Nevoľnosť v tehotenstve

katinka833
3. apr 2024

Ahojte, mavali ste aj podobne nevolnosti v tehotenstve?
Dnes sa mi to stale prvy krat, ze som mala silny zavrat pri rannej nevolnosti aj ma hodilo na kolena a z kolien na zem. Par sekund som mala pocit , ze sa mi vypol mozog az ked som si uvedomila, ze som na zemi som sa dvihla. Oblial ma studeny pot po celom tele , trvalo to par sekund . Normalne sa citim ako vzdy po nevolnosti . Len ma prekvapila ta mdloba.

michaela789
3. apr 2024

@katinka833 zle mi bývalo riadne ale len od žalúdka a mala som bolesti hlavy s tým spojené. Nemáš skôr problém s tlakom?

radacak
3. apr 2024

@katinka833 bolo mi zle až na odpadnutíe ,že som ledva stála na nohách ale toto sa mi nestalo

darina746
3. apr 2024

Mavala som nevolnosti asi do 5 mesiaca. Lenze iba vecer, nie rano, co je podla mna maximalne divne 😀 Ale tak asi sa nie je velmi comu divit, kedze tie tehotenske hormony si robia so zenou, co chcu. 😀

marcela199
3. apr 2024

Mne tiez bolo zle a par krat mi prišlo tak zle že som myslela že odpadnem, ale mala som nizky cukor, ja som si hned musela dat napriklad hroznovy cukor, ten som mala aj pri posteli.
Spomeň to svojmu dr.

cookie29
3. apr 2024

a v ktorom tt si?

katinka833
autor
3. apr 2024

@cookie29 ahoj, v 17tt . Nemala som nikdy problemy s tlakom alebo cukrom. Moje prve tehotenstvo skoncilo akutnou sc v 28tt. Prisla som o dievcatko. Neviem ci zajst za lekarkou alebo je to pomerne normalne sposobene hormonmi

cookie29
3. apr 2024

@katinka833 tak toto by som svihala za lekarom, aspon telefon.

marcela199
3. apr 2024

@katinka833 tak to by som asi tiez isla hned za lekarom, kedze tvoje prve tehotenstvo neskoncilo dobre. Na tvojom mieste pokial si nebola u dr dneska tak by som hned isla na pohotovosť. Mne na pohotovosti povedali ze radsej prist 100x zbytocne ako 1x neskoro.
Ak maš možnost urcite zajdi.

zuza265
3. apr 2024

Nemerias si tlak? Alebo nemerala si si aspon po tejto skusenosti? Urcite by som to riesila s lekarom najneskor na dalsej poradni

dzejsik
6. apr 2024

@katinka833 ak predosle tehu skoncilo zle, tak to radsej ries … na nevolnosti mozes do konca tehu uzivat Xonveu, babatku neuskodi a pomaha, a ak mas nieco s tlakom treba riesit aj to a nasadit liecbu …. mne bolo na zamdlenie len v tyzdni, ked som nedokazala zjest a vypit nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre