Pomohli vám kvapky Femibion/ Inofolic otehotnieť?

mendynka
10. dec 2019

Ahojte žienky, tie, ktoré ste ste mali problém s otehotnením pomohly Vám kvapky Femibion alebo Inofolic a pitie Alchemilkového čaju? Mám veľmi málo vitamínu D. Myslíte, že problém môže byť aj v tom? Bola som aj u gyn. a poradila mi toto. Pýtam sa Vás tie, ktoré máte s tým skúsenosť alebo je to blbosť. Veľmi pekne ďakujem za Vaše odpovede. ☺

lius
10. dec 2019

Myslim, ze to moze byt tym D vitaminom, kedze ovplyvnuje hormony.... Za seba mozem poradit:
Chlap nech uziva kotvicnik a macu
Ty: cvic mojzisove cviky, hormonalnu jogu a uzivaj gynex a gynastan caj( v tom je aj alchemilka a mysi chvost)

daniella30
10. dec 2019

@mendynka inofolic ani nosifol (to je skoro to iste) mi vobec nepomohli. ten cajik som neskusala. Femibion som brala v tabletkach az po tom ako som otehotnela prirodzene, bez vitaminovych doplnok 🙂

lula313
10. dec 2019

Ja som pred oboma tehu nasadila len kyselinu listovu a podarilo sa nám oba razy hneď(mám zníženú vstrebatelnost vitaminov, čiže permanentne anemicka, malo D, b12), takze tomu by som nepripisovala nemožnosť otehotnieť. Kamoska skusala všetko tebou spomínané a nič, ale teraz mi len povedala, že ani nevie, kedy má ovulaciu, hlavne že už bola na prefuku vaječníkov a testovať sa jej nechce🤷🏻‍♀️

veto2
11. dec 2019

Mne pomohlo asi to ze som zacala mysliet uplne na nieco ine. Na letnu dovolenku. 🙂 asi to je psychika.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre