GERBER Organic 100% rastlinný dezert

GERBER Organic 100% rastlinný dezert s kokosovým mliekom je desiata, vďaka ktorej váš malý gurmán môže objavovať chute exotického ovocia. Zloženie čisto z rastlinných ingrediencií predstavuje chutnú a rýchlu desiatu kedykoľvek počas dňa.

Každá lyžička obsahuje suroviny, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, kde sa pestujú s rešpektom k prírode. Balenie obsahuje 4 porcie, ktoré môžete vziať na cesty, alebo dať vášmu malému gurmánovi doma ako desiatu. S GERBER Organic kokosovými dezertmi tak máte vždy po ruke chutnú desiatu plnú ovocia bez pridaných cukrov* a bez konzervačných látok**. Výrobok je bezgluténový a neobsahuje mlieko. ​

Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu môžete dezert skladovať aj mimo chladničky, a preto je skvelou voľbou aj na cesty.​ Aby sme zaistili prvotriednu kvalitu pre vašich najmenších, spolupracujeme s farmármi​z certifikovaných organic fariem, kde sa berie ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.​

GERBER Organic 100% rastlinný dezert

GERBER Organic 100% rastlinný dezert je dostupný v príchutiach:

🟢 GERBER Organic 100% rastlinný dezert mango a kiwi s kokosovým mliekom
🟢 GERBER Organic 100% rastlinný dezert jablko a ananás s kokosovým mliekom

Vlastnosti:

• 100% rastlinný dezert s kokosovým mliekom ako súčasť pestrého jedálnička malého gurmána​
  • 0 % pridaného cukru*​
  • Bezgluténový výrobok​
  • BEZ mlieka​
  • BEZ konzervačných látok**

*Obsahuje prírodné cukry

**V zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic 100% rastlinným dezertom

Máš skúsenosť s GERBER Organic 100% rastlinným dezertom?
vive  20. nov 2022

Mango-kiwi dezert s kokosovým mliekom

Naša prvá skúsenosť s týmto druhom ovocia pre dcérku. Chuťovo úplne iné, na aké je zvyknutá do teraz. Zaujala ma kombinácia. Dcérka bola spokojná 😊👍.
  • Zaujímavá kombinácia ovocia
  • Kokosové mlieko
  • Produkt bez obsahu cukru, farbív
gumbelanik  20. nov 2022

Nezaujalo

Dezert u malého nezabodoval🤷‍♀️, skúsime nabudúce😊.
Odradila ho asi farba😀.
6r bratovi chutilo viac.
  • Ovocná
  • Farba
  • Príchuť
terka224  20. nov 2022

Testovanie pudingu

Poviem pravdu, že toto nie je úplne naša šálka kávy. Je to kyslé a nám nevyhovuje.
  • Jemná konzistencia
  • Malému nechutí
  • Kyslá chuť
moncici352  20. nov 2022

Dezert

Dezert mal veľký úspech. Výborná lahodná chuť. Výborné balenie aj na cesty, nakoľko nemusí do chladničky. Oceňujem že dezert je bez cukru.
  • Výborné balenie na cesty
  • Lahodná jemná chuť
martina2111  19. nov 2022

Mango a kiwi

Zvláštna kombinácia spolu s kokosovým mliekom, ale chuťovo mňam. Na cesty by bolo praktickejšie balenie v kapsičkách.
  • Lahodná chuť
  • Malé balenie
  • Na cesty sú lepšie kapsičky
karinsun  19. nov 2022

Ovocný dezert

Dezert veľmi chutil a bolo to pre dcéru veľké oživenie jej jedálnička, lebo mango s kombináciou kiwi a kokosového mlieka mala prvý krát. Ako jediný nedostatok vidím gramáž jedného téglika.
  • Skvelá chuť
  • Super na cesty
  • Netradičná kombinácia chutí
  • Veľkosť balenia
zo_ja  17. nov 2022

Rastlinný tropický jogurtík

Tropické ovocie ako kiwi a mango moja dcérka doteraz neochutnala, preto som bola veľmi zvedavá, ako zareaguje na tento rastlinný dezert. Po prvej lyžičke to ale bolo jasné - nestíhala naberať 😁. Vyjedla ho do poslednej kvapky a nastal plač, takže sme museli otvárať druhé balenie 😄. Dezert má veľmi príjemnú jogurtovú konzistenciu a veľmi oceňujem, že je bez mliečnej zložky, lebo veľa malých detičiek má precitlivenosť na laktózu alebo alergiu na bielkovinu kravského mlieka. Čo sa týka chuti a vône, prevláda určite mango. Prekvapila ma kombinácia s kokosom, ale musím uznať, že tá chuť je neskutočná a čo je ďalšie plus, je to len tak príjemne nasladlé. U nás doma chutilo a preto jednoznačne odporúčame 😊
  • Skvelá Chuť
  • Rastlinné zloženie
henrieta2405  17. nov 2022

Mňam

Za nás veľmi dobrý produkt. Výborné je, že nemusí byť v chladničke a môžeme ho hocikde zobrať ako desiatu 🙏🙏. Malej veľmi chutí, akurát by mohlo byť viac v kelínku 😊.
  • Výborná chut
anuci10  17. nov 2022

Dezert

Dezert bol vynikajúci, tá chuť manga a kokosového mlieka je neuveriteľná. Vždy sme zjedli dva tégliky lebo jeden je málo😅
  • Málo cukru
  • Malé balenie
tatianaskarbova  17. nov 2022

Téglik

Tak tento bol ozaj vynikajúci. Neskutočná chuť, už sme nakúpili ďaľšie balenia.
  • Bez mlieka
  • Bez konzervačných látok
  • Výborná chuť
  • Praktickejšie by bolo balenie v kapsičkách.
bubik91  15. nov 2022

Kivi - mango ako dezert

Musím povedať, že som vôbec nečakala, že bude dcére tak chutiť. Chutí naozaj dobre a úžasne cítit mango. Dcérka sa zalizovala a to doslova 😊. Jemná konzistencia, je to ako kapsička v tégliku.
  • Úžasná chuť
  • bez cukru
  • bez konzervačných látok
  • rastliný dezert s kokosovým mliekom
  • praktickejšie sú kapsičky
vevulik18  15. nov 2022

Dezerty

Dcérke dezert veľmi chutil, avšak jeden kelínok bol už málo 😀.
Je veľký papláč :)
  • Balenie
  • Netradičná kombinácia chuti
  • Vhodné aj na cesty
konulka20  14. nov 2022

GERBER ovocná desiata MANGO-KIWI

Ovocný dezert podobný výžive, no hustejšej konzistencie. Našej testerke už na prvýkrát zachutil /nechala mi len olízať steny kelínka😁/ Výborná chuť - naozaj kombinácia manga a kiwi s kokosovým mliekom bola skvelá voľba. Nie je ani veľmi kyslý ani presladený, pomer chutí je tip-top vyvážený 👍🏽👌.
  • skvelá chuť
  • kelínok akurát na 1 pokrm
  • praktické balenie
  • skladovanie bez chladničky
  • zloženie
  • zdravá náhrada sladkých keksíkov a pod.
  • nová značka
jojka92  14. nov 2022

Dezert

Rastlinný dezert synčekovi celkom chutil. Je príjemne sladkej chuti a keď som ho aj ja ochutnala, cítiť tam veľa mango. Je aj cítiť, že je bez mlieka.
  • Bez mlieka
  • Silná chuť ovocia
  • Neobsahuje gluten
nektarik  14. nov 2022

Kiwi-mango dezert

Je to puding z kokosového mlieka. Zvláštna kombinácia ovocia, no dcérke napriek tomu, že je trošku kyslejší chutil. Povedala by som, že má sviežu chuť.
  • Rastlinný dezert
  • Dobré zloženie
tkmama  14. nov 2022

Mango&kiwi

Prekvapivo chutná alternatíva ku klasickej detskej výžive.
  • Objem téglika práve na jedno spapanie
  • Jemná, hladká textúra
  • Príjemná chuť, výrazne prevláda mango
  • Správna hustota, nesteká z lyžičky
  • Bez cukru a laktózy
henrieta2405  14. nov 2022

Topka

Dezertík sme nabalili k babke, keď som tam nechávala malú 😊. A keď som sa vrátila pre malú, tak sa ma pýtala, že čo to bolo? Malá to zbaštila hneď a ešte si vypýtala druhý 😊. Takže nás nesklamal ani tento dezertík 👌.
  • Super chuť
  • Na cesty
kantruska  13. nov 2022

Testovanie Gerber Organic s Modrým koníkom

Popravde, keď som videla kombináciu kiwi a manga, tak som si povedala "uff". Prvý kelínok jogurtu nebol chutný pre moju dcérku, pretože jogurt s týmito kombináciami je kyslý.
Ale druhý kelínok bol už pre moju dcérku skvelý. Samozrejme ho papala až po niekoľkých dňoch od prvého. Veľmi jej chutil.
Určite odporúčame, pretože to je zaujímavá chuť. Síce kyslá, ale zároveň chutná.
  • Jemná konzistencia

• Kyslé
  • Malému nechutí
zabka4  11. nov 2022

Netradičná chuť

Testovali sme tento rastlinný dezert. Keďže ide o tropické chute, môžete očakávať kyslastú chuť kiwi a typickú chuť manga s jemnou vôňou kokosoveho mlieka. Konzistencia mi pripomína alpro "jogurty". Keďže som ešte nedávala našej dcérke tropické ovocie, bola som zvedavá na jej reakciu. Prva lyžička bola s prekvapivým kyslým výrazom 😁, ale pár lyžičiek zjedla. No, že by ju nejak oslovil napísať nemôžem. Zvyšok chcela dojesť jej 3 ročná sestra, ale ani tá to nedojedla. Ja som to vyskúšala a chuť ma neprekvapila, keďže som takú chuť očakávala. Ale mne to chutilo. Zloženie bolo prírodné, čo je veľké plus. Možno iná kombinácia ovocia by bola chutnejšia.
  • Prírodné zloženie
  • Malá porcia pre dieťa (postačujúca)
  • Kyslastá chuť
sajaluka  10. nov 2022

Organický rastlinný dezert mango a kiwi

Trocha som sa ho obávala, tej kombinácie mango - kiwi (a nemala som ani "odskúšané" ovocie), ale nebol žiadny problém. Dcérke chutil, papala a papala 😉. Za mňa zaujímavá chuť, ale ako aj pri ostatných produktoch, bola cítiť chuť ovocia. Dezert je také zdravé spestrenie jedálnička. Určite ešte kúpime.
  • 100 % rastlinný, organický
  • Dobrá konzistencia
  • Nedôvera v zvolenú kombináciu 😄
krisstinkaa  9. nov 2022

Gerber rastlinný dezert

Po ochutnaní tohto dezertu som sa obávala, či dcérke bude chutiť. Za mňa mal dosť divokú chuť, ale na počudovanie mojej Terezke neskutočne chutil, až som ju nestíhala kŕmiť, takže veľká spokojnosť.
elly2009  9. nov 2022

Mango, kiwi a kokosové mlieko

Vynikajúci olovrant pre malých a popravde aj veľkých.
Chuť, vôňa a konzistencia u nás zabodovali.
  • Veľkosť
veranika1  5. nov 2022

Dezert

Synčekovi veľmi chutil. Mali sme príchuť mango-kivi. Aj keď som zástanca bielych jogurtov pre deti, tento dezert nám chutil. Len škoda že je taký maličký 😎😂.
  • Ovocie
  • Kokosové mlieko
miruska21  3. nov 2022

Super dezert

Dcérke veľmi chutil tento dezert mango - kiwi. Za nás super chuť.
  • Skvelá chuť
  • Rastlinný produkt
  • Dobrá konzistencia
gumbelanik  2. nov 2022

Nezaujalo

Dezert u malého nezabodoval🤷‍♀️, skúsime nabudúce.
Odradila ho asi farba😀.
6r bratovi chutilo viac.
  • Ovocie
natalia0902  1. nov 2022

Dezert mango a kiwi

Môjmu synovi najviac chutí dezert mango a kiwi ☺️. Vždy, keď vidí, že mu ho idem dať, veľmi sa teší ♥️.
  • Výborná chuť