Ako otehotnieť?

veronikahrki
28. nov 2016

Ahojte žienky 🙂 /slečny....Ja sem píšem, pretože mám so snúbencom problém....snažíme sa 8 mesiacpv o malé a stále nič....dokonca som prestala fajčit koli tomu a začala som piť alchemilkový čaj, čo pevne verím, že mi pomože. Bola by som rada ak by ste mi dali pár nápadov na otehotnenie. Vopred Ďakujem 🙂

boredka
28. nov 2016

Ahoj vitaj v svete snaziliek 🙂 ak ti mozem poradit zacni sledovat ci u teba prebieha ovulacia (meranie bazalnej teploty, ovulacne testy). Ak prebieha skus sa dat u lekara vysetrit ci je vsetko ok u teba ( polypy, myomy cysty, hormonalny profi - lekar uz vie co vsetko) ...ak ano treba ist na spermiogram..a uvidis..su pary ktorym sa nedari bez priciny. Mozno to nic nie je su pary ktorym to normalne trva rok - dva... Drzim palce nech sa cim skor zadari

veronikahrki
autor
28. nov 2016

no super, tak dakujem za radu zatial 🙂 vyskušam tie ovulačne testy najprv

zildo
29. nov 2016

Uzivaj kyselinu listovu.Ked ti skonci menzes.Tak sup na to.Aspon kazdy druhy den naplno a nohy😀 Hlavne ziadne stresy, uzivaj si to..Najlepsie ist na vikend niekde sami a venovať sa jeden druhemu.😉

zildo
29. nov 2016

Nohy hore☺

veronikahrki
autor
29. nov 2016

dakujem 🙂 hned si ju kupim ked mi skončia kamarátky....a kupim to aj volno predajne v lekárni?

zildo
29. nov 2016

@veronikahrki hej v lekarni to predávajú.Drzim palce

tutu_1
30. nov 2016

Ja som pila gynastan čaj na radu bylinkárky, dávala som si Gynex kvapky na úpravu cyklu, a fertipronu dva sacky denne 😊❤️

illinka
1. dec 2016

Ja som otehotnela pred 3 rokmi zial.MA. vyskusla som.vsetko.ale nepomohlo.v septembri ma.kamoska.ukecala na seminar pre zeny v studiu Miracle v Bratislave.je to od nas 140km ale isla som.dokonca to.mali na zlavovych kuponoch a.nelutujem obe sme tehu...

bienennest
9. jan 2017

@veronikahrki Ahoj, ak mozem poradit skus si precitat zopar rad, ako zvysit sance na otehotnenie - https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/article/rady-a-tipy-na-prirodne-cesty-k-podpore-qpb6vu/

a tiez si skus sledovat ovulaciu - https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/article/ovulacia-a-ovulacne-testy-nkevxs/

drzim palce.

miskabiska
9. jan 2017

Ahoj, tu nájdeš tiež veľa informácií pokope 🙂
https://www.modrykonik.sk/ako-otehotniet/

madamcoco
9. jan 2017

@veronikahrki niekedy to nejde hned. Niekedy ani rok. Ale to neznamena este problem.
Pozeram, ze mas len 19 rokov.
To mozes byt pokojna, dieta pride.
🙂

slimstar
9. jan 2017

Známym sa tiež nedarilo, asi rok a pol. Predtým brala antikoncepciu a mala aj stresy, ale lekár povedal, že je zdravá. Im pomohlo keď jej muž, začal brať toto. Podarilo sa hneď, asi to rozhýbalo lenivé kamarátky s chvostíkami. 🙂

darling16
11. jan 2017

čaute baby, ja som posledný mesiac mala kratšiu MS (pravdepodobne predtým aj biochem. tehotenstvo, kt. nikto nepotvrdil/nevyvrátil, ale mala som slabunkú čiarku na teste), ale po vyšetrení ultrazvukom tam lekár žiadne tehot. nevidel (hcg test nerobil), MS som dostala 28.12 /s 5 dňovým oneskorením/, a trvala len 3 dni, pričom bežne trvá 5-6 dní. 1. januára som zaznamenala maličké krvácanie. Dnes by som mala mať ovuláciu, aj cítim kŕče v podbrušku, pohlavný styk bol naposledy 8.1, takže myslíte, že je možné otehu v tomto cykle??

michaelats
11. jan 2017

Dobry vecer😉 bolia ma prsia,bradavky stmavnutee... okolie mam svetle az biele,vidno ruzovo-modre zily. Mavam krce, Slabe spinenie, a "pichanie " v bruchu.A mierne bolesti krizov.... BOLA SOM NA vyvolani menst. (29.12) A neprisla... test negativny. MOZEM BYT TEHOTNA? SU to necele 2t.co mam take stavy 😕

tutu_1
11. jan 2017

@michaelats môžeš a nemusíš nikto z nas tu nema vesteckú guľu. Jedine ísť za dr poprosiť o odber nech pozrú HCG, pripadne počkať týžden dva a zopakovat test.

michaelats
11. jan 2017

Jaa sa pytam na "nazor " nie na vestecku gulu.... tak poprosim bez blbych poznamok 😀😀

darling16
11. jan 2017

ja myslím, že môžeš, ale fakt by ti viac povedal hcg test
Nájdi diskusiu Som tehotná? tak sa riešia takéto veci, shareujú fotky testov a pod. 🙂

darling16
11. jan 2017
nivea777
11. jan 2017

@michaelats no mozno je vsetko ale pravdepodobne tehotna nie si..pri 2 tyzdnovom meskani by uz test mal ukazat ciarku..moze ist o hormonalnu nerovnovahu,oneskorenu ovulaciu a o vela veci..

ivanabalogova11
11. jan 2017

🙂😉

michaelats
11. jan 2017

Menst. Mi 2tyzdne nemeska ...... 2tyz. Mam iba stavy ze sa citim zle...

nivea777
11. jan 2017

@michaelats pises ze si bola 29.12 na vyvolavacke.. cize je to minimalne 13 dni co ti meska.. cize 2 tyzdne.. a to by test uz ukazal.. existuju sice aj pripady ked test neukaze ale to sa stava tak v 1% pripadov..mozno aj menej

sardinka336
11. jan 2017

Ak menštruácia nemeška a test je negativny tak o tehotenstvo na 99% pravdepodobne nejde.
Opakuj test, znovu navštiv gynekologiu...mozno sa skor jedna o hormonalnu poruchu...nepišeš ake mas cykly atd..kto vie. Moze to byt kade čo.

tutu_1
11. jan 2017

@michaelats aká otazka taká odpoved 😗, ako môžeme my od klávesnice vedieť ci si alebo nie si tehotná ?? Logicky - nijak.co ti pomôže keď ti dve ženy povedia ze ano si a dve nie nie si ? Zmení sa tym nieco ma tvojom stave ? Nic sa nezmení. Jedine ísť k dr požiadať o odber krvi a zameranie HCG. Ale medituj ďalej nad tym ci si ci nie si na koňovi, mozno to k niečomu je, len ja som na to este neprišla 😝

michaelats
11. jan 2017

Traposka😝

ivanabalogova11
11. jan 2017

😂

laura234
23. nov 2018

Ahojte baby chcela bi som řadu od vás ako otehotniet s priatelom sa snažíme 4 mes.

veronika_veve3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cirilka
12. sep 2019

Žienky čo vám dopomohlo k otehotneniu?

agajka22
26. aug 2020
https://www.youtube.com/watch?v=mOQ6WtWJrQM

skuste astrologicku metodu mate tam aj linky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre