Kedy vám začalo rásť bruško?

23. jan 2021

Baby kedy vám začalo rast bruško?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
waity888
23. jan 2021

Prvorodičkám vraj vykúkajú neskôr, mne tak poriadne bolo vidieť až na začiatku šiesteho mesiaca. Dovtedy asi len večer keď som bola najedena 😁

tosomja
23. jan 2021

Prve tehotenstvo az asi 5-6 mesiac bolo vidiet. Dovtedy som vnimala len ja. Pri druhom uz v 12tyzdni ako keby som bola v 5mesiaci 😄

diaalex
23. jan 2021

Prvé tehu medzi 5-6m 🙂

sandra151
23. jan 2021

Čakám prvé, začínam 6.mesiac ale zatiaľ takmer nevidno. Vyzerá iba ako nafúknuté po jedle 🙂

natalia912
23. jan 2021

Keď som išla rodiť prvé tak na mňa pozerali ako na blázna že čo tam robím keďze som mala malé bruško...takže teoreticky možno nejak tesne pred koncom lebo v siedmom mesiaci kto nevedel že čakám tak proste nevedel 😁 a pri druhom si to očividne zopakujem🙂 som v piatom a väčšie brucho som mala po dvoch reznoch a šaláte ako mám teraz🙂 asi to záleží od genetiky a aj nejakého psychického nastavenia...lebo kolegyňa tá veľmi chcela bábo aj bruško a už vo štvrtom mesiaci sa gulala 😀

vevapeto
23. jan 2021

@tosomja presne 👍

1mata
23. jan 2021

12tt 😃

nina004
23. jan 2021

U mňa bolo vidieť strašne skoro už okolo 10tt. A to som nikdy brucho nemala. 🙈 A teraz ku koncu už rastie pomalšie. Mám to nejako opačne.

tamvtme
23. jan 2021

Tak okolo 20tt to zacalo byt vidiet a potom sa to rychlo rozbehlo 😁

mishelka111
28. jan 2021

Ja som tiež prvorodička a začali veľmi skoro už okolo 10tt. A teraz na konci 3 mesiaca je už vidieť dosť

alureb
12. jún 2022

Ja som 16tt a už to vidiet...takže to je asi veľmi individuálne 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre