Čo vám pomohlo na otehotnenie, snažíme sa už 4 roky bez úspechu

julka97646
5. feb 2020

Ahojte baby pomohlo vám niečo z toho na otehotnenie?
Ginex, inofolic comby, alchemilkovy čaj.
Z mužom sa snažíme 4 roky žiaľ bezúspešne.

wejuska7910
5. feb 2020

@julka97646 zial nie 😔

nevludna
5. feb 2020

4 roky je dost:( s lekarmi ste to uz riesili?

julka97646
autor
5. feb 2020

@nevludna áno som tam viac ako Doma. Dnes mi povedal že si mám kúpiť toto tak uvidíme či pomôže

ateragram
5. feb 2020

@julka97646 riesili ste to v CAR?

nevludna
5. feb 2020

@julka97646 ja mam dostat za chvilku kramy, brala som teraz prvykrat inofolic combi, dam vediet. Alchemilkovy caj mi zatial (rok) nepomohol. Ostatne som neskusala. Ale ideme uz do car

julka97646
autor
5. feb 2020

@nevludna daj vediet ako si dopadla a necítiš niejake zmeny ked si to začala užívať?

nevludna
5. feb 2020

@julka97646 ani nie. Dam vediet

pink2812
5. feb 2020

@julka97646 vyskúšajte namiesto inofolic combi kúpiť inozitol prášok a k tomu kyselinu listovú prečítajte si o tom
A je to lacnejšie ako inofolik

sweetdreams1
5. feb 2020

Ja som pila alchemilku dlhodobo, gynex som brala 1 mesiac a hned sa aj zadarilo . Snažili sme sa celkovo asi rok a pol, mala som 2x MA, po Tom Gynexe sa konečne tehotenstvo udržalo ( ale teda pichala som si aj fraxiaprine). Ťažko povedať, či pomohlo gynex, ja som sa nastavila, že áno, toto pomohlo toľkým ženám a podarilo sa

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len_nig
5. feb 2020

Ja som skúšala všetko vymenované a zatiaľ nepomohlo nič

janaff
6. feb 2020

brala som gynex len preventivne, ale otehotnela som v oboch pripadoch na prvy pokus.

julka97646
autor
6. feb 2020

@janaff koľko kvapiek denne si brala a koľko denne ?

sisi2212
6. feb 2020

Nepomohlo, mne az po roku a pol snazenia robili diagnosticku kyretaz, lebo som mala aj nejake stale spinenie v cykloch mimo menstruaciu a zrazu mesiac po kyrete som ostala tehotna.... Ako keby ma vycistili a zrazu to išlo

janaff
6. feb 2020

@julka97646 davala som tusim 20 na den do vody, tak 1 liter, do velkeho skleneneho dzbanu a popijala som to pocas celeho dna. ale brala som to len preventivne este pred planovanym pokusom o otehotnenie. pri druhom tehotenstve som mala placentu uplne dole, takze ma naplanovali na cisarsky, takze som zase nasadila gynex, ale chodila som aj po styroch a vela po shodoch, zo stravy som uplne vylucila cukor, lebo ten podla cinskej mediciny oslabuje slezinu, oblicky, teda organy dolezite pre tehotenstvo. pred porodom na ultrazvuku bola placenta uplne hore, takze nechapali a isla som na normalny porod. nedavno som rozspisovala v jednej skupine faktory ohladom tehotenstva, potratov atd. tak odporucala by som tebe aj partnerovi prestat pouzivat parfemy, chem. sprchovacie gely, pretoze tie vone velmi vplyvaju na hormonalny system. toto odporuca aj jeden lekar parom pre otehotnenie. pravidelne este od puberty konzumujem tofu a menstruacia sa mi tym velmi upravila, takze fytoestrogeny zo soje tiez velmi pomahaju. v Cine konzumuju tofu tradicne a su najludnatejsia krajina ... dalsi faktor su komercne vlozky, skus radsej bio anionove, alebo ine alternativne. a hlavne je nebat sa, co bude, ci bude, uvolnit sa a veselo do toho.

janaff
6. feb 2020

este ked citam o tom cisteni kyretazou ma napadlo, ze v tom cisteni velmi pomaha aj intimna bylinna tycinka secret ceres. http://www.kalisek.cz/secret-ceres-lecivy-zazrak

janaff
6. feb 2020
janaff
6. feb 2020

zaujimave video o psychike, sexualncyh traumach a tehotenstve. od min 46.00 pani hovori, ako sa tato tycinka pouziva

https://www.youtube.com/watch?v=gI8LtBBfw-g
julka97646
autor
6. feb 2020

@janaff lebo ja som čítala že 9kvapiek 3krat denné

janaff
6. feb 2020

@julka97646 jasne, to je 27, davala som menej, lebo to pre mna nebolo z nutnosti, ale samozrejme daj podla navodu.

julka97646
autor
6. feb 2020

@janaff dufam ze zaberie 😉 beriem k tomu inofolic comby

janaff
6. feb 2020

@julka97646 ale aj ostatne veci, co som ti vyssie napisala si aspon nechaj prejst hlavou. drzim ti palce.

julka97646
autor
6. feb 2020

@janaff ďakujem

mimka91
6. feb 2020

@julka97646 ahoj ja som skusala gynex kvapky aj muz ich bral, ale nepomohlo nam to...potom mi kamoska odporucila uzivat inofolic combi a pre muza folandrol vraj to aj v centrach asistovanej reprodukcie radia a po vyuzivani dvoch baleni sme si nasli na teste krasne // na letaku najdes, ze combi je urceny pre zeny co maju nadvahu a pod...ale ja som uplne chudunka BMI som mala medzi podvahou a normou to len, aby si sa toho nezlakla.

julka97646
autor
6. feb 2020

@mimka91 dúfam že niečo z toho pomôže 😉

mimka91
6. feb 2020

@julka97646 ako za mna ten inofolic combi + folandrol robi zazraky...gynex bol pre mna velkym sklamanim a neskutocne mi natiahol cyklus...a ak sa chystas pit alchemilku, tak sa ma pit len do ovulacie

julka97646
autor
6. feb 2020

Koľko ti po ginexse meškala ms ?

mimka91
7. feb 2020

@julka97646 cyklus mi natiahol na 61 dni

julka97646
autor
7. feb 2020

No ja mám 27 cyklus tak dúfam že mi to nebude tak dlho meškať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre