Je môj ovulačný test pozitívny alebo negatívny?

24. feb 2021

Baby neukamenujte ma, robim prvy krat ovu testy. Menzes mam nepravidelny. Dnes som urobila test prvý krat. Zacinam merat bazalnu teplotu na vase odporucania. A tu je vysledok. A tu znie moja otazka, je pozitivny ci negativ?

zdencaaaa
24. feb 2021

Test je negativny, druha ciarka musi byt silna, tak silna ako kontrolna alebo aj silnejšia

cookie29
24. feb 2021

odporucam precitat navod...

jaskolka
24. feb 2021

Negatívny

nafka0483
24. feb 2021

A v navode pisu co? 🙂

becyn97
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
24. feb 2021

@bambulienka25 tak tak. 🙂
Ten papierik je asi v azube pisany

ragaca
10. feb 2022

Poraďte mi robím si ovulacne testy tak ako sa majú podľa návodu robiť.aj chápem to kedy má byť pozitívny,ale chcem vedieť či je to to normálne a ak áno prečo to je tak že ak si ho urobím je tam vidno najprv pekne sfarbenie aj tej druhej čiarku a po hodine a aj viac to potom vybledne na takú slabú čiarku.dakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ragaca
10. feb 2022

@bambulienka25 a keď si to chces odložiť a porovnať každý deň čo a ako tak musím na to kuknúť nie?

autor
10. feb 2022

@ragaca kukni podľa tohto môjho, už som bola tehu a nevedela som 🤣🤣🤣🤣

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ragaca
11. feb 2022

@bambulienka25 veď to mi je jasné že to vyschne ale prečo to také nezostane ako keď som si ich robila.Ved keď si robíš aj trhu test a máš tam slabú druhu čiarku dajme tomu tak keď ten test uschne tak ti tam musí podľa mňa zostať rovnake čiary ako na začiatku nie náhodou

ragaca
14. feb 2022

Dneska keď som si robila ovu test už bol slabšia ciarka ako na ostatných.To znamená že ovu asi nemávam?

ragaca
14. feb 2022

Vyzerali takto a ten jeden je dnesny poobede

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ragaca
14. feb 2022

@bambulienka25 práveže aj toho 13 teho je taký istý ako 12 ale není úplne celá ta ciarka sfarbená ako ta základná .Zdá sa mi že je tak na pol sfarbená .a vraj má byť rovnako sfarbená a to sa mi nezdá.Tak neviem

ragaca
15. feb 2022

No mám pocit že asi nemávam ovulaciu lebo už od včera mi bledne ta druha čiara a vôbec nesilnie.

lula56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evagrof88
26. feb 2022

@ragaca ja mam presne take 🤦‍♀️Mala som aj uz bolesti ale stále nie je 100%. Aké testy máš? 🙂

evagrof88
26. feb 2022

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre