Naštartovalo vám pri PCOS schudnutie ovuláciu?

venom19
24. apr 2024

Ahojte mile dievcata. Chcem sa opytat ci mate skusenost s nastartovanim ovulacie a otehotneni pri pcos po schudnuti resp low carb stravovavni? Ide o nadvahu. Viem, ze takych tem je vela, MK uz prelustrovany. I tak prosim o zdielanie mozno aktualnejsich skusenosti. Ahojte a dakujem.

really8
24. apr 2024

@venom19 nie je to moja osobna skusenost ale kamaratka mala pcos, menstruaciu 4x do roka. Vazila 150 kilo. Isla na podviazanie zaludka na zaciatku roku, nasla si priatela, v septembri/oktobri si prvy krat v zivote urobila ovulacny test a bol pozitivny a hned aj otehotnela. V lete rodi.

venom19
autor
24. apr 2024

@really8 dakujem za odpoved. Tak to moze byt stastna zhoda nahod. Skor ma zaujimaju zeny, co sa iz dlhsie snazia. Ale ozaj vdaka za odpoved 🙂

really8
24. apr 2024

@venom19 jasne chapem. Moze to byt tym ze schudla, tym ze si nasla ineho alebo aj len nejakou spokojnostou v zivote. Chcela som dodat optimizmus😁

petronela1985
24. apr 2024

@venom19 mne osobne schudnúť nepomohlo

venom19
autor
24. apr 2024

@petronela1985 a pomohlo nieco ine?

petronela1985
24. apr 2024

@venom19 schudla som fakt veľa a plodnosť mi to neovplyvnilo. Pomohla mi iba hormonálna liečba.

kleopatra114
24. apr 2024

Pri prvom pomohlo .

dannyelle
26. apr 2024

Nie

terry658
26. apr 2024

@venom19 prvýkrát keď som chcela otehotnieť tak áno. Druhý a tretíkrát viac pomohlo pribrať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre