Sex v tehotenstve

mysiacik212
22. aug 2013

S priatelom sa milujeme, len mám pocit, že čím dalej tým menej. Priznal sa mi, že sa veľmi bojí, a že stále myslí a toho drobčeka vo vnutri, že mu ublíži a že neustále myslí na to, aby nejak nepripučil, alebo nestlačil bruško...že už to nie je, ako predtým..ako na jednej strane aj ja mam strach, ale nechcem sex vynechávať, ked obaja nan máme chut. Už som čítala vela o tom, že počas tehu a aj po pôrode nastane akési útrum v citovej a intimnej oblasti dvoch ludi a nechcem aby sme aj túto stránku zanedbavali.:/ čo si o tom myslíte, je to normálne? Ten jeho strach, mam na neho nejak tlacit, poresviedčať ho, že sa nemá coho obávať?

nikolet_89
22. aug 2013

@mysiacik212 ahoj aj moj manzel mal strach, ale vysvetlila som mu, ze sex v tehotenstve je bezpecny, ze som sa o tom radila aj s gynekologom potom si povedal, ze ok 🙂 a to ze ho mate menej je normalne si myslim, ani my sme ho nemali tolko ako pred a ani teraz uz po ho nemame tolko 😀 a bat sa nemate coho pokial dr nepovie inak

mysiacik212
autor
22. aug 2013

@nikolet_89 akoze milovat sa milujeme, aj ked ono aj to, ze teraz menej sposobuje nielen tehu, ale aj to, ze prerabame dom a drahy ma myslienky niekde inde a je unaveny..ale ide o to, ze som si na nom vsimla, ze nie je uvolneny...a a sem tam som mu povedala, ze mi to aj chyba...tak som z neho vypacila taku odpoved, ze sa boji...a ze je to take ine.. 😒

martinami74
22. aug 2013

@mysiacik212 my to máme zakázané. Ale už mi je lepšie, tak sem tak skúsime sex. 🙂 A aj ten môj sa bojí, aby mne a drobcovi neublížil. Ale sú polohy kde nepritlačí a neublíži. Takže je to iné, ale predsa aj vzťah sa vyvíja a mení, a tak je to aj v sexe. A môj ešte žartuje, keď ja chcem sex , tak mi povie: Veď počkaj...ak ma malý chytí za penis , dostaneš. 😀
Potom keď toto zahlási je po sexe. 😀

mysiacik212
autor
22. aug 2013

@martinami74 hehe, no tak to ti verim, ze je po chuti, ked si to tak predstavis :DD xixixi jedna moja kamoska mali problem s tým, ze jemu sa ani netotok, z toho ze sa bal, ked isli na to..chvalabohu taky problem nemame...len je to taky ine..no...a tak na druhej strane nie je to vsetko, teraz treba hladiet hlavne na stuplika..ale vo vztahu dvoch je to dost dolezite...

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

martinami74
22. aug 2013

@mysiacik212 my sa dosť aj zabávame...nemôžeme a chceme. 🙂 a keď môžeme tak opatrne a keď už je po..sme radi, že je po. 😀 A najlepšie, keď ideme k rodičom na víkend...to sme ako puberťaci..čo chcú ale nemôžu, lebo spíme v kuchyni bez dverí. 🙂) Ale určite sa doma nevyhýbame dôvernostiam...všetko patrí k vzťahu a je to dôležité.

janka220989
22. aug 2013

moj mm pracuje v zahranici, tak sme spolu dost malo v poslednom case, ma novu pracu a ja mam vacsiu chut ako predtym, ked sme spolu tak tiez je opatrny, boji sa o malicke, ale ked sa da tak 😵

livocka21
23. aug 2013

@mysiacik212 opatrnost je na mieste... je nutne mysliet aj na toho tretieho cloviecika v brusku a on na neho mysli a boji sa o neho.... ak sa proste nedokaze uvolnit tak proste nedokaze a niet sa mu co cudovat...mozno sa casom uvolni...

mysiacik212
autor
24. aug 2013

@livocka21 presne, ved to, ze uz nejde len o nas dvoch, ale o majeho anjelicka :D ktory je uplne bezbranny 🙂

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

livocka21
24. aug 2013

@mysiacik212 asi to budete musiet vydrzat takto neuvolnene 🙂

weruska1311
25. aug 2013

ja si myslím, že to každý chlap je taký 🙂 zaujímavé, že vo väčšine prípadoch sa boja viac ako ženy

zuzannazuzanna
28. aug 2013

Podľa mňa, kým sa dá a nie sú komplikácie, netreba na seba s partnerom zabúdať 🙂 Veď to nemusí byť žiadna divočina :D Neskôr, keď sa bábo narodí, už asi ťažko bude toľko síl a času na sex a milovanie 🙂 Navyše nezabúdajte, že čo je dobré pre vás, je isto dobré i pre bábo.. vyplavujú sa pritom do krvi enforfíny, hormóny šťastia.. a všetko, čo sa dostane do vašej krvi, zakúsi aj bábätko.. tak prečo nie? ;)

anglicanka1981
29. aug 2013

Moj sa troska boji miestami, ale vzdy ho upokojim. Lebo @mysiacik212 sice pise, ze obyvatel bruska je bezbranny, ale s tym nemozem suhlasit. Ved staci ,ze v noci ho trosicka prilahnem, hned ma dokope tak, ze ma zobudi 🙂 Tak sa pri sexe nebojim, lebo urcite by som postrehla, keby nieco bolo zle a prestali by sme. Taketo logicke odovodnenie nastastie na mm plati. A este opatrny dodatok, ze babo citi to, co mamina a kedze mne sa sex paci, tak aj babu 😀
Ved su to posledne chvile v nasich zivotoch, ked mozme sexovat, kedy mame chut a nie kedy mame volny byt 😝

deaneira
8. sep 2013

Moj muz si sex uziva obcas mam pocit ze je to este lepsie ako predtym. nestresuje sa, nemusi si davat pozor a ovela viac si ho uzivame. Je pravda ze som len v 19tt, ale aj tak. Je nam ajsne ze cim budem"vacsia" tym sa budeme snazit davat vacsi pozor na brusko, ale zatial si sex v tehu nemozeme vynachvalit

evinka1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska2603
10. sep 2013

My mame manzelske radovanky zakazane od sameho zaciatku a zatial sa tvaria, ze az do konca tehu. Mam nizko placentu, skoncila som koli tomu aj v nemocnici a tam mi primar vysvetloval, ake je to pre nas oboch nebezpecne. Dokonca som nesmela ist ani na ultrazvuk z vnutra. A teraz mi uz drahy povedal,ze ak by nam to aj povolili,nemal by odvahu. Este sme iba v 23 tt. Uz si zvykame. Snazime sa prejavovat si lasku aspon objatim a bozkom. Jedine co ma povzbudzuje je predstava zdraveho synceka a stastneho manzela. Ten viac bozkava brusko ako mna 🙂 tak sa na drobca tesi.

anglicanka1981
10. sep 2013

@evinka1989 co tak spytat sa lekara, ci zakaz stale plati a ak ano, preco? Dost bab malo zakazany sex a zakaz odvolany po prvom trimestri 😉 No a samotny zakazany sex este nemusi znamenat zakaz orgazmov. Ved su aj ine sposoby ako priamo styk.

lucassia
29. dec 2015

No ja sa viac bojim ako moj muz lebo aj pupkami trochu narazame a sa bojim ze male je otrasene a asi aj preto nemam chut a potom aj nervozna som i ked je vsetko s babom ok. Tak neviem ako sa uvolnit a nezaneebavat

lucassia
29. dec 2015

Som v 14 tyzdni

anakristina
23. jan 2016

@lucassia ved to nerobte v misionarskej poze kedy sa brucha dotykaju

ladyanne
27. jan 2016

je to veľmi individuálne a je to od vaša partnera pekné, že vás chce uchrániť, ale telo toho znesie veľa.

iwulqa
20. mar 2016

Baby sex mame dovolený ale chcem sa spýtať či niečo hrozí keď sa spravil do mňa ?

adusqua
1. apr 2016

@iwulqa Neboj, dalšie bábo ti v brušku nepribudne 😉

petulda333
1. apr 2016

@iwulqa zatial nehrozi ale pokial sa nemylim tak uz vo vyssom stadiu by som to tak nerobila,vraj to vyvolava kontrakcie

slunce12
16. máj 2016

Ahojte,babule,sex mame radi obidvaja,aj ked teraz to opravdu nie je ono 😝 ,ale musím povidat,že sa zas milujeme častejši.... 😉 a mojemu se strašne páčii moje bruško,co je strašne milené ♥

tehulka22
20. jún 2016

Ahojte chcem sa spytat som v 6 mesiaci a s priatelom sme mali sex??? Mohlo to neako ubližiť babätku??? Ďakujem

ivana1410
20. jún 2016

@tehulka22 neboj sa 🙂 ja som v 8 mesiaci a pravidelne mame sex...dva krat týždenne ...a malý je uplne v poriadku 🙂

amanda7001
13. sep 2016

Ahojte chcela by som sa spytat som v 12 tyzdni a moze sex uškodit babetku?

fazulkaaa
19. okt 2016

Ahojte dievčatá, my sme mali sex v 11. týždni a potom som si všimla, že krvácam, tak sme leteli na pohotovosť. Na pohotovosti, že to je bežné, že nemám robiť paniku, ale že keď už som tam tak ma vyšetrí. Všetko ok o pár dní som bola u lekárky na kontrole a tiež že všetko v poriadku, dostala som zákaz sexu na pár týždnov, ale aj tak nás to už prešlo 😖

toman78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
14. júl 2017

U nás sa manžel tiež bál a nielen bál, ale bolo mu to nepríjemné keď vedel že v brušky rastie 👶. Tak som ho potom beznásilňovala 😉 ak nemá byť pri tom v pohode a uvoľnený, tak to nemá význam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre