove mi veľmi pomaly stúpalo hcg tak aby si vedela si to skontrolovať ak stúpa tak ako rýchlo.. ak nie tak bude test negativny

luciador
2. dec 2021

@summersunny94 Ahoj. Nehádž flintu do žita, keď máš takto jasne pozitívny ovulacny test,tak sa snažte teraz, možno máš druhú ovuláciu, čo ty vieš... možno sa aj zadarí a pred Vianocami nám tu napíšeš, že si v tom ☺️ Silno držím palce 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre