BEBA EXPERTpro SENSITIVE od 1 roku

4 skúsenosti

BEBA EXPERTpro SENSITIVE od 1 roka je mliečna výživa pre malé deti s baktériami mliečneho kvasenia L. reuteri a vlákninou GOS/FOS, obohatená vitamínmi a minerálnymi látkami.

BEBA EXPERTpro SENSITIVE od 1 roku

Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované:

• Baktérie črevnej mikroflóry L. reuteri - baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí.
  • GOS/FOS - baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí¹.
  • OPTIPRO®– špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku.
  • Bez palmového oleje.

¹Vivatvakin B, et al. Asia Pac J Clin Nutr. 2010;19:473-80.

Dôležité upozornenie: BEBA EXPERTpro SENSITIVE je mliečna výživa určená pre malé deti od 1 roka. Nie je určená ako výživa pre dojčatá do 1 roka. Potravina by mala byt iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa.

#test_beba_sensitive

Hodnotenia a skúsenosti s BEBA EXPERTpro SENSITIVE od 1 roku

Máš skúsenosť s BEBA EXPERTpro SENSITIVE od 1 roku?
domca302  Včera o 19:37

čaká na kontrolu

Testovanie

Syn od narodenia bol na AR nutrilone az do 8 mesiaca mali sme velky problem z kolikami a zapchami neskor sme skusali rozne mlieka žiadne znich mu nevyhovolalo až nakoniec odmietal mlieko snazili sme sa davat aspoň viac mliecnych vyrobkov.Potom mi bolo poslane miečko BEBA EXPERT pro sensitive od 1 roku , myslela som si že aj to mlieko odmietne ale čo sa stalo ? Moj syn vypije 210ml mlieka večer aj rano ja som nesmierne štastna už som ani nedúfala takže za mna testovanie dopadlo nad očakavania a určite pokračujeme ďalej 🫶🏼
  • Velke balenie
  • Nerobia sa hrudky
patkaaaa  Včera o 11:55 Overená recenzia

Testovanie

Syn od narodenia pije Bebu sensitive, pretože už v pôrodnici mal koliky. Beba sensitive zachránila syna a najmä mňa od neustáleho plaču. Som šťastná, že vyšlo aj pokračovacie mliečko. Synovi chutí a zostávame pri ňom.
  • Veľké balenie
lucka037  3. máj 2024 Overená recenzia

Beba expert pro od 1 roka

Mám predčasniatko a preto bol pre mňa správny výber mlieka veľmi dôležitý. Po 6 mesačnom kojení som musela prejsť na umelé mlieko. Skúšala som viacero značiek, ale nám sadla až Beba expert pro Sensitive. Okrem toho, že malej veľmi chutilo, pomohlo nám aj s problémom, ktorý sme mali a to kakanie. Hneď, ako som videla, že je pokračovacie mliečko, neváhala som. Malej mliečko veľmi chutí, čiže určite budeme pokračovať. Mliečko plánujem dávať minimálne do 3 rokov, čiže pre mňa bolo veľmi dôležité aj zloženie mliečka a to je tiež výborné.
  • Výborná chuť
  • Pomáha lepšiemu tráveniu
  • Výborné zloženie

Beba Expert pro Sensitive od 1. roku

Od narodenia sme skúšali rôzne mlieka a sadla nám až BEBA Expert pro Sensitive. Boli sme preto radi, že má aj pokračovacie mliečko. Takže naša skúsenosť je opäť len pozitívna, našej malinkej mliečko zatiaľ chutí, je pokojná, usmieva sa, takže ostaneme pri ňom a budeme si ho kupovať aj naďalej. Za nás teda 👍👍👍