Snažím sa otehotnieť. Pomôže mi alchemilkový čaj?

adarabkova
11. aug 2021

Ahojte chcela by som sa spýtať že či alchemilkový čaj pomáha na otehotnenie? Za odpovede vopred ďakujem.

anile12
11. aug 2021

My sme sa síce silou mocou nesnažili ale vôbec sme sa nechránili asi 3 roky a nestalo sa nič a jeden mesiac som začala piť alchemilku koli menštruačným bolestiam a ďalší mesiac boli 2 čiarky. Ale samozrejme možno náhoda

miskamicha
11. aug 2021

@adarabkova moze pomoct aj nemusi 🙂 neurobis chybu ak budes piť. Zalezi ako dlho sa snazite

adarabkova
autor
11. aug 2021

@miskamicha no dosť dlho a ten čaj mám ako piť ?

adarabkova
autor
11. aug 2021

@miskamicha mám ho piť len do ovulácie ?

miskamicha
11. aug 2021

@adarabkova ano len do ovulacie 🙂 po by som uz nepila kvoli moznym stahom maternice. Na podporu otehotnenia je aj caj ludmily mojzisovej a jej cviky.

adarabkova
autor
11. aug 2021

@miskamicha no a do klasickej šálky si to môžem robiť a koľko krát denne ? Lebo na tej krabičke je napísané no šak jedno vrecko na 1/4l a že sa to má piť 2-3krat denne a najlepšie bez cukru že ?

miskamicha
11. aug 2021

@adarabkova tak ako mas v navode. Ja som pila 3x denne cca 2deci 🙂 su rozni vyrobcovia treba postupovat ako je napisane na obale

adarabkova
autor
11. aug 2021

@miskamicha dakujem

bebotka
11. aug 2021

@adarabkova ak sa už dlhšie snažíte tak na alchemilkový čaj by som sa veľmi nespoliehala, že pomôže, ako určite ti neublíži, ale skôr nečakaj zázrak on dobre prekrví maternicu, aby prijala oplodnené vajíčko, ale ak máte nejaký problém tak tam veľmi nepomôže, skôr by som riešila lekárov, urobila si riadne vyšetrenia teba i partnera a potom podľa výsledkov by som sa rozhodla či ísť cestou ivf, alebo to skúsiť prirodzene s pomocou folikulometrie, plánovaného styku či iui

adarabkova
autor
11. aug 2021

@bebotka no dobre ďakujem

lavienocka
11. aug 2021

@adarabkova mne nepomáha, ja ho pijem už roky, ale teba ho pit, určite je to super vec aj rebríček

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre