Detská výživa

Každá mamička sa snaží dbať na pestrú, vyváženú, chutnú a kvalitnú stravu. Ak ide o brušká malých gurmánov, určite sa všetci zhodneme, že si zaslúžia iba to najlepšie, najchutnejšie a najkvalitnejšie. Dovoľte detičkám objavovať nové chute, vďaka ktorým bude ich jedálniček rozmanitý. Pestrý výber produktov z kategórie Detskej výživy vám umožní vybrať si vhodné potraviny so zreteľom na vek dieťaťa, ale aj jeho chuťové preferencie.

Hodnotenia a skúsenosti s detskou výživou

Máš skúsenosť s detskou výživou?

maria339  14. máj 2024 Overená recenzia

BEBA EXPERT pro SENSITIVE od 1 roku testovanie

Bebu užívame od malinka, pretože malý mal problémy s bruškom. Úplne nám sadla, skúšali sme túto od jedného roka a spokojnosť. Malému chutí, je hustejšia, nerobia sa hrudky, bruško nebolí, spinká po nej dobre a budeme s ňou pokračovať aj ďalej. Pokiaľ mu bude chutiť toto mliečko, tak budeme dávať :). Ešte musím dodať super balenie, nádobku využívame aj ďalej na iné účely.

bambi121423  14. máj 2024 Overená recenzia

Beba Expert pro Sensitive od 1.roku

Od narodenia sme skúšali rôzne mlieka no až Beba Expert pro Sensitive nám pomohlo. Malinkú zasýtilo a nemala už ani kŕče v brušku. Takže nás veľmi potešilo ďalšie pokračovanie.
Sme spokojní.

lenuskakika  13. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie Beba Sensitive expert pro

Od narodenia užívame Beba sensitive. Čakali sme, kedy bude aj 1, aby sme mohli kúpiť silnejšiu verziu nášho mliečka. Mliečko je hustejšie, dobre sa zarába, nerobia sa hrudky a maličká vydrží dlhšie spať, keď jej spravím hustejšie mlieko. Veľmi sme spokojní a už sme si kúpili aj ďalšie balenie. Pokiaľ sa bude dať, budeme Bebu užívať ❤️.

mims_28  13. máj 2024 Overená recenzia

Mliečko beba

Mliečko má veľmi dobrú konzistenciu, veľmi dobre sa rozpúšťa a nezanecháva hrudky, čo je super. Balenie je praktické. Malej mliečko veľmi chutilo a tým, že si prešla fakt peklom čo sa týka vracania, tak z tohto mlieka nezvracala ani raz. Určite ho odporúčam.

gabccia  13. máj 2024 Overená recenzia

Mliečko Beba Expertpro

Mliečko hodnotím veľmi pozitívne. Je hustejšie, čiže dieťa je nasýtenejšie. Mojej malej úplne sadlo, nemala žiadne ťažkosti, tráviace ani s vyprázdňovaním. Zloženie je super. Takže za nás mliečko odporúčam všetkými 10timi :-)

laura1994  13. máj 2024 Overená recenzia

Beba Expert

Čo sa týka mlieka, môj malý je veľmi vyberavý. Nevypije len tak hocičo 🤣.
Prechádzali sme z AR mlieka na Beba Expert sensitive a musím povedať, že sme vyskúšali aj iné mlieka, ale Beba Expert mu naozaj veľmi zachutila! Určite toto mliečko meniť ani nebudem a ostaneme pri ňom.

BEBA EXPERTpro SENSITIVE

Od narodenia používame mliečka BEBA.Mliečko BEBA SENSITIV malému chutilo. Bruško nebolelo, ani iné problémy nemal. Drobec je malý hladoš:-)

diana214  13. máj 2024 Overená recenzia

Beba Expert pro Sensitive od 1. roku

Tak toto mliečko nám od narodenia zachránilo náš spánok. Keď sme ho objavili, dcéra mala koliky a toto mliečko bol hotový zázrak. Táto novinka od 1. roka je ešte lepšia, pretože dcérku aj zasýti. Prespala celú noc a mliečko jej veľmi chutilo. Je hustejšie. Jednoducho spokojné bruško, spokojné dieťa a ešte spokojnejšia mamička 😊

elisela  11. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie

Už pri prvej ochutnávke som videla rozdiely. Mliečko bolo hustejšie, takže aj dieťa bolo viac nasýtené. Bolesti bruška som nezaznamenala. Mliečko má skvelú chuť, ktorej dcérka nedokázala odolať. Balenie je veľmi praktické, čo považujem za výhodu, keďže plechovka sa dá naďalej využívať. Hmotnosť balenia nám tiež vyhovovala. Vďaka hustote si dovolím povedať, že nám mliečko vydržalo dlhšie, než zvyčajne vydrží. Určite odporúčame ostatným mamičkám. ☺️

biii7  8. máj 2024 Overená recenzia

Beba Expert pro sensitive od 1 roku

Keď mal synček pár mesiacov, skúšali sme mu dávať inú značku mlieka, ale nechcel ani veľmi ochutnať. Táto značka sa veľmi podobá materskému mliečku aj chuťou a osvedčila sa. Určite ju odporúčame vyskúšať 🙂.

domca302  6. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie

Syn bol od narodenia na AR nutrilone až do 8. mesiaca. Mali sme veľký problém s kolikami a zápchami, neskôr sme skúšali rôzne mlieka. Žiadne z nich mu nevyhovolalo až nakoniec odmietal mlieko úplne. Snažili sme sa dávať aspoň viac mliečnych výrobkov. Potom som testovala miečko BEBA EXPERT pro sensitive od 1 roku. Myslela som si, že aj to mlieko odmietne ale čo sa stalo? Môj syn vypije 210ml mlieka večer aj ráno. Ja som nesmierne šťastná, už som ani nedúfala, takže za mňa testovanie dopadlo nad očakávania a určite pokračujeme ďalej 🫶🏼.

patkaaaa  6. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie

Syn od narodenia pije Bebu sensitive, pretože už v pôrodnici mal koliky. Beba sensitive zachránila syna a najmä mňa od neustáleho plaču. Som šťastná, že vyšlo aj pokračovacie mliečko. Synovi chutí a zostávame pri ňom.

lucka037  3. máj 2024 Overená recenzia

Beba expert pro od 1 roka

Mám predčasniatko a preto bol pre mňa správny výber mlieka veľmi dôležitý. Po 6 mesačnom kojení som musela prejsť na umelé mlieko. Skúšala som viacero značiek, ale nám sadla až Beba expert pro Sensitive. Okrem toho, že malej veľmi chutilo, pomohlo nám aj s problémom, ktorý sme mali a to kakanie. Hneď, ako som videla, že je pokračovacie mliečko, neváhala som. Malej mliečko veľmi chutí, čiže určite budeme pokračovať. Mliečko plánujem dávať minimálne do 3 rokov, čiže pre mňa bolo veľmi dôležité aj zloženie mliečka a to je tiež výborné.

Beba Expert pro Sensitive od 1. roku

Od narodenia sme skúšali rôzne mlieka a sadla nám až BEBA Expert pro Sensitive. Boli sme preto radi, že má aj pokračovacie mliečko. Takže naša skúsenosť je opäť len pozitívna, našej malinkej mliečko zatiaľ chutí, je pokojná, usmieva sa, takže ostaneme pri ňom a budeme si ho kupovať aj naďalej. Za nás teda 👍👍👍

Skvelé mliečko sunar sensitive 3

Sunar sensitive 3 je mliečko, ktoré spĺňa všetky naše požiadavky. Citlivému brušku nášho drobca sadol na jednotku. Trávenie sa mu zlepšilo, výsledok v plienke je potešujúci. Mala som obavu z nového mliečka, lebo jeho jazýčku máločo chutí. Našťastie hneď prvá fľaška bola vypitá do posledného dúška. Ďalšie dni a noci prišiel opätovne vlčí hlad na mliečko. Teší ma, že zloženie mliečka pokryje jeho výživové potreby, nezaťažuje mu trávenie a veľmi mu chutí.
Pri tomto mliečku určite zostane. Už by sa nám zišla nejaká zľava😂, lebo množstvo vypitého mliečka stúplo (našťastie).

miriamzba  21. apr 2024 Overená recenzia

Spokojnosť

Sunar Sensitive 2 testovala 8 mesačná dcérka.
Zloženie je kvalitné a nadchlo ma, že obsahuje bifidobacterium longum, čo je veľmi sľubný kmeň bifi s priaznivými účinkami na imunitu aj na psychiku.
UM som výdatne pridávala dcérke do kaší a príkrmov (všetky okrem mäsových, kvôli vstrebávaniu železa) plus klasický spôsob UM do vody. Dcérka ukážkovo papala, Sunar jej chutil zarobený s vodou a aj ako súčasť príkrmov. Veľké pozitívum je, že od zavedenia Sunaru sa veľmi výrazne zlepšilo dcérke trávenie.
A nielen to. Neviem, či je to len zhoda okolností, ale počas testovania úplne vymizli podráždenia pokožky a červené fľaky, s ktorými sme sa predtým dlhodobo neúspešne trápili. Od zavedenia Sunaru sensitive 2 sa neobjavili ani raz, pričom nič iné som nemenila - strava, plienky, kozmetika, prací prášok, miesto výskytu. Je to záhada, uvidíme časom.
U nás teda Sunar Sensitive 2 zabodoval v plnej miere a ostaneme pri ňom.

majkak66  18. apr 2024 Overená recenzia

Sunar sensitive 2

K mlieku som bola dosť opatrná, keďže malý má od mala problém s bruškom a žiadne mlieko nám nebolo dobré. Nakoniec sme boli na mlieku Sunar ar a teraz prišla novinka Sunar sensitive. Tak sme ho skúsili, že snáď nájdeme alternatívu a podarilo sa. Malému mliečko chutilo, rozpúšťa sa dobre. Je trošku viac sladké ako Sunar ar, takže za nás super voľba, keď už ar nebudeme potrebovať.

moncicikb  18. apr 2024 Overená recenzia

Sunar sensitive 2

Od narodenia dcéra pije sunar complex, tak sme vyskúšali novinku Sunar sensitive 2. Ale malú zapieklo a bolelo ju bruško, takže u nás toto mliečko úspech nemalo.

gabccia  16. apr 2024 Overená recenzia

Sunar 3 mliečko pre spokojné bruško

Oceňujem zloženie mlieka a hlavne to, že je bez palmového oleja. Obsahuje prebiotika a omega 3 a 6 mastné kyseliny. Rozpustnosť je super. Dcéra mliečko vypila bez problémov a bez tráviacich ťažkostí, takže za nás super a odporúčame :-). Jediné, čo by som vytkla je balenie, keďže v dóze sa mlieko lepšie uskladňuje, ale tak každý si to môže potom presypať do vlastnej dózičky.

BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g

Beba Supremepro 2

❤️ To mliečko je proste dokonalé! 🍼
Keďže synček je viac mliečkový a nám sa dojčiť nepodarilo, tak je na umelom mliečku od narodenia. Skúšali sme aj iné mliečko, no mali sme bolesti bruška. Nakoniec sme prešli na Beba Comfort a bolesti prešli.
Teraz sme testovali mliečko Beba Supremepro 2 a taktiež sme nemali žiaden problém. Dokonca synčekovi veľmi chutilo, pekne sa rozpustilo a neostali tam žiadne hrudky. Hodnotíme ho veľmi pozitívne a keby bolo v cenovej kategórii ako Beba Comfort, tak by sme kupovali už len to. ❤️🍼 Balenie je recyklovateľné, odmerku si viem dať pekne hore, čiže moje ruky nie sú od mliečka. Ale samozrejme tú možnosť má aj Beba Comfort. 😊
Ak by som mala ďalšie dieťatko a nemala by som materské mliečko, tak by som určite siahla zasa po Bebe.