Poraďte overenú prácu z domu

veronikag1602
24. apr 2024

Ahojte neviete niekto o nejakej práci z domu? Niečo čo máte overené prípadne aj robíte? Ďakujem

nelca0510
24. apr 2024

@veronikag1602 a čo môžeš ponúknuť ty? Čo vieš?

melanta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denkabemommy
25. apr 2024

@melanta buďme k sebe úprimné, ľudia, čo majú na to, aby mali prácu na doma sa nepýtajú na modrom koňovi, lebo tú prácu už dávno majú 😅🤷🏼‍♀️

melanta
25. apr 2024

Nenapíšeš nič o tvojom vzdelaní, praxi, zručnostiach, jazykových znalostiach - ako ti máme niečo ponúknuť? Máš úroveň C1 z nemčiny, angličtiny a francúzštiny? Prípadne stačí C1 z dvoch jazykov a z tretieho B2. Ak áno a máš minimálne maturitu a samozrejme prácu na doma máš na mysli naozaj prácu na doma (nie že sa budeš popri tom starať o dieťa, 100% času budeš venovať výlučne práci), tak mám dobrú ponuku so skvelou mzdou.
V opačnom prípade odporúčam prečítať si spomenutých 4729461047 tém, ktorú tu sú, keďže každý týždeň ich niekoľko pribudne. A taktiež odporúčam na pracovných portáloch si pozrieť ponuky full remote resp. prácu z domu. Ponúk je tam dosť, na mnohé sú ale potrebné zručnosti.

princess59
25. apr 2024

@veronikag1602 ak naozaj chces pracovať a nie predávať blbosti a otravovať ľudí,tak sa zameraj na svoje predchádzajúce povolanie. Neumožní ti zamestnávateľ Home office? Prípadne na profesii je tiež veľa ponúk so 100% Home Office. Ale ťažko budeš robiť takúto prácu ak nemáš prax a vedomosti. A úprimne keby tie vedomosti a prax máš, nepýtala by si sa tu. Takže ti ostáva klikať dotazníky (ak to vôbec funguje), otravovať kamošky tvojím mega super mlm, alebo skús piecť, doučovať, strážiť deti.....

akje
25. apr 2024

@melanta ahoj 🙂. Ja si myslim, ze dievcata takto hladaju nieco na sposob farmasi, avon, oriflame. Ak by hladali nieco, kde sa vyzaduje vzdelanie, isli by na spominane portaly 🙂

akje
25. apr 2024

@veronikag1602 ahoj. Viem o predavani kozmetiky typu farmasi, popripade si mozes privyrobit ako mystery shopper, no na predajne musis chodit na 95% sama, kazdopadne si sama sebe panom, ktory den si vyberies a mozes si tak privyrobit.

iwesska
25. apr 2024

Skus Only Fans,aj tak si niektore zarabaju🤷‍♀️ Inak bez konkretnych znalosti,tazko.

melanta
25. apr 2024

@akje práveže väčšina ešte napíše, že nech jej nikto neponúka žiadny predaj, kozmetiku a podobne.

melanta
25. apr 2024

@denkabemommy súhlasím, len evidendtne si to neuvedomujú. Inak by nepísali a prečítali by si to možstvo diskusií, z ktorých sa dá prečítať množstvo odporúčaní. A často napíšem aj to, čo si ty spomenula. Ale vždy sa nájdu také, ktoré zareagujú, že prečo sme negatívne, že ľudí treba podporiť.

lakebabe
25. apr 2024

@veronikag1602 www.profesia.sk filter práca z domu, www.pracenadoma.sk, www.worki.sk, www.kariéra.sk, bazos atď... Odfiltruj si co vieš reálne robiť a posli CV

sissy27
25. apr 2024

@akje nie, dievčatá hľadajú niečo také, že pol hodinku denne budú klikať na internete na nejaké reklamy a dostanú za to pár stoviek mesačne... nechcú robiť, chcú len zarobiť. Predaju kozmetiku tiež treba venovať kopu času aby si z toho mala aspoň na kávu a na niečo také nemajú doma čas a ani chuť.

soldi
25. apr 2024

ja mam dve prace z domu plus som dostala este aj ponuku na tretiu (pre banku kontrolovat a identifikovat podozrive prevody), tu som vsak uz odmietla.

ale ovladam anglictinu, ucim sa nemcinu, ovladam excel, word, outlook, atd. mam zaklady uctovnictva a titul ing. a napriek styrom detom nemam v CV ziadne okno.

plus mam pracovnu disciplinu a moji zamestnavatelia sa mozu na mna spolahnut, ze napriek 100% home office nic neflakam a neulievam sa potajomky.

takze ako sa baby spravne pytaju vyssie, co vies Ty ponuknut?

caroline_
25. apr 2024

@veronikag1602 jedinú prácu z domu ktorú som mala ja, a je naozaj seriozna, kde nepotrebuješ mat titul, ani nejaké extra znalosti,ktoré asi nemáš keďže si ich neuviedla, je praca v callcentre, ja som robila pre zse, bol to crystal call, treba hľadať, držím palce