Otehotneli ste len pomocou ovulačných testov?

19. mar 2021

Ahojte žienky , ste tu nejaká ktorá otehotnela len pomocou ovu testov ? Bez merania bazalnej teploty ? 👶🏻😇 Na kolky krát sa Vám to podarilo ?❤️

klarissa25
19. mar 2021

Podla mna len pomocou ovulacnych testov urcite neotehotnies... 🤷‍♀️🤷‍♀️🙈🙈

autor
19. mar 2021

@klarissa25 teraz nechápem na čo narážaš ? 🙂 pretože veľa žien čo som čítala sa “pozorovali” len ovu testami 🙂🙌🏼 Tak sa pýtam či tu nejaká neni

klarissa25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
19. mar 2021

@klarissa25 už tu jeeee , už to asi funguje 😂tak môžeš odpovedať

nafka0483
19. mar 2021

Je tu plno zien, ktore otehotneli bez toho aby tusili kedy maju ovulaciu. Nijak to nesledovali, proste len mali pravidelne styk. Niektorym to staci, niektorym to vyjde na prvykrat a po jednom jedinom styku, niektore potrebovali pomoct styk nacasovat (napr. pomocu testov alebo meranim teploty) a niektorym nepomoze ani kombinacia uplne vsetkych metod sledovania, ktore existuju.

Takze na tvoju otazku je odpoved ano - tisickam zien sa podarilo otehotniet pouzivanim ovulacnych testov (a stykom samozrejme, lebo ta veta vyznela divne :D na to narazala aj @klarissa25 len nestaci robit testy, treba aj sex :D )

lucilaines
19. mar 2021

Ja, ale teda ja som mala cyklus velmi pravidelny a prvykrat som otehotnela na prvu supu ani neviem ako. Pri druhom som pouzivala ovulacne testy a podarilo sa o par mesiacov.

janka_266
19. mar 2021

Áno, na prvý pokus 😃

autor
19. mar 2021

@nafka0483 je nové oplodňovanie vzduchom tak hádam nejaku ta spermiu do mna fúkne 🤣🤣 jasne , ďakujem Vám 🙌🏼

aurorastone
19. mar 2021

@klarissa25 no mohla si? 😂

autor
19. mar 2021

@aurorastone baby mne to došlo až teraz že to takto vyznelo 🤣😬😬

mariska1989
19. mar 2021

Áno lebo ja som teda ani necítila kedy mám ovu .a keďže sme sa nechceli moc trápiť dlho tak som si sledovala s ovu a čo dom zistila že som nemala na cca 15 deň ovu ale na 21/22 lebo ovu test bol pozitívny na 20 deň 😁prvý X a zakaždým čo sa podarilo

adriana161
20. mar 2021

Áno, ovulacne testy som použila pri prvom tehotenstve 2x, druhý pokus úspešný a pri druhom tehotenstve to vyšlo hneď na prvý raz

martul
20. mar 2021

Aj s pomocou manžela 😁

mimi2233
20. mar 2021

Ahoj. My sme sa snazili 5 mesiacov o babatko len tak sme to nechavali na prirodu a nic. Tak som vyskusala ovu testy a hned v ten mesiac som otehotnela. Odsledovala som si kedy mam presne ovu. Neviem ci vdaka nim alebo to tak malo byt
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre