Kedy mi začne rásť bruško?

29. okt 2020

Ahojte baby možno blba otázka ale kedy vam začalo rast bruško ? Ja som 12+5 tt a som vysoká a chudá 170 a 52 kg tak kto vie kedy to začne na mne byt vidno na vás kedy ? 😊

mima1
29. okt 2020

Pri prvom kludne nikto nespozna aj do 20tt. Druhe som mala vykuknute velmi skoro

adusa1987
29. okt 2020

okolo 20tyzdna.neboj sa doraz budes taka velka az budes nadavat 😆

thoughtfulweirdo
29. okt 2020

Ja som pod kabatom brucho schovala aj tesne pred porodom, susedia ani nevedeli, ze idem rodit 😂 druhe mi v 15tt vykuka, ale to je take vykukanie, co vidim ja, lebo pred tehotenstvom som mala pomaly jamu, takze teraz maly kopcek je is pre mna brusisko, ale furt mam take, ako vacsina zien mimo tehotenstva 😄 nepredpokladam, ze by som mala realne tehotenske brucho ani teraz skor ako v 6.mesiaci

mtoth
29. okt 2020

Ja som sa v 22tt zobudila a zrazu som mala velke brucho😱 a odvtedy ma stale daco trapi, najviac chrbat, nezvlada tu ťarchu. Uz sa tesim ked pride sem drobec, uz je mi tazky

lubhomira
29. okt 2020

Ahoj, ja končím 5. mesiac a až teraz to začína byť na mne vidieť 🙂

jaskolka
29. okt 2020

Mne take skutočne tehu bruško vykuklo na začiatku 5 mesiaca.

emuska72
29. okt 2020

@jaskolka ja mám 172cm a 55kg a začala som nedávno 16tt a mám len také bruško, akoby som sa trošičku viac najedla 😀 Tiež čakám, kedy to pekne začne byť vidno 😊 čakám prvé bábätko

lucinka1988
29. okt 2020

Pri prvom si to okolie všimli až v 6.mesiaci, ešte v 20tt som mala takmer ploche brucho. Teraz pri druhom začalo byť vidno až okolo 20tt. Mám 177cm a 59kg. A odmenou za nie prišli veľké bruško počas tehu je žiadna stria a pevná pokožka akoby som ani nerodila.Ja ani tetaz o veľkom brušku Netúžim, hlavne, že bábätko je zdravé a rastie ako má..

lucinka1988
29. okt 2020

Pri prvom si to okolie všimli až v 6.mesiaci, ešte v 20tt som mala takmer ploche brucho. Teraz pri druhom začalo byť vidno až okolo 20tt. Mám 177cm a 59kg. A odmenou za nie prišli veľké bruško počas tehu je žiadna stria a pevná pokožka akoby som ani nerodila.Ja ani tetaz o veľkom brušku Netúžim, hlavne, že bábätko je zdravé a rastie ako má..

noami12
29. okt 2020

Mne začalo byť vidno tak v 16 týždni, teraz som 18+2tt tiež čakáme prvé bábätko

fliacik
29. okt 2020

A ja som už v 7tt musela nosiť tehotenské nohavice, lebo som nič nezapla ☹ Neutajila by som to, ani keby som ako bola chcela. Pri druhom dieťati (tretie tehotenstvo) som bola ešte väčší vorvaň ☹

sense
29. okt 2020

Do 5 mes nic

margaretka1990
6. nov 2020

Ja som 16+1, a dnes sa ma uz 3 kolegyne pytali ci som tehotna 😁 ale mozem povedat ze od konca 14tt az 15 tt uz vykuklo, nie je to stale ono, ale vykuka 😉

egiginka
13. nov 2020

No🙂 mna sa v 38tt pytala na teho cviceni, preco.chodim porodena....🙂)), ale ja som brucho videla od hned🙂)))... okolie uz si nepamatam, ale asi az ten posledny trimester. Ale mne brucho narastlo po tom 38tt... rodila som 12 dni po termine a brucho som veru male nemala. Pri dr7hom, tal zase som videla brucho od hned, v 30tt mi kamosky neverili, ze som tehotna.... v 34tt rodina, ze som ako pavucik, yak asi v tedy to prislo. Susedia si mysleli, ze som dieta adoptovaka, ze si to nevsimli vobec. Paradoxne v 40tt sa ma na gynekologii pytali ci mam dvojicky, ze nam hrizne obrobske brucho, ano mne po tom 38tt fakt narastlo a bolo brutal obrovsje v tvare vanicka od kocika... mala sa narodila 5 dni po TP.. a skoro 4 kg a 54cm, co ja 160cm, takze preto mi asi brucho narastlo, az ked mala zacala tak najviac rast a priberat, co adi sedi ba ten posledny mesiac a tym, ze baby su zimne, tak ma mrzi, ze som nemohla svoju brusko vystatovat, tak ako pri letnych a ze cez bundu si to veru malo kto vsimol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre