Nevoľnosti v tehotenstve

lucyk1992
23. sep 2018

Ahojte baby 🙂 v ktorom týždni zhruba vám začali ranné nevolnosti?

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
23. sep 2018

@lucyk1992 Nikdy.

rory267
23. sep 2018

U každej ženy je to iné, ale napr. mojej sesternici proti nevoľnostiam pomáhalo jesť kyslú kapustu...

lucyk1992
autor
23. sep 2018

Ja ich zatiaľ nemám, tak zisťujem kedy zhruba ich mám očakávať 😀😀😀

dorotka9819
23. sep 2018

Niekto nemá vôbec, ja som ešte ani nevedela že som tehotná a už som mala nevoľnosti. A nielen ráno, celý deň a trvalo to do siedmeho mesiaca. Odvtedy menej, ale zato ma trápila záha.

lucyk1992
autor
23. sep 2018

@dorotka9819 veď práve, že to je asi zbytočné sa pýtať, keď každá to má inak 🙂 🙂

ganymedea
23. sep 2018

Ahoj, u kazdeho to je individualne, 25% zien napr. nevolnostami netrpi vobec 🙂
Mne zacali v 6tt, teraz som v 12tt a pomaly ustupuju, nahradzaju ich symptomy 2.trimestra :D

lucyk1992
autor
23. sep 2018

@ganymedea a bolesti v podbrušku si mala také ako pred MS? Lebo ja bolesti nemám skoro žiadne a tu som sa dočítala, že musia byť, že to je dobré, lebo sa rozťahuje maternica.

ganymedea
23. sep 2018

@lucyk1992 ja som teraz bolesti podbruška nemala ziadne (toto je ale moje druhe tehotenstvo po MA - tam som bolesti mala). Ano, pri roztahovani maternice to mozes pocitovat. Ale zase, ak to nepocitujes, neznamena to hned katastrofu 🙂 Ja som bola rada, ze sa mi to teraz vyhlo. Babo bolo na kontrole v 11tt uplne OK 🙂
Ironicky mam take bolesti teraz v 12tt, ale pripisujem to zapche, celu spodnu cast mam taku ubolenu :(

lucyk1992
autor
23. sep 2018

@ganymedea nehovorím, že necítim vôbec nič, to by som ťa klamala. Občas cítim také jemné pichnutie zospodu, alebo také jemnučké bolesti, ale to je nič. Pred MS som mávala väčšie bolesti, také tlaky 🙂

lejka01
23. sep 2018

Od 6tt, ale nazvala by som ich poobedne a neskor aby mi nebolo luto tak boli celodenne s malymi prestavkami ked bolo vsetko ok...skoncili okolo 15tt, teraz som v 19tt a niekedy to este na mna pride, ale uz sa s tym da existovat 😂😂..toto je moje druhe tehu..pri prvom som prevracala len 2 noci tiez okolo 6tt a potom ako keby som ani tehotna nebola tak mi bolo dobre 😎

slavcciatkoo
23. sep 2018

@lucyk1992 včera, 7+4 ale je to aj zmenou počasia, som meteosenzitívna, dúfam že pri menšom záťažovom stupni sa to zmierni...u prvého dieťaťa to bolo asi od 6tt do cca 10teho

slavcciatkoo
23. sep 2018

@lucyk1992 ale nie sú to u mňa ranné nevolnosti, skor celodenné a hlavne mi je zle poobede a večer, doobeda som práveže celkom v pohode

alzbeta222
23. sep 2018

@lucyk1992 mne začali vo 8.tt, postupne sa zhoršovali a trvali až do 16tt

tinaa64
23. sep 2018

Pri prvej vobec(ze som tehu som zistila az v 12tt) a pri druhej hned ako som zistila ze som tehu

paskolinka
23. sep 2018

v 7.tt, trvali do 17. tt

ganymedea
23. sep 2018

@lucyk1992 ja som mavala vzdy silne bolesti pri MS, takze asi viem, co myslis 🙂 podla mna toto expandovanie maternice neboli az tak velmi ako MS

kathhii
24. sep 2018

mne začalo zle v 4 t.t. v Chorvátsku na dovolenke :D a fakt zle mi bývalo do cca11 t.t., ale už mi to pomaly ustupuje....

lucyk1992
autor
24. sep 2018

@ganymedea však to, že som prekvapená 🙂 hneď podľa toho som vedela, že niečo je inak 🙂

lucyk1992
autor
24. sep 2018

@kathhii iba ťažký žalúdok, alebo si aj zvracala??

hennyinnsbruck
24. sep 2018

@lucyk1992 musia byt bolesti ?????? Necitaj tolko... Ja som nemala ani nevolnosti ani bolesti a som v 31tt

kathhii
24. sep 2018

@lucyk1992
Ťažký žalúdok, príšerne ma naťahovalo a sem tam ma natiahlo až tak, že som zvracala...
Rano ma len natiahlo, to som sa vedela normálne najesť, ale na obed som zjedla len polovicu porcie aj to mi trvalo dlho a večer som nebola schopná nič zjesť, bo som vśetko vyvrátila, maximálne jogurt, alebo pribináčik...
Takže som schudla 2 kilá a bola som zvaćša iba na jogurtoch a pod.

lucyk1992
autor
24. sep 2018

@hennyinnsbruck jeej, tak to si ma upokojila ďakujem 🙂 aj doktorka mi povedala dnes, že ak by som mala bolesti, mám prísť na vyšetrenie hocikedy. Inak som objednaná na 8.októbra 🙂

hennyinnsbruck
24. sep 2018

@lucyk1992 fakt je to u kazdej inej, necitaj tolko Internet..... Uzivaj si tehotenstvo 😉😉😊😊

lucyk1992
autor
24. sep 2018

@hennyinnsbruck keď to je pre mňa všetko také nové 😀

zuzina316
24. sep 2018

@lucyk1992. Asi 4 mes. a skončili v 5 mes. A neboli ranné ale celodenné a stále 😉.

hennyinnsbruck
24. sep 2018

@lucyk1992 uuuplne ta chapem aj premna bolo... Ale budes mat nove boliestky raz ta pichne tam potom onam, budu ta prsia boliet potom ta nebudu.. Vselico budes a nebudes mat... Drobcek potrebuje klud, ziadny Stres, uzivaj si to cas prejde tak ryyyychlo

malinajahoda
24. sep 2018

@lucyk1992 ja som nemala vôbec žiadne nevoľnosti počas celého tehotenstva.

ejuska1111
9. jan 2021

Ahojte zienky,vidite tu toho ducha ?

ejuska1111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre