Ranná nevoľnosť

bublinka1990
28. jan 2014

Baby mam este dalsiu otazocku .. diskusnu 🙂 jak sa vam prejavovala ranna nevolnost ?ja nezvraciam ale oori toznych pachoch ma napina..pri jedlach atd..je to ta nevolnost ci nie?

lubina
28. jan 2014

@bublinka1990 asi kazda zena to my ine. Ja pri prvej dcerke absolutne nic, zato pri druhej ma napinalo cely den a neostalo iba pri napinani 😀 . Ale vazne, mne bolo zle z vody, ano z vody, len co som sa napila normalnej vody uz som vracala...aj cistenie zubov bolo hroza....a to som mala skoro 7 mesiacov....asi tak, je to individualne

nigguska
28. jan 2014

Ahoj, mne pri prvom tehu prvy mesiac nebolo voooobec nic....az v druhom mesiaci(do konca tretieho) som rano vstala a hned utekala na zachod 🙂 inac ma len obcas naplo ale ustala som to....teraz mi meska 7 dni (aj ked to nemusi byt tehu) ale je mi nejako zvlastne...ako by som mala stale plny zaludok a je mi fakt tazko....ale to moze byt z toho,ze sa stale prepchavam,lebo mam chute ako blazon 🙂
tak ako pisala lubina,kazda to mame ine a tebe moze byt tiez len tazko a vracat nemusis 🙂 co je super! 😀

84verca84
28. jan 2014

Mne bolo zle zo vsetkeho.zacali to tretim mesiacom.najprv llen rano, potom boli celodenne.aj som sa naklacala.doktor mi dal nejake capiky, ale nezaberalo.bolo este horsie.strata vahy po 2 tyzdnoch 12 kg.po troch dnoch preklacanych som sa pozbierala a isla do nemocnice, infuzie.5 dni polezala a pohohlo.velmi.uz ziadne nevolnosti.len mi niektore veci smrdeli ale aspon som uz nevracala.pokial zacnes viacej vracat necakaj a bez do nemocnice.neohrozuj babo.infuzia pomoze

semancikova
28. jan 2014

Mne prislo nevilno v7.mesiaci raz inak vobec

bublinka1990
autor
28. jan 2014

JAJ BABENKY STE UZASNE VIETE O TOM? 😀 😀 dakujem za rady sak uvidim ale nejak ani kava nejde do mna jak kedysi a hlad vobec nepocitujem :/ uvidime no

nigguska
28. jan 2014

@bublinka1990 kavicku neodporucam pit.je tam kofein...ja som to riesila bezkofeinovovukavou od nescafe

bublinka1990
autor
28. jan 2014

no sak snazim sa 3.1 alebo len jedna kava denne.. len kedsom 12 alebo 16 hodin v robote bez kavby to zatial nejde :/ energeticke som vysadila uplne snazim sa aj kavu..namiesto 3-4 kav pijem jednu no 🙂

hviezdicka111
28. jan 2014

@bublinka1990 tak podla mna je to ono...mne bolo zle cele dni,nielen rano, aj napriek tomu, ze som nezvracala, citlila som taku tazobu na zaludku....

bublinka1990
autor
28. jan 2014

aano presne presne.. 🙂 ako po diskoteke ked mi bolo zle po alkohole tak nejak tak mi je a stale ma smadi atd 🙂 no neprijemne moc 😒 co uz :D

tamarka9
29. jan 2014

@bublinka1990 ahoj mne tu baby poradili ze Emesin- je to doplnok vyzivy dostanes aj bez predpisu, byvalo mi neznesitelne zle,a le teraz sa to tak strieda, nemozem povedat ze mi je uplne super, ale niekedy aj cely den nic, takze sa oplati vyskusat 😉

bublinka1990
autor
29. jan 2014

aHAAAA NO VYSKUSAM ALE ASI SA AJ DOKTORA OPYTAM :d

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre