GERBER Organic kapsičky

GERBER Organic kapsičky sú vyrobené z najkvalitnejšieho ovocia. Váš malý jedák má tak vynikajúcu chuť ovocia na dosah ručičky. GERBER Organic rovnako ako mamička dohliada na to, aby každé vrecko obsahovalo len to najlepšie ovocie plné skutočnej chuti.

S GERBER Organic kapsičkami máte vždy po ruke chutnú desiatu plnú ovocia bez pridaných cukrov*, bezgluténovú, bez konzervačných látok** vďaka ktorej si váš malý jedák užije prirodzenú chuť ovocia.​

Aby sme zaistili prvotriednu kvalitu pre vašich najmenších, spolupracujeme s farmármi z certifikovaných organic fariem, kde je braný ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.

GERBER Organic kapsičky sú dostupné v príchutiach:

🟢 GERBER Organic kapsička mango
🟢 GERBER Organic kapsička hruška
🟢 GERBER Organic kapsička hruška, jablko a banán
🟢 GERBER Organic kapsička jablko, banán, čučoriedka a černica

Vlastnosti:

• 100% ovocie z ekologického poľnohospodárstva​
  • 0 % pridaného cukru*​
  • Ovocie od BIO certifikovaných farmárov, ktorí rešpektujú prirodzený poriadok prírody​
  • Bezgluténový výrobok​
  • BEZ konzervačných látok**
Kde kúpim GERBER Organic kapsičky?

*Obsahuje prírodné cukry

**V zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic kapsičkami

Máš skúsenosť s GERBER Organic kapsičkami?
vive  20. nov 2022

Organic kapsička - Hruška

Veľmi dobrá chuť hrušky, deti si pochutnali. Vďaka jednoduchému použitiu je výborná na cesty, na výlety, alebo aj na doma ako malá predsnídávka akurát do detskej rúčky 😊👍🍐.
  • Bio Organic ovocie
  • Bezgluténový produkt
  • Bez obsahu solí
  • Skvelé balenie do rúčky
  • Na cestovanie ideál
  • Jemná chuť hrušky 🍐😊👍
henrieta2405  19. nov 2022

Mňamka

Perfektná chuť, ja som ju trošku koštla 👌 a aj malej veľmi chutila....👌😍
martina2111  19. nov 2022

Chutné

Kapsičky sú ozaj chutné. Jediné negatívum je malé množstvo. Mali sme hrušku, ale v obchodoch som videla aj iné príchute.
  • Konzistencia
  • Malá gramáž
  • Vysoká cena
karinsun  19. nov 2022

Ovocná kapsička

Mali sme možnosť otestovať hruškovú kapsičku a bola jedným slovom skvelá. Jediné negatívum je malá gramáž.
  • Vhodné na cesty

• Výber príchutí
  • Nižšia gramáž
moncici352  19. nov 2022

Kapsička hruška

Kapsička príchuť hruška. Výborná chuť, praktické balenie vhodné aj na cesty. Vyskúšali sme viac značiek, ale určite budeme kupovať tieto. Výborné zloženie a naozaj výborná chuť.
  • Výborné balenie
elly2009  18. nov 2022

Ovocná kapsička Hruška

Táto kapsička bola tak rýchlo fuč, že som ani nestihla odfotiť.
U nás ovocné kapsičky moc nejdú,Tomáško má skôr rad s prídavkom napríklad špaldy, jogurtu a pod.
Ale táto s príchuťou Hruška mu chutila veľmi.
  • Iba prírodný cukor
  • Balenie vhodné do malej ručičky
  • Možno väčšie balenie
  • Prídavok špaldy, ryže, pšenice…
zo_ja  17. nov 2022

Ovocná kapsička

Moja dcérka zbožňuje ovocné výživky. Vždy som tvrdila, že tie kúpené sa nikdy nevyrovnaju mojim domácim, ktoré jej starostlivo pripravujem. Zmenila som ale názor. Táto hrušková kapsička od Gerber Organic je tak neuveriteľne lahodná, voňavá a chutná, že sa určite stane našim spoločníkom na cestách. Jediná nevýhoda je len to, že je to malinké balenie, takže v našom prípade bola za 3 sekundy fuč 😁...
  • Čisté zloženie - 100% ovocia
  • Bez predaného cukru
  • Lahodná chuť
  • Úžasná vôňa
  • Maličké balenie
tatianaskarbova  17. nov 2022

Kapsička

Výborná chuť, vhodný na cesty.
  • Skvelá chuť
  • Perfektný na cesty
  • Malé balenie
anuci10  16. nov 2022

Ovocíčko

Toto ovocíčko my milujeme a toto vaše je super. Skúšala som aj ja, keď som to vytláčala a teda budem len odporúčať. Len keby bolo toho viac, väčšie balenie. Nestihla som to odfotiť lebo to zmizlo asi za minútu a ešte si povedala mňam.
  • Malé balenie
bubik91  15. nov 2022

Mňamka do ruky

Dcérka sa do toho pustila a za pol minúty už nič nebolo 😂. Čiže chutila a veľmi, lebo ju žmýkla odušu 😂. Ona je riadny jedák, takže ona by sa potešila aj 300g baleniu 😂😂😂. Chutná maškrta na zahnanie hladu, či na cesty alebo do kočíka alebo len tak na doma.
  • skvelá chuť
  • bez cukru
  • bez konzervantov
  • ovocie z eko poľnohospodárstva
jojka92  14. nov 2022

Kapsička do ruky

Môj synček vyskúšal hruška príchuť. Chutila mu, celú spapal naraz. Určite vyskúšame aj ďalšie príchute 🙂.
  • Len prírodné cukry
  • Bez lepku
  • Hodí sa na cesty
gumbelanik  14. nov 2022

Top kapsička

Kapsička je výborná, synčekovi veľmi chutila.
Výraznejšia, lepšia chuť ako iné značky, aspoň teda táto hrušková 👍
  • Skvelý snack
  • Na cesty
tkmama  14. nov 2022

Kapsička hruška

Ideálne "ovocie" na prechádzky.
  • Výrazná chuť hrušky
  • Žiadne umelé prísady
  • Zvládli by sme aj o kúsok väčšie balenie
mapadi  14. nov 2022

Veľmi chutilo

Ine kapsicky uz ani nekupujeme.Mala ine nezje vsetko vypluva ale toto laduje jedna radost
  • chutne
kantruska  13. nov 2022

Testovanie Gerber Organic s Modrým koníkom

Jednoducho "mňamka" 👌
Dcérke hrušková kapsička veľmi chutila. Až jej bola jedna kapsička málo. Veľmi jemná a prirodzená chuť hrušky. Nebolo cítiť žiadnu umelú chuť.
Určite odporúčam vyskúšať, pretože my vyskúšame aj ďalšie príchute.
  • Skvelá chuť hrušky
  • Jemná konzistencia
  • Chutná kapsička
  • Jednoduché papanie
terka224  12. nov 2022

Testovanie kapsičky

Super chutná, vždy musíme mať v špajzi😁
  • Chutná
  • Mohla by byť trošku väčšia, vždy zje 2 na posedenie😂
konulka20  11. nov 2022

Organic Hruška

Ovocná kapsička tejto značky bola našou prvou ochutnávkou. Zatiaľ “sme papali“ len ovocné výživy lyžičkou. Najprv sa mi dcéra čudovala o čo sa pokúšam, keď jej to dávam k puse 😁, ale po dvoch stlačeniach uzáveru pochopila, čo má robiť. je to veľmi praktické balenie, super na cesty. A čo sľubuje obal o 100%obsahu hrušky je ozaj chuťovo výborná, sladká a má jemnú konzistenciu. Určite ju dcéra nejedla poslednýkrát👌.
  • praktické balenie
  • príjemná konzistencia
  • chuť hrušky
  • bio
zabka4  11. nov 2022

Kapsička hruška

Keďže ide o ovocie, ktoré majú naše deti na dosah, nebála som sa testovania tohto produktu. Maličká celý obsah doslova vycucala do pol minúty. Musela som jej to úplne vytlačiť. Aká bola sklamaná, že už nie je. ☺️ Takže obrovské áno.
  • Vynikajúca chuť
  • Výrazná chuť hrušky
  • Chutí ako domáca výživa
  • Bio
sajaluka  10. nov 2022

Organicķá kašička hruška

Kašičku zjedla raz-dva, priamo z obalu (inak jej dávam lyžičkou aj takéto, ale asi by som nestíhala 😄). Má ozaj chuť ovocia - 🍐.
  • bez cukru a konzervantov
  • super na cesty
  • málo pre väčšie dieťa 😉
nektarik  9. nov 2022

TOP kapsička

Za mňa zatiaľ najlepšia kapsička akú sme mali. Chuťovo naozaj ako má hruška chutiť. Zloženie taktiež super. Dcérke chutila. Budem určite kupovať aj naďalej.
krisstinkaa  9. nov 2022

Gerber hrušková kapsička

Hrušková kapsička dcérke veľmi chutila.
veranika1  8. nov 2022

Kapsička

Výborná chuťou, krásny dizajn. Vyskúšali sme konkrétne hruškovú a chutila mne aj malému 😎.
vevulik18  7. nov 2022

Veľká spokojnosť

Prvý krát sme skúšali kapsičku od tejto značky, ale musím pochváliť. Mali sme konkrétne hruškovú a Emke veľmi chutila.
  • Pekný dizajn
  • Veľkosť akurát do ručičky
  • Rôzne príchute
miruska21  3. nov 2022

Úžasná kapsička

Dcérke veľmi chutila hrušková kapsička.
  • Skvelá chuť hrušky
gumbelanik  3. nov 2022

Top kapsička

Kapsička je výborná, synčekovi veľmi chutila.
Výraznejšia, lepšia chuť ako iné značky, aspoň teda táto hrušková 👍.
  • Na cesty
natalia0902  1. nov 2022

Kapsička 🍐

Veľmi synovi chutí hrušková kapsička.
  • Do detskej ručičky
  • Skvelá chuť