Bruško v 23. týždni

3. jan 2021

Ahojte možno blbá otázka ale pýtam sa len zo zvedavosti a chcem vedieť že ako ste na tom boli vy som 22+1 tt a ako vidíte nemám ešte bruško mali ste aj vy ešte také maličké alebo žiadne ako ja ? Mam 170 cm a 53 kg takže je to asi aj tým že som veľmi chudá 😀

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mattkapd
3. jan 2021

Mala som 47kg keď som otehotnela... 70kg keď som išla rodiť všetko išlo len do bruška a do zadku

autor
3. jan 2021

@sandra151 fakt ? Takže nejsom sama drobci sa skovavaju ešte snáď do toho 30 tt porastieme len hlavne nech je zdravučke aj keď do pôrodnice pôjdem s ničím 😊

autor
3. jan 2021

@mattkapd ja mám práve pocit že prsia mi troška porastli a boky možno to je tým že by sme mali mat dievčatko 😊

deti95060810
3. jan 2021

ešte si len v polovici tehu, nik nevie predpovedať aké veĺké bruško ti narastie... ja som mala pri dcérach malilinké - ani susedia si nevšimli že som tehotná...😉

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia147852
3. jan 2021

Ja som do 25tt nemala žiadne. Potom mi zo dňa na deň vyskočilo a bolo len vacsie a vacsie 🙈 až mega veľké

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
3. jan 2021

ja som bola uz na zaciatku nafuknuta a brusko som mala hned akesi velke, pred porodom sa ma v nemocke pytali, ci cakam dvojicky.
je to urcite individualne, tiez som poznala kocku, co v 6m mala take malinke brusko,a ko tu na foto. a vsetko bolo Ok.
je to celkom sranda, lebo po 20tt ma babatko uz dlzku okolo 30cm, hoci ma nizku hmotnost. ze kde sa tam tak posklada 🙂

elizabet173
3. jan 2021

v siedmom mesiaci som normalne zapla nohavice. Nie rifle, tie ma uz tlacili, ale nohavice. Do polovice tehotenstva som stale zvracala. A zrazu brusko vybehlo, dieta malo takmer 4 kg, takze klud.

lucinka1988
3. jan 2021

V takom tyzdni zhruba presne také ako ty. Mám ale 177cm a pôvodnú váhu 59kg..

eskop
3. jan 2021

Mne tiez az okolo 22-23tt vyliezlo brusko, este v rifloch som normalne chodila 😃 ale vraj posledne mesiace dorastie tak uvidime..

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
3. jan 2021

Do 6. mesiaca nič, ani náznak a potom boom 😀

mousegirl
3. jan 2021

Neboj všetko OK to bruško sa zväčšuje najmä od 30tt a od takého 35.tt sa nebudeš stačiť čudovať ☺️😂

lubiss
3. jan 2021

ja som 6 tyzden a mam take ako ty :D ale zato ze som nafuknuta jak zaba :D

4stanka4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
4stanka4
3. jan 2021

Ja som mala takéto... Keď sa niekto spýtal kedy rodim a povedala som ze o týždeň pozerali na mňa ako na blázna 😄

schokolade1988
13. jan 2021

Ja som 22+5tt a sme takíto 🙂 u každej je to individuálne.

malinoismum
13. jan 2021

Či mi veríte alebo nie, moji susedia si ani nevšimli že som bola tehotna. Schudla som počas tehotenstva 2kg, brusko som nemala absolútne a mala je ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre