Ranné nevoľnosti počas tehotenstva

enigma7
29. nov 2012

Ahojte mamicky.
Trapili Vas zaciatkom tehotenstva ranne nevolnosti?
Ako dlho trvali take ranne nevolnosti?
Najde sa mamicka ktora bola tehotna a mala menzes? Ako vyzeral menzes v obdobi ked ste boli tehotne?

Dakujem....

emily84
29. nov 2012

@enigma7 ja som nemala velmi velke ranne nevolnosti, len som sa citila trochu slabsia ale nezvracala som. Pracovala som do 8,5 mesiaca a ani jeden den z prace vynechany... 🙂
Slabsie som sa citila od 7meho do 10teho tyzdna, no inak cele tehotenstvo super.
Menzes som nemala.

xlucia
29. nov 2012

@enigma7 ani raz som menzes nemala. nevolnosti ustupili trochu po 12tt, a tak do pohody po 16tt. kamoska menzes mala prve tri mesiace, ale o dost slabsi ako obvykle.

enigma7
autor
29. nov 2012

xlucia
Mam normalny menzes vcera som cely den vracala a bolo mi strasne nevolno... dnes rano som sa zobudila nato ze mi jr zle som zufala...

cawes
29. nov 2012

@enigma7 ahoj ja som mala menzes velmi slaby prvy a trosku druhy mesiac, zle mi bolo az do konca 6 mesiaca, vracala som den noc, stacilo len na jedlo pozriet. Hroza

sympa1
29. nov 2012

@enigma7 nooo nevoľnosti som nemala ranne ale celodenne!! a to 9 mesiacov 😅

enigma7
autor
29. nov 2012

Cawte maminky tak som si zasla k obvodnemu... prve co sa ma spytal ci niresom tehotna ale menzes som mala aj mam silny. Tak bud to mam z menstruacie alebo crevnu chripku... tak dal mi lecky a dietku tak uvidime ako to dopadne...

dadav
29. nov 2012

@enigma7 ... ahoj, tak ja som prevracala 3 mesiace - vždy ráno a trvalo do obeda, potom bolesti hlavy ... no menzes som nemala... a skúsila si si robiť test? 😀

enigma7
autor
29. nov 2012

dadav
Moja ja mam menzes teda zacal mi 26.11 a pre menzes som mala tiez nevolnost no potom to preslo a bolo mi ok... na druhy den ako som to dostala nic bolo mi super a od vcera katastrofa stale ma naduva zaludok mam uz uboleny... obvodny sa ma pytal tiez ci niesom tehotna ale mam menzes normalny... a dnes som sa zobudila uz o 8 nato ze mi je zle... a nejedla som a nepila lebo pri pomysleni nato sa napit alebo najest mi doslo este viac zle... naduvalo ma 100 kraaat no zial nebolo co dat von lebo som mala prazdny zaludok... a mala som rano aj hnacku a nebola normalnej farby ale bola vyblednuta skoro biela... tak neviem test som si nerobila a myslim ze asi je aj zbytocny lebo asi mam nejaku virozu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre