GERBER Cereal mliečna kaša kakaová na dobrú noc

GERBER Cereal mliečna kaša kakaová na dobrú noc (230 g) je kombináciou vysoko kvalitnej ryžovej múky, jemnej chuti kakaa a vitamínov, ktoré uspokoja potreby dieťatka aj jeho maškrtný jazýček. Kaša je vhodná pre dojčatá od ukončeného 10. mesiaca.

Miska plná dobrôt obsahuje ryžovú múku, 11 vitamínov a minerálne látky pre správny rozvoj detského organizmu. Každá miska podporí rast a vývoj kostí, normálnu funkciu imunitného systému a rozvoj poznávacích funkcií.

Vlastnosti:

• ŽELEZO prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.​
  • Vitamín A¹ a C pre imunitný systém
  • Vápnik¹ a vitamín D¹ pre normálny rast a vývin kostí
  • Starostlivo vybraná ryža

Recenzie GERBER Cereal mliečnej kaše kakaovej na dobrú noc

Kaše GERBER Cereal majú jemnú textúru vhodnú pri zavádzaní prvých príkrmov². Kombinujú vysoké nároky na kvalitu starostlivo vybranej ryže a jemnú chuť ovocia pre potešenie všetkých malých brušiek. Obal je šetrnejší k životnému prostrediu, navrhnutý ako recyklovateľný.

¹ V zhode s požiadavkami příslušnej legislatívy.

² Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Cereal mliečnou kašou kakaovou na dobrú noc

Máš skúsenosť s GERBER Cereal mliečnou kašou kakaovou na dobrú noc?
jessica45  30. máj 2023 Overená recenzia

Kakaová kaša

Tak táto kaša dostala aj mňa. Má skvelú chuť, aj sama by som ju zjedla. Túto kašu spapala staršia dcérka a veľmi jej chutila.
  • Skvelé rozmiešavanie
  • Skvelá chuť
  • Zasýti
maruska2269  29. máj 2023 Overená recenzia

Kakaová mňamka

Keďže malej chutí všetko, čo je kakaové, vedela som, že ani pri tejto kaši to nebude inak.
  • Vyborná chuť
  • Akurát sladká
olivka26  29. máj 2023 Overená recenzia

Kakaová kaša

Kaša dcére chutila, patrila medzi obľúbené.
  • Nedostupnosť
denullllka  28. máj 2023 Overená recenzia

Čokoládová kaša - aspoň má dobre zloženie

Čokoládová kaša nás nenadchla, jej chuť mi prišla príliš umelá.
Možno niekomu zachutí, no my máme od gerber iného favorita.
Dávam aspoň 2 hviezdičky za zloženie.
  • Umelá chuť
xawa26  27. máj 2023 Overená recenzia

Kakaová kaša

Túto kašu sme si nechávali až na koniec, keďže naša dcérka iba nedávno dovŕšila 10m. Už hneď pri prvej lyžičke povedala mňam. Takže asi chutila. Veľa som jej nedala, bála som sa na reakciu, keďže máme problém s ekzémom. Syn po nej zasa rád dojedol. Inak kaša bola výborná. Vhodná aj pre staršie deti.
  • Obsah vitamínov
ilene22  27. máj 2023 Overená recenzia

Chutila

Kaša chutila dcérke (ktorá kakao ešte nikdy predtým neochutnala) a rovnako aj tatovi, milovníkovi čokolady :). Nesklamala.
  • - chuť
  • - príprava
  • - konzistencia
volakova  26. máj 2023 Overená recenzia

Lahodné kakao

Túto kašičku testovala staršia dcérka pretože odporúčaný vek je 10 mesiacov a naša má ešte len 7 mesiacov. Chutnala som ju aj ja a bola chutná. Mala jemnú chuť, nebola až taká sladká. Staršej dcérke chutila.
  • Jednoduchá príprava
  • Jemná chuť
  • Dobrá konzistencia
lucinka1500  26. máj 2023 Overená recenzia

Výborná kaša kakaová

Táto kaša synčekovi veľmi chutila. Asi najviac zo všetkých, ktoré sme dostali na ochutnávku. Skúšala som ju ako poslednú, pretože syn vtedy ešte nemal 10 mesiacov. Ale oplatilo sa na ňu počkať. Výborná chuť. Syn Erik ju zjedol rýchlosťou blesku.
  • Výborná konzistencia
  • Výborná chuť

Kakaova kašička je mňam 🤤

Kakaová kašička značky GERBER je trošku iná ako ostatné, aspoň podľa môjho malého 😁. Díval sa na mňa, čo za tmavú vec mu dávam. Ale vyskúšal a bol super spokojný 😁. Nestačila som dávať lyžičku 😁. Je úplne jemná a hlavne sa mi v nej nerobia hrčky. Kaše sú naozaj super, do inej značky už ani nejdeme ❤️.
  • JEMNOSŤ
  • KONZISTENCIA
  • CHUŤ
  • FARBA
somelierka  24. máj 2023 Overená recenzia

Kašicka kakaová

Keďže naša Emmka má len 7 mesiacov a kašička je vhodná od 10. mesiaca, spravila som jej najskôr na skúšku iba trošku, či jej to bude chutiť. Kakao totiž ešte nemáme zavedené. Kaša jej ale veľmi chutila a spapala všetko. Ešte som jej musela aj dorobiť, tak veľmi jej chutila. Je lahodná, rýchlo sa pripravuje, vonia aj chutí pekne po kakau. Je lahodná. Vždy jej spravím málo a potom musím vždy dorobiť, pretože naša Emmka je veľká papkáčka a kaša jej chutí ráno aj večer. Takže za nás najlepšie kašičky, aké sme papali.
  • Lahodná chuť
  • Jemná konzistencia
  • Zasýti ju dobre ráno aj večer
  • Nepraktické balenie
lienka2202  23. máj 2023 Overená recenzia

Kakaové potešenie

Lahodná a jemná, dobrá voľba pre detské brušká ako na večeru, tak aj na raňajky. Na chuti bolo jemne cítiť ryžu, ale kedže ide o ryžové kašičky je to v poriadku. Zasýti aj staršie detičky a svojou príjemnou vôňou kakaa zláka ochutnať aj mamičky.
  • Sýtosť
niki65  23. máj 2023 Overená recenzia

Kakaová kaša Gerber

U nás kakaové kaše vedú na prvom mieste. Chutia nielen nášmu 11 mesačnému drobcovi, ale aj jeho 8 ročnej sestre. Veľkým pozitívom je, že je kaša veľmi dobre ochutená. Nie je presladená, ani nemáte takú divnú práškovú chuť na jazyku. V redšej verzii som ju malému dala do fľašky a vychutnal si ju aj tak.
kropka  23. máj 2023 Overená recenzia

Haninkina najobľúbenejšia kaša

Ako prvú recenziu pridávam práve pod kakaovú kašu. Zjedla ju tuším na jeden hlt. Kašička jej veľmi chutila. A teda nielen jej, ale aj mamine a ocinovi, ktorých ponúkla 😊. Na túto kašu som mala skvelé recenzie aj od svojich známych. Preto túto kašičku odporúčam pre všetky detičky, aj pre tie, ktoré toho menej spapajú, respektíve odmietajú kaše. Hodnotím ju na 100 bodov 👌.
  • Výborná kaková chuť
  • Super konzistencia
  • Zloženie zo skvelých látok - vápnik, vitamín D, A, C a železo
  • Oceňujem, že produkt je z vysokokvalitnej ryžovej múky

Chutné

Kakaová kašička nám chutí len ráno na raňajky, má po nej viacej energie. Chutí výborne, ako puding. Je ľahká a príprava je jednoduchá. Aj keď malej idú zúbky a odmieta jesť, toto vždy spapá s radosťou.
1ivka12  14. máj 2023 Overená recenzia

GERBER

Kašu odporúčam všetkým malým i veľkým maškrtníkom.
Je jemná, chutná, krásne vonia a príprava je jednoduchá.
  • Sýta
  • Jemná
daska178  10. máj 2023 Overená recenzia

Skúsenosť s kakaovou kašou GERBER

Ďalšia skúsenosť, hodnotíme 10/10 toto je nás jednoznačný favorit. Nášmu Adamkovi všetky chutili, ale po tejto bol veľký plač, očividne bolo málo. Kašu jednoznačne odporúčam. Skvelá chuť, ľahká príprava, aj mamina ochutnala a veru môžem aj ja povedať mňam ❤️.
  • Jemnosť
  • Konzistencia
  • Skvelá chuť
  • Nie je dostupná všade
hopkovka  9. máj 2023 Overená recenzia

Kakaová

Môžem znovu len chváliť. Ochutnali sme kakaovú kašu a aj táto kaša mala úspech. Výborná!
sulong  7. máj 2023 Overená recenzia

Teuškova naj kaša

Tak túto kašičku náš Teuško spapal raz-dva-tri, len sa tak po nej zaprášilo. Je dosť sýta na večer, takže je to dosť výhodné, keďže potom prespal pekne celú noc.
  • najlepšia
  • chutná
  • jemná
bveronikab  5. máj 2023 Overená recenzia

GERBER Cereal mliečna kaša kakaová na dobrú noc

Táto kašička nám veľmi chutila. Otvorili sme ju hneď ako prvú, kedže 🍫🍫🍫čokoládovú ešte nemal. Veľmi mu chutila, ale jemu všetko chutí😀.
Ochutnala som aj ja, podľa mňa je skvelá, mne chutila ako detská krupica s grankom 😊.
  • Jemná
  • Nie je príliš sladká
  • Nerobia sa hrudky pri príprave
  • Páči sa mi, že obsahuje veľa vitamínov a najmä železo
  • Príjemná chuť
  • Dobre zasýti
dolka899  3. máj 2023 Overená recenzia

Veľmi dobrá mliečna kaša

Táto kaša chuťou patrí medzi naše top testované kaše od Gerber. Je vhodná aj na zavedenie kakaa do stravy. Nestíhala som kŕmiť, tak chutila. Možno to bude aj tou novou chuťou, určite dcérke spestrila jedálniček.
  • Ľahká mliečna kaša
  • Dobre zasýti
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Výborná voľba ako zaviesť kakao
  • Pridaný cukor
kikusha  26. apr 2023 Overená recenzia

Kaša, ktorá ihneď zachutí

Už nejaký čas dcéra papá kaše, ale kakaovú mala prvýkrát. A musím povedať, že zachutila. A veľmi. Tá vôňa aj chuť sú skvelé. Až som bola rada, že za jednu lyžičku nechala. Aspoň som ju mohla ochutnať.
  • lahodná chuť
  • rýchla príprava
  • bez hrudiek
jaond19  25. apr 2023 Overená recenzia

Prvá ochutnávka kakaovej kaše v 10m a 3t

Kašu hodnotíme aj vďaka konik_testuje a #test_gerber . Túto príchuť mal syn prvýkrát a uspela. Znova sa dobre do hladka rozmiešava, bez hrudiek, lahodná kakaová jemná chuť, dnes sme skombinovali s čučoriedkami, časom vyskúšame aj s iným ovocím, myslím že bude jedna z našich najobľúbenejších, či už studená alebo teplá, chutila veľmi aj mne, aj starším deťom.
  • Ľahko rozmiešateľná bez hrudiek.
  • Výborná chuť.
  • Sladká tak akurát (ani moc, ani málo).
penelope10  11. apr 2023

Výborná a zaplní bruško na celú noc

Sú kaše akoby fit, po ktorých je dieťatko hneď hladné, často sa budí, nepokojne spí, no toto je iné :-)
  • výborná chuť