Úplne prvé nevoľnosti v tehotenstve

zdenka2016
9. apr 2018

Ahojte maminky/nastávajúce maminky ✋🏽
Zaujímalo by ma aké ste mali prvé príznaky pred tym ako ste zistili,že ste tehu.
Už tretí deň mám nevoľnosť no zaujímavé je,že začína večernými hodinami dnes to začalo o 21:00🙄 ... Nevoľnosti,ktoré mám sa prejavujú bolesťou hlavy na prasknutie,nútkanie na zvracanie (ale nejde sa mi vyvracať) ďalej časté močenie,nával tepla,dnes mi bolo treba pospať si poobede čo ja skoro nikdy nerobievam no a samozrejme vynechaná menstruacia su tomu vyše 3 týždne robila som si test a bol negativny je tomu asi týždeň ... nerobila som si ho z ranného mocu ... zajtra robim další skusim s ranného no predsa ma zaujíma aké ste mali vy nevoľnosti a čo si o tom myslite ☺️ ... U mojej gyn. mam termín v stredu ale som nedockava. Ďakujem za každú odpoved 😘

laura1989
9. apr 2018

@zdenka2016 určite si urob test jeden je malo a zajtra ti už určite ukáže či si 😊🍀
Držím palce 😍

zdenka2016
autor
9. apr 2018

@laura1989 uz sa neviem dočkať rana ☺️ Ďakujem 🙏🏽

pininka
10. apr 2018

Pri prvom som mala nevolnosti az poobede, nemohla som ani citit nic kysle. Vzdy poobede sa to zacalo a trvalo to kym som nesla spat,zato rano som bola ako rybicka. Kazda to ma inak.

juliet86
10. apr 2018

Poznam pani co mavala divne stavy vecer nez zistila ze je tehu

timilv
10. apr 2018

Ja som si myslela, že mám chrípku, bolo mi celý deň zle, unavená som bola, vracala som a nemohla som ani cítiť kávu a to som predtým pila aj 5denne. Až keď som sa po pár dňoch, keď ma vyhnali z roboty nech ich všetkých nenakazím, nedokopala k všeobecnej a tá mi povedala, že toto chrípka nebude 😂

miz
10. apr 2018

ak ti 3 týždne mešká menzes a robila si si test a je negatívny tak to asi nebude tehu, lebo 7 týždňov od posledného menzesu je strašne dlhá doba a to už by bolo na sone vidno plod so srdiečkom nieto pozitívny test. Pozitívny test ukáže už pár dní po meškajúcom menzese. No v každom prípade ak chceš 2 čiarky tak držím palce nech to tak je. 🙂
Aja som mala nevoľnosti pri poslednom tehu pár dní pre tým ako som mala dostať menzes a to boli celodenné. A pri prvých dvoch som tiež hneď vedela, že som tehotná, pretože som mala od 3 týždňa po menzese bolesti ako keby som ho mala dostať ale nič sa nedialo a jednoducho som fyzicky cítila, že som tehu. Príznaky prišli až neskôr.

luckyza
10. apr 2018

ahoj, tak ako si dopadla? ja som v den kedy som mala dostat menzes citila presne tie bolesti, ktoré ho predpovedaju, tak uz som myslela ze z toho nic nebude... a druhy den na teste dve ciarky... dalsie priznaky prisli az tak o tyzden neskor, celodenna nevolnost, strasna unava atd

sue155
10. apr 2018

Ahojky. Mne to začalo tým že na Štedrý večer som sa nemohla dojest kapustnickapustnice u rodičov, všetci na mňa iba hľadeli, že kde sa to do mňa dáva. A to mi menzes ešte nemeskal, mala som ešte 4 dni. Potom to začalo. U mňa sa to prvé týždne striedalo, raz ma bolela hrozne hlava, potom som bola unavená, potom mi bývalo večer zle. asi až od nejakého 7 tt mi začalo byť permanentne zle celý deň a hrozne ma boleli prsia. Po 13 tt akoby utlo. Prestalo mi byť zle, iba prsia bolia, tak teraz si užívam. Držím palčeky aby si mala 2 čiarky, želám krásny dnik 😘

ivkapal
10. apr 2018

@zdenka2016 to že ti máš negatívny test nevadí, možno nemáš ešte vysokú hladinu HCG hormonu. mne tiež na začiatku vychádzal negatívny :D tak som sa bála, čo sa so mnou deje, bola som stále strašne unavená, vyčerpaná ... v 5tt mi gynekológ potvrdil graviditu (ale tú mi ukazoval už aj test z ranného moču 🙂) asi v 6tt mi začali nevolnosti, tiež najprv len k večeru, teraz mám ráno že brutál a cez deň občas 🙂 mávam na striedačku hrozné dni, no raz za Čas sa oobjaví aj svetlý deň, kedy sa cítim ok 🙂

awestinka13
10. apr 2018

Prvy test mi vysiel negativny o dva tyzdne som si spravila dalsi a pol pozitivny. Pred prvym testom som bola asi tyzden v kuse unavena o 15:00 . Vzdy v tento cas tak na dve hodinky, co som ani rukou nevedela pohnut. Neskutocne emocne stavy u mna pretrvavali a pretrvavaju az do dnes. Dva tyzdne po meskani ms som si spravila dalsi test . Bol pozitivny. Mala som chut na jedla slane sladke dohromady. Veci nezdrave z mc domaldu :D no potom zacali ranne nevolnosti. Spojene s nechutenstvom. Emocne stavy sa striedali. Naval placu cely den :D podrazdenost. Silne nutkanie na wc. A slabe bolesti v lavom vajecnicku. Pri kychani obcasne pichanie. V posteli sa snazim opatrne prevratit na druhu stranu, lebo to mi tiez obcas spôsobuje pichanie. Ked som v klude a velmi sa nenamaham nic neboli 🙂

lindt
10. apr 2018

tak ako? co ukazal test?

jamidea
10. apr 2018

nemyslim si, ze je to tehotenstvo. hoci kolko ludi tolkko priznakov. No tie vase vyzeraju skor na chorobu. Zajtra uvidite.

zdenka2016
autor
11. apr 2018

Tak ahojte baby bola som u lekárky a pichla mi vyvolávačku žiadna choroba a nic takého nemam našťastie ☺️ Tehu niesom taktiež co som aj rada z jednej strany ..mam 2 ročnú dcérku bývame s rodičmi zatial ale uz nie dlho a ked budeme sami pride aj druhé babo 🙂 .... Napriek tomu vam ďakujem za odpovede 🙏🏽😘 ... Pekný dník vam prajem ahojte ✋🏽

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre