Nechuť na sex

3. júl 2023

Myslite si ze je normalne ked sme s priatelom spolu 4 roky- ja 24 on 28,. A v poslednej dobe nemam chut na sex? Je to zvlastne kedze predtym som to chcela este viac nez on.. nic sa z mojej strany nezmenilo, stale sa mi paci rovnako, milujem ho rovnako co je zvlastne, nemam ani nejaké psychicky ci fyzicky narocne obdobie a predsa tam ta chut nie je. Netrva to sice dlho no mam strach ze to tak zostane alebo ze si to zacne pocase vsimat a bude za tym hladat nieco ine i ked to tak nie je..

isadoraisa
3. júl 2023

neberies antikoncepciu? mne to sposobovala

autor
3. júl 2023

@isadoraisa praveze nie :(

terry658
3. júl 2023

Vždy sú obdobia,kedy chce človek viac a potom kedy stačí aj menej.Dostali ste sa do rutiny a vtedy sa často chuť vytráca. Chlap už tak o ženu nebojuje, všetko sa stabilizuje. Chuť sa znižuje. Nevravím, že to tak majú všetci ale väčšina tým prejde.

foterlotor
3. júl 2023

pokial ho stale milujes tak to neries, predaa v takej situacii ti nemoze byt neprijemne so svojou laskou zdielat svoje telo! A casom to prejde, alebo si to uprac v hlave

iceberg
4. júl 2023

Moze to byt aj koli hormonalnym zmenam v tele, ale skor treba rozlisit ci chut nemas z toho ze si to telo neziada alebo skor z psychologickeho hladiska? Mozno aj tym, ze sex bol. Dlhobo rovnaky a ziadne zmeny v nom,chyba taka divoka vasen a experimenty, alebo, ze sa pozerate na seba inak nez ste sa spoznali ak jeden z vas dvoch sa nejakym sposobom prestal o seba az tak starat.

hankm
4. júl 2023

Skus viac sportovat. Hormony z pohybu by mohli co to pomoct. Ak to mas v hlave, podvedomie/nevedomie tak musis na pricinu prist iba ty, do hlavy sa ti nikto nepozrie. A zaklad, je byt sama k sebe uprimna...

wildria
4. júl 2023

Podla mna je to normalna vec. Človek má rôzne obdobia, a hlavne to spôsobujú hormóny. Niekedy máme ich pokles alebo naopak. Človek by asi nebol človekom keby sa mu aspoň päťkrát za život nestalo toto. Uplne v pohodicke. Možno ťa zase naopak začalo baviť niečo iné. Ja som to tiež už raz zažila. Tiež mám 24 rokov a už som to tiez zažila, trvalo to asi dva mesiace 😃 partnerovy sa to moc nepáčilo ale prežil 😃 mne sa proste nechcelo. Nechcela som. A je to tak v poriadku 🙂

shewinka
5. júl 2023

s priatelom som rok a pol, teda rok a pol spolu cca zijeme. Na začiatku to bollo aj trikrat denne, rano naobed vecer furt, teraz obaja mame tazsie obdobie a sex sa vytratil takmer z nasho vztahu, ale vobec nepocitujem, aby ma priatel nelubil, resp. zeby nase city nejako ochladli, len akosi spolu nesulozime.

misicka36
18. sep 2023

Ahoj. Mne sa to dialo, lebo som bola veľmi unavená a tym pádom chuť nebola... A ani energia.