Kedy vám začalo rásť bruško a bolo ho trochu vidno?

ingridka07
12. mar 2013

ahojte dievčatá, kedy vám začalo rásť bruško? A bolo vidno, že ste tehu? Je tu aj niekto kto mal bruško až v nejakom 7-8 mesiaci viditeľné? Od čoho to záleží?

saska.t
12. mar 2013

pri 1 dietati az okolo 20 tyz.sa zacalo rysovat tak,ze postrehli aj ostatni, teraz som v 14 tt a ked mam obtiahnute tricko uz vidno 😉

mirka007
12. mar 2013

Pri prvom baby az okolo 20 tt ,teraz som v 16 tt a mam ho veru riadne uz 🙂

lenca233
12. mar 2013

je to individualne, mne bolo tiez vidno okolo 20 tyzdna, také to "pravé bruško"..no veru nafuknuté som ho mala hned ako som otehotnela, vsetci sa mi pytali ci necakam mimino, a veru ked som si robila test bola som v 6 tyzdni..=))))))

kvetinka211
12. mar 2013

@ingridka07 najprv dlho dlho nic, potom dlho dlho ze nebolo jasne ci som tehotna alebo mierne pribrata a od cca. 23tt to bolo jasne, ze ma uz obcas aj pustili sadnut v autobuse. A potom dlho dlho mi bolo brusko velke a tazke ze som sa cudovala kam som sa tak ponahlala 🙂

vavrenka
12. mar 2013

v 12tt som bola este chudsia ako pred otehotnenim a nikto ani len netusil, ze som tehu (kto neaml info). mne zacalo byt vidiet brucko v obleceni asi tak koncom 6. a zaciatkom 7. mesiaca. dokonca som v 1. trimestri schudla anevedela som to nabrat, v 5mesiaci som mala stale 55kg. a viem, ze na zaciatku 6. mesiaca ma jeden stary pan vyhodil zo sedadadla v autobuse totalne zozzureny 😝 😉.

misinka08
12. mar 2013

@ingridka07 mne bolo vidno až nejak v 25tt..A na to, že som teraz v 30tt stále sa mi zdá celkom malinké..

stefi8786
12. mar 2013

Ahoj Ingridka07 ja som v 20.týždni a az teraz mi vykuklo bruško🙂Ale ked sa napapam tak je o dosť väčšie ako napríklad ráno 🙂

nikolet_89
12. mar 2013

ahoj prva foto je cca 4 mesiac a druha 31tt bola som prvorodicka :D

mummy01
12. mar 2013

mne velmi skoro...pri prvom tehu v cca 12tt a pri druhom to ludia jasne odhalili uz v 8tt 😝

terina25
12. mar 2013

pri prvom dieťati bolo vidieť cca v 4.mesiaci a pri druhom veľmi skorou tak cca od 12 týždňa?no nie je doležité aké veľké je bruško,ale to,či je bábätko zdravé 😒 ja napr.pri prvom dieťati - dcére - som pribrala cca 25 kíl a pri druhom-synovi- možno tak 10.až som sa bála,či je všetko v poriadku.A na moje prekvapenie,keď sa narodila dcéra,tak vážila necelé 3 kilá a pritom som pribrala veľa a naopak pri synovi som pribrala málo a syn pri porode vážil skoro 4 kilá.Takže podľa mňa je jedno aké veľké je bruško a koľko priberieš.ak je bábo zdravé,tak sa nieje čoho báť. 😉

ursulienka1
12. mar 2013

pri prvom tehotenstve pred 11 rokmi asi v 7 mesiaci, pribrala som 6kil a dcerka mala skoro 4kila a 54cm 😀
pri mojom druhom, tehotenstve som 29tt pribrala som 5kil a brusko mi zacalo rast asi v 5mesiaci 🙂
takze kazde tehotenstvo je ine a aj kazda zena je ina

uankab
12. mar 2013

ako pisu baby, je to velmi individualne... ja som bola v 20tt ked sa u nas v robote prevalilo ze cakam babo a kazdy sa ma pytal ze ci to je pravda, kedze nebolo nic poriadne vidno.. tehu gate som zacala nosit az v 23tt, najviac mi narastlo brusko medzi 20-30tt, potom sa to ustalilo a dalsi velky narast bol ked som prenasala 🙂

1234lubka
12. mar 2013

mne okolo 22tt

ivanka117
12. mar 2013

ahoj mne bolo vidno bruško až v ôsmom mesiaci ale neviem čím to bolo ....že vraj je tu u žien ktoré čakajú chlapcov...

zuzi0911
12. mar 2013

pri prvej uz sa crtalo okolo 17 tyzdna a pri druhej sa mi zdalo od zaciatu vypuklejsie

monika1308
12. mar 2013

mne v nejakom 4 mesiaci sa dalo jasne rozoznať že je to tehu bruško a nie len nafúknuté od jedla 🙂

milka1978
12. mar 2013

@ingridka07 ahoj ... ja som pri prvom tehu spozorovala bruško v 3 mesiaci niekedy v polovici ... bola som dovtedy veľmi tenučká a chudučká, že mi bolo vidieť každú kosť 😀 takže to tehu bolo vidieť .... bruško mi začalo vytŕčať okolo 5 mesiaca .... pri druhom tehu (kedy som si z prvého doniesla 10 kíl) som začala pozorovať bruško až okolo 5-6 mesiaca, keďže som sa po prvom tehu pekne zaoblila a aj tých 10 kg pribrala 😀

ninkab
13. mar 2013

mne okolo tretieho mesiaca uz zacalo vykukovat 🙂

katarinka_brnka
13. mar 2013

mne zaciatom 5mesiaca len nedavno 😵

dvealenky
13. mar 2013

Ja som bola prvorodicka, otehotela som v marci a niekedy koncom juna sa ma sefka a kolegyne spytali, ci som tehotna...ale ja som tvrdila, ze n, len som pribrala 🙂 ale viac- menej kvoli tomu, ze som zrazu zacala nosit volnejsie strihane saty, co som nikdy predtym nenosila....🙂 A potom od jula som uz hrdo nosila elastica potom v 8.mesiaci som uy mala pocit, ze som zhltke tricka, takze bolo vidno male crtajuce sa brusko....cize niekedy v 4.mesiaci....a potom v 8.mesiaci som mala pocit, ze som zhltla slona, ktory zjedol 3 melony.... 😀

zaraaa
15. mar 2013

mne až okolo 5 mesiaca začalo rast ale je to asi individualne,sledujem to a každa žena to ma inak 😀

millatina
15. mar 2013

Asi v 15 týzdni zacalo maličko vykukat

jaanik
22. apr 2013

asi od 20tt som mala pocit, ze sa mi zvacsuje brucho..ale ako ozaj tehotna som zacala vyzerat asi az koncom 8mesiaca, dovtedy som vyzerala, ze som pribrala...na mne to velmi dlho nebolo vidiet vzhladom na moju postavu s kilami navyse... aj teraz mam obcas pocit, ze ludia na mna pozeraju, to je taka tlsta, ci tehotna? 😀 som 39tt...

lara81
14. sep 2014

no ja neviem ženy, ja som len v 10tt a bruško už vidno a riadne :D

smoulinka13
14. sep 2014

mne bolo vidno uz v 6 tt 🙂))

lucinka2811
14. sep 2014

@ingridka07 mne bolo brusko vidno az niekedy v 7mes... dovtedy nikto netusil ze som tehotna (samozrejme okrem najblizsich) 🙂)))

rexiiiiik
11. dec 2014

Ja som teraz maminka a bružko mám dosť veľké a to mám iba 5 mesiac. 😒 Ale zaroven sa aj teším

beja6
11. dec 2014

pridam aj ja svoje tehu.... 1.tehotenstvo -brusko zacla rast cca od piateho mesiaca, dovtedy skoro nic, ale druhe tehu uz od ikonceneho terieho mesiaca zacala rast a to som po druhykrat porodila ovela mensie babatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre